Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dotusia

dotusia

#6095257 Napisano: 16.10.2015 17:53:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zuczek napisał(a):

Witam na forum i mam pytanie do doświadczonych konkursowiczów:) Wygrałem w konkursie WAWEL. Oczywiście nie doczytałem o paragonie. Wysłałem im pytanie czy konieczny jest paragon z datą wcześniejszą niż data wygranej w konkursie i dostałem odpowiedż,  że paragon nie może być wcześniejszy niż sprzed 6.10 czyli daty rozpoczęcia konkursu. Czy to oznacza, że jeśli wygrałem 9 (potwierdzenia jeszcze nie dostałem) to zaakceptują mi paragon z 13? Jak myślicie z własnego doświadczenia? Ktoś w ogóle już dostał potwierdzenie w tym konkursie?

wg mnie to odpowiedź jest oczywista... jeśli jest konkurs promocyjny to NAJPIERW należy kupić produkt, a potem brać udział w konkursie...
regulamin to podstawa, warto go przeczytać, zanim się przystąpi do konkursu... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6094680 Napisano: 15.10.2015 21:31:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Żabka. Lajkonik.

Kiedy oni skończą powiadamiać? W sensie-czy doczekam się nagrody? Dziś czytam o paluszkach, wczoraj ktoś dostał suszarkę, tydzień temu telewizor..Cyrk jakiś ?

ja miałam nieodebrany telefon 8 i 9 pazdziernika, a dzisiaj pani zadzwoniła ponownie (jak to podkreśliła OSTATNI raz). Wygrałam kartę na 100zł.
Myślę, że z paluszkami nie będą dzwonić... tylko SMS  Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6094525 Napisano: 15.10.2015 16:43:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

skąd Wy bierzecie oświadczenia dla laureata Lajkonika  w Żabce "Jak dobrze się spotkać" ? Regulamin się kończy i nic więcej nie ma emotka

to samo miałam pytać... dzisiaj zadzwonili do mnie trzeci raz (na szczęście tym razem odebrałam) i wygrałam kartę 100zł.
Rozumiem, że te dane to na jakiejś kartce mogę napisać, ale oświadczenie o przeniesieniu praw ma jakiś druk? Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6091809 Napisano: 11.10.2015 21:52:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dwa razy dzwonili do mnie z Żabki... pech chciał, że byłam w obu przypadkach zajęta...
znając życie to tylko paluszki, ale sprawdziłam paragon i.... cały wyblaknięty!
jeśli to będzie coś więcej, to na bank mi odwalą paragon ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6086545 Napisano: 04.10.2015 08:17:24 w Biedronka
u mnie też bilety... no nie będę narzekać, bo to aż cztery sztuki x 2 i mogę z wkońcu rodzinnie jechać do kina.... mnie nigdy 1-2 bilety nie urządzały, bo nas dużo emotka

jedynie jakoś taką pustkę czuję... jakby ktoś balon przebił i te emocje (czyt. powietrze) ze mnie uleciało...

żeby chociaż moje inicjały były przy większej nagrodzie... a tu nic...
"nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść" na śniadanie w niedzielny poranek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6086266 Napisano: 03.10.2015 12:31:28 w Biedronka
dysia napisał(a):

Sądzicie, że jutro zostana opublikwane wyniki z Wedla? nie znam tej Agencji nie wiem jak u nich z terminami i zapisami regulaminu

widzę, że wiele osób przeżywa... emotka
jadę na działkę się zrelaksować... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6086037 Napisano: 02.10.2015 19:22:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
rolki Rollerblade z konkursu Rossmanna

ktoś chce kupić? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6085989 Napisano: 02.10.2015 17:57:35 w Biedronka
marzenier napisał(a):

Jak wchodzę na foeum i widzę,że na samej górze jest top biedronki a zaraz pod nim top z wynikami,to robi mi się ciepło.
Chyba pora porzucić to szaleństwo i...nie wiem gary pozwać w ramach relaxu emotka ,bo zaczynam zachowywać się jak jakiś psychol emotka

ja dzisiaj umyłam okno... trzeba gdzieś wyładować emocje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6085944 Napisano: 02.10.2015 16:31:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiabuczkowska napisał(a):

dotusia napisał(a):

raikonen napisał(a):

agicho napisał(a):

http://www.poranalodykoral.pl/

zdjęcie nr 3 już gdzieś widziałam w innym konkursie,nie mogę sobie przypomnieć / będzie powtórka z rozrywki ,tylko zmiana rekwizytów(?)

jak gdzieś ? w Biedronce, to Radek U., jest bardzo fotogeniczny.

