Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dolly

dolly

#4502444 Napisano: 03.07.2011 08:12:29 w Pomocy!!!!
swibek napisał(a):

ech.. wycieczka fajna.. ale ten przeloy to wiecej kosztuje jak sama wycieczka..

Polecamy serwis Fly.pl w celu sprawdzenia dogodnego przelotu, m.in.:

Lot Warszawa – Budapeszt liniami Malev Hungarian Airlines, bezpośrednio, dla 2 osób – 972 zł (cena za 1 osobę – 486 zł). Rozkład z dnia 29.06.2011 na www.biletylotnicze.fly.pl.


emotka




ooouuu i wszystko jasne, dobrze, że dałes link tutaj to CIę naprowadzili konkursowicze... Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4501508 Napisano: 03.07.2011 01:45:07 w skojarzenia
korektor - pryszcz Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4501378 Napisano: 03.07.2011 12:46:54 w Konkursy ABC
mixik napisał(a):

dolly napisał(a):

radosna napisał(a):

olciak napisał(a):

wojtekgra napisał(a):

olciak napisał(a):

kammaro napisał(a):

mixik napisał(a):

eh te abc... tyle sklepów i sklepików ale o bateriach varty nikt nie słyszał... a poza tym tymbark na ich paragonach widnieje jako art. spożywcze (LOL)


U mnie Tymbark to Pysio to dopiero LOL, zastanawiam się czy słać na ten paragon zgłoszenie...


u mnie Tymbark to przetwory rybne emotka emotka


tylko przetwory rybne to podatek VAT 5%
a soki tymbark to VAT 7%
paragon możesz wyrzucić, bo w razie wygranej kierownik się pod nim nie podpisze emotka


nawet nie mam zamiaru grac na ten paragon emotka



A ja przy konkursie o luksusie, w którym kupowało się kawę i słodycze, mam przy wszystkich pozycjach napisane wędliny.




i gracie na te paragony? bo ja z kolei mam- owoce lub mleko emotka emotka emotka emotka emotka



ja na ten z art. spożywczymi gram, bo dlaczego by nie. Nie moja wina, że tak akurat w tym sklepie tak jest wklepany Tymbark... w razie gdyby mieli wątpliwości to narobi trochę szumu... ale najpierw trzeba wygrać emotka




dziękuję za odpowiedź emotka
jako jedyna osoba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4501352 Napisano: 03.07.2011 12:36:48 w skojarzenia
autorzy - redaktor Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4501315 Napisano: 03.07.2011 12:20:55 w Pomocy!!!!
adamaszek napisał(a):

Pomóżcie!
Czy warto korzystac z ztych różnych zakupów typu Gruppon, Cuppon??? Ceny rzeczywiście mają atrakcyjne, ale czy w zamian nie dostaje się czegoś kiepskiej wartości. Moze ktos ma jakieś doswiadczenia?



ja też sie skusiłam, ale jeszcze nie wykorzystałam oferty, także nie mogę napisać o jakości usług, natomiast orientując sie cenowo, to fajne oferty.
Ja weszłam sobie na bezpośrednią stronę oferty i przejrzałam, także spodziewam się, że będę zadowolona emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4501301 Napisano: 03.07.2011 12:16:59 w skojarzenia
księgarnia - tytuły Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4500592 Napisano: 02.07.2011 10:51:00 w skojarzenia
Wodecki - pszczółka Maja Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4500511 Napisano: 02.07.2011 09:31:14 w skojarzenia
goły chłop - plaża nudystów Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4499786 Napisano: 02.07.2011 03:57:54 w Konkursowiczki w ciąży
marielu napisał(a):

dolly , grusia wydaje mi się że po prostu źle na siebie działacie bo kłócicie się bez sensu emotka


Czasem po prostu omijać posty osób które nadają na innych falach emotka Obie jesteście sympatyczne babki
więc proszę - peace emotka



tak mi właśnie nie pasowało, żebyś f cionży była emotka ale gratki za rozładowanie atmosfery emotka

Ps. w żadnym razie proszę nie posądzać mnie o kłótnię - bo do tego to daleko, oczywiście z mojej strony emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4499408 Napisano: 02.07.2011 12:58:06 w Konkursowiczki w ciąży
Grusia to żeby Cię nie trafiło- bo nie wiem czy wiesz, a może tylko zapomniałaś, stres i agresja w ciąży są niewskazane-
ja przyjmuję, że szkoda CI Twoich palców na odpisywanie mi (wciąż tego samego emotka ) a ja wracam do swojego ignorowania Twoich postów, jak to robiłam do tej pory


