Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mereszka

mereszka

#5630824 Napisano: 09.04.2013 10:40:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ciekawe czy hochland dzisiaj się odezwie emotka wie ktoś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5630633 Napisano: 08.04.2013 21:31:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mereszka napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

mereszka napisał(a):

ania1234 napisał(a):

mereszka napisał(a):

a o piłce informują sms i musisz w necie wklepać kod i uzupełnić dane



Jaki kod?



też niewiedziałam jak to zrobić ale udało się ,jak przyjdzie sms będziesz miała wpisać w wyszukiwarkę
https://www.pysznyser.pl/podaj-kod
i wpiszesz który będziesz miała w sms i dane





w ciągu ilu dni trzeba wysłać te dane ?

[/quot


26.Przekazanie Organizatorowi prawidłowej kopii Dowodu Zakupu oraz prawidłowych danych adresowych jest warunkiem otrzymania nagrody w Konkursie. Jeżeli Organizator nie otrzyma od Uczestnika prawidłowej kopii Dowodu Zakupu oraz prawidłowych danych adresowych w terminie 14 (czternastu) dni od dnia wysłania przez Organizatora do Uczestnika zawiadomienia, o którym mowa w pkt 23 Regulaminu, oznacza to utratę przez Uczestnika prawa do nagrody w Konkursie. W takim przypadku Organizator dokona wyboru nowego zdobywcy nagrody w Konkursie w miejsce Uczestnika, który utracił prawo do nagrody w Konkursie.

Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5630632 Napisano: 08.04.2013 21:30:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koza.k90 napisał(a):

mereszka napisał(a):

ania1234 napisał(a):

mereszka napisał(a):

a o piłce informują sms i musisz w necie wklepać kod i uzupełnić dane



Jaki kod?



też niewiedziałam jak to zrobić ale udało się ,jak przyjdzie sms będziesz miała wpisać w wyszukiwarkę
https://www.pysznyser.pl/podaj-kod
i wpiszesz który będziesz miała w sms i dane




26.Przekazanie Organizatorowi prawidłowej kopii Dowodu Zakupu oraz prawidłowych danych adresowych jest warunkiem otrzymania nagrody w Konkursie. Jeżeli Organizator nie otrzyma od Uczestnika prawidłowej kopii Dowodu Zakupu oraz prawidłowych danych adresowych w terminie 14 (czternastu) dni od dnia wysłania przez Organizatora do Uczestnika zawiadomienia, o którym mowa w pkt 23 Regulaminu, oznacza to utratę przez Uczestnika prawa do nagrody w Konkursie. W takim przypadku Organizator dokona wyboru nowego zdobywcy nagrody w Konkursie w miejsce Uczestnika, który utracił prawo do nagrody w Konkursie.

w ciągu ilu dni trzeba wysłać te dane ?

Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5630548 Napisano: 08.04.2013 19:23:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ania1234 napisał(a):

mereszka napisał(a):

a o piłce informują sms i musisz w necie wklepać kod i uzupełnić dane



Jaki kod?



też niewiedziałam jak to zrobić ale udało się ,jak przyjdzie sms będziesz miała wpisać w wyszukiwarkę
https://www.pysznyser.pl/podaj-kod
i wpiszesz który będziesz miała w sms i dane Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5630516 Napisano: 08.04.2013 18:33:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nice napisał(a):

aurorcia napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Nie sądzę, żeby tygodniowe z Hochlandu dziś puścili. Raczej piłki z weekendu. A wszyscy dostaliście już potwierdzenie, że paragon ok? Mnie jednego brakuje.



A piłki z weekendu puścili???


a jak ktoś smsem wysyłał to informują smsem o piłce?
Chodzi mi dokładnie o zgłoszenie z piątku czy już byly wyniki?



tak z piątku ,soboty,niedzieli jeszcze nie było a o piłce informują sms i musisz w necie wklepać kod i uzupełnić dane Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5630021 Napisano: 08.04.2013 10:53:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A kto wie jak to będzie z hochladnem jak ktoś wygrał piłkę to ma jeszcze szanse na kosz piknikowy czy wycieczkę było już na forum ale jakoś strasznie to poplątane emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5628825 Napisano: 05.04.2013 17:44:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanko jak ktoś wygrał piłeczkę z hochlandu -rymowankę wysyłał sms to gdzie na stronie można uzupełni dane i dołączyć skan paragonu ,nigdzie na stronie nie ma a w sms pisze podaj kod i uzupełnij dane emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5611064 Napisano: 12.03.2013 17:33:32 w Konkursy ABC
ilonaxx5 napisał(a):

mereszka napisał(a):

agicho napisał(a):

mereszka napisał(a):

petunija1 napisał(a):

mereszka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

a grześki nadal nic emotka emotka emotka

ech ciągle na coś czekaja...bez komentarza emotka




CHOCIAŻ DZISIAJ W TAKI DZIEŃ MOGLIBY PUŚCIĆ MAILE emotka emotka



Popłynęli z tymi Grześkami... emotka


Już mi się nie chce czekać.

