Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika isetta

isetta

isetta

#5794806 Napisano: 18.12.2013 17:42:12 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
3cukierki też zrobili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5793785 Napisano: 17.12.2013 12:21:48 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
Ja się na tym nie za bardzo znam, jutro pójdę z lapkiem, na którym mam ich regulamin i mail do rzecznika i dopiero będę cokolwiek robiła. Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5793767 Napisano: 17.12.2013 12:06:52 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
androm napisał(a):

isetta napisał(a):

Zacytuję osobę z grupy fejsbukowej:
Słuchajcie, wczoraj kontaktowałam się z prawnikiem, a dzisiaj z rzecznikiem do spraw konsumenta i powiedzieli mi to samo - mamy 10 dni na odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa (czyli na odległość) i nie musimy za nic płacić! Za 2 godz będę wiedziała co dalej z tym fantem zrobić, ale uspokoili mnie ( po nieprzespanej nocy ... ) no cóż... błądzić jest rzeczą ludzką...


Słuchaj, to rozmawiając z nimi porusz jeszcze taką sprawę, że odstąpienie można zrobić jeśli jeśli umowa nie zaczęła być jeszcze świadczona przed upływem 10 dni natomiast ten ich regulamin mówi, że usługobiorca sam chce żeby zaraz po klknięciu w link umowa była świadczona, czyli jest od razu stąd kwestia odstąpienia już nie wchodzi w grę.


Dostałam wiadomość, że od każdej umowy można odstąpić w ciągu 10 dni.
Ja się na tym kompletnie nie znam, jutro podskoczę do rzecznika u mnie w mieście. Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5793760 Napisano: 17.12.2013 12:03:28 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
Ok, pozwól że skopiuję część Twojej wiadomości:) Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5793752 Napisano: 17.12.2013 11:57:03 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
Taaa, też widziałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5793750 Napisano: 17.12.2013 11:55:14 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
Zacytuję osobę z grupy fejsbukowej:
Słuchajcie, wczoraj kontaktowałam się z prawnikiem, a dzisiaj z rzecznikiem do spraw konsumenta i powiedzieli mi to samo - mamy 10 dni na odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa (czyli na odległość) i nie musimy za nic płacić! Za 2 godz będę wiedziała co dalej z tym fantem zrobić, ale uspokoili mnie ( po nieprzespanej nocy ... ) no cóż... błądzić jest rzeczą ludzką... Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5793494 Napisano: 16.12.2013 22:50:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jesteście w fejsbukowej grupie o nich? Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5793418 Napisano: 16.12.2013 21:40:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

dziewczyny chyba się udało,w moim panelu nie ma już zamówienia ,teraz jeszcze tylko niech na @ przyjdzie potwierdzenie anulacji i usunięcia danych i będzię spoko ,pisałam na wszystkie kontakty jakie tylko podali włącznie z fb



W historii zamówień też masz anulowane? Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5793374 Napisano: 16.12.2013 21:11:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):


Miesięczny? emotka


Abonament miesięczny: sto czterdzieści dziewięć złotych
Termin płatności: opłata abonamentowa będzie płatna „z góry”, najpóźniej do 21-go dnia od daty rozpoczęcia
każdego nowego miesiąca świadczenia usługi
Czas trwania umowy: czas nieokreślony Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5793372 Napisano: 16.12.2013 21:10:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

mama2006 napisał(a):

bruce napisał(a):

isetta napisał(a):

A w historii zamówień Ci wyskakuje ten kosz?


Nie, ja mam tam komunikat: "Nie złożono zamówień!" emotka
Mówię Wam, coś tu jest nie tak. Niby jest aktywny link do udostępnienia na FB, ale ... brak tam ich strony. emotka


a ja mam tam zamówiony kosz


Ja nie wiem, w co klikałam, bo - jak to ja zazwyczaj - metodą prób i błędów waliłam na oślep i klikałam po kolei w te dane z mojego konta, szukając możliwości jego usunięcia i skasowałam przypadkowo samo tylko zamówienie, co więcej - dwóch koszyków, bo nie wiem, czemu, ale mi wpisało przy zamówieniu kosz świąteczny razy dwa (cena - prawie pięć stów). emotka emotka


Ja też usunęłam ten koszyk z zamówień, ale w historii zamówień jest, na kwotę 0 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5793363 Napisano: 16.12.2013 21:05:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To jest podobny wałek jak z pobieraczkiem.
Mam dzisiaj taki kiepski dzień, jeszcze ten głupi kosz, dlaczego ja nie przeczytałam dokładnie tego regulaminu?! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5793354 Napisano: 16.12.2013 20:57:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

isetta napisał(a):

Jak wejdę w historię zamówień to mam: ...


