Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dolly

dolly

#6487140 Napisano: 07.05.2018 13:39:48 w Wkurza mnie...
ilonaxx5 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

benasia napisał(a):

wkurzają mnie Lubisie - nijak nie mogę nigdy w loterii nic wygrać   emotka

to tak jak i u mnie emotka

wartość gry ciekawe wykonanie

wygląda (na zdjęciu) jak te albumy star wars z lidla Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6487139 Napisano: 07.05.2018 13:38:32 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

Wnuk mówi do dziadka.
- Kiedyś to mieliście źle. Nie było Internetu, komórek, czatu ani Gadu-Gadu...
Jak Ty babcię poznałeś?
- No, jak nie było? Wszystko było - odpowiada dziadek.
- Nie rozumiem - mówi wnuczek.
- No, przecież babcia mieszkała w internacie, jak wracała ze szkoły, to ja stałem na czatach, wychodziłem z babcią na gadu-gadu, a jakby nie komórka, to Ciebie i Twojego ojca nie byłoby na świecie.

A to przypomniało mi inną historię o podobnie skomplikowanej koligacji. Tutaj to tylko dziadek kombinował z ojcostwem wnuka emotka

Ożeniłem się z trzydziestoczteroletnią ładną i młodą wdówką, która miała równie ładną szesnastoletnia córkę. Mój ojciec ożenił się z moją pasierbicą. Od tej pory wszyscy potraciliśmy  orientację w rodzinnych stosunkach. Moja żona, czyli synowa mojego ojca jest również jego teściową. Moja pasierbica została moją macochą, a mój ojciec moim zięciem. Nie koniec na tym... Niedawno  urodził misię syn, a pół roku później jego stryj, czyli syn mojego ojca. Moja macocha czyli córka mojej żony została w ten sposób siostrą swojego wnuka, będąc równocześnie babką swojego brata. Jej syn jest moim bratem, a ja jego dziadkiem. Mój ojciec jest szwagrem swojego wnuka, który jest bratankiem jego syna. Moja żona, teściowa i synowa mojego ojca jest babką mojego brata.  W ten sposób zostałem swoim własnym dziadkiem...

Haha, oczywiście za pierwszym razem pogubiłam się w akcji, zaśmiewając do łez emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6486888 Napisano: 06.05.2018 14:45:40 w Wkurza mnie...
bonitta napisał(a):

Pogoda. Jestem nad morzem od 3 dni, codziennie leje, codziennie jest maks 15 stopni a w domu gdzie został mąż - 30 stopni i upały. Kocham Bałtyk, naprawdę kocham, ale taka pogoda gdy w całej Polsce tropikalne upały to zwyczajne przegięcie. Dziś siedzieliśmy na plaży w zimowych kurtkach i butach i lepiliśmy babki z dziećmi (tak, ja też) z piasku, ktory prawie odmrażał nam dłonie (wiatr potęguje odczucie zimna). A kumpela wysyłała mi zdjęcie z mojej miejscowości w słońcu, na leżaczku, w kostiumie. Wkurzam się tak tylko, żeby się powkurzać, bo na pogodę nie mam wpływu a decyzje o wyjeździe podjęłam sama..

Przynajmniej jodu masz więcej jak w wakacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6486759 Napisano: 05.05.2018 16:33:55 w Dziś cieszę się z.....

cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

Patrząc na te technologiczne wynalazki, dziwi fakt, jak ludzie przetrwali 30-40 lat temu.

 Nie postęp jest zły, tylko (nie wszyscy) ludzie nie są mądrzy na tyle, by nie wpadać w pułapki uzależnień...

Wnuk mówi do dziadka.
- Kiedyś to mieliście źle. Nie było Internetu, komórek, czatu ani Gadu-Gadu...
Jak Ty babcię poznałeś?
- No, jak nie było? Wszystko było - odpowiada dziadek.
- Nie rozumiem - mówi wnuczek.
- No, przecież babcia mieszkała w internacie, jak wracała ze szkoły, to ja stałem na czatach, wychodziłem z babcią na gadu-gadu, a jakby nie komórka, to Ciebie i Twojego ojca nie byłoby na świecie. Wyświetl w wątku >>

dolly

#6486016 Napisano: 30.04.2018 18:00:50 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

emotka U mnie podobnie, tyle że u rosnącego pięciolatka. Zdrowe dziecko, które rośnie - to powinna być radość, a tym czasem są takie noce, że dziecko nie potrafi spokojnie spać, nogi go bolą, kości się rozciągają... więc leżę obok niego i masuję mu łydki, kolanka... Nurofen w ostateczności, bo nie chcę go nadmiernie faszerować lekami. Sama pamiętam ten ból nóg z dzieciństwa, jakby reumatyczny, ciągnący się w nieskończoność... emotka

Probowałaś położyć na kolanka, zwilżoną, chłodną wodą chusteczkę? Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

dolly

#6484085 Napisano: 23.04.2018 15:47:57 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

joan napisał(a):

dolly napisał(a):

Ja tam nie wierzę póki nie widzę emotka

Liczą się dowody naMACAlne emotka

"Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli..." emotka
Poza tym... macanie kogoś to już przejaw złego wychowania chyba emotka

Oooooo to macanie co linkujesz, jak najbardziej należy do wkur...zającego emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

dolly

#6484079 Napisano: 23.04.2018 15:39:45 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Albedo ciągle muszę do nich pisać o wysłanie nagrody. Non stop gubią oświadczenie mojego męża. Dziś też dotarł 1 zestaw z kolibra. A na męża znowu nie ma. Muszę do nich znowu napisać. Za każdym razem tak mam u nich. 

