Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika konrads6

konrads6

#6369572 Napisano: 19.06.2017 20:55:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jezeli z zota przyznają nagrody za zdjęcia ala konkurs z okazji 20 lat to pozdrawiam komisje i osoby robiące nadal zdjęcia na dywanie w pokoju. Wyświetl w wątku >>
1 ibiza 0

konrads6

#6331005 Napisano: 09.03.2017 14:34:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
natamore napisał(a):

mn112 napisał(a):

synk napisał(a):

ale syf z tym raffaello - mam 2 kody promocyjne. Na jednym po zdjęciu folii nic nie widać, a z drugiego nie da sie zdjać folii
syf. Też tak macie?

do tego strona sie nie otwiera.

kolejny syf

Tez tak mamy. Jeden kupon musiałam nawet wyrzucić, bo po zdjęciu folii szara warstwa i tak została a zdrapać tego nie idzie. Jakby zwykłej zdrapki nie szło zrobić. Juz wiecej tego nie kupuję. Szkoda czasu i atłasu. Zresztą w tym konkursie i tak trudno będzie cokolwiek ustrzelić, bo nagroda jest przypisana juz z góry do szczęśliwego kodu. Szansa ze to ja go kupię jest 1:1600000 emotka  



wygląda na to, że Rafaello konkurs zrobiło tylko po to żeby im towar szybciej zszedł..  emotka

dokładnie konkursy tego typu to dramat, szczęśliwa zdrapka może być i nr 100 000, 200 000, 300 000 ...  1 000 000, a zgłoszonych kodów będzie z 10 000 i klops, autka dla organizatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6323739 Napisano: 20.02.2017 14:34:06 w Czy informują/ informowali?
z kaufa ostatni konkurs o najmlodszych informowali juz ? Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6312574 Napisano: 19.01.2017 16:21:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
uzywal  ktos karty z konkursu zotta ? u mnie w sklepie nic nie wiedza / probowali roznych sposobow i nie moglem zaplacic Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6302761 Napisano: 19.12.2016 20:47:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
heineken zapakowany super, co ciekawe w życzeniach jak się okazało popełniłem dziecinny błąd językowy i przyznali nagrode XD Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6298377 Napisano: 09.12.2016 13:46:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

konrads6

#6292025 Napisano: 28.11.2016 17:27:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktoś ma jakieś pewne info na temat gwarancji ps4 z laysów ? tz. czy patrzą na numer seryjny czy też protokół, a może nie uznają ? Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6287199 Napisano: 19.11.2016 20:47:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
wpadły rękawiczki - we wszystkich 4-pakach po 1 kodzie, na mailu nic nie dosyłają, szkoda strzępić ryja. dalej kupować szkoda kasy. Wyświetl w wątku >>

konrads6

#6283837 Napisano: 14.11.2016 10:19:42 w Lay's
robiłem zakupy, kupiłem 2 paczki lay;s + pare pierdół - jedne 225g, drugie 150g, dziś patrze na paragon a tam 2x225g baba wbiła. szkoda strzępić ryja. Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6283833 Napisano: 14.11.2016 10:16:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

szczupak napisał(a):

konrads6 napisał(a):

pod opakowaniem actimela miałem 1 kod. doślą 3 pozostałe czy trzeba do nich pisać ?

doślą na email zaraz po zgłoszeniu pierwszego

mi nie przysłali po wysłaniu pierwszego, napisałem do nich, czekam na info od nich

u mnie to samo. Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6283808 Napisano: 14.11.2016 09:38:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pod opakowaniem actimela miałem 1 kod. doślą 3 pozostałe czy trzeba do nich pisać ? Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6264129 Napisano: 04.10.2016 17:31:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Prad napisał(a):

defed napisał(a):

Prad napisał(a):

Tak Was pytam i nie mogę się nadziwić w temacie Winiary... Czy dobrze rozumiem, że do 1000 osób wysłali o jednej porze sms z prośbą o telefon podczas którego informują, że sami oddzwonią?????

emotka  Tak  emotka

Masakra...
wychodzi na to ze przez 1,5 dnia bylo ponad 1000 zgłoszeń

jeżeli to prawda to faktycznie w tych konkursach / loteriach szanse na wygraną są w sumie małe... chyba ze po prosu wysłali już smsy do pierwszych zgłoszeń aby potem nie mieć tego tysiąca Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6255682 Napisano: 16.09.2016 19:38:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scrabble napisał(a):

konrads6 napisał(a):

tylko właśnie tam nie napisali, czy ten punkt dotyczy rejestracji poprzez stronę internetową czy też sms. w kazdym razie regulamin mówi, że jeżeli zarejestrujemy te 5 paragonów (nie żadnych duplikatów tylko każdy osobno, 1 osoba) to będzie liczył się tylko ten 1-szy, jako 1 zgłoszenie, a co z pozostałymi ?

"Przesłanie większej liczby numerów dowodów zakupu w jednym zgłoszeniu, traktowane jest jako jedno zgłoszenie (zgłoszeniem jest pierwszy wpisany do zgłoszenia numer dowodu zakupu). "

o właśnie " w jednym zgłoszeniu" , po smsie czy po wysłaniu formularza, dostajesz odpowiedź dziękujemy... I to jest 1 zgłoszenie. Potem możesz wbić kolejne.

dokładnie jak na stronie internetowej wpiszesz 5 różnych numerów paragonów, klikniesz "Wyślij" to jest jedno zgłoszenie, brany pod uwagę jest pierwszy paragon, a nie 5 jak mogłoby się wydawać. regulamin nie rozróżnia tej sprawy na rejestracje sms czy też internetową i o tym cały czas pisze. Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6255676 Napisano: 16.09.2016 19:19:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tylko właśnie tam nie napisali, czy ten punkt dotyczy rejestracji poprzez stronę internetową czy też sms. w kazdym razie regulamin mówi, że jeżeli zarejestrujemy te 5 paragonów (nie żadnych duplikatów tylko każdy osobno, 1 osoba) to będzie liczył się tylko ten 1-szy, jako 1 zgłoszenie, a co z pozostałymi ?

