Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika konrads6

konrads6

#6237335 Napisano: 04.08.2016 12:17:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

konrads6 napisał(a):

joan napisał(a):

@-Violka- napisał(a):

Gdy zadzwonili mi dziś z nożem z kamis dopytałam o skan.  Można zamazać inne dane . Potrzebne imię nazwisko i data ur. Paragony wysłać wszystkie . Ale zapomniałam zapytać o zapis że jedna osoba = jedna nagroda . Czy dotyczy to każdego etapu z osobna czy całego konkursu ? Bo nie wiem czy dalej grać. Pytał może ktoś ? 


Mam zapisane w notatkach, że "jedna mała + jedna główna na osobę max".


kolejny raz zapewne świadome wprowadzanie w błąd innych. w regulaminie jest napisane - 1 osoba - 1 nagroda na każdy etap.


Przeproś migusiem emotka

"4.4 Każdy Uczestnik w ramach Loterii może uzyskać prawo do jednej Nagrody I stopnia oraz do jednej nagrody z grupy „Noże”, lub „Młynki” lub „Standy”."

przeczytaj jeszcze raz i "przeproś migusiem"
"4.8 Na podstawie jednego Zgłoszenia Uczestnik możewygrać tylko jednąnagrodę w Loterii (np. niemoże zostać wylosowanyjako laureat Nagrody I stopnia oraz Nagrody II stopnia na podstawiejednego Zgłoszenia).W każdym z trzech losowań przeprowadzanych w ramach Loterii jedenUczestniki  przypisany  do  niegoadres  e-mailowy może wygrać nie więcej niż jedną Nagrodę Istopnia oraznie więcej niżjedną Nagrodę II stopniaprzypisaną do danego losowania–każdąjednak na podstawie odrębnego Zgłoszenia." Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6237324 Napisano: 04.08.2016 12:12:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

@-Violka- napisał(a):

Gdy zadzwonili mi dziś z nożem z kamis dopytałam o skan.  Można zamazać inne dane . Potrzebne imię nazwisko i data ur. Paragony wysłać wszystkie . Ale zapomniałam zapytać o zapis że jedna osoba = jedna nagroda . Czy dotyczy to każdego etapu z osobna czy całego konkursu ? Bo nie wiem czy dalej grać. Pytał może ktoś ? 


Mam zapisane w notatkach, że "jedna mała + jedna główna na osobę max".

kolejny raz zapewne świadome wprowadzanie w błąd innych. w regulaminie jest napisane - 1 osoba - 1 nagroda na każdy etap. Wyświetl w wątku >>
0 1 joan

konrads6

#6234695 Napisano: 29.07.2016 06:39:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
http://www.wykop....omych-organizatorow/

podobnie było z konkursem Coca-Coli, gdzie około połowa biletów i samochodów trafiła do ludzi z jednej wsi czy okolicznej miejscowości. ciekawe, czy można jeszcze złożyć reklamacje  - pewnie jest jakaś szansza na zwrot kasy za produkty. Wyświetl w wątku >>
0 1 belca

konrads6

#6225195 Napisano: 05.07.2016 16:18:57 w Smolar
annagac napisał(a):

cześć ja też nie dostałam kodów i napisałam do Smolara otrzymałam info, że zgłoszenie było na paragon za 0,01 bo poprzedni wygrany i że nagroda w takim przypadku się nie należy

1. odpisz im aby wskazali Ci punkt regulaminu, który określa że za zakup za 1 grosz się nie należny.
2. na podstawie którego punktu regulaminu nie przyznali Ci nagrody / który punkt złamałeś. Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6221898 Napisano: 28.06.2016 21:42:33 w Smolar
delvitto napisał(a):

M46D4M napisał(a):

mczarna napisał(a):

konrads6 napisał(a):

dziś dostałem kupon za paragon za 1 grosz. pozdrawiam sabotażystów, którzy celowo wprowadzają w błąd zapewne w celu zwiększenia swoich szans emotka już nie raz widziałem takie "pomocne" posty na tym forum zupełnie odmienne od moich doświadczeń emotka

Ale,że o co Tobie chodzi? Przecież wiele,wiele osób chwali się wygranym czteropakiem. 

Chyba chodzi o wygrany czteropak na paragon z piwem za kupon z poprzedniego etapu, za 1gr. Tylko 1 osoba pisała wcześniej, że można za taki wygrać następny kupon.

ten temat i takie w ogóle rozumowanie jest dla mnie dziwne...:( jak można użyć do zgłoszenia paragon z piwem otrzymanym za 1 gr.? może z regulaminu jasno nie wynika, że tak nie można, ale zwykła logika... No bo można tak w nieskończoność, skoro zgrzewek jest tak dużo do wygrania, to trudno nie trafić. Ale, jeśli kupię raz w 1 etapie, wygram, i ten paragon z kuponem zgłoszę w kolejnym etapie, i znów wygram, i znów zgłoszę... Za jeden poniesiony koszt miałabym kilka wygranych? Wystarczy o tym pomyśleć, zanim się takie paragony zgłaszało.