Widocznie przypadłaś tam komus do gustu emotka  i nie ma innego sposobu na kontakt z Tobą emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

dolly

#6484010 Napisano: 23.04.2018 13:26:34 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Miałam przyjemność poznać cb656 osobiście, to chyba wiem, kogo widziałam emotka

Kogo widziałaś takkkk, a kogo poznałaś? emotka
https://samequizy...ec-osoby-ze-zdjecia/ Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6483994 Napisano: 23.04.2018 13:00:15 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

mstelmas11 napisał(a):

cb656 napisał(a):

mstelmas11 napisał(a):

konkurs z chipsami MONSTER, przysłali kosz z pobitymi talerzami, złożyłam reklamacje u kuriera i od 2 miesięcy mnie olewają, na e-maile nie odpisują, i mają mnie głęboko w du....

Przecież chipsów nie je się z talerza, tylko z paczki, o co ten hałas? emotka

To był kosz piknikowy,talerze były szklane potłuczone,wiec i nagroda nie kompletna, muszę dokupić inne talerze lub zostają niefajne  plastiki.Też byś nie była zadowolona gdybyś dostała potłuczoną nagrodę.

Cb656 jest mężczyzną, chciałam zauważyć emotka

Ja tam nie wierzę póki nie widzę emotka Wyświetl w wątku >>

dolly

#6483654 Napisano: 21.04.2018 12:23:43 w Wkurza mnie...
Wczoraj widziałam kawałek programu, jak internet zniszczył zycie ludziom, poprzez pomówienia, groźby, szkalowanie...Obejrzałam tylko część, tę, jak się okazało łagodniejszą. Staszne jaki potrafi być fanatyzm na każdym tle i pod każdą postacią.
W szkołach jest zakaz używania telefonow komórkowych, ale w niektórych tylko częściowo się to respektuje, jak myślę do czego te telefony służą to.....emotka  a ludzie dalej się pchają w nowoczesność i technikę, strach będzie kąpiel wziąć we własnym domu, bo może i lustra bedą obraz przekazywać... w chmurę emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dolly

#6483542 Napisano: 20.04.2018 20:07:54 w Wkurza mnie...
margo96 napisał(a):

Świetnie, kurna! Nakitrałam se paragonów na loterię Visa, wchodzę na stronę, a tam, że paragony należy zgłaszać w dniu dokonania transakcji. I po moich paragonach. Tak to jest jak się najpierw nie czyta regulaminu emotka

emotka emotka emotka emotka
dobrze, że kitram tylko jeden emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6483181 Napisano: 19.04.2018 14:55:32 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Zapewniam Cię,że nie tylko dzieciaki mają takie dziwne i kretyńskie pomysły. Dziś koleżanka z pracy opowiadała nam,że ma przyjaciółkę, która miesiąc temu urodziła córkę.Dziecko to ma ponoć uczulenie czy jakąś tam alergię pokarmową i ta przyjaciółka mojej koleżanki z pracy co kilka dni wysyła mojej koleżance na komórkę zdjęcia różnych części ciała swojej córeczki z wypryskami- w tym również pupy emotka Kilka dni temu świeżo upieczona mamusia przeszła samą siebie- wysłała mojej koleżance z pracy... zdjęcie kału (brzydko mówiąc kupki) swojej córeczki emotka Moja koleżanka nie wytrzymała już tego wszystkiego i powiedziała, że kategorycznie nie życzy sobie otrzymywać od tamtej jakichkolwiek zdjęć, a tym bardziej takich gó....nych. To normalnie ludzkie pojęcie przechodzi, co niektórzy ludzie mają w głowach emotka

emotka


anialistopad napisał(a):

Pare minut temu telefon ze szkoly syna. Durne pomysly ma z kolegami. Tym razem to juz przeszedl samego siebie. Rozlali mleko w toalecie i rozmazali to z ku.....po podlodze i scianach. A bylo im tak wesolo ze spiewali sobie piosenke mleko laciate.mleko gown....... No kurde co onibjeszcze wymysla.nie ma tygodnia by ta 3 nic nie.narozrabiala. dostali rekawiczki i sprzatali ten balagan. A rodzice wezwanie do szkoły. Udusze tego mojego dzieciaka


Rany, nie strasz, myślałam, że w tym wieku to już przechodzi  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6477231 Napisano: 26.03.2018 19:22:18 w Biedronka
mama2006 napisał(a):

