Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edith

edith

#5180674 Napisano: 11.05.2012 04:18:38 w Wkurza mnie...
Jestem na L4 ,żle się czuję i może to wiele tłumaczyć dlatego napisze że avatar osoby bazarowiec mnie lekko wkurza ..wiem wiem tam jest oko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5177205 Napisano: 09.05.2012 04:33:37 w Pomocy!!!!
elp napisał(a):

spin i ziolko - dziękuję Wam za odpowiedzi. No właśnie mam nadzieję, że to nie będzie problem, bo chcę wyjechać, w związku z tym nie będę mogła osobiście odebrać przesyłki, a nagroda wcale nie jest jakaś rewelacyjna czy wartościowa, żeby siedzieć w domu i na nią czekać.

edith, nie wiem co to za konkurs masz na myśli, ale podobny jest tu: http://blizejprze...-w-moim-przedszkolu, może Cię zainteresuje.


Dziękuję ci ale to nie ten konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5177202 Napisano: 09.05.2012 04:30:21 w Wkurza mnie...
jolcia12 napisał(a):

to co się teraz dzieje ze służbą zdrowia to jakaś masakra, ostatnio chcialam córeczkę 4,5 letnią do dentysty zapisać bo widzę że jej się mała dziurka w mleczaku zrobiła to mi w recepcji powiedzieli że najblizszy termin jest na koniec czerwca, kurde do tego czasu to ona może zęby stracić i mi po nocach się zapłakać, masakra jakaś emotka


Coś na ten temat wiem ,syn miał mieć w czerwcu operację rekonstrukcji więzadeł w prywatnej klinice na NFZ ale niestety zabrali punkty i syn ma przesuniętą operację na.....koniec 2013 roku!!!!!!!!!!!!!!A z tym nie można tyle chodzi..prywatnie koszt 13 tysięcy!!
emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5177008 Napisano: 09.05.2012 02:51:01 w Pomocy!!!!
Pomocy zgubiłam konkurs i nie mogę go odnaleźć emotka Wiem ze jest do 31 maja dla przedszkoli trzeba wykonać prace plastyczna ekologiczna chyba albo coś o ochronie środowiska pomóżcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5174226 Napisano: 07.05.2012 08:16:28 w Gratulacje! Dla wygranych!
ewunia63 napisał(a):

Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje. Ja się pochwaliłam, a to moja córka, którą zaraziłam konkursami wygrała w Celii.

Jeszcze raz dziekujemy emotka


Gratulacje jakby nie było to twoja zasługa też tu jest emotka Ja dzisiaj jak wrzucałam kupony w Delikatesach Centrum to tak sobie po cichutku zamarzyłam o takiej zielonej Skodzie Fabii jak na ulotec ...ech...4 kółka to marzenie chyba każdego konkursowicza jeszcze raz gratki dla córki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5170626 Napisano: 04.05.2012 01:33:12 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
Z przedmiotów to pralka,laptop,lustrzanka,telewizor 40 cali ale najbardziej cieszy zeszłoroczny weekend w Paryżu uwielbiam wycieczki i o to najczęściej gram:) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5169963 Napisano: 03.05.2012 08:21:54 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się z udanego dnia i super rajdu rowerowego gdzie z rodzinka i znajomymi przejechaliśmy 40 km emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5163849 Napisano: 27.04.2012 01:34:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Piękna zielona misa z lyżkami i soser szklany z Extraprodukt konkurs Kocham warzywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5160052 Napisano: 25.04.2012 08:42:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odnośnie Palette wiele haseł jest naprawdę dobrych nie myślalam żeby iść w tym kierunku wysłalam kilkanaście i nie wygrałam byli widocznie lepsi emotka Ale mam biżuterie dzięki pewnej cudownej dziewczynie z forum przysłala mi ją zupełnie za darmo emotka I to mi daje nadzieję ,ze jednak oprócz wielu złośliwości na forum są wspaniali ludzie którzy nie zeswirowali do końca na punkcie konkursów...aby więcej,aby lepiej,aby dalej...dziekuję ci jeszcze raz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5153210 Napisano: 20.04.2012 09:04:11 w PODZIĘKOWANIA
Chciałam podziękować na forum pewnej osobie..ona będzie wiedziała że to do niej prosila o zachowanie anonimowości emotka Ta wspaniala kobieta o ogromnym serduchu za darmo na swój koszt wysłała do mnie piekny prezent emotka I dlatego warto wierzyć w dobro człowieka nawet tu na forum gdzie większość coś za coś chce tutaj też zdarzają się osoby bezinteresowne,wspaniałe o dobrym sercu emotka Powinno się o tym pisać tutaj bo wszędzie informacje o złych rzeczach a świat nie jest taki zly emotka Dziękuję ci dobra kobieto za tak wspanialy gest z twojej strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5151044 Napisano: 19.04.2012 07:30:10 w Pomocy!!!!
Szukam fajnego tekstu ,podziękowania od rodzicow dla nauczycieli i dyrektora na zakonczenie roku klas maturalnych emotka Za tydzień mam wygłosić w imieniu rodziców przemowę może ma ktoś fajny tekst emotka Bo niewiem czy brac się za wymyślanie jakiejś poezji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5148446 Napisano: 18.04.2012 03:26:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zajączek Lindt z czekoladkami i fartuszek z pieczywem od Kupca emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5147660 Napisano: 18.04.2012 09:19:20 w Wygraj mi / Wygram za...
edith napisał(a):

