Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dotusia

dotusia

#4598287 Napisano: 09.08.2011 11:25:41 w Rossmann
Przypominam po zmianach

Wyniki:


09.08 - Nestle, godz. 15
09.08 - Carefree, godz. 15
10.08 - DryNites, godz.15
10.08 - Zadbaj o zdrowe nawodnienie z Nałęczowianką, godz.15
11.08 - Naturella, godz. 15
11.08 - Lato z Astor, godz.15
12.08 - Wyraź siebie przez makijaż!, godz. 12
16.08 - Świętujemy urodziny gamy do demakijażu Bourjois w Rossmann, godz. 15
23.08 - Stwórz z nami kalendarz Rossmanna, godz. 12
26.08 - Lactacyd, godz. 15
26.08 - Odkryj tajniki gotowania z Nestle i rossnet.p, godz. 15
31.08 - LAWA I ZŁOTO od Gliss Kur, godz.12
31.08 - AXE, godz.15
02.09 - Wspólne grillowanie z Velvet, godz.12
05.09 - Nivea Baby, godz.15
05.09 - Bebiko: Od serca dla dziecka, godz. 15
07.09 godz 15 PUMA
08.09 godz 12 - rimmel
09.09 godz 15 - naturalnie najlepsze

Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4591350 Napisano: 05.08.2011 08:16:52 w Rossmann
masza napisał(a):

monisia23 napisał(a):

Kto cos poradzi?????
Moja mama była odebrać mi w Rossmanie perfumy z konkursu Beyonce Heat Rush, kobietka powiedziała, że przyszła nagroda, ale nie ma w komputerze potwierdzenia emotka //////
Czy to normalne, czy może powinnam gdzies napisać?


też raz tak miałam, i musiałam przyjść jak dosłali listę emotka



ja raz czekałam z tydzień na listę... pani w końcu straciła cierpliwość i zadzwoniła do centrali, żeby coś zrobili... a oni kazali jej napisać RÊCZNIE, że ja odbieram nagrodę... napisałam otrzymałam + podpis i tyle emotka

u mnie generalnie panie w rossmannie są super! zawsze pomagają, są miłe, nawet na ulicy już mi dzień dobry mówią jak starej znajomej emotka

myślę, że to należy do obowiązków rossmanna, by się dowiedzieć co i jak... w końcu klient nasz pan...
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4588317 Napisano: 04.08.2011 12:17:10 w Rossmann
szprotka napisał(a):

Natomiast ja wygrałam w Rossnecie jakieś drobiazgi typu pomadka, krem, tusz. Kiedyś wygrałam perfumy za 150 zł, po czym Rossman wręczył mi próbkę wartości 9 zł tych perfum, informując, iż organizator wycofał się z nagród. I takie to są konkursy organizowane przez tą firmę. emotka




ja tam uwielbiam rossnet... wygrałam wiele rzeczy i nigdy nie zawiedli... często wręcz nagrody były powyżej wartości podanej w regulaminie... i mimo, że ostatnio rossnet mnie też nie lubi - to ja go kocham emotka dzięki niemu mam wieeeeeele rzeczy, więc nawet jak teraz jest posucha to mam i tak nadzieję na dalsze wygrane... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4587037 Napisano: 03.08.2011 06:55:02 w Rossmann
wsciekly napisał(a):

martalobos napisał(a):

A ja stwierdzam, że nie wiem czy wygrałam AA emotka

Sa tam moje dane Imie i nazwisko), ale miasto Nysa emotka Zazwczaj gram na tesciowa, bo ja nie mam gdzie odebrać, ona by mi w Lublinie odebrala, ale pamietam, że raz wpisalam Nysa i może to wlasnie jest ta nagroda emotka Napisalam do nich i podalam login z rossnetu, żeby sprawdzili, bo może to zbiezność nazwisk emotka Do Nysy mam 30 km



ostatnio dużo danych się im w bazie miesza emotka

gdy kilka dni temu wszedłem na konto żony, oniemiałem, kiedy nazwisko i imię zdążyła zmienić emotka

adres i telefon się zgadzały, ale imię i nazwisko już nie emotka



miałam to samo na koncie swoim i męża emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4560666 Napisano: 25.07.2011 04:34:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
doszły obiadki DoReMi Gerbera FB do testowania... w sumie 8 obiadków w miseczkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4550711 Napisano: 21.07.2011 09:07:59 w Rossmann
mam brak weny... paragony leżą w kopercie, a ja siedzę przed monitorem i robię wszystko, byle nie zacząć pisać na konkurs... ech... całkiem fajne konkursy, a moje niechciejstwo mnie przeraża... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4549025 Napisano: 21.07.2011 11:43:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
w końcu dotarło do naszej Vectry kino domowe SAMSUNG, które wygrałam półtora miesiąca temu... mąż po pracy idzie odebrać, a ja już nie mogę się doczekać... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4544242 Napisano: 19.07.2011 03:41:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
lalka Barbie z konkursu Od ucha do ucha organizowanego przez ebobas.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4534974 Napisano: 15.07.2011 09:51:03 w Rossmann
mia napisał(a):

