Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dolly

dolly

#6438576 Napisano: 07.12.2017 14:08:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

nasz>? 
ja czekam na SMS- wg regulaminu.
moga podzielić wiadomośc na 2-jeśli jaki długi sms-który się przekształca na mms

niestety nasz, bo oni wysyłaja normalnego sms a to system łaczy w mms emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

dolly

#6438571 Napisano: 07.12.2017 14:04:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

dolly napisał(a):

darog napisał(a):

dolly napisał(a):

mahuska napisał(a):


no właśnie d*pa
Dzisiaj na nowym telefonie MMS czytelny Pudliszki ogólnopolski
wczoraj 2x MM na noki3310 nie do odczytania na bank nie Tymbark
Wszystko z tego samego nr 537

u mnie nawet numeru nie ma, tylko jako nadawca jest MMS

u mnie nadawca nr 290 "nie można wyświetlić tej wiadomości"
identyko było jakiś czas temu-ale skasowany, tel nie taki stary Nokia na 2 SIM, może do redheads napisac maila z zapytaniem-czy to oni i dlaczego nie SMS...

tez mam nokie dual sim 130 .. ta sama?

tak!

one nie obsługują MMS stąd nasz problem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6438442 Napisano: 07.12.2017 11:24:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

dolly napisał(a):

mahuska napisał(a):


no właśnie d*pa
Dzisiaj na nowym telefonie MMS czytelny Pudliszki ogólnopolski
wczoraj 2x MM na noki3310 nie do odczytania na bank nie Tymbark
Wszystko z tego samego nr 537

u mnie nawet numeru nie ma, tylko jako nadawca jest MMS

u mnie nadawca nr 290 "nie można wyświetlić tej wiadomości"
identyko było jakiś czas temu-ale skasowany, tel nie taki stary Nokia na 2 SIM, może do redheads napisac maila z zapytaniem-czy to oni i dlaczego nie SMS...

tez mam nokie dual sim 130 .. ta sama? Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6438433 Napisano: 07.12.2017 11:15:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):


no właśnie d*pa
Dzisiaj na nowym telefonie MMS czytelny Pudliszki ogólnopolski
wczoraj 2x MM na noki3310 nie do odczytania na bank nie Tymbark
Wszystko z tego samego nr 537

u mnie nawet numeru nie ma, tylko jako nadawca jest MMS Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6438400 Napisano: 07.12.2017 10:39:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

dolly napisał(a):

darog napisał(a):

czy często organizator powiadamia w formie mms? 
zdarzało się-że były na tel konkursowym "nie można odczytać wiadomośći" czyli mms

teraz przed chwilą znowu.. kto mógł dziś powiadamiać?

dokladnie to samo i u mnie przed chwila emotka

ktoś napisał- że mms powiadamiają PUDLISZKI! w wątku "informują"
Ale w regulaminie teraz sprawdzam i mją wysyłac SMS!
Nieraz dostaje mms na konkursowy i olewam...a potem się dziwie że nic nie wygrywam

62. Każdorazowo w terminie do 4 (czterech) dni roboczych od terminów wyłonienia Laureatów,o których mowa w 58 pkt. i 61 pkt. Regulaminu, Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej
za pośrednictwem wiadomości SMS wysłanej na numer telefonu komórkowego, z którego
Laureat dokonał Zgłoszenia, z prośbą o przesłanie na adres e-mailowy Organizatora:
promocja@redheads.pl w terminie do 14 (czternastu) dni od dnia otrzymania tego
powiadomienia wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza stanowiącego
załącznik nr 2 do Regulaminu wraz ze zdjęciem/skanem dowodu dokonania Zakupu
Promocyjnego. Każdy z plików, o których mowa w zdaniu poprzedzającym powinien zostać
przesłany w formacie .jpg lub .pdf i poj. Max. 2MB

wysyłaja sms, ale stare telefony moga pozmieniac na MMS i d..a 
w pudliszkach nie grałam jeszcze, masakra no! Wyświetl w wątku >>
1 pablo75 0

dolly

#6438386 Napisano: 07.12.2017 10:30:19 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

cb656 napisał(a):

