Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cayenne

cayenne

#4064487 Napisano: 20.01.2011 07:28:50 w Paragony
2904314 napisał(a):

kacieryna82 napisał(a):

szukam paragonu z Tesco Knorr - moje Tesco nie bierze udziału niestety



Też szukam emotka



Mam ich kilka.
Zakupy robiłem ok 3 w nocy, mam nadzieję że się łapią Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#4062657 Napisano: 20.01.2011 01:02:56 w Carrefour konkursy
janiek napisał(a):

wsciekly napisał(a):

isiulka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

janiek napisał(a):

a w jakiej cenie jest pasta



7,68


jakas promocja jest ze 2 szt w cenie 10 zł:)



ale janiek zawsze stawia na ilość emotka

jak najwięcej paragonów za jak najniższą cenę emotka emotka


heheh
na ilosc to w tesco bedzie:) Knorrek emotka


Jak na ilość to trzeba próbować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#4045928 Napisano: 13.01.2011 05:22:39 w Pomocy!!!!
efelinkaaa napisał(a):

aneczka155 napisał(a):

spin napisał(a):

aneczka155 napisał(a):

agamaty napisał(a):

aneczka155 napisał(a):

Mam mały problem.Otóż wysłałam komuś budzik przesyłką priorytetową i przesyłka zaginęła. Czy w takim razie mam pogodzić się ze stratą czy coś jeszcze można z tym zrobić?



poleconym czy nie? jeśli tylko zwykły priorytet to nic nie zrobisz.


polecony był


reklamacje na poczcie zglos


rozumiem, że ten kwitek co się go wypełniało musze mieć..no dobrze-dziękuję za odpowiedzi emotka


a może sprawdź na
http://sledzenie.poczta-polska.pl/

czy gdzieś tam jest?
Jesli masz numer nadania (skoro polecony, to powinnas mieć) - możesz zadzwonić na swój oddział na poczcie i spytać co z przesyłką emotka



Można śledzić tylko paczki.
14 dni po wysyłce zgłoś reklamację.

Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#4043974 Napisano: 12.01.2011 09:34:09 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
drzemek napisał(a):

alena napisał(a):

Jeśli sprzedasz po niższej cenie rzecz kupioną przez siebie, to wykazujesz w PIT stratę i nie płacisz podatku
Jeśli sprzedasz rzecz wygraną, to wykazujesz w PIT dochód ( bo wydałeś na nią 0 zł)i płacisz podatek
Mowa tu o sprzedaży przedmiotów powyżej 1tys zł przed upływem pół roku ( informacje z KIP)


Jak już coś pisać to mądrze...
Nic nie trzeba płacić.



Ale są wyjątki i w Krajowej Informacji Podatkowej nie zawsze o wszystkim wiedzą.
Jedna Pani z KIP kiedyś powiedziała mi że jak sprzedaję doładowania to konieczne jest posiadanie kasy fiskalnej.
Do dziś sprzedałem doładowań za.... emotka i kasy brak.
Dodam że działam legalnie a Pani po prostu nie znała się na tym co mówiła. Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#4043966 Napisano: 12.01.2011 09:30:29 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
drzemek napisał(a):

alena napisał(a):

Jeśli sprzedasz po niższej cenie rzecz kupioną przez siebie, to wykazujesz w PIT stratę i nie płacisz podatku
Jeśli sprzedasz rzecz wygraną, to wykazujesz w PIT dochód ( bo wydałeś na nią 0 zł)i płacisz podatek
Mowa tu o sprzedaży przedmiotów powyżej 1tys zł przed upływem pół roku ( informacje z KIP)


Jak już coś pisać to mądrze...
Nic nie trzeba płacić.


Lepiej wiedzieć co się pisze,
niż pisać co się wie Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#4043903 Napisano: 12.01.2011 09:11:34 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
alena napisał(a):

Jeśli sprzedasz po niższej cenie rzecz kupioną przez siebie, to wykazujesz w PIT stratę i nie płacisz podatku
Jeśli sprzedasz rzecz wygraną, to wykazujesz w PIT dochód ( bo wydałeś na nią 0 zł)i płacisz podatek
Mowa tu o sprzedaży przedmiotów powyżej 1tys zł przed upływem pół roku ( informacje z KIP)



OK - to płać podatek, ja nie płacę bo nie muszę Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#4043324 Napisano: 12.01.2011 06:11:33 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
kamel napisał(a):

i kolejny potwierdzający fakt, ze przy sprzedaż za nizszą cenę nie trzeba płacić podatku

http://sip.mf.gov...mp;i_smpp_s_strona=3



Fachowiec mówi:
Teoretycznie powinienem, samochód raczej powinienem, drobne nagrody nie trzeba, urząd się nie dowie, chyba że ktoś uprzejmie doniesie (wówczas nie ma kary, tylko korekta).
PS moja księgowa robi to za mnie.