tak samo na logike nie można wygrywać 2x i wiecej ps w konkursie biedronki i tak dale - a zobacz sobie jak wygląda lista zwycięzców czy pytania na tym forum "czy można 3 pleje na ten sam adres ?".

inny przykład: jak wygrałeś loda big milka, poszedłeś wymienić na nagrodę i znowu  wygrałeś kolejnego big mila - i też dla Ciebie jest dziwne ?

błędne rozumowanie. za każdy kolejny 4pak ponosisz kolejny koszt. to ich błąd, że zrobili to w ten sposób. mogli zastrzec, że nagrody wydadzą po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń. Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6221829 Napisano: 28.06.2016 19:54:51 w Smolar
dziś dostałem kupon za paragon za 1 grosz. pozdrawiam sabotażystów, którzy celowo wprowadzają w błąd zapewne w celu zwiększenia swoich szans emotka już nie raz widziałem takie "pomocne" posty na tym forum zupełnie odmienne od moich doświadczeń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6220497 Napisano: 25.06.2016 15:03:44 w Smolar
boher401 napisał(a):

Koleś ogarnij się.. co Ci przeszkadza że ludzie wygrywają? Mają dobre pomysły, to wygrywają, po to grają.
Niektórzy mają talent do śpiewania, inni do liczenia, a jeszcze inni kombinują tak by wyjść na prostą.
Lepiej siądź na tyłku i wymyśl coś dobrego by wygrać emotka
a co do zakupu za jeden grosz, to racja że nie jest zakupem, to nagroda.
Nagrodą chcesz wygrać kolejną nagrodę?
To chyba trochę bez sensu. Konkurs zrobiony jest po to by kupować więcej produktów organizatora,
nagród jest wiele, więc jeśli każdy po pierwszym etapie zgłaszał by paragon 1gr jako normalny zakup, to raczej by z niego wygrywał i organizator nie miał by z tego zysku..

widzisz co za głupoty wypisujesz ? szkoda mi na was klawiatury. równie dobrze na początku konkursu był identyczny rabat (na paragonie) na warke po 2zł/sztuka - paragon zaliczali - tutaj jest rabat do 1gr i nie zaliczają.

to czy organizator ma zysk czy nie - regulamin mówi o zakupie - zakup za 1 grosz jest zakupem jak sam przyznałeś.

nagrodą jest rabat, dowodem zakupu jest paragon, płatność 1 grosz. Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6220488 Napisano: 25.06.2016 14:25:08 w Smolar

stefania7 napisał(a):
konrads6 napisał(a):
dziś wysłałem im skany paragonów z 1-gorszem - i dziś dostałem tylko bon na paragon z normalną ceną. zaraz pisze maila w tej sprawie - bo zakup za 1 grosz nie jest niezgodny z ich regulaminem.
Zakup za grosz nie jest zakupem, tylko odbiorem nagrody. Ale pisz, kto Ci zabroni?


czy ty przeczytałeś to zanim wysłałeś posta ? sam sobie w nim zaprzeczyłeś. Skoro mnie nazywacie "Januszem bizesu" za 4pak piwa za 10zł to kim wy jesteście skoro wymuszacie wygraną kilku ps ? Janusz biznesu do potęgi 140 ? Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6220339 Napisano: 24.06.2016 22:25:46 w Smolar
dziś wysłałem im skany paragonów z 1-gorszem - i dziś dostałem tylko bon na paragon z normalną ceną. zaraz pisze maila w tej sprawie - bo zakup za 1 grosz nie jest niezgodny z ich regulaminem. Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6219783 Napisano: 24.06.2016 11:17:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
4paki na paragony za 1-grosz. ciekawe czy przejdzie emotka chwila prawdy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6213520 Napisano: 14.06.2016 13:02:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
xpac napisał(a):

PS4 Biedronka !!!! emotka

wcześniej przyznawali za to zgłoszenie 50zł? Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6212872 Napisano: 13.06.2016 13:51:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwłaszcza, że na paragonie jest zakup i pod nim rabat - taki jak na początku promocji był przy zakupie warki Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6212869 Napisano: 13.06.2016 13:47:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

magisterek napisał(a):

konrads6 napisał(a):

pytał ktoś czy można zgłaszać paragon z  piwem za 1 grosz w konkursie Graj o emocje ?

a dlaczego nie? Paragon to paragon, zakup był? Był emotka

Czyli fortuna kołem się toczy emotka

Radzę zapytać u źródła emotka  bo Smolar to Smolar emotka

w regulaminie nic na ten temat nie ma - zakup za 1 grosz jest, paragon też jest, więc wszystko odbywa się moim zdaniem zgodnie z regulaminem. spróbować warto, najwyżej nie dostanie się bonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6212860 Napisano: 13.06.2016 13:39:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pytał ktoś czy można zgłaszać paragon z  piwem za 1 grosz w konkursie Graj o emocje ? Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6212677 Napisano: 13.06.2016 10:41:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
koszuli z onet emotka
bony na piwo Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6212038 Napisano: 11.06.2016 07:23:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jak myślicie czy czteropak za 1 grosz będzie  można zgłosić do konkursu w Graj o emocje ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0