Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ewka656

ewka656

#4787309 Napisano: 26.10.2011 07:33:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
madzia444 napisał(a):

Czy były już wyniki konkursu GARNIER o pielęgnacji w trzech krokach, czy jakiś tak emotka

Nagrodami było 1000 zestawów kosmetyków.



Już dawno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4760821 Napisano: 17.10.2011 10:04:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wiadomo coś na temat konkursu Tonic Jurajski?
Dziś chyba maja powiadamiać o wygranych.
Może już dzwonili do kogoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4709728 Napisano: 27.09.2011 11:26:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
bobilcia napisał(a):

Odnośnie konków Disneya to czeka ktoś na wyniki z Makro i Carrefoura?



Do macro ponoć mozna dzwonić i pytać czy sie wygrało. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4686120 Napisano: 19.09.2011 10:13:14 w Inne mniejsze markety
joan napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

bethan napisał(a):

Biorąc pod uwagę to, ile mają zgłoszonych prac (ok. 12K), to chyba dobrze się sprężają emotka


ale prace plastyczne szybciej się ogląda niż czyta hasła emotka


Wcale nie, bo czasem będzie melodyjka, którą trzeba odsłuchać do końca, czasem coś zaskoczy albo zaszokuje, juror odda się kontemplacji - to konkurs plastyczny, niech się pozachwycają emotka

PS: Jeśli ludziom chce się mozolnie dłubać przy 12000 prac plastycznych, to co się dzieje przy konkach SMSowych, ile na nie przychodzi zgłoszeń? emotka



Moim skromnym zdaniem zostawią te największe, świecące, grające a resztę frrruuu do kosza. I z nich wybiorą szczęśliwców emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4686072 Napisano: 19.09.2011 09:59:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ekspres Ciśnieniowy Electrolux z konkursu Podravki Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4682366 Napisano: 17.09.2011 12:20:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
Można tam chyba zadzwonić- BOK mają chyba 24h...
Na stronie nie znalazłam wyników emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4679510 Napisano: 16.09.2011 07:26:40 w Inne mniejsze markety
Może chcą paragon od tych którzy słali więcej zgłoszeń? Ja słalam tylko jedno i nie chcą paragonu... Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4678390 Napisano: 15.09.2011 05:14:41 w Paragony
Kupię paragon Colgate. PW proszę ;o) Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4671479 Napisano: 13.09.2011 10:15:25 w TESCO konkursy
Pod jaką nazwą był ten konkurs z pralkami? Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4661913 Napisano: 09.09.2011 08:21:17 w Wygraj mi / Wygram za...
ewka656 napisał(a):

marines27 napisał(a):

Pomoże ktoś w las vegas-dziś wygrywa 31 osób.



moge prosic link do tego las vegas? emotka



już mam
Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4661887 Napisano: 09.09.2011 08:13:41 w Wygraj mi / Wygram za...
marines27 napisał(a):

Pomoże ktoś w las vegas-dziś wygrywa 31 osób.



moge prosic link do tego las vegas? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4644992 Napisano: 01.09.2011 12:35:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
konqrs napisał(a):

te garniery wygrane co w MDW piszecie to skad sa?


ze strony www.garnier.pl
(konk już zakończony, do wygrania było 1000 zestawów kosmetyków Garnier) Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4587001 Napisano: 03.08.2011 06:39:26 w Inne mniejsze markety
musztarda napisał(a):

ewka656 napisał(a):

mia napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

musztarda napisał(a):

melissa napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

No właśnie mam takie wrażenie, że nie zawsze chodzi o zapis w regulaminie, tylko jakąś wewnętrzną świadomość, co się robi... ale ja chyba z innej planety jestem i się nie nadaję
a ja tego bardzo przestrzegam, nie biorę udziału w takich konkursach, jak mój syn chce to prosze bardzo, kupie co trzeba, kupię jakieś materiały piśmiennicze, pomogę wymyślać,trzymam kciuki i ..tyle, konkursomaniactwo też ma swoje granice,
o ile tutaj zapis w regulaminie dopuszcza udział osób pełnoletnich( choć troszkę śmieszne jest jak dwudziestolatki rysują np ulubione sceny z filmu auta) to branie udziału w konkursach dla małych dzieci....chyba że się takie dziecko ma i pomoze mu się w tworzeniu dzieła ale podszyw emotka