No, uśmiechnąłem się troszku emotka choć trudno mi jednoznacznie określić dominujący smak tego uśmiechu: czy on radosny, taki bardziej słodki, czy bardziej rozgoryczony. emotka   

wygląda na ..... morderczy emotka

Nie od dziś wiadomo w Krainie Kota, że... emotka

dokładnie o tym myślałam pisząc swój post emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6438384 Napisano: 07.12.2017 10:29:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

czy często organizator powiadamia w formie mms? 
zdarzało się-że były na tel konkursowym "nie można odczytać wiadomośći" czyli mms

teraz przed chwilą znowu.. kto mógł dziś powiadamiać?

dokladnie to samo i u mnie przed chwila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6438356 Napisano: 07.12.2017 09:57:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mountain napisał(a):

gorzej jak przekroczy 2000 tys bo pani przyniesie towar z zaplecza emotka

Jak przekroczy to chyba można odejmować... bo dopłacić to wiemy, że można Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6438339 Napisano: 07.12.2017 09:40:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mountain napisał(a):

też nie wyobrażam sobie tego latania z małymi koszykami,chyba że pani z zaplecza użyczy wózek na palecie emotka

tylko czy taki wózek zmieści się między półkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6438333 Napisano: 07.12.2017 09:29:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mugolinka napisał(a):

dolly napisał(a):

mountain napisał(a):

moskala22 napisał(a):

mountain napisał(a):

Pytanko dla osób co wygrały w lewiatanie- robicie zakupy w 5 minut z niespodzianką ? w sumie ciekawa jestem co przygotowali emotka

ja nie emotka

u mnie w lewiatanie jest tak mało towaru że nie wiem czy do 500 zł coś wybiorę emotka

byle jeszcze na zaplecze nie wyniesli emotka

Też się obawiam o brak towaru. Poza tym z tymi małymi koszykami to też nie będzie łatwe. Bo ile np butelek soku wrzucisz żeby ucha nie urwało....Żeby można było w parach... w sumie nic o tym regulamin nie mówi. No i pytanie czy na starcie masz się określić którą opcję wybierasz 

nie macie tych duzych koszyków? O jaaa to troche ich sie uzbiera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6438332 Napisano: 07.12.2017 09:28:30 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

(...)
No, uśmiechnąłem się troszku emotka choć trudno mi jednoznacznie określić dominujący smak tego uśmiechu: czy on radosny, taki bardziej słodki, czy bardziej rozgoryczony. emotka
(...) 

wygląda na ..... morderczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6438328 Napisano: 07.12.2017 09:24:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mountain napisał(a):

moskala22 napisał(a):

mountain napisał(a):

Pytanko dla osób co wygrały w lewiatanie- robicie zakupy w 5 minut z niespodzianką ? w sumie ciekawa jestem co przygotowali emotka

ja nie emotka

u mnie w lewiatanie jest tak mało towaru że nie wiem czy do 500 zł coś wybiorę emotka

byle jeszcze na zaplecze nie wyniesli emotka Wyświetl w wątku >>
1 mugolinka 0

dolly

#6438318 Napisano: 07.12.2017 09:14:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

tamlin111 napisał(a):

defed napisał(a):

mrmax napisał(a):

a po cichaczu konkurs wedla w lewiatanie został przedłużony do 10 grudnia... niepoważna jest ta agencja

emotka  Faktycznie, wrzucili poprawiony regulamin. I nie że z aneksem, tylko zgumowali datę i wpisali sobie nową  emotka  O takich zmianach powinni informować na bieżąco wszystkich uczestników co najmniej smsem!  emotka

Gdzie Wy widzicie poprawiony regulamin? Przeciez jest do 6.12 ciągle
http://www.slodki...jki.pl/regulamin.php

Pewnie ktoś z Radnej czyta forum emotka

to jak czytacie, to zostawcie do 10-ego bo do 6-ego to mi paragon wyblakł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6438315 Napisano: 07.12.2017 09:05:20 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

co to jest ten cash back na zalando?
Zrobilam teraz zakupy i takie info mi wyskoczylo, by kliknac, wtedy dostane jakis rabat czy nagrode od ich preferowanego sklepu. Ktos wie o co chodzi? klikac czy jakas kijowa akcja?

