Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ir

ir

#5436133 Napisano: 06.11.2012 12:27:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ale za 50 kart sim i 500 paragonów to już by sobie kupił 50 takich ekspresów... Więc musi coś śmierdzieć w tej sprawie. Myśl o drukowaniu paragonu już z wygranym numerem jest całkiem możliwa... Zresztą oby tak nie było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5435539 Napisano: 05.11.2012 10:11:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
Naprawdę myślisz, że chodzi o rozgoryczenie? jest jeszcze coś takiego jak fair play.

Jeśli uczciwie grali - ok. Trudno jednak wyobrazić sobie, ze ktoś kupuje 500 batonów, siedzi nocami i wstukuje kody, bo za tą kwotę kupiłby sobie 20 takich ekspresów do kawy.
Jeśli ma chęć i szczęście i panie nabijają mu nocami paragony - ok.
Jeśli jednak sam sobie drukuje w sklepie u wujka dany paragon z numerem - to gorzej.
Może jednak to kwestia szczęścia i losu, oby tak było! Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5435422 Napisano: 05.11.2012 09:20:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
Skończcie z tą poprawnością polityczną. Oczywiście, że coś tu śmierdzi i już. Nie ma co ukrywać ani się mizdrzyć... Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5435189 Napisano: 05.11.2012 07:48:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

W Delicjach chyba były kody... emotka
A Gourmet wymagał numer paragonu?



Ale o tym też wcześniej mówiliśmy. Hurtownicy skupują setki kodów na produktach i trudno jest wygrać. Przeczytaj kilka str.wcześniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5435178 Napisano: 05.11.2012 07:44:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
Prince polo, Delicje...to normalnie porażka. Niestety Nestle nie ma chyba fb w Polsce... emotka ciekawe co na to właściwi sponsorzy czyli Nestle Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5435151 Napisano: 05.11.2012 07:33:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
Żadna kasjerka nie usiądzie i nie poświęci 12 godzin na nabijanie paragonów. Zresztą mowa była o drukowaniu paragonu jednego, tego, który rzekomo jest wygrany...czyli na który ma być w przyszłości wygrana (wysyłają w ciemno 50 numerów par. i jak któryś trafią, to potem drukują u wujka Tadka na kasie). Mylimy dwie sprawy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5434817 Napisano: 05.11.2012 05:03:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

loczeq napisał(a):

margo466 napisał(a):

loczeq napisał(a):

luko922 napisał(a):

I w sumie jesteśmy w punkcie wyjścia. Ja tam do loterii nic na siłę nie kupuję, tylko jeśli akurat używam tego, co bierze udział w loterii.
Trafi się, to będzie, a jak nie to trudno. Widzę, że ludzie kombinują jak się da. emotka



BRAWO

już nie raz, nie jednej osobie chiałem tak napisać czytając tematy typu. czy jest konkurs z sokiem/proszkiem/hebatą bo mi się skoczyła

LUDZIE kupujcie to co jest dobre i tanie a nie bo jest konkurs - firmom tylko o to chodzi (np. jak można pić sok PAOLA, który ma prawdziwego soku 0,5%? - btw. czas temu była ich loteria)


to dlaczego TY tyle kupujesz a innym odradzasz emotka



piszę o osobach, które kupują jeden, dwa, kilka produktów (gorzej jakości, droższych) tylko po to by wziąć udział w konkursie (no chyba że zamierzają go sprzedać, dać komuś itp.) ale to już inna bajka

I tu masz odpowiedź na swoje pytanie / troskę
Zresztą loczeq kto jak kto, ale nie sądziła,że Ty możesz odradzać kupowania produktów na konkursy w jakiej ilości by to nie było ...



No prawda. Tylko kto ci nabił 1000 paragonów z pojedynczych batonów? Ale ok, niech każdy robi jak chce, byle uczciwie. Ty grasz uczciwie, ok, tylko nie każdy tak robi.

Zobaczymy pełną listę i rzeczywiście trzeba będzie ruszyć fb. Tutaj nie ma zabawy, zabawy fiskalne są karalne.
Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5434768 Napisano: 05.11.2012 04:30:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
margo466 napisał(a):

loczeq napisał(a):

luko922 napisał(a):

I w sumie jesteśmy w punkcie wyjścia. Ja tam do loterii nic na siłę nie kupuję, tylko jeśli akurat używam tego, co bierze udział w loterii.
Trafi się, to będzie, a jak nie to trudno. Widzę, że ludzie kombinują jak się da. emotka



BRAWO

już nie raz, nie jednej osobie chiałem tak napisać czytając tematy typu. czy jest konkurs z sokiem/proszkiem/hebatą bo mi się skoczyła

LUDZIE kupujcie to co jest dobre i tanie a nie bo jest konkurs - firmom tylko o to chodzi (np. jak można pić sok PAOLA, który ma prawdziwego soku 0,5%? - btw. czas temu była ich loteria)


to dlaczego TY tyle kupujesz a innym odradzasz emotka



No właśnie, dobre pytanie...
Nie ma ściemy. Na kasie u wujka Zenka w sklepie drukniesz wszystko.