Dokładnie tak samo to odbieram. Jako osobie dorosłej nie przyszłoby mi nawet do głowy branie udziału w konkursie plastycznym na narysowanie ulubionego bohatera bajki, nawet jeśli w regulaminie nie ma wyraźnego zapisu, iż jest to konkurs dla dzieci...
Dla mnie wpisy tych samych dorosłych, bezdzietnych osób (więc nie może być nawet mowy o rzekomej pomocy dziecku), które notorycznie chwalą się wygranymi w konkursach plastycznych Disneya są po prostu żenujące i budzą niesmak...
Niestety,chyba też jestem z innej planety, bo jako osoba dorosła nigdy nie wzięłabym udziału w takim konkursie. Moje dzieci też nigdy nie brały udziału w takim konkursie,bo nie chciałam ich narażać na rozczarowanie w nierównej konkurencji - jak dwu- czy nawet pięciolatek ma konkurować z dorosłymi, którzy nie mają żadnych skrupułów?...


a malineczka jest z siebie dumna emotka



mam 25 lat więc mogłam jeszcze wziażć udział w konkursie emotka


A nie ma tam do wygrania słownika ortograficznego czasem? emotka
W temacie: czarnygreg, melissa, ja tez jestem z innej planety najwyraźniej emotka
I żeby nie było, że to z zazdrości iżem za stara - mam córkę 17 lat, która świetnie maluje i rysuje... emotka



'i żeś' sama popełniła błąd pani polonistko:)
chyba, że się mylę to lecę do sklepu po słownik...


to sobie porownaj skale obu bledow emotka jak ktos pisac nie potrafi to dobrze ze mu choc malowanie lepiej idzie



błąd 'wziażć' powstał zapewne tak samo banalnie jak 'iżem'. Zamiast nacisnąć x+alt malineczka nacisnęła z+alt zapewne tak samo odruchowo jak brak spacji w 'iżem'. Skala wydaje się być podobna... Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4586748 Napisano: 03.08.2011 04:50:08 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

musztarda napisał(a):

melissa napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

No właśnie mam takie wrażenie, że nie zawsze chodzi o zapis w regulaminie, tylko jakąś wewnętrzną świadomość, co się robi... ale ja chyba z innej planety jestem i się nie nadaję
a ja tego bardzo przestrzegam, nie biorę udziału w takich konkursach, jak mój syn chce to prosze bardzo, kupie co trzeba, kupię jakieś materiały piśmiennicze, pomogę wymyślać,trzymam kciuki i ..tyle, konkursomaniactwo też ma swoje granice,
o ile tutaj zapis w regulaminie dopuszcza udział osób pełnoletnich( choć troszkę śmieszne jest jak dwudziestolatki rysują np ulubione sceny z filmu auta) to branie udziału w konkursach dla małych dzieci....chyba że się takie dziecko ma i pomoze mu się w tworzeniu dzieła ale podszyw emotka



Dokładnie tak samo to odbieram. Jako osobie dorosłej nie przyszłoby mi nawet do głowy branie udziału w konkursie plastycznym na narysowanie ulubionego bohatera bajki, nawet jeśli w regulaminie nie ma wyraźnego zapisu, iż jest to konkurs dla dzieci...
Dla mnie wpisy tych samych dorosłych, bezdzietnych osób (więc nie może być nawet mowy o rzekomej pomocy dziecku), które notorycznie chwalą się wygranymi w konkursach plastycznych Disneya są po prostu żenujące i budzą niesmak...
Niestety,chyba też jestem z innej planety, bo jako osoba dorosła nigdy nie wzięłabym udziału w takim konkursie. Moje dzieci też nigdy nie brały udziału w takim konkursie,bo nie chciałam ich narażać na rozczarowanie w nierównej konkurencji - jak dwu- czy nawet pięciolatek ma konkurować z dorosłymi, którzy nie mają żadnych skrupułów?...


a malineczka jest z siebie dumna emotka



mam 25 lat więc mogłam jeszcze wziażć udział w konkursie emotka


A nie ma tam do wygrania słownika ortograficznego czasem? emotka
W temacie: czarnygreg, melissa, ja tez jestem z innej planety najwyraźniej emotka
I żeby nie było, że to z zazdrości iżem za stara - mam córkę 17 lat, która świetnie maluje i rysuje... emotka



'i żeś' sama popełniła błąd pani polonistko:)
chyba, że się mylę to lecę do sklepu po słownik...
Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4586342 Napisano: 03.08.2011 01:29:58 w Inne mniejsze markety
malineczka23 napisał(a):

musztarda napisał(a):

melissa napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

No właśnie mam takie wrażenie, że nie zawsze chodzi o zapis w regulaminie, tylko jakąś wewnętrzną świadomość, co się robi... ale ja chyba z innej planety jestem i się nie nadaję
a ja tego bardzo przestrzegam, nie biorę udziału w takich konkursach, jak mój syn chce to prosze bardzo, kupie co trzeba, kupię jakieś materiały piśmiennicze, pomogę wymyślać,trzymam kciuki i ..tyle, konkursomaniactwo też ma swoje granice,
o ile tutaj zapis w regulaminie dopuszcza udział osób pełnoletnich( choć troszkę śmieszne jest jak dwudziestolatki rysują np ulubione sceny z filmu auta) to branie udziału w konkursach dla małych dzieci....chyba że się takie dziecko ma i pomoze mu się w tworzeniu dzieła ale podszyw emotka



Dokładnie tak samo to odbieram. Jako osobie dorosłej nie przyszłoby mi nawet do głowy branie udziału w konkursie plastycznym na narysowanie ulubionego bohatera bajki, nawet jeśli w regulaminie nie ma wyraźnego zapisu, iż jest to konkurs dla dzieci...