Szukam osoby która wygra mi walizkę z Marsa mam kody ,co wzamian dogadamy się mam trochę rzeczy.. nie tylko typu kosmetyki i książki emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5146005 Napisano: 17.04.2012 12:47:02 w Wygraj mi / Wygram za...
Szukam osoby która wygra mi walizkę z Marsa mam kody ,co wzamian dogadamy się mam trochę rzeczy.. nie tylko typu kosmetyki i książki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5134713 Napisano: 11.04.2012 02:37:09 w Inne mniejsze markety
askaxxx napisał(a):

Mam takie pytanie odnosnie konkursu z pomyslem w DC. W regulaminie i na plakacie pisze ze trzeba dokonczyc haslo dobry wybór to... natomiast zwyciezkie haslo zaczyna się od slow lubie gotowac bo....
myle się, nie dojrzalam czegos? niech ktos mnie oswieci plisss


Wydaje mi się że to pytanie bylo w 1 etapie a 2 i 3 ma hasło:wlaśnie dobry wybór to... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5133788 Napisano: 11.04.2012 08:54:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
Kupiec rozwiązany a tak liczylam na rowerek emotka Ale patrząc na nazwiska i super konkurencję to mój zestaw fondue jest niczym jak wyjazd na Dominikanę wyprzedzając znanych specjalistow od 1 miejsc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5122741 Napisano: 04.04.2012 05:36:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
1000 na koncie z Dove emotka emotka Dotarla też koszulka z Grouponu fb oraz kosmetyk z konkursu na fb Extraprodukt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5120079 Napisano: 03.04.2012 03:57:30 w Carrefour konkursy
Czy ktoś miał już przelew pieniędzy w konkursie Dove z Carrefoura emotka Ja wygrałam 1000 zl i niemam do tej pory jest gdzieś lista zwycięzcow ?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5107958 Napisano: 29.03.2012 03:10:22 w Wkurza mnie...
ashley878 napisał(a):

Wkurza mnie brak człowieczeństwa emotka Jestem załamana. Rok temu zginął mi kot którego ocaliłam od śmierci i razem przeszłam z nim przez pół roku rehabilitacji żeby żył. Kociak nie wrócił na noc do domu rano słychać było przeraźliwe miauczenia kiedy wybiegłam na dwór usłyszałam tylko trzaśnięcie drzwi od samochodu sąsiada i z piskiem opon odjechał. Podejrzewałam że wywiózł kota i zrobił mu krzywdę, nie przyznawał się a ja nie miałam dowodów. Mamy jeszcze jednego kotka, wczoraj sytuacja się powtórzyła, nie wrócił na noc a o 5 rano obudziło mnie głośne miauczenia, wyszliśmy z narzeczonym na dwór w poszukiwaniu kici. Kotek był uwięziony w klatce u sąsiada na podwórku gotowy do wywiezienia. Na osiedlu zginęło już kilka kotków a psy są podrywane i znajdywane przy drodze na poboczu! Poradźcie mi co mam zrobi emotka Jestem w szoku kicia jest przestraszona z nami w domu, nie chce zejść z kolan nie wiem co on jej robił emotka . Cała sytuacja ma miejsce na obrzeżach miasta, to nie jest wieś i wolna amerykanka a nie mogę sobie poradzić z tym człowiekiem. Dodam że nie jest to obłąkana osoba, facet jest sytuowany! Ma klatki z zapadkami, włada do nich jedzenie z trutkami jak zwierzak tam wchodzi zostaje automatycznie zatrzaśnięty!! Jestem w szoku i chce mi się płakać że nie udało mi się ocalić naszego poprzedniego kotka emotka


I tak sytuacja wygląda lepiej niż u mnie,chociaż wiem ze to cię nie pocieszy emotka Mieszkam w domku i sąsiad obok jest fanem golębi nigdy go nie zlapalam na uczynku ale podejrzewam ,ze to on z paru powodów..efekt jest taki ,że w tamtym roku na wiosnę potrul wszystkie koty w okolicy a moja kotka miala się kocić na dniach...jak ją znalazłam martwą to ryczałam jak bóbr emotka Najgorzej bylo z synem szukal jej kilka dni bo mu powidziałam że wyszła i nie wrocila..podli ludzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5099872 Napisano: 26.03.2012 12:15:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ale szok!!!!Dotarły maskotki,gogle i kask z konkursu Tauron na zimowe zdjęcie emotka Już po konkursie dawno dostałam wygrane nagrody a tu znowu emotka Czyżby im zostalo w magazynach i rozsyłają??Ale radośc!!!!!!!!!!A moze coś przegapiłam jakiś dodatkowy byl konkurs i zapomniałam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0