A skoro ty, Loczeq, kupiłeś owe 1000 batonów - chwała ci, ok, tak też można, nam nic do tego, pozostaje nam tylko zazdrościć. emotka i nie mówię ironicznie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5434620 Napisano: 05.11.2012 03:20:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
demonvat napisał(a):

Uczciwe, to były konkursy w Erze, Plusie i Orange, gdzie inwestowało się dużo kasy i wygrywało auta. Tu faktycznie wygrywali ludzie, którzy zainwestowali grube tysiące, ale takie były reguły, wygrywał ten co najwięcej zainwestował.
Natomiast w tych przypadkach (Leżajsk, Biedronka E, Nestle, itp.)sprawa śmierdzi prokuratorem emotka



Kasę zainwestowali w drukowanie paragonów na kasie w sklepie u wujka.

Z tego agencja nie może się wywinąć, gdzie w grę wchodzą paragony fiskalne i podatek fiskalny to jest przestępstwo jak ktoś coś nielegalnego drukuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5434603 Napisano: 05.11.2012 03:13:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
mightyb napisał(a):

A jak grali uczciwie ? Może zainwestowali sporo kasy? .Każda teoria się tu kłania w/g mnie.



No daj spokój. to nie jest możliwe zupełnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5434580 Napisano: 05.11.2012 02:57:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
jondalar napisał(a):

iva napisał(a):

maribog napisał(a):

luko922 napisał(a):

asante napisał(a):

http://www.nestle...pl/pdf/laureaci2.pdf
Niech mi ktoś wytłumaczy o co tutaj chodzi emotka To byla loteria, na którą większość z nas wysyłała mnóstwo zgłoszeń...




No cóż, po prostu Dorota A., Tomasz P., Piotr S., Tomasz J., Maciej J. i ich rodziny mieli dużo szczęścia.

A tak serio to wyniki rzeczywiście co najmniej zastanawiające... emotka emotka


Kasa fiskalna i produkcja paragonów i wszystko w temacie


widać że henryk f. szedł pełną parą..




Wszystkich paragonów nie trzeba drukować, zgłaszało się tylko numer więc paragon potrzebny jest tylko w momencie wygranej emotka . Ale aby wygrać 9 nagród dziennych z 15 trzeba by zgłosić co najmniej 60% paragonów z danego dnia ... a tak realnie to raczej ponad 90% .... Zgłoszenia przez stronę były darmowe .... pewno jakiś fajny program wysyłający działał emotka



Po prosty skandal. To się nadaje na program do tv i podchodzi pod zawłaszczenie albo bezprawne posługiwanie się dokumentem (paragon dodrukowany). Ciekawe co na to rzekome sklepy, które robią takie przekręty... emotka emotka
Takich rzeczy to jeszcze nie było! piszemy na fb? Niech się choć stracha najedzą: i naiwni organizatorzy, i głupia agencja, i nieuczciwi ludzie, i sklepy. To początek końca. nie można tego tak zostawić...inaczej kazdy konk z paragonami będzie tak działał. Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5434572 Napisano: 05.11.2012 02:53:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
demonvat napisał(a):

Było już kilka takich konkursów z numerami paragonów i te osoby tam wygrywały. Kwestią do załatwienia np. w Biedronce jest rolka do kasy fiskalnej z logiem biedronki z tyłu. Produkcja idzie na całego i nagrody wpadają. Dlatego też nie gram w takich konkursach, bo od jakiegoś czasu przewijają się te same nazwiska, sprawa jest jasna jak słońce. Powinien się tym zainteresować jakiś urząd ścigający takich cwaniaczków emotka



A czy Nestle albo podmioty pokrewne nie mają fb? To już nie żarty, to prokurator.
To łamanie prawa. Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5433547 Napisano: 04.11.2012 09:16:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Jestem ciekaw... Dużo osób wysłało już numer paragonu na świąteczny konkurs Cifu i Domestosa ?



