Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dorfika

dorfika

#3671072 Napisano: 02.09.2010 03:39:55 w TESCO konkursy
mmaddamm napisał(a):

dorfika napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu: Prosta nauka jak wygrac notebooka: czy dostawaliście normalne SMSy zwrotne? U mnie był komunikat: błędna treść SMSa lub zły numer... Czy ktos tak miał?



Ja tak miałam, przyjmowało tylko jak było na początku Tesco i Technika i dalasza część sms





Rozumiem..., szkoda, że nie było o tym mowy w regulaminie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3669821 Napisano: 02.09.2010 07:32:21 w TESCO konkursy
Mam pytanie odnośnie konkursu: Prosta nauka jak wygrac notebooka: czy dostawaliście normalne SMSy zwrotne? U mnie był komunikat: błędna treść SMSa lub zły numer... Czy ktos tak miał? Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3665738 Napisano: 31.08.2010 03:25:57 w Carrefour konkursy
leelee napisał(a):

dorfika napisał(a):

Czy były juz wyniki konkursu, gdzie do wygrania były walizki?



nie jeszcze nie, dopiero będzie posiedzenie komisji




Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3665617 Napisano: 31.08.2010 02:28:37 w Carrefour konkursy
Czy były juz wyniki konkursu, gdzie do wygrania były walizki?
Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3654120 Napisano: 26.08.2010 09:27:34 w Połączenia nieodebrane
729140xxx czy ktoś wie co to mogło być? Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3627059 Napisano: 16.08.2010 06:41:13 w Carrefour konkursy
tedance napisał(a):

dorfika napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

dorfika napisał(a):

ewachem napisał(a):

chcialam sie spytac czy zwrotki z konkursu Unilevera przychodza normalnie, bo wyslalam, czekam i czekam i puchy



U mnie nie ma zwrotki, czy ktoś jeszcze tak ma?


do mnie przyszło, ale ja wysłałam jakąś godzinę temu, u nas straszna burza, na telefonie zasiegu brak i teraz na pewno by mi sie nie udało, może wysłałaś jak burza u was była?




nie emotka , pierwszy raz wysłałam ok 2 godz temu, teraz powtórzyłam SMS i nic... raz z przecinkiem i spacją po słowie prefixie, a drugi raz tylko przecinek, bez spacji - myślałam, że może tu tkwi błąd, ale widać nie tu...


to znak, żeby nie grać emotka



pewnie masz rację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3627043 Napisano: 16.08.2010 06:34:29 w Carrefour konkursy
czarnygreg napisał(a):

dorfika napisał(a):

ewachem napisał(a):

chcialam sie spytac czy zwrotki z konkursu Unilevera przychodza normalnie, bo wyslalam, czekam i czekam i puchy



U mnie nie ma zwrotki, czy ktoś jeszcze tak ma?


do mnie przyszło, ale ja wysłałam jakąś godzinę temu, u nas straszna burza, na telefonie zasiegu brak i teraz na pewno by mi sie nie udało, może wysłałaś jak burza u was była?




nie emotka , pierwszy raz wysłałam ok 2 godz temu, teraz powtórzyłam SMS i nic... raz z przecinkiem i spacją po słowie prefixie, a drugi raz tylko przecinek, bez spacji - myślałam, że może tu tkwi błąd, ale widać nie tu... Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3627016 Napisano: 16.08.2010 06:27:05 w Carrefour konkursy
ewachem napisał(a):

chcialam sie spytac czy zwrotki z konkursu Unilevera przychodza normalnie, bo wyslalam, czekam i czekam i puchy



U mnie nie ma zwrotki, czy ktoś jeszcze tak ma? Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3617557 Napisano: 12.08.2010 02:21:07 w Inne mniejsze markety
szczupak napisał(a):

leelee napisał(a):