Cytrynkowa, Katrin22
- szybko zleci, teraz chwilowo sie dłuży, ale pod koniec ciąży, będziecie sie zastanawiały jak to minęło emotka
A, cytrynkowa, nie wiem, czy Ty dużo czytasz w internecie, ale jak tak, to może lepiej przestać, jak tak sobie wkręcasz- ja starałam sie nie czytać, bo dużo rzeczy jest opisanych ogólnikowo, a mają niestety tendencję zapadać w pamięć emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4499057 Napisano: 02.07.2011 10:26:27 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Przeciez wiadomo ze wszystko zalezy od umowy jaka podpisał lekarz z NFZ-em. To tak jak płatnosci za USG genetyczne - jedne z nas płacą, inne nie.I nie mówie ze nie sa wazne tamte badania ( ale widocznie nie sa konieczne ) - kazde badanie daje obraz sytuacji ale co maja zrobic mamy ktore nie maja pieniedzy by wykonac te badania dodatkowe ?Tylko nie pisz ze jak nie stac je na badania to i na dziecko tez nie powinny sie decydowac. NapisałasA badania niestety sa płatne, ale trzeba wydać te kikaset złotych, dla bezpieczeństwa dziecka i swojego - niczego nie trzeba ,czy mama ktorej nie stac na wydanie kilkuset zlotych ot tak jest przez to gorsza?Czy gorzej dba o dziecko ?Niesadze. Zyjemy w takim a nie innym panstwie, a zadne badanie niczego nam nie gwarantuje chocbysmy sie przebadaly od stop do głow.




jak zwykle agresor włączony i brak odpowiedzi na moje pytanie.
Nie zachowuj się tak jakbyś wszystko wiedziała najlepiej.
A co do Twojego tekstu, czy biedniejsze mamy powinny czy nie, decydować na dziecko- to napiszę CI tylko, że brudne dzieci cygańskie mniej chorują od tych czystych więc sama sobie odpowiedz, co myślę na temat biedniejszych mam.
Jeżeli ktoś ma możliwość wykonać te badania to je wykonuje, jeżeli nie, to nie robi,ale nie wypisuj, że są nieważne.
I nie komentuj moich postów, jeżeli nie potrafisz odpisywać normalnie, bez szukania zaczepki. Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4499035 Napisano: 02.07.2011 10:17:14 w skojarzenia
plotki - pudelek... Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4498460 Napisano: 01.07.2011 10:45:39 w skojarzenia
jedna pani drugiej pani - język ludzki czasem przypomina .... Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4498423 Napisano: 01.07.2011 10:10:57 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

Dolly, ale nawet jak ta Pani będzie miała to szczęście i tysiaka dostanie to nic nie zyska, ale chociaż by jej się zwróciło.
A w temacie - wkurza mnie że sobie umyłam ząbki, położyłam się, a mój chłopek wino przyniósł i muszę znowu pić emotka




Oj tam, oj tam- ja zwróci to ok, a jak wygra nakrętkę z 500zł to i zarobi jeszcze emotka
Ps. nie mam pojęcia czy jest taka nakrętka emotka
Monia24, a myślalam, że Cię wkurza, że będziesz musiała znów ząbki myć.

A w temacie wkurza mnie, że muszę coś wymyślać, że mnie wkurza, bo mogę wkurzyć kogoś i dostać karniaka, za pisanie nie na temat wkurzania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4498401 Napisano: 01.07.2011 09:57:35 w Wkurza mnie...
slavek napisał(a):

dolly napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

ale akcja ide dzis do sklepu a tu dzieciaki wykupuja wszystkie zywce zdroj bo mielismy tak madra sklepowa ze wynianiala kazdy nominal z pod nakretki na gotowke i cala miejscowosc dzis w butelkach byla he mi sie tylko udalo jedno 20zl wynienic a jak poszlem juz z wieksza iloscia nakretek sklepowa skapla sie ze zrobila blad i pozaniatane emotka a tanci mieli dzis niezly zarobek na niewidzey sprzedawcy u was tez takie madre byly sklepowe



rozumiem, że wkurza Cię, że będzie musiała oddać tę kasę z własnej pensji?

