Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edith

edith

#4656582 Napisano: 07.09.2011 09:10:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
A u mnie auto sterowane konkurs Disney Real emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4655700 Napisano: 06.09.2011 07:31:35 w Wkurza mnie...
Czy to już uzależnienie ze się wkurzam jak ostatnio nic nie wygrywam emotka emotka Konkursy na których mi zależy przechodzą mi gdzieś koło nosa...jeśli tak to się wkurzam na siebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4655679 Napisano: 06.09.2011 07:24:03 w Paragony
Mam paragon na Delecte sernik z datą 6 lipiec emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4655631 Napisano: 06.09.2011 07:07:28 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

polec napisał(a):

henryczka62 napisał(a):

edith napisał(a):

Polomarket okazal się dla mnie porażka:(Teraz chce wziac udzial w konkursie Delikatesy Centrum tez nigdy nie bralam tam udzialu czy tu niema jakis przekrętow??Warto znow się nastawiac?Jakie macie doświadczenia emotka emotka


Ostatnio był konkurs gdzie chyba 600 garnków na parze było do wygrania, mojego sklepu na tyle nagród nie było, a kuponów było sporo w urnie, więc mam podejrzenia, że urna po prostu nie dotarła. Nawet pisałam do nich w tej sprawie, ale nie dostałam odpowiedzi.



U mnie to samo.
Zarówno Polo jak i Deliktesy. Szkoda gadać.

Nie pisze tak, bo nie wygrałam, tylko z Krakowa wtedy nie wygrał nikt w Delikatesach (patrz lista), a polo to chyba moje sklepy były pechowe, bo też nikt tam nie wygrał. emotka




za daleko mieszkacie emotka a kupony idą na... piechotę emotka


Co to znaczy na piechotę emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4655574 Napisano: 06.09.2011 06:44:54 w Inne mniejsze markety
Polomarket okazal się dla mnie porażka:(Teraz chce wziac udzial w konkursie Delikatesy Centrum tez nigdy nie bralam tam udzialu czy tu niema jakis przekrętow??Warto znow się nastawiac?Jakie macie doświadczenia emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4654993 Napisano: 06.09.2011 02:01:02 w Inne mniejsze markety
benasia napisał(a):

wiesz edith różnie bywa - zależy i od tego jak się napisze i od tego gdzie wrzucasz. Ja już mam nauczkę po winiarach i nie będę wrzucać w niektorych polo, wolę wrzucić tam gdzie wiem że już z tego sklepu padły wygrane i najwyżej jak nie wygram to wiem że hasło się nie podobało - ten sposób w przypadku rowerku zadziałał : wrzuciłam tam gdzie już kiedyś padła wygrana a i hasło sie spodobało no i rowerek jest nasz emotka


Wiesz chyba cos w tym jest bo rzeczywiście tego miasta wcześniej nie było też w wygranych emotka Od początku tak jak tu pisalam nie podobalo mi sie podejscie znudzonych pan w tym sklepie to byl moj 1 konkurs w tym sklepie i ostatni emotka Być moze jestem z tekstami do niczego ale jesli kupony nie dotarły to jest świnstwo emotka Gratuluję wam ja chcialam ten rowerek dla córki siostrzenicy miala roczek widocznie rowerki nawet male nie sa mi pisane bo ja juz o swoj rower 9 razy gralam i nic..ech chyba musze odpoczac od konkursowego pisania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4654966 Napisano: 06.09.2011 01:50:05 w Inne mniejsze markety
Chodzi mi o konkurs Polo Market to nie byl rowerek na sklep?? emotka Mojego miasta gdzie wrzucalam niema emotka Wiem wiem pewnie kiepsko napisalam i cos w tym jest bo ostatnio nie wygrywam rymowankami a dobra w tym bylam..tylko że od początku mialam problem z tym konkursem zreszta pisalam tutatj..najpierw w sklepie nikt nie wiedzial o konkursie nie bylo ulotek potem jak poszlam do kierownika to mi dal laskawie ulotke i wyjal urne na monopolowym..wiec niewiem czy jestem taka kiepska czy jednak moze nie dotarly moje kupony bo sie troche postawilam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4652767 Napisano: 05.09.2011 02:42:50 w Carrefour konkursy
marzanna napisał(a):

truli napisał(a):

Czy z naturelli wszystko juz obdzwonione?



Pewnie tak, do mnie dzwonili już prawie 2 godziny temu, a jestem z Warszawy.


Jeśli koniec to nie za duzo znowu tych nagrod na forum
emotka Przyzna sie ktos do Sosnowca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4652623 Napisano: 05.09.2011 01:36:20 w Konkursy ABC
aurorcia napisał(a):

a ja tylko jedno zgłoszenie pocztą-płytka z prezentacją emotka uda się czy nie,ale i tak jestem dumna z mojej pracy emotka


Mówisz poważnie
emotka Ja takich cudow nie umiem,prezentacje i inne takie bajery ale gratuluje zdolności emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4652559 Napisano: 05.09.2011 01:12:35 w Konkursy ABC
aurorcia napisał(a):

a kto brał udział w konkursie kocham wakacje?
Dużą miałam konkurencję? emotka


Ja bralam udzial emotka 2 zgloszenia przez internet i przez pocztę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4647533 Napisano: 02.09.2011 01:53:13 w Inne mniejsze markety
benasia napisał(a):

edith napisał(a):

benasia napisał(a):

dzwoniłam do organizatora - i mogę wysłać jeszcze w nowej kopercie tą starą kopertę z datą 31 sierpnia oraz z pracą i będzie wtedy uczciwie i wszystko ok emotka