Zdjęcia OK - to w deszczu świetne... 

jedynie nie pasuje mi tutaj ten motyw z zakneblowanymi dziećmi... wiem, że to dla śmiechu, ale...

http://www.obiekt...2399,wyniki-konkursu

aha... ok 
no comments Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6085926 Napisano: 02.10.2015 16:01:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
raikonen napisał(a):

agicho napisał(a):

http://www.poranalodykoral.pl/

zdjęcie nr 3 już gdzieś widziałam w innym konkursie,nie mogę sobie przypomnieć / będzie powtórka z rozrywki ,tylko zmiana rekwizytów(?)

jak gdzieś ? w Biedronce, to Radek U., jest bardzo fotogeniczny.

Zdjęcia OK - to w deszczu świetne... 

jedynie nie pasuje mi tutaj ten motyw z zakneblowanymi dziećmi... wiem, że to dla śmiechu, ale...
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6085402 Napisano: 01.10.2015 23:11:46 w Biedronka
taalvikki napisał(a):

dotusia napisał(a):

czy myślicie, że oni naprawdę podadzą już za trzy dni te wyniki z Wedla?
czuję jakiś wewnętrzny dyskomfort związany z tym konkursem... emotka


a cóż to za różnica. podadzą, to podadzą, jeden dzień raczej nikogo nie zbawi. po co się denerwować czymś, na co nie ma się wpływu?  spokojnie, ludzie  :)

chodzi mi o to, że nie chcę, by ten "wewnętrzny dyskomfort" się przedłużał... jeden dzień - OK, ale wolę wiedzieć, bo czekam jak na szpilkach i nie mogę się skupić emotka  mam przeczucie, że to się przedłuży... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6085368 Napisano: 01.10.2015 22:07:56 w Biedronka
czy myślicie, że oni naprawdę podadzą już za trzy dni te wyniki z Wedla?
czuję jakiś wewnętrzny dyskomfort związany z tym konkursem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6085339 Napisano: 01.10.2015 21:15:53 w Kaufland konkursy
falus napisał(a):

elmo napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

luko922 napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

1 etap konkursu Kaufland200 za nami. Wysyłaliście hasła- krótkie/długie? Zdjęcie czy filmik? 

Ja hasło, krótkie do 200 znaków emotka Ale w ostatni dzień, bo szkoda mi było paragonu, więc bez szału. A biorąc pod uwagę fakt, że wygrywać będą i tak głównie zdjęcia i filmy pewnie to.. emotka

u mnie identyczna sytuacja i nawet się nie łudzę emotka

A ja wysłałam hasło na 5 słów i... mam nadzieje. A co? Marzenia się spełniają emotka

A ja też a dokładniej moja żona wymyśliła hasło na 5 słów emotka  he he

ja też miałam paragon i trochę na siłę zrobiłam w PAINTcie grafikę emotka  ma-sa-kra! emotka
nie oczekuję zbyt wiele..... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6081495 Napisano: 25.09.2015 16:56:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
laurette napisał(a):

wygrałyśmy w konkursie Magia gestów - nagrodami były figurki z bajek, ale że moja córka jest młodsza, a zabawki są dla dzieci powyżej 3 roku życia, dostałyśmy książeczkę i koszulkę - fajnie, że coś, ale przecież mogłaby nagroda na nią poczekać - mieszane mam uczucia, poza tym mam starszą córkę jeszcze w domu

mieli przyznać 5 nagród - przyznali 9 plus nagrody pocieszenia...
ja bym była wdzięczna, że coś dorzucili od siebie i miałaś szansę cokolwiek wygrać... może gdyby było 5 nagród, to nie wygrałabyś wcale? Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6080879 Napisano: 24.09.2015 23:19:56 w Biedronka
polarniczka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

edzia21 napisał(a):

