Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs Kup, schrup i leć. Lorenz Aldi

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edith

edith

#5539307 Napisano: 04.01.2013 12:28:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonar2301 napisał(a):

edith napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Jeśli ktoś brał udział w Łukowiankach, to w Regulaminie jest fajny zapis:

9. Nagrody zostaną wręczone Laureatom osobiście przez Organizatora w terminie do 28.02.2013r. Dokładny termin i miejsce odbioru Nagród zostaną uzgodnione przez Organizatora z Laureatami, w formie pisemnej. Nieodebranie Nagrody w uzgodnionym terminie lub nie uzgodnienie terminu odbioru Nagrody powoduje utratę prawa do Nagrody, chyba że nastąpiło to z usprawiedliwionych powodów niezależnych od stron.


Ja bralam i też to doczytałam emotka


Kupowałaś w sklepie u siebie? Zastanawiam się gdzie oni będą to wręczać...


Tak u siebie w Makro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5539291 Napisano: 04.01.2013 12:17:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonar2301 napisał(a):

Jeśli ktoś brał udział w Łukowiankach, to w Regulaminie jest fajny zapis:

9. Nagrody zostaną wręczone Laureatom osobiście przez Organizatora w terminie do 28.02.2013r. Dokładny termin i miejsce odbioru Nagród zostaną uzgodnione przez Organizatora z Laureatami, w formie pisemnej. Nieodebranie Nagrody w uzgodnionym terminie lub nie uzgodnienie terminu odbioru Nagrody powoduje utratę prawa do Nagrody, chyba że nastąpiło to z usprawiedliwionych powodów niezależnych od stron.


Ja bralam i też to doczytałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5538221 Napisano: 03.01.2013 04:26:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

darekgryko napisał(a):

pola731 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):



Wrzuciłem dwa kupony, chciałem dorzucić jeszcze kilka, ale odpuściłem, gdy zobaczyłem diody. W sumie w Poznaniu zwycięzca jest oczywisty emotka


myślałam ,że żartujecie sobie - a Wy na poważnie piszecie o tych diodach i pracach przestrzennych
emotka


w Poznaniu i KONINIE..:(
konkurs HELIOS w KONINIE zawalony przez moniau,,,grające pocztówki złote strebrne,,,(takie info od dziewczyny pracujacej w kinie, ktora studiuje zaocznie w wawie z moja siostrą..)


Jak zaczęłam czytać o takiej formie brania udziału w konkursach na tekst, to najpierw mnie to dziwiło, później (przez bardzo krótką chwilę) śmieszyło, a teraz to już mocno wkurza... mimo, że nie brałam udziału.


Jak dobrze że nie mieszkam blisko Poznania bo moje skromne kuponiki na nic by się przydały a tak to zawsze jest jakaś szansa,chociaż moniau jest wszędzie nawet kilkaset km od siebie i zeby nie bylo nie jestem zazdrosna tylko się zastanawiam jak ona to robi że wygraywa nawet w losowanych konkursach?? emotka
http://www.galeri...ne-zakupy/20#galeria Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5536199 Napisano: 02.01.2013 10:30:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pola731 napisał(a):

edith napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu na 20 urodziny sieci kin Helios emotka Czy dużo z was brało w nim udział??Chodzi mi o to czy wasze hasła reklamowe to były krótkie hasełka czy wierszowane kilkuwersowe??I czy w 2 części kuponu hasło bylo dotyczące waszego kina czy raczej ogólnie emotka Konkurs się zakończył więc chyba nie będzie problemu podzielić się swoimi spostrzeżeniami emotka


wzięłam udział - jedno zgłoszenie , mój kupon leciał i leciał - oceniam , że urna była prawie pusta , grałam 30.12 ;
krótkie, proste zgłoszenie, bez wierszyka , mniej niż 160 znaków .


Ciekawe czy będą wygrane :Helios-dodaj do ulubionych emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5536188 Napisano: 02.01.2013 10:21:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

aga67 napisał(a):

edith napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu na 20 urodziny sieci kin Helios emotka Czy dużo z was brało w nim udział??Chodzi mi o to czy wasze hasła reklamowe to były krótkie hasełka czy wierszowane kilkuwersowe??I czy w 2 części kuponu hasło bylo dotyczące waszego kina czy raczej ogólnie emotka Konkurs się zakończył więc chyba nie będzie problemu podzielić się swoimi spostrzeżeniami emotka


Wrzuciłam tylko dwa kupony.Hasła krótkie.Też ciekawa jestem co wygra,choć sama za bardzo na nic nie liczę,wymysłałam na ostatnia chwilę.W urnie w kinie 31 po południu było mało kuponów.