Najważniejsze - Nie płacimy podatku i można wygrywać i sprzedawać ile się chce.
Lepiej to ujawnić w PICie bo nic nam to nie szkodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#4043287 Napisano: 12.01.2011 06:02:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

cayenne

#4041443 Napisano: 12.01.2011 12:36:28 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Wiesz, kilka rzeczy sprzedałem.
Tak zupełnie przypadkiem moja dziewczyna pracuje w US od 3 lat... Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#4038857 Napisano: 11.01.2011 11:56:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kilka kartonów króliczków Duracella Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#4036504 Napisano: 10.01.2011 06:31:56 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
smsowicz napisał(a):

coring napisał(a):

isiulka napisał(a):

Nie wiedzialam ze na TG siadł Urząd podatkowy emotka emotka Ale słyszałam ze UP szpieguje na Allegro:) Ale to tylko na tych biednych którzy wpisuja a tresci aukcji tekt typu : przedmiot został wygranyw konkursie emotka emotka Generalnie sobie sami strzelają w kolanko ale jak to sie mowi nie moje małpy, nie mój cyrk emotka


to jak? ze co? ze o co chodzi? ze nie wolno? emotka


Sprzedaż nagrody rzeczowej podlega opodatkowaniu bez względu na to, czy zwycięzca zapłacił 10% zryczałtowanego podatku dochodowego, czy tez był z niego zwolniony. Bez płacenia podatku też można, ale musisz spełnić 2 warunki:
1. Nagroda musi być używana
2. Musi upłynąć co najmniej 6 miesiący od otrzymania nagrody.

A laptopy szybko tracą na wartości. Więc US niech szuka laptopów wygranych w konkursie emotka


Nie masz racji.
Jeżeli sprzedajesz wygraną rzecz poniżej ceny zakupu (w regulaminie jest prawie zawsze ile nagroda jest warta) to nie płacisz żadnego podatku...
Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#4024694 Napisano: 06.01.2011 09:06:09 w Paragony
jopi napisał(a):

cayenne napisał(a):

zarania napisał(a):

mam do sprzedania 3 dzisiejsze paragony z ABC na Złoty skok w nowy rok oferty na pw



A ja rezerwuję sobie wygraną w tym konkursie emotka




Walczysz o główną nagrodę ?
:P

A w temacie:
mam paragon z Gerbera -28.12

poważne oferty na PW emotka


Tak, główną proszę dla mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#4023101 Napisano: 06.01.2011 12:05:24 w Paragony
zarania napisał(a):

mam do sprzedania 3 dzisiejsze paragony z ABC na Złoty skok w nowy rok oferty na pw



A ja rezerwuję sobie wygraną w tym konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#3862674 Napisano: 13.11.2010 10:42:39 w TESCO konkursy
grusia25 napisał(a):

bethan napisał(a):

wojtekgra napisał(a):

cayenne napisał(a):

letniowoc napisał(a):

Interesujący jest ten konkurs Nescafe emotka 350 bonów to jest coś... Wygrał już ktoś?


TAK emotka


mogliby losować ze wszystkich zgłoszeń te 350 bonów, byłoby lepiej, ja dzisiaj kupiłem 4 kawy, a 3 numery paragonów okazały się już wykorzystane emotka


No to już jest jakaś granda! Ja bym interweniowała.





Ja do nich od dwóch dni dzwonie w sprawie wykorzystanych paragonów i babka od konkursu nie chce rozmawiać ,sekretarka ciągle mówi ,ze jak przełącza to tamta nie odbiera telefonu -koszmar jak chca to złaoże im sprawe w sądzie i zobaczymy czy wtedy tez nie bedzie miała czasu rozmawiac emotka



Ile ty Tych spraw dziennie zakładasz ??
Czy to tylko takie sprawy na niby ??
W tym konkursie osobą odpowiedzialną nie była kobieta a mężczyzna....
Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#3862648 Napisano: 13.11.2010 10:24:45 w Paragony
wiola2807 napisał(a):

Bardzo proszę o pomoc!!!
Pilnie kupię paragon na 2 produkty Timotei
od kogoś z Krakowa lub okolic
Data paragonu 20 września do 15 października.
Zapłacę 50 zł
Pomóżcie


kolejne konto założone emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#3856665 Napisano: 11.11.2010 07:03:42 w Udane wymiany - polecane nicki:)
kristof23 napisał(a):

cayenne emotka wszystko solidnie i rzetelnie


Wątek ten powstał dzięki temu że jestem niesolidny, nierzetelny i nie uczciwy emotka lol
Dzięki kristof emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#3856106 Napisano: 11.11.2010 04:13:10 w Paragony
pozostaje mi tylko napisac

a nie mowilam ....