A swoją drogą, ciekawe ile makiet/filmów/laurek i innych dziwnych tworów dostało Albedo na konkurs w Biedrze emotka ...czego to co NIEKTÓRZY nie zrobią dla zdobycia samochodu emotka  a tffu!


dopiero teraz sobie uświadomiłam, że owi niektórzy mogli wrzucać jakieś linki do "pomysłowych" filmików.. ale jak przesłać makietę przez formularz? czy też dają linki do zdjęć?  emotka  

ech.. pytam, bo nigdy się w takie żenujące szopki nie bawię, aczkolwiek domyślam się, że lud może mieć swoje sposoby na obejście wszystkiego... tffuuu!

ktoś mi kiedyś opowiadał, że jakaś osoba z tego forum (nie wiem kto) wygrała samochód w konkursie, gdzie zamiast hasła reklamowego jakiegoś produktu posłała makietę (chyba pocztą) wraz z hasłem emotka  Ponoć org był wniebowzięty emotka  więć wszytko jest możliwe emotka

poślę mu panienkę co bierze 100 zł za numerek, nie będę się w jakieś makiety bawić.... emotka

a jak to same kobiety? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6080850 Napisano: 24.09.2015 22:51:24 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

maryam napisał(a):

edzia21 napisał(a):

A swoją drogą, ciekawe ile makiet/filmów/laurek i innych dziwnych tworów dostało Albedo na konkurs w Biedrze emotka ...czego to co NIEKTÓRZY nie zrobią dla zdobycia samochodu emotka  a tffu!

a który to konkurs?

Wedel, tam gdzie była odpowiedź na 300 znaków emotka

może ktoś odważny wrzuci swoją odpowiedź, albo chociaż napisze co pisał? emotka

ps. jestę tchórzę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6080847 Napisano: 24.09.2015 22:50:33 w Biedronka
luko922 napisał(a):

asiunia260 napisał(a):

rachel napisał(a):

ktoś pamięta ile dni mają na powiadomienia z kosmetyków z dzisiaj? coś mi się regulamin nie chce otworzyć na tablecie:/

Wyłonienie 7000 (słownie: siedem tysięcy) Laureatów Nagród nastąpi po zakończeniu przyjmowania Zgłoszeń w ciągu 14 dni roboczych, tj. najpóźniej do 20.10.2015 r.

Oj, to prędko się nie dowiemy emotka

wg mnie to ma sens... można wygrać 1 zestaw na osobę... gdyby podawali wyniki na bieżąco, to każdy by widział kto już wygrał i grał na coraz dalszą rodzinę emotka  a tak to gramy w ciemno.... nie wiadomo ile dać zgłoszeń na siebie, bo może jednym się nie udać...

ja tam gram raz na siebie i raz na męża... wyniki koniec pazdziernika, wysyłka do konca grudnia... no, na nowy rok będę mieć nowy szampon i mydło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6080719 Napisano: 24.09.2015 19:54:00 w Biedronka
kunlunija napisał(a):

jestem wciekła, kupiłam produkty wedel na 3 paragony, dzisiaj chciałam wpisac, a konkurs był ...do wczoraj!! emotka ((

oj, ja bym się wściekła... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6080627 Napisano: 24.09.2015 17:48:09 w Biedronka
magdalena-1989 napisał(a):

dotusia napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

MOC idzie godzinami? 

czasami godzinami, a czasami wrzucają szybko, tylko w kilka minut emotka

u mnie chyba nic z tego... i to by była ostatnia moc (z 21go), jaką wysłałam...

Ale chodzi mi o to, czy zgłoszenia w pierwszej setce to zgłoszenie wysłane w godzinach porannych, a wygrane na liście nr ponad 400 to z godzin późnego wieczoru. O to chodzi, a nie o to, jak długo je wpisują emotka

wieeeem emotka

tylko się drażnię... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6080618 Napisano: 24.09.2015 17:40:54 w Biedronka
magdalena-1989 napisał(a):

MOC idzie godzinami? 

czasami godzinami, a czasami wrzucają szybko, tylko w kilka minut emotka

u mnie chyba nic z tego... i to by była ostatnia moc (z 21go), jaką wysłałam... Wyświetl w wątku >>
0 0