A ja mam przy kliknięciu w zamówienia: "Twój koszyk zakupów jest pusty"! emotka emotka



A w historii zamówień Ci wyskakuje ten kosz? Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5793347 Napisano: 16.12.2013 20:52:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

isetta napisał(a):

A dostałaś pierwszego maila:
Witamy w internetowym sklepie ze słodyczami 3czekolady.pl

Poniżej przesyłamy link aktywacyjny, aby dokończyć proces rejestracji: link
?


Tak, i mam tylko ten, żadnego więcej nie dostałam, i niczego nie kumam, kliknęłam w niego przy rejestracji, a na dodatek tego "ptaszka" też nie widzę, ja mam po prawo tylko fioletowy koszyk... emotka Tam jest kwota opłaty? emotka


Jak wejdę w historię zamówień to mam:
Numer zamówienia: #8214
Status: Oczekuje
Data dodania: 16/12/2013
Produkty: 1
Klient: xxxxxxx
Suma: 0 PLN

Niestety w tym miejscu nie ma możliwości anulowania, nie można też usunąć konta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5793344 Napisano: 16.12.2013 20:47:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A dostałaś pierwszego maila:
Witamy w internetowym sklepie ze słodyczami 3czekolady.pl


Poniżej przesyłamy link aktywacyjny, aby dokończyć proces rejestracji: link

? Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5793336 Napisano: 16.12.2013 20:40:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

A co macie w fioletowym kwadraciku po prawej - jaki koszt zamówienia? I - czy wszystkie macie mail o realizacji zamówienia?


Dostałam maila:
"Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Twoje zamówienie
zostało przyjęte i będzie zrealizowane zaraz po potwierdzeniu
płatności.

Numer zamówienia: 8214
Data dodania: 16/12/2013
Status zamówienia: Oczekuje"
Od razu po tym mailu napisałam im, że chcę odstąpić od umowy, rezygnuję z kosza i proszę o usunięcie moich danych z ich bazy oraz potwierdzenie przeczytania. To samo zrobiłam poprzez 'kontakt' na ich stronie. Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5793326 Napisano: 16.12.2013 20:33:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

mama2006 napisał(a):

Może jednak można anulować zamówienie przez @?


Obyś miała rację! emotka
Tylko inna sprawa - to płatne konto z możliwością anulowania na Cyprze. emotka Czyżby kroiła nam się grupowa wyprawa z forum, bynajmniej nie jako nagroda? emotka emotka Sorry, to taki rozpaczliwy, beznadziejny śmiech przez łzy. emotka



A chciałam lecieć na Cypr w wakacje emotka
(podpisuję się pod śmiechem przez łzy) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5791178 Napisano: 12.12.2013 18:58:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Płyn od Biodermy i pendrak z fb Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5790867 Napisano: 12.12.2013 13:37:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

isetta napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Czy ktos widzi wyniki tego konkursu,bo niestety u mnie z tej strony nie zawsze sie wyświetlaja http://disney.pl/...trefl/skyrace/#/home


W jednej przeglądarce strona jakby nie do końca działa, weszłam w innej i piszą, że ogłoszenie zwycięzców w grudniu, nie ma listy żadnej.


Dziekuje ,to może jeszcze nie ma,wg regulaminu miały być 11


Właśnie wchodziłam w regulamin i widziałam, że do 11.12 miały być. Wyświetl w wątku >>
0 0

isetta

#5790846 Napisano: 12.12.2013 13:22:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

Czy ktos widzi wyniki tego konkursu,bo niestety u mnie z tej strony nie zawsze sie wyświetlaja http://disney.pl/...trefl/skyrace/#/home


W jednej przeglądarce strona jakby nie do końca działa, weszłam w innej i piszą, że ogłoszenie zwycięzców w grudniu, nie ma listy żadnej. Wyświetl w wątku >>
0 0