Kurcze , nagrody za niecałe 100 zł a oni takie szopki odstawiają jakby mieli nam po samochodzie dziennie przyznać. emotka

masz rację dzwoniłam w piątek pani zapewniała że na bank dzisiaj będą wyniki a dzisiaj dzwoniłam i tej pani ni ma ni ma
emotka



Nadal cisza?? Już dla zasady mogliby wyjść z twarzą ale nawet i na to ich nie stać. emotka [/quot


cały dzień nie ma kto maila puścić bo już wybrali

pewnie się już wogóle nie doczekamy emotka



dajmy sobie spokój chyba z abc grześki zjedli a nagrody stanęły im w gardle emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5611017 Napisano: 12.03.2013 16:46:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anet napisał(a):

olunka napisał(a):

mahuska napisał(a):

ivanotta napisał(a):

mahuska napisał(a):

posłali już wszystkie czy etapami?? U mnie pustki ... a płatki z szafy sie wysypują emotka



u mnie też pusto i nie wiem czy jest sens czekać..



zainteresowanych paragonami zapraszam wiec na pw.. mam mało aktywną rodzinę ;-(



a juz myslałam,że tylko ja nie mam emotka


ja też nie mam emotka





Kto wie czy wszyscy już poinformowali z Nestle emotka emotka emotka czy jutro też będą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5610990 Napisano: 12.03.2013 16:19:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

bartula napisał(a):

dzasmina napisał(a):

bartula napisał(a):

czy ktoś może podrzucić link do regulaminu Nestle?


http://www.interm...nkursu_w_nestle.docx



Bardzo dziękuję emotka Jest ograniczenie na osobę, nie na gospodarstwo, prawda?



dokładnie, jedna osoba może wygrać 1 nagrodę emotka




Nie wiecie czy wszystkich poinformowali ,czy zostawią coś na jutro dzwonił ktoś może emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5610985 Napisano: 12.03.2013 16:15:11 w Konkursy ABC
agicho napisał(a):

mereszka napisał(a):

petunija1 napisał(a):

mereszka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

a grześki nadal nic emotka emotka emotka

ech ciągle na coś czekaja...bez komentarza emotka




CHOCIAŻ DZISIAJ W TAKI DZIEŃ MOGLIBY PUŚCIĆ MAILE emotka emotka



Popłynęli z tymi Grześkami... emotka


Już mi się nie chce czekać.

Kurcze , nagrody za niecałe 100 zł a oni takie szopki odstawiają jakby mieli nam po samochodzie dziennie przyznać. emotka

masz rację dzwoniłam w piątek pani zapewniała że na bank dzisiaj będą wyniki a dzisiaj dzwoniłam i tej pani ni ma ni ma
emotka



Nadal cisza?? Już dla zasady mogliby wyjść z twarzą ale nawet i na to ich nie stać. emotka [/quot


cały dzień nie ma kto maila puścić bo już wybrali

Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5609636 Napisano: 11.03.2013 14:05:45 w Konkursy ABC
petunija1 napisał(a):

mereszka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

a grześki nadal nic emotka emotka emotka

ech ciągle na coś czekaja...bez komentarza emotka




CHOCIAŻ DZISIAJ W TAKI DZIEŃ MOGLIBY PUŚCIĆ MAILE emotka emotka



Popłynęli z tymi Grześkami... emotka


Już mi się nie chce czekać.

Kurcze , nagrody za niecałe 100 zł a oni takie szopki odstawiają jakby mieli nam po samochodzie dziennie przyznać. emotka

masz rację dzwoniłam w piątek pani zapewniała że na bank dzisiaj będą wyniki a dzisiaj dzwoniłam i tej pani ni ma ni ma
emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5606818 Napisano: 08.03.2013 13:39:31 w Konkursy ABC
sylzab2294 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

a grześki nadal nic emotka emotka emotka

ech ciągle na coś czekaja...bez komentarza emotka




CHOCIAŻ DZISIAJ W TAKI DZIEŃ MOGLIBY PUŚCIĆ MAILE emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5605068 Napisano: 07.03.2013 15:46:27 w Konkursy ABC
Walenty puścili a grześki zjedli i zapomnieli a były pierwsze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5604923 Napisano: 07.03.2013 14:08:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
aurorcia napisał(a):

Wszystkie ślizgacze, nawet z ostatniego dnia, ale wszystkie jasne emotka



ty masz jasne a ja ciemne emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5604494 Napisano: 07.03.2013 10:11:21 w Kaufland konkursy
Ja też poproszę o regulamin -będę wdzięczna jeśliktoś ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5604489 Napisano: 07.03.2013 10:05:38 w Konkursy ABC
sylzab2294 napisał(a):

mereszka napisał(a):

A co z Grześkami dzwoniłam wczoraj i pani powiedziała że już już będą informowali i co emotka emotka

i nic..hehe i pewnie nie poslali..mi tez tak mowili... emotka



gdyby to były jakieś drogie nagrody dzienne to bym pomyślała że jakiś przekręt ale w takim przypadku to jestem głupia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5604484 Napisano: 07.03.2013 10:01:33 w Konkursy ABC
A co z Grześkami dzwoniłam wczoraj i pani powiedziała że już już będą informowali i co emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5603609 Napisano: 06.03.2013 13:01:04 w Kaufland konkursy
mahuska napisał(a):

malenka89 napisał(a):

mahuska napisał(a):

edith napisał(a):

mahuska napisał(a):

Super emotka no to mam już plany na weekend emotka


Ale na Sosnowiec nie wpuszczam emotka To pierwszy moj konkurs w nowym Kauflandzie emotka



ciekawe czy bedzie na liscie emotka ja mam 2 kroki więc....



nie pozabijajcie się emotka



nie mamy zamiaru, bony sa 4 emotka



gdzie jest wzmianka o tym konkursie w kauflandzie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5603582 Napisano: 06.03.2013 12:47:36 w Kaufland konkursy
mahuska napisał(a):

malenka89 napisał(a):

mahuska napisał(a):

edith napisał(a):

mahuska napisał(a):

Super emotka no to mam już plany na weekend emotka


Ale na Sosnowiec nie wpuszczam emotka To pierwszy moj konkurs w nowym Kauflandzie emotka



ciekawe czy bedzie na liscie emotka ja mam 2 kroki więc....



nie pozabijajcie się emotka



nie mamy zamiaru, bony sa 4 emotka




emotka O jakim konkursie mówicie zdradzi ktoś gdzie on jest emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0