Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edith

edith

#4507858 Napisano: 05.07.2011 02:40:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarl parowar Keenwod z konkursu gazety Dbam o zdrowie emotka
I list od firmy Mattel ,że nie zdobylam głównej nagrody w konkursie organizowanym przez Smyk Tomek i Przyjaciele ze wzgledu na element przetrzenny ale jako pocieszenie dostanie syn zestaw Przygoda na wyspie mgiel emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4496566 Napisano: 01.07.2011 11:54:29 w Paragony
Mam jeszcze paragon Zywiec Smakolyk Real emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4494741 Napisano: 30.06.2011 09:05:55 w Wkurza mnie...
kotek11 napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

edith napisał(a):

Jeszcze czegoś takiego nie mialam jestem wkurzona na siebie na maxa emotka Poraz pierwszy przez regulamin przeszla mi kolo nosa taka nagroda emotka emotka Dzisiaj z nr warszawskiego mialam telefon ze mam specjalna nagrode pozakonkursowa bo nie spelniala warunkow.Chodzi o konkurs plastyczny w sieci Smyk Tomek i przyjaciele robiłam z synem prace przez tydzien bo nagroda rewelacyjna wyjazd dla 4 osobowej rodziny do Parku Wielka Brytania za 25 tysiakow emotka I pani powiedziala ze gdyby nie 2 elementy przestrzenne ktore byly w pracy to bylaby 1 nagroda emotka emotka Ale mam sie nie martwic bo wysla piękna nagrode specjalna emotka No kurcze zeby wszyscy tak sie trzymali regulaminow emotka Ciekawe kto zabral moja nagrode emotka



ale pech!


a ja bym sie odwołała od decyzji... czy w regulaminie było rysunkowa emotka jszcze było placa plastyczna to jest to szeroko rozumiane znaczenie- może być rysunek, malunek, wyklejanka, origami etc...


Niestety nie mogę sie odwolac dzisiaj zajrzalam do regulaminu a tam pisze że prace przestrzenne nie będą brane pod uwage ale ona miala tylko 2 elementy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4493443 Napisano: 30.06.2011 01:44:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zaproszenie do Krakowa do lokalu chocoffe na 100 zl Czas Dzieci przepis na deser emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4493404 Napisano: 30.06.2011 01:33:11 w Wkurza mnie...
Jeszcze czegoś takiego nie mialam jestem wkurzona na siebie na maxa emotka Poraz pierwszy przez regulamin przeszla mi kolo nosa taka nagroda emotka emotka Dzisiaj z nr warszawskiego mialam telefon ze mam specjalna nagrode pozakonkursowa bo nie spelniala warunkow.Chodzi o konkurs plastyczny w sieci Smyk Tomek i przyjaciele robiłam z synem prace przez tydzien bo nagroda rewelacyjna wyjazd dla 4 osobowej rodziny do Parku Wielka Brytania za 25 tysiakow emotka I pani powiedziala ze gdyby nie 2 elementy przestrzenne ktore byly w pracy to bylaby 1 nagroda emotka emotka Ale mam sie nie martwic bo wysla piękna nagrode specjalna emotka No kurcze zeby wszyscy tak sie trzymali regulaminow emotka Ciekawe kto zabral moja nagrode emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4485928 Napisano: 27.06.2011 07:35:32 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

edith napisał(a):

joan napisał(a):

edith - wcale nie na całe lata, będzie dobrze, mówię Ci. A do ortopedy idziecie prywatnie?


Niewiem co mamy robic to wszystko dzisiaj sie stalo sprobuje jutro zalatwic w innej przychodni prywatnie to ostatecznosc a rezonans niewiem kiedy emotka


Moja mama tez miała kontuzję i robiła sobie zastrzyki w brzuch - przeciw zakrzepicy. Nic nie bolało, na pewno trudniej zrobić sobie.. brrrrrr...
edith - trzymam kciuki za zdrówko syna! Szkoda, że lekarz nie mógł Wam wystawić skierowania na pilny rezonans...


Chirurg powidzial ze z jego strony to wszystko teraz dalsze leczenie u ortopedy przychodni i to on da skierowanie na rezonans tylko ze mamy byc za 3 dni a niema terminow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4485895 Napisano: 27.06.2011 07:24:27 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

edith - wcale nie na całe lata, będzie dobrze, mówię Ci. A do ortopedy idziecie prywatnie?