Dla mnie wpisy tych samych dorosłych, bezdzietnych osób (więc nie może być nawet mowy o rzekomej pomocy dziecku), które notorycznie chwalą się wygranymi w konkursach plastycznych Disneya są po prostu żenujące i budzą niesmak...

Niestety,chyba też jestem z innej planety, bo jako osoba dorosła nigdy nie wzięłabym udziału w takim konkursie. Moje dzieci też nigdy nie brały udziału w takim konkursie,bo nie chciałam ich narażać na rozczarowanie w nierównej konkurencji - jak dwu- czy nawet pięciolatek ma konkurować z dorosłymi, którzy nie mają żadnych skrupułów?...


a malineczka jest z siebie dumna emotka



mam 25 lat więc mogłam jeszcze wziażć udział w konkursie
emotka



Ja mam 23 lata i też brałam udział. Na bajkach Disney się wychowałam i je po prostu lubię. I moje sumienie wcale nie woła o pomstę do nieba w związku z tym... Nieprawdą jest także to iż wygrywają tylko super fajne prace dorosłych bo w poprzedniej edycji ich konkursu sama namówiłam sąsiadkę żeby usiadła z młodą córą i żeby cos narsowała na konkurs i o dziwo wygrała choć praca nie była zbyt urodziwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4561480 Napisano: 25.07.2011 09:02:32 w Żegnamy zmarłych
Amy jest moją ulubioną wokalistką. Nie mogę uwieżyć w to co sie stało... Mam wrażenie, że wkrótce ktoś powie, że to jakiś okrutny żart. Była taka zdolna, nagrała tylko dwie płyty, tak bardzo czekałam na jej pierwszy w Polsce koncert.
:( Niech odpoczywa w pokoju i w końcu zazna szczęścia... Wyświetl w wątku >>
[*] 0

ewka656

#4502948 Napisano: 04.07.2011 06:49:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
ixl2 napisał(a):

inga_iga napisał(a):

sewik napisał(a):

wsciekly napisał(a):

Disney-Wygraj pokój marzeń Rossmann
...
moniau Monika Urbaniak (22 miejsce)

czyżby spadek formy emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


chyba raczej nie
http://www.tui.pl/konkursy/gry-rodzinne emotka



nie wierze, ze nie było czegoś świecącego grającego dołączonego, bo wierszyk mhhh jaki jest każdy widzi;)



Spadek formy, albo zmęczenie materiału, bo tu jest na 89 miejscu emotka
http://www.bosban...ki_Konkursu_SNDD.pdf



na liście z Boś banku nazwiska są podane alfabetycznie chyba... Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4483940 Napisano: 27.06.2011 10:43:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
renata12 napisał(a):

z disneya rozsyłają listy, w tym tygodniu mają zostać wysłane



jak to listy? W reg. jest napisane, że mają czas na powiadamianie do dziś... chyba, że źle doczytalam regulamin:D:D Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4483760 Napisano: 27.06.2011 09:57:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Intermarche- Disney też dziś powinni dzwonić o ile się nie mylę... czy kogoś już powiadamiali? Wyświetl w wątku >>
0 0

ewka656

#4482183 Napisano: 26.06.2011 04:40:53 w Konkursowiczki w ciąży
cytrynkowa napisał(a):

ewka656 napisał(a):

benasia napisał(a):

katrin22 napisał(a):

cytrynkowa napisał(a):

wiecie co mocno kichnełam i mnie tak brzuch zabolał na dole w boku ..... kurde nadal boli! emotka emotka emotka


Miałam tak już parę razy, staraj się kichać na siedząco, ja jak na leżąco kichnęłam to też się zwijałam z bólu.


też tak mam, że jak kichnę np w łóżku czy jakoś inaczej to mnie ciągnie macica - podobno to normalne.



Mnie ciągnie jak kicham a mam okres więc w ciaży to chyba normalka emotka


emotka emotka emotka emotka nie rozumiem



chciałam powiedzieć, że pomimo iż nie jestem w ciąży to jak kichnę mając okres to czasem mnie zaboli macica. To dziwne i bolesne uczucie i nie wiem czy to samo które jest tutaj wyzej opisywane.
Wyświetl w wątku >>
0 0