pisalam pare dni temu ze nie polecam bo mnie oszukala/a - moze inni beda mieli teraz wiecej szczescia i rozumu...


a tak w temacie to mam paragony z winiar;)

A dlaczego od kilku dni nie odpisujesz na moją wiadomość prywatną i nie chcesz mi powiedzieć o co chodzi... Dziś napisałem po raz drugi i jak na razie nadal bez odpowiedzi...
Nigdy celowo nikogo nie oszukałem i wierzę że każdą sytuację można zawsze wyjaśnić jak jest na to chęć z obu stron...
Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#3855976 Napisano: 11.11.2010 03:29:02 w Paragony
(on czyli ja w domyśle)nie ma żadnych paragonów !!!! OSzust !!! Ten osobnik równiez podszywa sie jeszcz pod innym nickiem - ale ze względu na to że teraz nad nim popracuje Policja nie mogę podac szczegółów !! Ja wysłałm mu tylko 20zł dla mnie to nic - Ale teraz będzie musiał zapłacić tysiace i przy dobrych wiatrach dostanie tylko zawiasy!!

Możesz mi cokolwiek wytłumaczyć z tego co napisałaś ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#3855954 Napisano: 11.11.2010 03:22:55 w Paragony
wsciekly napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

pang napisał(a):

grusia25 napisał(a):

Uwaga nie kupowac paragonów ani nie robic innych tranzakcji z użytkownikiem cayenne to oszust każe przesyłąc sobie pieniadze na konto a nie ma żadnych paragonów !!!! OSzust !!! Ten osobnik równiez podszywa sie jeszcz pod innym nickiem - ale ze względu na to że teraz nad nim popracuje Policja nie mogę podac szczegółów !! Ja wysłałm mu tylko 20zł dla mnie to nic - Ale teraz będzie musiał zapłacić tysiace i przy dobrych wiatrach dostanie tylko zawiasy!!


grusia25 napisał(a):

Uwaga nie kupowac paragonów ani nie robic innych tranzakcji z użytkownikiem cayenne to oszust każe przesyłąc sobie pieniadze na konto a nie ma żadnych paragonów !!!! OSzust !!! Ten osobnik równiez podszywa sie jeszcz pod innym nickiem - ale ze względu na to że teraz nad nim popracuje Policja nie mogę podac szczegółów !! Ja wysłałm mu tylko 20zł dla mnie to nic - Ale teraz będzie musiał zapłacić tysiace i przy dobrych wiatrach dostanie tylko zawiasy!!


Potwierdzam chciałem kupić paragon dla osoby spoza forum wpłaciłem 20 zł a ten skurw... nie odpisuje na moje posty i nie odpowiada od 4 dni, wyszedłem na idiotę przed samym sobą i przed znajomą ,
jeżeli ktoś ma problem to na pw mogę podać namiary na gościa ( chyba że się pod kogoś podszywa)
emotka


Mi chciał sprzedać za 10 zł jedno opakowanie cukru królewskiego wraz z wysyłką plus 5 zł za każde kolejne opakowanie,ale do transakcji nie doszło,bo się nie zgodziłam-taniej kupię ten cukier w sklepie emotka


o ile się nie mylę c. pod innym nickiem robi biznes hotelowy, więc nie ma głowy do wysyłki jakichś tam głupich paragonów emotka




Poza tym że skończyłem studia o profilu hotelarskim i czasem sypiam w hotelach to nic mnie z tym biznesem nie łączy.
Twoje chore przypuszczenia zaprowadziły Ciebie w maliny, szukaj dalej... Wyświetl w wątku >>
0 0

cayenne

#3855670 Napisano: 11.11.2010 01:59:41 w Paragony
ta
grusia25 napisał(a):

ten Pan prowadzi sobie sprzedaz wysyłkową
u są jego dane :

Cayenne Dawid Jackowski

Kontakt
ul. Waryńskiego 4 lok. 47, Bydgoszcz, tel. 501603432

nawet udało mu sie wygrać samochód

masakra

Będę czekał na słowo przepraszam za kilka dni.....
napisać że ktoś jest oszustem bardzo łatwo...
Napiszcze do 2 koleżanek:
utropek i delfinka101
Reszta na razie bez komentarza bo nie mam czasu na czytanie bzdur

Wyświetl w wątku >>
0 0