Właśnie wróciłem z odbioru DVD i Zmywarki(VANISH) i Pralki(SEDAL).
DVD odbierane 90 km ode mnie i bardzo miło zostałem przyjęty, bardzo miłe Panie gratulowały i wgl-warto było jechać.
Odbiór pralki też wyglądał super, gratulowali, robili zdjęcia, super!
No ale nie mogło być przecież wszystko kolorowo...
Z odbiorem zmywarki był koszmar. Właściciel sklepu na samym początku rzucił tekst: ,,Jeśli zależałoby to ode mnie to bym wam tej zmywarki nie wydał'' potem był tekst ,,Ja nie po to robię konkurs żeby k*rwa wygrywał ktoś z daleka zamiast moich klientów''(zakupy robiliśmy więc klientami jego byliśmy) następnie ,,Weźcie się w końcu za robotę, a nie jeździcie hasła wymyślacie itp''
Podpisaliśmy wszystko i mama zapytała czy ktoś nam pomoże ją wynieść, odpowiedział NIE! Jak tylko pojechał przyszło do Nas dwóch pracowników i nam pomogli. Mało tego szukał nr seryjnego zmywarki, który był widoczny na opakowaniu, a on wziął porozrywał styropian i dobrze,że miły pracownik przyniósł folię i zakleiliśmy to.


całkiem niedawno spotkało mnie coś podobnego, też konk smolara i firmy henkel, przedstawiciel henkela to po prostu jaby minął się z powołaniem i detektywem powinien zostać. Mnóstwo pytań, a jak a dleczego a skąd a czemu w tym sklepie, że niby tak sobie specjalnie na zakupy do tego sklepu przyjechałam itp a na końcu stwierdzil, że gdyby to od niego zależało a nie od smolara to nagrody by mi nie dał, bo nie mieszkam w okręgu jego działania. No a właściciel sklepu to już wogóle kultura osobista poszła w las, szkoda gadać.
Są ludzie i parapety emotka




a powyżej opisane sytuacje zmniejszają radośc ze zdobycia nagrody... emotka , ... szkoda, bo np. dla mnie to wielka satysfakcja, ze mój tekst zdobył uznanie. Równie bardzo jak z samej wygranej rzeczy cieszę się z listu gratulacyjnego, który niekiedy dołączony jest do nagrody emotka

Ale teraz jak czytam to co piszecie, to zastanawiam się jak to bedzie, bo po zmywarkę też daleko pojadę, chociaż do dziś nie mam ze sklepu żadnych wieści, a i skontaktowac się ze sklepem nie mogę, bo maja tylko tel komórkowy i cały czas poza zasięgiem...
czyżby i telefon wiedział, że dzwoni ktos spoza ich okręgu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3612257 Napisano: 10.08.2010 05:33:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Pralka z Ariela emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3611254 Napisano: 10.08.2010 11:21:08 w Inne mniejsze markety
leelee napisał(a):

W sprawie VANISHA to dostałem tel,że muszę odebrać odtwarzacz 80 km od sklepu, w którym kupowałem produkty emotka emotka
A zmywarkę muszę się umówić z kierownikiem



U mnie to samo: dzwoniłam do Smolara, wysłano zmywarke do innego sklepu niż ten, w którym kupiłam produkty.
Mało tego: do tego sklepu nie mogę się dodzwonić, mają tylko komórkę, która jest cały czas poza zasięgiem.... I co teraz? jak radzicie? jechac tam w ciemno? żeby nie było że za chwile zmywarke odeślą, bo się laureat nie zgłosił... Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3607240 Napisano: 09.08.2010 10:00:10 w Inne mniejsze markety
zyziak napisał(a):

Topaz dzwoni emotka Czekam na więcej bo mam kilka paragonów



i co dalej? cisza? Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3606602 Napisano: 09.08.2010 07:10:36 w Inne mniejsze markety
iaziaz napisał(a):

dorfika napisał(a):

Mam pytanko: Czy ktoś wysyłał wczoraj SMS na konkurs Lenora? Próbowałam wieczorem - mam raport że dostarczono, ale SMS zwrotny od nich nie przyszedł... Czy ktoś tak miał?


ja slalam wczoraj ok 22 i odrazu przyszla zwrotka



to nie wiem czemu tak..., w zeszłym tygodniu też wysłyłałam i od razu zwrotka była...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3606594 Napisano: 09.08.2010 07:04:35 w Inne mniejsze markety
Mam pytanko: Czy ktoś wysyłał wczoraj SMS na konkurs Lenora? Próbowałam wieczorem - mam raport że dostarczono, ale SMS zwrotny od nich nie przyszedł... Czy ktoś tak miał? Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3600402 Napisano: 06.08.2010 08:28:42 w Carrefour konkursy
katia305 napisał(a):

toka napisał(a):

katia305 napisał(a):

toka w ostatnim pralkowym konkursie napisalam o potwierdzenie i mi wyslali maila, a teraz mam na paragonie sam proszek wiec wolalabym zeby mi odpisali jest ok emotka


ja tez zaznaczyłam opcje potwierdzenia i poprosiłam w mejlu o potwierdzenie i wszystko zignorowali


hehe no wlasnie, dlatego napisalam drugiego maila emotka odpisali mi wczoraj wiec juz jestem spokojna o weryfikacje emotka