Po prostu rabat. Zwrot pewnej kwoty do wykorzystania na następne zakupy. Kupujesz za 200 zł, płacisz 200 zł, a na Twoje konto w sklepie spływa dajmy na to 8 zł. Strzelam kwotą z głowy (bo nie zagłębiałem się w zalando) emotka
To nie jest zwrot na konto bankowe, ale pieniądz, który możesz użyć wyłącznie w tym sklepie. Jak chcesz, rzuć okiem tu: klik

Dziękuję, samo cash back wiem co znaczy, tylko nie wiedziałam jaki ma to myk z Zalando, ale juz wiem. 
Dzięki za odzew emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6438275 Napisano: 07.12.2017 00:47:56 w Wkurza mnie...
Przed chwila bylo do 08.12 ale juz jest znow 06-- no chyba, ze to mnie juz wzrok plata fgle Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6438264 Napisano: 06.12.2017 23:53:31 w Wkurza mnie...
Nawet nie wkurza, bo sie smieje...
nie ma to jak napisac odpowiedz na konkurs, wejsc w formularz wszystko wypelnic, a na koniec szukac paragonu...
nie, nie zezarl go chomik, pies czy nie wywial wiatr. Jest lezy ładnie w pudełeczku.
Patrze zatem na numer paragonu, a tam.... biała plama emotka To sobie zagrałam emotka
widac autko nie teraz emotka pewnie by mi do butow kolor nie pasował emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6438261 Napisano: 06.12.2017 23:33:57 w SZUKAM....
co to jest ten cash back na zalando?
Zrobilam teraz zakupy i takie info mi wyskoczylo, by kliknac, wtedy dostane jakis rabat czy nagrode od ich preferowanego sklepu. Ktos wie o co chodzi? klikac czy jakas kijowa akcja? Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6438246 Napisano: 06.12.2017 22:48:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

dolly napisał(a):

xpac napisał(a):

Hejo emotka  Czy może ktoś się już pytał odnośnie konkursu Allegro, czy mając działalność gospodarczą, ale kupując z konta zwykłego, można brać udział w konkursie ?? Jeśli nie można, to moja stówka poszła się ... i dobrze, że auto nie wpadło, bo bym się chyba zapłakał ....

nie pytał, tylko grał.
Ne mogą brać udziału konta firmowe i tego się trzymajmy.

No dobra ale... w oświadczeniu mamy do zaznaczenia opcję " Oświadczam, że nie prowadzę działalności gospodarczej." czyli co, mam zaznaczyć i wysłać ??

o kurde, nie widziałam tego. Co za bzdura, powinni uściślić w regulaminie.
Sorry w takim razie, to znaczy powinnam sie cieszyc, ze nie wygrane zgłoszenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6437957 Napisano: 06.12.2017 16:31:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

Hejo emotka  Czy może ktoś się już pytał odnośnie konkursu Allegro, czy mając działalność gospodarczą, ale kupując z konta zwykłego, można brać udział w konkursie ?? Jeśli nie można, to moja stówka poszła się ... i dobrze, że auto nie wpadło, bo bym się chyba zapłakał ....

nie pytał, tylko grał.
Ne mogą brać udziału konta firmowe i tego się trzymajmy. Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6437872 Napisano: 06.12.2017 14:47:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Gorzej jak ktoś zaryzykuje i dostanie pamiątkowe zdjęcie z kierowniczką emotka

wypluj to.. tfu tfu tfu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0