Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika icotynato

icotynato

#5996467 Napisano: 25.03.2015 10:46:28 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Olunka, ja stosuje zwykly linomag i nigdy moje dziecko odparzenia nie miało.
Kalisto, a gdzie ja napisalam, ze chemia jest dobra i ze ktos powinien jej używać?  Kolejny raz dorabiasz sobie własną ideologie do mojego wpisu. Uwazam, ze ktoś ostro przesadza i mam prawo to napisać, tak jak i ta osoba, a to że komus sie to nie podoba,  to juź Jego sprawa.
Icotynato, ja moge powiedziec, ze jestes zarozumiala, bo Twoj wpis zabrzmial jak reprymenda, a nie chec podzielenia sie wiedza.



Jakoś tego nie zauważyłam żeby mój wpis był zarozumiały...ale jak widać lepiej się nie udzielać jak coś się wie to zachować to dla siebie. W końcu zdobycie wiedzy kosztuje trochę czasu i pieniędzy- w kapitaliźmie nie ma nic za darmo:) Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5996439 Napisano: 25.03.2015 10:25:25 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Popadanie w paranoje tez odbija sie na zdrowiu- naszym i dzieci.

Jesteś niemiła
Każdy ma prawo do własny poglądów, chciałam się tylko podzielić się wiedzą i przestrzec nieświadome osoby przed zagrożeniami
A prawda jest taka że na większość chorób pracujemy sami swoją niewiedzą i lenistwem- nic nam z nieba nie spada! Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5996421 Napisano: 25.03.2015 10:10:30 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

icotynato napisał(a):

tato999 napisał(a):Drogie mamusie do rozwiązania jeszcze a może tylko 3 miesiące emotka znacie jakieś stronki gdzie za rejestracje dostaje się próbki kosmetyków itp. dla dzieciaczka? Jeśli mogę prosić proszę o przesłanie na pw 

To co za darmo to sama chemia, dziecko wystarczy kąpać w czystej wodzie z dodatkiem gliceryny, z kremami na odparzenia też trzeba mocno uważać (najlepiej nie dopuszczać do odparzeń), chusteczek nawilżających tez nie wolno używać("może tylko od święta")-dziecko trzeba podmywać czystą wodą . My jak sie urodziliśmy to nikt Nas nie faszerował taką chemią tak teraz faszeruje się dzieci a potem rodzice się dziwią skąd problemy z alergiami i innymi chorobami. Ja tym sposobem wychowałam pierwsze dziecko i następne też tak zamierzam emotka .

Tak, tak, jeszcze pieluchy tylko tetrowe i pranie w garze tylko przez gotowanie.
a czym nawilzasz skórę malenstwa? Tluszczem zwierzecym?
Bez przesady.

Ja rozumię irytację...ale nie rozumię potem tych biednych mamuś skarżących się na różne alergie i ciągle choroby dziecka - a przecież ta cała chemia wnika przez delikatną skórę i zatruwa ten malutki organizm.
Oczywiście każdy robi jak chce tylko niech potem ponosi odpowiedzialność za swe decyzje i nie płacze, że ma chorowite, czasem opóźnione, czasem z ADHD czy inną chorobą dziecko.
Rodzice często nie maja świadomości zagrożeń wynikajacych ze stosowania kosmetyków czy produktów żywnościowych dla dzieci (i siebie też)- bo nikt ich nie uczy, na etykiecie nikt tego nie napisze-bo każda firma chce sprzedać by osiągnąć jak największy zysk nie ważne jakim i czyim kosztem, lekarze też o tym nie mówią-bo na medycynie o tym nie uczą. Ja też ekspertem nie jestem ale od kilku lat interesuję się tym tematem i mam sporą wiedzę i świadomość
co świetnie przekłada się na nasze zdrowie i samopoczucie. Bo czy jest coś ważniejsze od zdrowia naszych dzieci czy naszego?
Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5996397 Napisano: 25.03.2015 08:58:42 w Konkursowiczki w ciąży
tato999 napisał(a):

Drogie mamusie do rozwiązania jeszcze a może tylko 3 miesiące emotka znacie jakieś stronki gdzie za rejestracje dostaje się próbki kosmetyków itp. dla dzieciaczka? Jeśli mogę prosić proszę o przesłanie na pw 

To co za darmo to sama chemia, dziecko wystarczy kąpać w czystej wodzie z dodatkiem gliceryny, z kremami na odparzenia też trzeba mocno uważać (najlepiej nie dopuszczać do odparzeń), chusteczek nawilżających tez nie wolno używać("może tylko od święta")-dziecko trzeba podmywać czystą wodą . My jak sie urodziliśmy to nikt Nas nie faszerował taką chemią tak teraz faszeruje się dzieci a potem rodzice się dziwią skąd problemy z alergiami i innymi chorobami. Ja tym sposobem wychowałam pierwsze dziecko i następne też tak zamierzam emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5996083 Napisano: 24.03.2015 13:32:38 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
chochliczka napisał(a):

w tym rokupierwszy raz sniadanie wielkanocne jest u mnie.Tak sie zastanawiam nad jedzeniem,a co Wy robicie na sniadanie?

jak to co żurek ze święconką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5994673 Napisano: 20.03.2015 11:10:06 w WC - rozmowy o wszystkim
martunik3 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Czy u Was też coś się ciemno zrobiło? emotka

Zaćmienie ciekawe zjawisko, aż mnie przyćmiło  emotka

A my w pracy przez szkiełko spawalnicze oglądamy Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5994659 Napisano: 20.03.2015 10:37:39 w WC - rozmowy o wszystkim
kalinea napisał(a):

Czy znacie małżeństwa lub pary które poznały się na portalach randkowych? A może ktoś z Was sam ma doświadczenie z tego typu portalami i chciałby się wypowiedzieć? Każda opinia mile widziana.