Uzupełnienie i przypomnienie emotka

Wyniki:

18.07 - księżniczka Rossmanna, godz. 12
29.07 - Wielki konkurs Mistrzów Gier Rossnet.pl, godz. 12
01.08 - Lato z IS, godz. 12
01.08 - AA Kolagen ¬ródło Młodości, godz. 12
02.08 - Bądź piękna jak Venus, godz. 15
03.08 - Zadbaj o zdrowe nawodnienie z Nałęczowianką, godz. 15
09.08 - Nestle, godz. 15
09.08 - Carefree, godz. 15
10.08 - DryNites, godz.15
11.08 - Naturella, godz. 15
12.08 - Wyraź siebie przez makijaż!, godz. 12
16.08 - Świętujemy urodziny gamy do demakijażu Bourjois w Rossmann, godz. 15

Statki? emotka




Statki 18 lub 19.07 Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4530563 Napisano: 13.07.2011 05:57:46 w Rossmann
henryczka62 napisał(a):

abodak napisał(a):

aneta2208 napisał(a):

sarenka napisał(a):

Czy komuś udało się odnaleźć wszystkie statki w tej grze http://www.rossnet.pl/grastatki ??



ja nie ustrzeliłam wszytskich niestety emotka


mi sie udalo


mnie również udało się wszystkie, już nie pamiętam dokładnie ale ok 40s mi to zajęło, tylko to nie było za pierwszym razem



ja ustrzeliłam wszystkie jakoś na początku zabawy... zostało mi ok. 9 strzałów, czas to chyba 1:09
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4522359 Napisano: 10.07.2011 01:40:09 w Wkurza mnie...
mrufka napisał(a):

malenka89 napisał(a):

mrufka napisał(a):

okazało się że na nową komórkę muszę czekać jeszcze pół roku. i mnie to wkurza bo kto to widział żeby od 4 lat mieć jedną i tą samą kom? emotka



ja mam nawet dłużej... emotka



przywracasz ludziom wiarę emotka



ja mam komórkę czwarty rok... rok temu kończyła mi się umowa, a po wybraniu telefonu i przedłużeniu jej oddałam nową komórkę mężowi... sama korzystam całyt czas z mojej starej... uwielbiam ją emotka po co zmieniać? lepsze jest wrogiem dobrego...

a w temacie - wkurza mnie POGODA!
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4520176 Napisano: 09.07.2011 07:42:25 w Rossmann
aerdna napisał(a):

maria1980 napisał(a):

martalobos napisał(a):

Mi sie wydaje, że czasem, a raczej większośc odpowiedzi na konkurs to są z internetu ściągnięte i widocznie rossnet nie sprawdza. Mi sie tez wydawalo, że kilka tekstów ładnych miałam, myslalam nad nimi (nad niektórymi) nawet długo, no i nic nie mam emotka Ja tez chyba sobie rossnet daruję, bo szkoda nerwów emotka


Przepraszam jeśli chodzi Ci o mnie to żadna z moich wypowiedzi nigdy nie była ściągnięta z internetu...! emotka Może nie powinnaś aż tak się starać ja puszczam te z pierwszych wymysłów-piszę od razu i od razu wysyłam.Kilka stron temu pisałam,że puściłam BUBLE i na pewno nie wygram.Wygrałam.Najwyraźniej takie myśli nieuczesane też się podobają emotka


Ja też długo siedzę i wymyślam rymy do wyrazów. Często coś zmieniam, dodaję, odejmuje. Piszę zazwyczaj długie teksty.

Miałam pare dobrych odpowiedzi, a nie wygrały nawet nagrody za ostatnie miejsce. Więc czasem nie wiem co pisać emotka

Np. Ambi Pur - 2 razy po wierczyki rymowane na ponad 1500 znaków. I wygrała tylko 1 odpowiedź (a nie powtarzało się nazwisko - gdyby np. postanowili nagrodzić po 1 osobie z rodziny). A i nie wysyłałam je jedna po drugiej, tylko z odstępem 2 dniowym...



ja na rossnecie wygrywam dosyć często... jest to jedna z moich ulubionych stron... wygrywały różne teksty - i wierszyki i pisane prozą... jedno jest pewne, nie można się za bardzo spinać... kiedy mi zależało ogromnie na jakiejś nagrodzie (np. ostatnio na tym ekspresie do kawy - tutaj pozdrowienia dla marii emotka ) to pisałąm jakaś taka przejęta i De blada... ale kiedy usiądę i na luzie coś napiszę, szczególnie do tych bezparagonowych konkursów, to wpadają nagrody... najlepiej sobie odpuścić, pisać na luzie, nigdy i tak nie wiecie kto siedzi po drugiej stronie i to wybiera, więc nie wiecie pod czyj gust pisać...

nigdy nie zapomnę jak brałam udział w konkursie na urodziny Rossmanna i mówię sobie, tylko 15 nagród, wprawdzie wypasione, ale nie ma szans... napisałam od tak jakiś wierszyk i bach! wygrałam bon na 2500 - myślałam, że zawału dostanę...