Niewiem co mamy robic to wszystko dzisiaj sie stalo sprobuje jutro zalatwic w innej przychodni prywatnie to ostatecznosc a rezonans niewiem kiedy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4485889 Napisano: 27.06.2011 07:22:32 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

mój małż jak mu wbijałam się w brzuch stwierdził że odreagowywuje 20 lat bycia razem emotka emotka i sie kurna nie pomylił o ! emotka


Samo wbijanie nic tylko syna szczypie i tez mowi ze się odreagowuję za wzystkie lata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4485869 Napisano: 27.06.2011 07:17:56 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

edith - u mnie również realowa radość została zgaszona, siedzę i pukam się w czoło emotka Ale koniec końców będzie dobrze, tak myślę, tylko dzisiejszy dzień taki spier* emotka

marielu - o tak,robienie sobie kuku tu i tam to ich specjalność emotka Po ostatniej kontuzji Mój dostał zakaz grania w piłkę; jedyna dopuszczalna opcja to PlayStation emotka


Bardzo się boję bo lekarz chirurg mówi że jakby plyn był czysty to nie jest tak zle a w tej sytuacji to moze byc cos z panewka więzadlami ...jejku jak sie boje kolano to taka kontuzja juz na cale lata a on marzyl o AWF emotka emotka Zobaczymy co powie ortopeda tylko kiedy my sie do niego dostaniemy??A zastrzyki wiem nie takie grozne ale 1 raz zawsze najgorszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4485801 Napisano: 27.06.2011 06:58:59 w Wkurza mnie...
Czasem dzien taki piękny jak dzisiaj pelen nagrod telewizor mp3 w Realu potrafi sie przemienic w koszmarny dzien... emotka Starszy syn podczas gry w pilkę uszkodzil kolano jesteśmy po wizycie u chirurga..ściągniete 2 strzykawki plynu z krwią..noga w szynie..zastrzyki do brzucha.. 1 podalam..brrr. emotka Teraz za 3 dni wizyta u ortopedy i rezonans ale niema terminu do ortopedy najwcześniejszy na 18 lipca o rezonansie to nawet niewiem co myślec a on ma byc za 3 dni u ortopedy i co teraz??A 18 leci na obóz do Bułgarii.. wkurza mnie slużba zdrowia i przewrotny los najpierw daje a potem zabiera radosc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4485021 Napisano: 27.06.2011 02:43:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
2 kremy Olay emotka
Miś z Fabryki Miśkow Smyk FB emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4476063 Napisano: 24.06.2011 10:13:43 w dzis mam urodzinki
monisia23 napisał(a):

No i 25 latek minęło jak jeden dzień emotka
Urodzinki dzis mam JA emotka emotka


Piekny wiek aż zazdroszczę
emotka Wszystkiego najlepszego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4470014 Napisano: 21.06.2011 09:21:13 w Wkurza mnie...
cudaczek napisał(a):

edith napisał(a):

andziakadula napisał(a):

wkurzają mnie muchy a raid w kontakcie się skończył emotka


A mnie muchy w nosie u mojego meza ach te chlopy emotka



A nigdy nie wpadłaś na to dlaczego wtyczka do raida ma właśnie taki, a nie inny kształt??? emotka weź mu przymierz emotka


emotka emotka dobre dobre ide zaraz przmierze obrazonemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4470006 Napisano: 21.06.2011 09:18:24 w Wkurza mnie...
andziakadula napisał(a):

wkurzają mnie muchy a raid w kontakcie się skończył emotka


A mnie muchy w nosie u mojego meza ach te chlopy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4468803 Napisano: 21.06.2011 03:39:57 w Oddam za darmo
Oddam karty do zakupow z rabatem do sklepu Piotr i Pawel od 50 do 200zl 3% rabatu powyzej 200 4%rabatu mam 2 sztuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4464860 Napisano: 20.06.2011 01:14:31 w Paragony
Mam
edith napisał(a):

Mam paragon z Boovity propozycje na pw emotka


Chętnie tez odkupie wygrany domek mam paragon swoj i dodaje bon 100 do Empiku
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4464692 Napisano: 20.06.2011 12:43:25 w Paragony
Mam paragon z Boovity propozycje na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4452772 Napisano: 16.06.2011 09:25:40 w Carrefour konkursy
malenka89 napisał(a):

edith napisał(a):

Jestem troche nie w temacie wrocilam po tygodniu nieobecnosci i widze ze Karslabd dzwoni a ja wczoraj na meza i na swoim telefonie mam 2 polączenia nieodebrane z zastrzeżonego tylko że ja gralam 6 czerwca czy powiadamiaja po kolei?? emotka



wydaje mi się, że obdzwonili dopiero pierwszy dzień emotka


Okey to czekam dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4452746 Napisano: 16.06.2011 09:18:30 w Carrefour konkursy
Jestem troche nie w temacie wrocilam po tygodniu nieobecnosci i widze ze Karslabd dzwoni a ja wczoraj na meza i na swoim telefonie mam 2 polączenia nieodebrane z zastrzeżonego tylko że ja gralam 6 czerwca czy powiadamiaja po kolei?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4425437 Napisano: 07.06.2011 07:19:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
2 zaproszenia do Pizzy Hut konkurs facebook na Dzień Mamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0