Ja odpuszczam. Niestety nie udało mi się z Prince Polo w postaci z 15-20 kodów, to nie uda się i z 1 na dzień. A w ogóle to przydałby się w końcu jakiś konk bez kupowania... emotka Może przed świętami będzie wysyp...zobaczymy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5433066 Napisano: 04.11.2012 05:00:40 w TESCO konkursy
kammaro napisał(a):

Też napisałam cos od siebie
https://www.faceb...sperci.Tesco?fref=ts



I jak, odpowiedzieli choć słówkiem? Dla nieobecnych przypominam, że to wątek Hej, moja koleżanka...
Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5432915 Napisano: 04.11.2012 03:33:19 w TESCO konkursy
Zgłosiłam do hortexu ten sam co do leona. nie zostało przyjęte. Tak więc wniosek jest jeden: nie można użyć tego samego paragonu.
Zresztą w zwrotce piszą: zgłoszenie nie zostało przyjęte. kup produkt promocyjny emotka
Czyli Hortex i Leon na tym samym paragonie odpadają.
Tak więc przedrostki chyba nie mają nic do rzeczy. po prostu nie można zgłosić tego samego nru par. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5432894 Napisano: 04.11.2012 03:23:46 w TESCO konkursy
cc_investigator napisał(a):

malenka89 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

malenka89 napisał(a):

tam trzeba dokończyć Hortex, wyjątkowy smak... ?

i ślemy Tesco.Hortex.odp na 7055?

nie wiem czy dobrze pamiętam, a strona Tesco padła.


Wstrzymaj się jeśli możesz, bo mamy nieścisłość (inny początek w regulaminie i inny na plakacie) i w dodatku zbieżność telefonu i początku zdania z Leonem. Gdzieś jest błąd i nie wiemy gdzie.



posłałam wcześniej tak jak pamiętałam i zwrotki nie mam,heh


Problem polega na tym, że i Leon i Hortex mają takie same początki w regulaminach i ten sam nr tel.

Ktoś posłał najpierw na Leona, pozniej ten sam nr paragfonu na Hortex (paragony spełniają warunki obydwu konkursow) i przyszło mu, ze ten paragon już bierze udział w konkursie - czyli trafiają do jednej bazy, a nie powinny.



może to jest ich zabezpieczenie, szkoda... Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5432098 Napisano: 03.11.2012 06:14:19 w Biedronka
polaanka12 napisał(a):

Zgodnie z regulaminem,Promocją w ramach Konkursu objęte są oryginalne produkty marki „E”,

proszek E 7kg color
proszek E 7kg white
proszek 3.5kg white,
proszek 3.5kg color
koncentrat do płukania E 2L,
żel do prania E 3L



szkoda ze nie po 15 kg...
emotka
to EURO rscg, agencja bogaczy,
a pralka warta tyle co 10 paragonów...zaraz im się zwróci. Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5432087 Napisano: 03.11.2012 06:05:33 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

w leclercu 2 konkursy od 30.10-25.11

1. Zimowy - trzeba kupić Vanish (2l lub 500g) + dowolny produkt (bryza, vanish, finish, airwick) i dokończ: Różowa Siła.....

do wygrania 3xwycieczka za 4000 i 7x kamera sony HD

2. Head&Shoulders: kup dowolny produkt i odpowiedz na pyt.: Co zyskujesz dzięki pewności siebie?

do wygrania 5 zestawów konsola + telewizor

wiem, że mnie kochacie


Bardzo! emotka

Ten pierwszy to Columbit, więc dla mnie odpada. A przypadkiem nie wiesz, kto organizuje drugi? emotka



dzięki.
trochę mało nagród jak na takie potęgi markowe... Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5431987 Napisano: 03.11.2012 04:53:05 w TESCO konkursy
Pewnie się czepiam, ale co to za agencja JET? Jakoś tak słabo widzę, że w jeden dzień przeczytają tyle zgłoszeń i wybiorą, i posegregują... W reg.piszą, że:
Wybór laureatów Konkursu, tj. przyznanie Nagród – głównych, drugiego i trzeciego stopnia zostanie przeprowadzone w dniu: 09.11.2012 w Warszawie, w siedzibie Organizatora w Warszawie przy ul. Usypiskowej 12 przez Komisję
Tylko przez 1 dzień? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#5431803 Napisano: 03.11.2012 02:14:54 w TESCO konkursy
cc_investigator napisał(a):

vilemo napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

masza napisał(a):

vilemo napisał(a):

z cyklu: ktokolwiek wie - czy nowy konkurs Hortexu obowiązuje też w małych Tesco?


tak, obowiązuje


Wczytałam się w regulamin, myślę, że obowiązuje we wszystkich sklepach. Ja dzisiaj kupiłam i niestety na paragonie brak nazwy hortex, ale mam nadzieje, ze po nazwach i gramaturach sie zorientuja, ze to produkty hortexu (mrożonka + stimerie). Rozczarowałąm się, bo myślałam, ze będą małę soczki, a nie było


dzięki:) ale leon też jest hortexu i są tam małe soczki, kupowałam na ten drugi konkurs emotka


no ja cie emotka vilemo nie widziałam emotka
Dzięki wielkie emotka

O to mam pragonów, a paragonów emotka

Mam nadzieję, że te stimerie to jadalne są emotka



Ale Hortex chce paragon od 2.11., a Leon był wcześniej, więc uważajcie...żeby nie wysłać zbyt wczesnego paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0