i jeszcze takie moje przemyślenie... ja tam się cieszę, że nie podają tych odpowiedzi... wyobraźcie sobie jaka to by była pożywka dla plagiatorów - kilkanaście konkursów w miesiącu nieraz wygrywa kilkadziesiąt wypowiedzi... ile to tekstów do ściągania i kradzenia... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4518696 Napisano: 08.07.2011 12:26:17 w Rossmann
merynosek napisał(a):

Plusssz od jutra emotka



od dzisiaj... ja odebrałam już nagrodę emotka

5 zestawów Plusssz Zizzz i piękne puzzle 10 w 1 TREFLA z Kubusiem Puchatkiem... nie spodziewałam się ich, tym większa była moja radość i zaskoczenie... Ania jest zachwycona... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4518595 Napisano: 08.07.2011 11:46:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
odebrałąm zestaw Plusssz Zizzz z rossmanna... jestem mile zaskoczona, ponieważ miał być zestaw produktów, a do 5 opakowań witaminek dołączono piękne puzzle Trefla Winnie the Pooh 10 w 1. Moja Ania będzie zachwycona, na razie schowałam, na prezent będzie jak znalazł emotka :D:D

to prawie jak dzisiejsza wygrana, bo nie wiedziałam o tym emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4516504 Napisano: 07.07.2011 08:14:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw małego artysty z konkursu fotograficznego szczęśliwe maleństwo na mamacafe.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4503589 Napisano: 04.07.2011 10:07:13 w Rossmann
ups
aerdna napisał(a):

dotusia napisał(a):

agamaty napisał(a):

grusia napisał(a):

Ja tez dopiero na piatek czekam choc na wiele nie licze. Pobrałam sobie własnie kod na chusteczki nawilżane emotka 4-pak za 9,99 zl - jakosc nam w zupelnosci odpowiada.




eeee... nie widziałam tej okazji na chusteczki... nie poratuje mnie ktoś kodem?



ale to dzisiejsza okazja...




Limit kodów został wyczerpany zapraszamy na kolejną okazję
Kupon możesz zrealizować do 13 lipca 2011r .


ups... no to klops.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4503560 Napisano: 04.07.2011 09:59:09 w Rossmann
agamaty napisał(a):

grusia napisał(a):

Ja tez dopiero na piatek czekam choc na wiele nie licze. Pobrałam sobie własnie kod na chusteczki nawilżane emotka 4-pak za 9,99 zl - jakosc nam w zupelnosci odpowiada.




eeee... nie widziałam tej okazji na chusteczki... nie poratuje mnie ktoś kodem?



ale to dzisiejsza okazja...
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4503475 Napisano: 04.07.2011 09:38:07 w Rossmann
grusia napisał(a):

Ja byłam w piatek do DryNite's - i dostalam wersje dla chlopców emotka a wolałam dla dziewczynek bo bym znajomej sprezentowała. A Hipp do odebrania 7.07 emotka



to dziwne... mi pani kazała sobie wziąć z półki jaką wersję chcę... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4501999 Napisano: 03.07.2011 05:40:28 w Rossmann
mia napisał(a):

ruda88 napisał(a):

mia napisał(a):


A tak przy okazji - Calypso przegapiłam i wiem, co to było, ale co to za Kolory tamtego lata? emotka


To byl nieparagonowy, jakies jedno pytanie opisowe a do wygrania ksiazki i zestawy kosmetow. Szczegolow nie pamietam niestety.


A dzięki, jak bezparagonowy i książki do wygrania, to chyba już kojarzę emotka
To w ten i tak nie planowałam zagrać, więc nic nie straciłam...



książki + zestaw kosmetyków za 150 zł

ja Rossmannowe konkursy uwielbiam... ale ostatnio naprawdę nie ma w co grać... albo tylko te zakupowe, albo jakieś nudne i nieciekawe... mam Rosmanna pod blokiem (tylko wyjść z klatki muszę) ale nawet to ostatnio nie może mnie skłonić do grania w konkursach... najzwyczajniej w świecie nie są ciekawe... wzięłam ostatnio od niechcenia udział w kilku (w tym o OJCACH i wygrałam nota bene), ale to tak trochę z przymusu... zrobili się niepunktualni, jacyś tacy chaotyczni...

ale i tak ich lubię, bo wygrałam tam wieeeele rzeczy... mam do odbioru chociażby w najbliższym tygodniu 3 nagrody emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4500258 Napisano: 02.07.2011 07:38:50 w Wkurza mnie...
slavek napisał(a):

dotusia napisał(a):

a mnie wkurza to, że na stronie http://www.odsercadladziecka.pl/ chcę się zarejestrować a nie mogę, bo nie da się napisać znaku @ no a bez tego nie wprowadzę emaila... na trzech wyszukiwarkach próbowałam... i nic.. emotka



a do czego masz kopiuj/wklej emotka



jestem blondynką, ale w miarę inteligentną... była to jedna z pierwszych metod, jakie sprawdziłam.. nie działa kopiowanie... mój szanowny małżonek nawet rozłożył ręce... (on też powiedział a nie możesz kopiuj/wklej)
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0