Jedna osoba oraz osoby z jednego gospodarstwa domowego (przez termin„gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam adres zamieszkania,
korespondencyjny lub zameldowania uczestników loterii) może w ramach całej loterii
otrzymać maksymalnie dwie nagrody w loterii, tj.: tylko jedną nagrodę I-go stopnia oraz tylko
jedną nagrodę II-go stopnia z zastrzeżeniem postanowień pkt. 11.10 regulaminu. Dotyczy to
również sytuacji, w której jedna osoba, będzie zgłaszać się podając różne numery telefonów
i zakwalifikuje się do więcej aniżeli jednej nagrody I-go i/lub II-go stopnia. W takiej sytuacji
po weryfikacji danych osobowych uczestników, dany uczestnik zostanie nagrodzony tylko
jedną nagrodą I-go i/lub II-go stopnia, a kolejna nagroda I-go i/lub II-go stopnia, która by muk
przypadła zostanie przekazana uczestnikowi z listy rezerwowej laureatów.


Czy to oznacza, że tylko jedna osoba z gospodarstwa może otrzymać nagrodę ( właściwie dwie nagrody)? -chodzi o konkurs Velvet

Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6472770 Napisano: 14.03.2018 00:11:46 w WC - rozmowy o wszystkim
nkba napisał(a):

dolly napisał(a):

Dzieki, popatrze w ciagu dnia. kupilam w ikei, ale jeszcze nie rozpakowalam, wiec sie zastanawiam nad inna alternatywa.

Pytałam, jest taka superowa też na indukcji emotka

Dziękuję Ci bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

dolly

#6472436 Napisano: 13.03.2018 01:02:50 w WC - rozmowy o wszystkim
Dzieki, popatrze w ciagu dnia. kupilam w ikei, ale jeszcze nie rozpakowalam, wiec sie zastanawiam nad inna alternatywa. Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6472425 Napisano: 12.03.2018 23:31:01 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

dolly napisał(a):

ziolko napisał(a):

dolly - ja mam patelnię ceramiczną z firmy Neoflam.
Popatrz też na patelnie Ambition, są tańsze. 

Ta Twoja teflonowa ma symbol spirali na dnie?

nie ma żadnych oznaczeń, ale pamiętam, że na pudełku miała i w opisie na stronie, jest, że się nadaje.

Dawno ją kupowałaś? Jeśli nie to składaj reklamację, że patelnia na indukcję nie nadaje się na ten typ kuchenki.
Sprawdzałaś na jednym polu? czy na innych też?

Sprawdzałam na wszystkich. Dawno, nie ma sensu. Zresztą wtedy na gazową, więc mi nie zależało na indukcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6472422 Napisano: 12.03.2018 23:26:52 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

dolly - ja mam patelnię ceramiczną z firmy Neoflam.
Popatrz też na patelnie Ambition, są tańsze. 

Ta Twoja teflonowa ma symbol spirali na dnie?

nie ma żadnych oznaczeń, ale pamiętam, że na pudełku miała i w opisie na stronie, jest, że się nadaje. Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6472418 Napisano: 12.03.2018 23:21:22 w WC - rozmowy o wszystkim
nkba napisał(a):

dolly napisał(a):

ziolko napisał(a):

dolly napisał(a):

Poleci ktoś jakąś fajna patelnię na indukcję?

Ogólnie polecam Tefala jak i ceramiczne. Zależy, jaką chcesz powłokę. Mam oba rodzaje, teflon po jakimś czasie się rysuje, ceramika jest dobra, bo nie rysuje się tak szybko. Ale tak jak wszystko, nie możesz kupować pierwszej lepszej za kilka złotych, bo później dołożysz kupując lepszą.
Jak znajdę pudełko od mojej ceramicznej to napiszę.

Zastanawiam sie nad tefalem, ale mam jedną, a ta niby na indukcję, ale płyta jej nie widzi emotka

Ja polecam granitową, tzn, z powłoką granitową wewnątrz - dla mnie idealna - nie ma możliwości, żeby coś się przypaliło emotka A wcześniej jarało mi się emotka od czasu do czasu emotka

A jakiej firmy? Tefala? Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6472413 Napisano: 12.03.2018 23:09:21 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

dolly napisał(a):

Poleci ktoś jakąś fajna patelnię na indukcję?

Ogólnie polecam Tefala jak i ceramiczne. Zależy, jaką chcesz powłokę. Mam oba rodzaje, teflon po jakimś czasie się rysuje, ceramika jest dobra, bo nie rysuje się tak szybko. Ale tak jak wszystko, nie możesz kupować pierwszej lepszej za kilka złotych, bo później dołożysz kupując lepszą.
Jak znajdę pudełko od mojej ceramicznej to napiszę.

Zastanawiam sie nad tefalem, ale mam jedną, a ta niby na indukcję, ale płyta jej nie widzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6472403 Napisano: 12.03.2018 22:32:28 w WC - rozmowy o wszystkim
Poleci ktoś jakąś fajna patelnię na indukcję? Wyświetl w wątku >>
0 0