Noi sprawa się wyjaśnila to teraz tylko niech sie powiedzie i laptop wpadnie emotka Mam nadzieję ze moja praca nie wroci bo miala duzy gabaryt-pudelko po butach emotka


to pewnie jakieś wypasione arcydzieło przestrzenne co? emotka


Kajtek pwycinal nasze zdjecia z wakacji i zrobil kolaz wakacyjny na zewnatrz a w środku szkole do ktorej sie wraca po wakacjach z naklejek po jak pisalam za grosz niema talentu..po tatusiu
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4647522 Napisano: 02.09.2011 01:46:54 w Inne mniejsze markety
benasia napisał(a):

dzwoniłam do organizatora - i mogę wysłać jeszcze w nowej kopercie tą starą kopertę z datą 31 sierpnia oraz z pracą i będzie wtedy uczciwie i wszystko ok emotka


Noi sprawa się wyjaśnila to teraz tylko niech sie powiedzie i laptop wpadnie emotka Mam nadzieję ze moja praca nie wroci bo miala duzy gabaryt-pudelko po butach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4647497 Napisano: 02.09.2011 01:35:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarła expresowo maszynka do mielenia z konkursu ABC gotuj z nami emotka
odebrane 4 kieliszki żołądkowej
charms z Lipton
suplement diety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4645717 Napisano: 01.09.2011 06:21:58 w Wkurza mnie...
Poczytałam was sobie i naprawdę wam współczuje dobrze ze nie jestem rodzicem,patrzę na to z innej perspektywy bo jestem nauczycielem w zerowce w przedszkolu....i sprawa wyglada tak że moje dzieciaczki mają ksiażki dla 6 latka czyli typowe dla zerowki..litery,cyferki idt a obok w sali jest koleżanka co ma 5 latki też ma ksiażki ale zero czytania i innych rzeczy i teraz moje i jej dzieci za rok rozpocznają 1 klase tylko z innym przygotowaniem..efekt emotka Chyba nie muszę mówic..psycholog będzie miał wziecie bo wiele dzieci nie da rady a sama pani minister ..szkoda gadac..znowu eksperyment na dzieciakach jak niewypał z gimnazjum... emotka Trzymam za was mamuśki kciuki i za dzieciaki też..maja przed soba trudny czas emotka Zreszta my też w zwiazku z wprowadzeniem systemu godzinnego kupe papierow roboty i innych glupot emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4645216 Napisano: 01.09.2011 02:17:41 w Inne mniejsze markety
Dzwonią Katowice Superpharm u mnie tylko kosmetyki Nivea emotka Kto mi zwinął mój rower emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4643916 Napisano: 31.08.2011 08:31:32 w Inne mniejsze markety
polec napisał(a):

joan napisał(a):

polec napisał(a):

joan napisał(a):

No co Wy, liczba 2500 Was wytrąca z równowagi? A w przypadku innych konkursów (gdzie zwykle nagród jest bardzo mało!), to może jest mniej zgłoszeń? emotka


Powiem Ci szczerze, że jestem zdrowsza jak nie wiem ile jest zgłoszeń.


Rozumiem Cię - kiedyś bardzo mi zależało na pewnej nagrodzie, obłędnie wręcz! Wygrałam, ale gdy napisali, ile zgłoszeń przyszło, pomyślałam sobie jedno - gdybym wiedziała o tym wcześniej, w ogóle nie zawracałabym sobie głowy emotka



heheh, nadzieja umiera ostatnia
emotka


No właśnie z smsami jest łatwiej napisac i wyslac ale przy pracach plastycznych jest tyle roboty a na dodatek koszty wieksze bo i przesylka czesto niewymiarowa i dokupienie różnych naklejek itd emotka Nie nastawiam sie wiec na wygrana chlopakow tez już uświadomilam jaka konkurencja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4643892 Napisano: 31.08.2011 08:24:40 w Inne mniejsze markety
Sorry nie chcialam was zniechęcac ale czemu sama mam się gryżć tą ilością prac hi hi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4643789 Napisano: 31.08.2011 07:52:01 w Inne mniejsze markety
Disney ostatnio naprawdę robi duzo konkursow wcześniej tak chyba nie było emotka Ale mają też fajne nagrody a teraz to naprawde zaszaleli laptopami więc i chętnych dużo,byly wakacje deszcz padał to można było posiedziec i coś zrobic z czasem przynajmniej dzieciaki miały zajęcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4643597 Napisano: 31.08.2011 06:43:26 w Inne mniejsze markety
Dzisiaj dzwonilam do Disney w sprawie nagrod z innego konkursu Real bo jest opóżnienie w wysylce nagrod,ponieważ p.Pawel to sympatyczna gadula z ciekawosci zapytalam ile prac na konkurs Biedronki wpłynęło,niewiem czy mnie zbyl czy naprawdę liczyli ale około 2,5tysięcy prac!!! emotka A niektore mówił że to arcydzieła nie spotkał się z takimi technikami i pomysłami,tak więc dzisiaj mina mi zrzedła bo szanse diametralnie spadly emotka Przedtem mówiłam że jest aż 100 laptopów a teraz że tylko 100,no nic poczekamy zobaczymy życzę aby wszystkie wpadly na nasze forum powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#4642903 Napisano: 31.08.2011 01:40:56 w Inne mniejsze markety
Do kiedy mają czas na powiadomienie Superpharm Nivea??Chyba ze juz wszystkich obdzwonili ale Katowice się nie chwalily emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0