Ja jestem swatka 2 szczęśliwych małżeństw , czasami szczęściu trzeba pomóc Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5994075 Napisano: 19.03.2015 08:48:20 w Konkursowiczki w ciąży
olunka napisał(a):

A ja mam do Was wielka prosbe, szukam prawdziwej opinii o aparatach wybudzeniowych i ich skutecznosci w moczeniu nocnym w wieku szkolnym, troche to kosztuje i chc bi alabym opinii od kogos kto to zna z wlasnego doswiadczenia, moze mial ktos w rodzinie taki problem, help


Polecam oglądnąć film p. Stefani Korżawskiej na youtobie, mówi tam jak wyleczyć moczenie nocne u dzieci za pomoca kapieli ziołowych i diety
rozgrzewającej nerki

Ja zawsze stosuje naturalne metody, nie mam w domu lekarstw od kilku lat - zawsze skutecznie (zioła, witaminy,
odpowiednia dieta) Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5992374 Napisano: 16.03.2015 09:34:58 w co chcielibyście wygrać?
0 0

icotynato

#5990270 Napisano: 11.03.2015 11:07:32 w Konkursowiczki w ciąży
Cześć ja też dołączam do Was na stare lata w końcu zdecydowałam się na drugie dziecko-poczułam, że to ostatni dzwonek, nie wiem czy dam rade - czasami czuję się umierająca emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5967023 Napisano: 14.01.2015 14:17:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
szczotka do włosów i zielony lakier do paznokci....tylko nie mam pojęcia za co Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5964338 Napisano: 08.01.2015 14:51:08 w Kupię...
Młynek do kawy i blender (najlepiej Braun-bo swój wykończyłam a część akcesoriów prawie nieużywanych mi zostało) Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5956824 Napisano: 17.12.2014 09:26:06 w Kupię...
Kupię fajny trymer Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5949550 Napisano: 01.12.2014 10:02:29 w TESCO konkursy
icotynato napisał(a):

Pomycy, wzielam udzial ale sms wraca
co wpisac po C-THRU?
jak nic nie wpisalam wrocilo i z kropka tez wróciło!



czy ktoś mi odpisze?
Proszę Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5948225 Napisano: 27.11.2014 09:30:33 w TESCO konkursy
Pomycy, wzielam udzial ale sms wraca
co wpisac po C-THRU?
jak nic nie wpisalam wrocilo i z kropka tez wróciło! Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5945462 Napisano: 20.11.2014 11:44:04 w Biedronka
deva napisał(a):

androm napisał(a):

Co się dzieje z narodem? Skoro w 1,5 minuty jest tysiąc chętnych na tanie mydła, to ja nie wiem o co chodzi. Bieda, czy co? Wiadomo, my bierzemy udział, bo lubimy, ale nas nie ma aż tysiąca, który siedzi odświeżając i czekając na mydła z Biedy.
emotka


też mnie to zastanawia ile średnio osób jest na forum, albo ile osób w Polsce gra w konkursy jak myślicie?



Czasem mi sie wydaje, że łby by se pourywały za nagrodę wartości 5 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5945081 Napisano: 19.11.2014 14:23:52 w SZUKAM....
Chcę założyć darmowego bloga możecie mi cos polecić? Coś co fajnie wygladą Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5934421 Napisano: 23.10.2014 11:25:48 w SZUKAM....
Kto mieszka na ul. Elbląskiej?

Bo kurier do mnie dzwonił i mówił, że ma przesyłkę (U Nas na południu nie ma takich ulic) ciekawe do kogo zadzwoni z moją przesyłką! Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5928975 Napisano: 10.10.2014 15:33:20 w Zostań testerem.
nelunia napisał(a):

chyba zazdrościsz tym, którzy się zakwalifikowali do kampanii emotka pasta kosztuje 9 zł, próbek jest 17 po 15 mililitrów,będzie co rozdawać emotka przy kampaniach zawsze jest dużo roboty, więc o co chodzi?



Jak mam zazdrościć jak sie nawet nie zapisywałam!!!
A poza tym to pasta z fluorem-a ja nie truję ani siebie ani rodziny tym świństwem Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#5928829 Napisano: 10.10.2014 11:52:32 w Zostań testerem.
katrin22 napisał(a):

bc14 napisał(a):

czy z blendamed z everday dostaliscie na wszystkie maile odpowiedzi?
ja tylko na jeden,ze sie nie zakwalifikowałam


Ja miałam jeden zarejestrowany i oczywiscie też info, że nie tym razem emotka


Ja sie nawet nie zapisywalam, szkoda czasu pasta warta 5 zł + próbki emotka za 15 zł nie opłaci się. (a roboty przy tym co niemiara) Wyświetl w wątku >>
0 0