"Przesłanie większej liczby numerów dowodów zakupu w jednym zgłoszeniu, traktowane jest jako jedno zgłoszenie (zgłoszeniem jest pierwszy wpisany do zgłoszenia numer dowodu zakupu). "
Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6255624 Napisano: 16.09.2016 16:57:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

konrads6 napisał(a):

ten biedronkowy konkurs ma dość ciekawy regulamin. na stronie internetowej są + i -, do możnaby powiedzieć szybkiej rejestracji paragonu. co wygląda na pierwszy rzut oka logicznie, natomiast w regulaminie (punkt 11.13)

"Przesłanie większej liczby numerów dowodów zakupu w jednym zgłoszeniu, traktowane jest jako jedno zgłoszenie (zgłoszeniem jest pierwszy wpisany do zgłoszenia numer dowodu zakupu). "

Czyli reasumując jak wklepiemy tam nawet kilka paragonów, klikając +, to i tak zgłoszony do loterii będzie tylko pierwszy. Dość ciekawa konstrukcja.

emotka  no ale poco niby ktoś by miał w jednym zgłoszeniu wklepać więcej paragonów?

bo jak ktoś ma np. 20 paragonów to sobie może wysłać 4 zgłoszenia zamiast 20 ? spora oszczędność czasu, konstrukcja strony i tych + jest dość myląca. Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

konrads6

#6255614 Napisano: 16.09.2016 16:45:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ten biedronkowy konkurs ma dość ciekawy regulamin. na stronie internetowej są + i -, do możnaby powiedzieć szybkiej rejestracji paragonu. co wygląda na pierwszy rzut oka logicznie, natomiast w regulaminie (punkt 11.13)

"Przesłanie większej liczby numerów dowodów zakupu w jednym zgłoszeniu, traktowane jest jako jedno zgłoszenie (zgłoszeniem jest pierwszy wpisany do zgłoszenia numer dowodu zakupu). "

Czyli reasumując jak wklepiemy tam nawet kilka paragonów, klikając +, to i tak zgłoszony do loterii będzie tylko pierwszy. Dość ciekawa konstrukcja. Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

konrads6

#6238451 Napisano: 07.08.2016 18:30:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
natka91 napisał(a):

Zgadzam się w zupełności. A co wypowiedzi konrads6 to każdy sądzi po sobie. Kupuje produkty kamis bez względu na konkursy i gram tylko na siebie. Jeden noz na jedno zgłoszenie to raczej nie są hurtowe ilości. Jednak uwazam, że skany dowodu przy tak symbolicznej nagrodzie to lekkie przecięcie, a na zbieranie tak wrażliwych danych nie każdy przechodzi obojętnie. Z checią odstąpie tą jedna nagrodę dla owych przytoczonych osób wysyłających zgłoszenia na innych emotka

a moim zdaniem przy 2 500 nagrodach to dobre posunięcie, bo na moje oko sporo ludzi grałoby na słupy - nawet wątpię czy mieli te 2 500 osób bo reklamę tego konkursu w kauflandzie tylko widziałem (poza internetem) i to prawie wcale nie rzuca się w oczy.

wymagają tylko 1-szej strony dowodu, a tam numery PESEL nawet nie ma, więc śmieszą mnie tutaj niektórych obawy emotka poza tym, przed wysłaniem zgłoszenia zaznaczasz akceptacje regulaminu, więc skoro nie pasuje to po co się zgłaszać ? Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6238366 Napisano: 07.08.2016 10:03:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
największy problem z wysyłaniem skanu dowodu mają najpewniej osoby, które grały na xx słupów albo całą rodzinę nawet ich o tym nie informując i teraz mają dylemat (kasa na produkty poszła, kilka nozy wygranych i nie ma skanu dowodów) emotka ja nie widzę żadnego w tym problemu - mają takie prawo w regulaminie, jeżeli się tego nie akceptuje to nie trzeba było brać w nim udziału (a z tego co czytałem to w prawie  każdym konkursie mają prawo weryfikowania tożsamości) Wyświetl w wątku >>

konrads6

#6238278 Napisano: 06.08.2016 20:59:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pewnie pierw dzwonią do tych co najwięcej zgłoszeń zrobili - zanim obdzwonią te 2,5 tysiąca (o ile było tyle osób) to im trochę zejdzie - zwłaszcza że muszą dość konkretną rozmowę przeprowadzić (czy brałeś udział w loteri, czy zgadzasz sie na nagrywanie (chyba bylo), notka z regulaminu, pana imie nazwisko, mail, informacja o oswiadczeniu na mailu, co wysłąć i znowu cos o regulaminie)

wczoraj dzownili nie odebrałem, idziś dzwonili i odebrałem, kilka godzin pozniej dostalem maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

konrads6

#6238144 Napisano: 06.08.2016 11:44:50 w Informują
dzwonią z nożami, babka mówiła coś o oświadczaniu, że wyśle na maila a nadal nie mam, chyba że potem jednym ciągiem wysyłają ? Wyświetl w wątku >>
0 0