bo mnie właśnie wkurzyło, że zamiast Ja poinformować o pomyłce to jeszcze ją wykorzystałeś



dokładnie tym pisałem emotka



hehe, w pierwszej wersji napisałam ostrzej, ale przerażona widmem karniaka od pewnej posiadaczki miotły emotka zmieniłam wersje na bardziej łagodną, co sprawiło, ze mój post był pisane przez jakies 5 minut, więc pojawił się tuz po Twoim emotka

czarnygreg napisał(a):

grzegorz, wkurza cię ze tylko 20 zł zdołałeś od kobiety wyłudzić? a gdyby 100 to nie byłbyś wkurzony?
to mnie wkurza naprawdę, wygrywanie jest super, ale nie cudzym kosztem przecież emotka emotka emotka




miejmy w takim razie nadzieje, że Pani do zainwestowanej kwoty brakuje już tylko tej jednej szczęśliwej nakrętki, która da Jej tego tysiaka

wkurza mnie, ze zapomniałam o kilku konkach, któe skończyły sie wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4498379 Napisano: 01.07.2011 09:43:45 w Wkurza mnie...
grzegorz543 napisał(a):

ale akcja ide dzis do sklepu a tu dzieciaki wykupuja wszystkie zywce zdroj bo mielismy tak madra sklepowa ze wynianiala kazdy nominal z pod nakretki na gotowke i cala miejscowosc dzis w butelkach byla he mi sie tylko udalo jedno 20zl wynienic a jak poszlem juz z wieksza iloscia nakretek sklepowa skapla sie ze zrobila blad i pozaniatane emotka a tanci mieli dzis niezly zarobek na niewidzey sprzedawcy u was tez takie madre byly sklepowe



rozumiem, że wkurza Cię, że będzie musiała oddać tę kasę z własnej pensji?

bo mnie właśnie wkurzyło, że zamiast Ja poinformować o pomyłce to jeszcze ją wykorzystałeś Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4498333 Napisano: 01.07.2011 09:19:33 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Dolly to raczej nie kwestia pamietania. Sa to badania nieobowiazkowe a czesci mam po prostu na nie nie stac. Ja w pierwszej ciazy tez nie miałam robionych nic poza standard i teraz robic tez nie zamierzam. Nadal uważam że gdyby były takie wazne to zlecano by je standardowo a tak zabiera sie biedniejszym mamom szanse. Mam ten plus ze na WZW jestem szczepiona emotka a IgG i IgM to dla mojego lekarza standard i zleca to badanie.A tak sobie mysle - mozna zrobic szereg badań i nie mieć pewnosci - takie niestetey realia.



nieobowiązkowe, ale zalecane. NFZ ich nie refunduje i tyle, nie znaczy to, że nie są ważne.
Co masz na myśli pisząc- zabiera sie biedniejszym mamom szansę???
Piszesz, że IgG I IgM to dla Twojego lekarza standard- a to jest badanie płatne- czy moze coś sie zmieniło?


Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4498274 Napisano: 01.07.2011 08:54:33 w skojarzenia
nieoficjalnie - plotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4494985 Napisano: 30.06.2011 11:45:14 w Konkursowiczki w ciąży
Co do badań, które wcześniej wymieniałyście, to niestety sa one ważne i dla mam i dla dzieci, a czmeu lekarze o nich nie wspominają??? Mając tylu pacjentów sami nie wiedzą, co juz komu mówili i niestety to przyszłe mamy, same muszą o tym pamiętac i sie dopytywać, także korzystajcie z tego topu i wymieniajcie się informacjami jak najwiecej emotka
A badania niestety sa płatne, ale trzeba wydać te kikaset złotych, dla bezpieczeństwa dziecka i swojego.

Ps. sorry, że post pod postem Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#4494980 Napisano: 30.06.2011 11:40:22 w Konkursowiczki w ciąży
cytrynkowa napisał(a):

ziolko napisał(a):

cytrynkowa napisał(a):

ziolko napisał(a):

żona kuzyna do 8 miesiąca wiedziała, że ma być dziewczynka - urodził się chłopiec emotka emotka


no podobno z dziewczynki może chłopiec wyjść:), ale odwrotnie raczej nie emotka




siedzę i kwiczę emotka emotka emotka


no sama się tym rozwaliłam emotka



emotka a juz chciałam komentować, ale przeczytałam jeszcze raz i inny sens załapałam
emotka emotka emotka emotka

agasiam napisał(a):

Hej dziewczyny u mnie płeć dziecka określono pod koniec 11 tygodnia ciąży- myślałam że lekarz żartuje. emotka Teraz jestem w 16 tygodniu i już wiem na 100% że to chłopak. Lekarz się nie mylił. emotka



Agasiam u mnie w 12tygodniu też było pięknie widać, kto mieszka pod moim serduszkiem, ALE... nigdy nie dowiem/sz się czy to siusiak czy zanikający ogonek (rdzenia kręgowego) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0