Nie wzięłam udziału, choć początkowo zamierzałam.

A co do zawartości urn, to w pewnym konkursie urna była przezroczysta i znajdowały się w niej tylko normalne kupony, aż do samego zamknięcia urny; tylko potem się okazało, że zupełnym przypadkiem rodem z Hogwartu główne nagrody otrzymały panie plastyczki z innych województw, więc się nie ma co zawartością urny sugerować...


No nie mowcie mi że tu też mogą byc laurki emotka Ja to jednak jestem naiwna na wygrana nie liczę ale mam nadzieję ,że wygrają hasla a nie laurki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5536162 Napisano: 02.01.2013 10:00:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie odnośnie konkursu na 20 urodziny sieci kin Helios emotka Czy dużo z was brało w nim udział??Chodzi mi o to czy wasze hasła reklamowe to były krótkie hasełka czy wierszowane kilkuwersowe??I czy w 2 części kuponu hasło bylo dotyczące waszego kina czy raczej ogólnie emotka Konkurs się zakończył więc chyba nie będzie problemu podzielić się swoimi spostrzeżeniami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5520582 Napisano: 17.12.2012 09:29:58 w Inne mniejsze markety
pola731 napisał(a):

czy Stokrotka dzwoni z zastrzeżonego ?


Nie podałam numer powyżej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5519313 Napisano: 17.12.2012 01:05:51 w Inne mniejsze markety
mixik napisał(a):

chodzi o to, aby paragon był z datą wcześniejszą lub tą samą, ale nie musi być z tego samego etapu


To samo mialam napisac już ten teamt byl poruszany w listopadzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5519295 Napisano: 17.12.2012 01:00:29 w Inne mniejsze markety
kalisto1986 napisał(a):

Może mi ktoś napisać z jakiego nr dzwoni stokrotka ?


516010824 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5519274 Napisano: 17.12.2012 12:56:02 w Inne mniejsze markety
jenny21 napisał(a):

Ja tez chcialabym chociaż jeden, ale może inni mieli jakieś wystrzalowe wierszyki... ehh dylemt [/quote
Powodzenia wam życzę to jest kolejny konkurs gdzie napisałam coś na szybko żaden wystrzalowy wierszyk i nie liczyłam na nic a tu od razu 2 bony szok emotka A tam gdzie oczekuję wy ników i liczę na nagrodę bo uważalam że odwaliłam kawal niezlej roboty to wtedy pudło trzymam kciuki emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5519140 Napisano: 17.12.2012 12:07:18 w Inne mniejsze markety
Bardzo proszę o informacje odnośnie Storkotki,byłam w pracy i słabo slyszalam co dokładnie ma być w liscie do nich:
Pesel.Nip adres Urzedu Skarbowego telefon dane osobowe i adresowe?Wspominala tez o jakimś oświadczeniu jest jakieś i na jaki adres wysłac emotka Bardzo proszę o info od osób które wysyłaly już bo nie chcę niczego przeoczyc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5512844 Napisano: 13.12.2012 11:06:19 w Wkurza mnie...
sarsaparilla napisał(a):

edith napisał(a):


A tak z ciekawości zapytam:jak corka zapyta po co ubierasz choinkę,kto to był św Mikolaj biskup,co to Wigilia to co jej odpowiadasz emotka



Choinkę ubieramy bo to taka tradycja, żeby było ładnie a Mikołaj to u nas żaden biskup tylko miły pan, który daje dzieciom prezenty. Takie tematy można całkiem zgrabnie omijać, jeżeli się tylko chce.

Arab z Mai klasy nikomu nie narzuca swojego boga. Wbrew pozorom, ateistów lub wątpiących jest w pl naprawdę sporo, ja z kolei nikomu mojego światopoglądu nie przedstawiam na siłę ani się z nim nie obnoszę. Czemu Maja ma być tym atakowana ze strony pań, skoro to nie szkoła katolicka? Od robienia Jasełek jest katechetka.