Macie jakieś wieści kiedy będą wysyłac pralki?
Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3596502 Napisano: 04.08.2010 08:06:35 w Inne mniejsze markety
mmaddamm napisał(a):

becia1973 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

dorfika napisał(a):

fantazja23 napisał(a):

basiag napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

dorfika napisał(a):

jak jest z odbiorem nagród z konkursu VANISH (Smolar), trzeba dzwonic do sklepu - umawiac się na odbiór, czy czekac na wieści od nich?

ktoś juz odbierał zmywarke lub DVD?


mi powiedzieli że dostarczą dvd do domu jak mnie informowali od wygranej, ale co sklep to inny obyczaj


w/g regulaminu trzeba samemu odebrać, znam osobę która wczoraj sama odbierała zmywarkę a ja umówiłam sie na czwartek/piątek na odbiór bo jestem teraz na wyjeżdzie.U mnie powiedzieli ze cały czas zmywarka na mnie czekała emotka
myślę ze lepiej zadzwonic do sklepu i się dopytać bo w/g regulaminu już jest np. w Bomi po terminie i nagrody przepadają, choć myślę ze nie bedą aż tacy restrykcyjni emotka




a skąd wiadomo kiedy nagroda dotrze do sklepu?
Chyba powinni zadzwonić do każdego i poinformować?




pewnie te nagrody już są w sklepach - tzn. w niektórych sklepach stały przez czas trwania promocji



no właśnie to oni powinni informować że coś doszło do sklepu emotka co za ludzie...



mnie przywiózł zmywareczkę kurier
emotka



A czy z Almy ktoś kontaktował się z Wami w sprawie odbioru zmywarki? Jeśli tak to dostarczają kurierem czy trzeba osobiście. Minęły już 2 tygodnie od powiadomienia i nikt się nie kontaktuje ze mną emotka




Do mnie wczoraj dzwoniła Pani z Almy - gratulowała oczywiście i potwierdziła, że nagroda jest juz u nich do odbioru Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3592517 Napisano: 03.08.2010 11:49:02 w Inne mniejsze markety
fantazja23 napisał(a):

basiag napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

dorfika napisał(a):

jak jest z odbiorem nagród z konkursu VANISH (Smolar), trzeba dzwonic do sklepu - umawiac się na odbiór, czy czekac na wieści od nich?

ktoś juz odbierał zmywarke lub DVD?


mi powiedzieli że dostarczą dvd do domu jak mnie informowali od wygranej, ale co sklep to inny obyczaj


w/g regulaminu trzeba samemu odebrać, znam osobę która wczoraj sama odbierała zmywarkę a ja umówiłam sie na czwartek/piątek na odbiór bo jestem teraz na wyjeżdzie.U mnie powiedzieli ze cały czas zmywarka na mnie czekała emotka
myślę ze lepiej zadzwonic do sklepu i się dopytać bo w/g regulaminu już jest np. w Bomi po terminie i nagrody przepadają, choć myślę ze nie bedą aż tacy restrykcyjni emotka




a skąd wiadomo kiedy nagroda dotrze do sklepu?
Chyba powinni zadzwonić do każdego i poinformować?




pewnie te nagrody już są w sklepach - tzn. w niektórych sklepach stały przez czas trwania promocji Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3592430 Napisano: 03.08.2010 11:15:52 w Inne mniejsze markety
jak jest z odbiorem nagród z konkursu VANISH (Smolar), trzeba dzwonic do sklepu - umawiac się na odbiór, czy czekac na wieści od nich?

ktoś juz odbierał zmywarke lub DVD? Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3580427 Napisano: 29.07.2010 12:13:32 w Paragony
0 0

dorfika

#3576392 Napisano: 28.07.2010 11:53:25 w Carrefour konkursy
drac napisał(a):

tedance napisał(a):

Krakuff emotka emotka



który Kraków?



Zakopianka
Wyświetl w wątku >>
0 0