Nie tylko katechetka w tym roku mamy np.5 konkursow organizowanych przez różne instytucje na Jaselka przygotowane przez Nauczycielki emotka Dobra życzę miłej nocy bo jutro trzeba wstac żeby piec ciasta właśnie na kolację wigiljną ktorą organizuje moj wspaniały proboszcz dla bezdomnych Dobranoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5512821 Napisano: 13.12.2012 10:53:18 w Wkurza mnie...
A na wyjścia na dwór jest super rozwiązanie:dzień wcześniej zawsze informuję rodzicow ,że idziemy na dwór proszę o cieplejsze ubranie i sanki bo idziemy szalec na śniegu...noi jest zabawa na 102!!!!Oczywiście znajdą sie marudy a po co wychodzić,lepiej siedziec w ciepełku bo się zgrzeja itd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5512818 Napisano: 13.12.2012 10:51:10 w Wkurza mnie...
sarsaparilla napisał(a):

Bo Jasełka to indoktrynacja wg mnie, Jezus, Maryja, coś tam jeszcze. Według mnie dzieci w wieku mojej córki są za małe na opowieści o jakiejkolwiek religii, nie tylko katolickiej.

U nas Wigilia to raczej rodzinne spotkanie, nikt podczas niej się nie modli. Mikołaj za to przynosi prezenty, bez otoczki świętego i całej historii.


A tak z ciekawości zapytam:jak corka zapyta po co ubierasz choinkę,kto to był św Mikolaj biskup,co to Wigilia to co jej odpowiadasz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5512800 Napisano: 13.12.2012 10:43:37 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

sarsaparilla to skoro nie odbierasz Mai Mikołaja, Wigilii,choinki, to czemu nie chcesz jasełek? Tak pytam z ciekawości, bo co mi do tego emotka


O to samo mialam zapytac emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5512795 Napisano: 13.12.2012 10:42:04 w Wkurza mnie...
sarsaparilla napisał(a):

Edith a co mają Walentynki do religii katolickiej? Ja normalnie obchodzę Wigilię, chodzimy co roku do teściów, tyle że się nie modlimy i nie chodzimy do kościoła. Nie zamierzam odbierać Mai Mikołaja, choinki i rodzinnej uroczystości.

Ja też jestem nauczycielką, tyle że uczę starszych.


Mówię ogólnie że fajnie jest kultywować nasze Polskie tradycje jak Jasełka tym bardziej że w dzisiejszych czasach scenariusze są bardzo różnorodne i poruszają wiele ciekawych tematów;niepelnosprawnosć,szalenstwo za bogactwem, brak czasu dla rodziny to wszystki pięknie można ukazac w Jasełkach chociażby dzisiejsze przedstawienie u mnie w przedszkolu przez dzieci z Domu Dziecka pt Czerwone trzewiki niby Jaselka a wspaniale przesłanie ale jeśli ktoś jest niewierzący to jest bzdura aby bral udzial w jSELKACH BO NIE ZROZUMIE PRZESŁANIA

Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5512779 Napisano: 13.12.2012 10:34:18 w Wkurza mnie...
leoniu napisał(a):

A ja bym zrobiła awanturę - jeśli to jest przedszkole państwowe. Szkoła/przedszkole powinny być świeckie i koniec. Powinny przynajmniej spytać, jeśli nie raczyły znaleźć jakiejś alternatywy.


Czytam od jakiegoś czasu narzekania na nauczycielki w przedszkolu emotka Jestem po tej drugiej stronie i nigdy nie miałam konfliktu z rodzicami i nigdy nie pytałam rodziców czy mogę robić Jasełka bo jest to naturalne w grudniu pytałabym jak bym robiła występ w czerwcu emotka Zawsze je robię co roku ponieważ rodzice na początku roku określają się czy dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach religi i jestem powiadomiona o zapatrywaniach rodziców,nie jestem za przedszkolami swieckimi polskie tradycje są piękne i kultywujmy je bo zjedzą nas walentynki i hallowen emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5510290 Napisano: 12.12.2012 08:50:13 w Inne mniejsze markety
Czy informowali kogoś ze smartfonami z Piotra i pawla emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5493999 Napisano: 05.12.2012 01:30:41 w Konkursy ABC
Do kiedy mają wyslac słodycze z konkursu Goplanyemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5491962 Napisano: 04.12.2012 04:06:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestawy Baristy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0