Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edith

edith

#5781093 Napisano: 27.11.2013 15:43:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Mega zestaw Merci do mnie też dotarł emotka Nie wiedziałam że to będzie taki duży zestaw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5780637 Napisano: 26.11.2013 23:20:03 w Konkursowiczki w ciąży
size napisał(a):

edith napisał(a):

Dziewczyny mam do was pytanie jako do mlodych mam emotka Jak można pomoc miesięcznemu dziecku w problemach z oddawaniem kupki,dziecko jest karmione piersią do 4 tygodnia nie było z tym problemów od 10 dni jest problem,duzy problem,dziecko krzyczy,pręży sie,oddaje dużo gazów,jest karmione piersią ale poprzez butelkę ,pokarm jest odciągany,mama pilnuje się z dietą ale wcześniej zażywala żelazo i to moglo wplynac pewnie na problemy z kupką,teraz przewrwala ale dalej niema poprawy,raz sie zalatwila troszeczkę po czopku potem znow nic w piątek byli z nią u lekrza dal przy nich czopek i wtedy poszlo dużo ale jak mala plakala emotka I znowu od piatku nic niema,mala bierze espusmisan i jakis probiotyk,mama je jablka rozgotowane,pije herbatke koperkowa,majeranek popija wodą zmienila diete,teraz nie je slodyczy,mala pije herbatke koperkowa co mozna jeszcze zrobic zeby ta kupka i te kolki sie unormowaly i mala tak nie cierpiala:(Dziekuje za wszelkie informacje emotka



Niee, za dużo tych "pruczkowych" wywoływaczy. Niech mała je probiotyk, ale niech nie pije już herbatki koperkowej, niech odstawią espumisan, niech mama nie pije tej herbaty również. To takie dawki, ze dorosłemu mogą dać objawy. Wiemy jakie.

Jak Mama karmi butelką, choć naturalnie i przestrzega diety, to taką najlepiej antykolkową (ja polecam Brown's). Są super.
I masaże brzuszka, jak pisała monika, w ostateczności reszta, czopki i te rurki windi
http://www.bangla...talny-dla-niemowlat.

Choć rzeczywiście te objawy puszczają samoczynnie po paru miesiącach a cwany Dzidziuś wynoszony na ączkach na wsze czasy emotka


Dziękuję bardzo za porady wrocilam od malej czopek dany i znowu niema kupki,brzuch twardy,płacze co ja mówię wrzeszczy a mnie serce sie kraje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5780086 Napisano: 26.11.2013 11:43:53 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny mam do was pytanie jako do mlodych mam emotka Jak można pomoc miesięcznemu dziecku w problemach z oddawaniem kupki,dziecko jest karmione piersią do 4 tygodnia nie było z tym problemów od 10 dni jest problem,duzy problem,dziecko krzyczy,pręży sie,oddaje dużo gazów,jest karmione piersią ale poprzez butelkę ,pokarm jest odciągany,mama pilnuje się z dietą ale wcześniej zażywala żelazo i to moglo wplynac pewnie na problemy z kupką,teraz przewrwala ale dalej niema poprawy,raz sie zalatwila troszeczkę po czopku potem znow nic w piątek byli z nią u lekrza dal przy nich czopek i wtedy poszlo dużo ale jak mala plakala emotka I znowu od piatku nic niema,mala bierze espusmisan i jakis probiotyk,mama je jablka rozgotowane,pije herbatke koperkowa,majeranek popija wodą zmienila diete,teraz nie je slodyczy,mala pije herbatke koperkowa co mozna jeszcze zrobic zeby ta kupka i te kolki sie unormowaly i mala tak nie cierpiala:(Dziekuje za wszelkie informacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5779879 Napisano: 25.11.2013 22:09:41 w Leclerc
aurorcia napisał(a):

Ma ktoś regulamin do konkursu Disneya w Leclerc???A dwa, to kto mi zrobi zakupy na ten konkurs??Oferty z ceną proszę na pw emotka


Dzisiaj bylam w Leclercu i niemają zadnego regulaminu do konka Disney na stronie Kiory też niema tylko w gazetce. Ale co oprocz zdjecia skan paragonu?Zawsze bylo tez oświadczenie wie może ktoś cośna ten temat emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5777910 Napisano: 22.11.2013 13:40:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzanna napisał(a):

dominisia22m napisał(a):

ace napisał(a):

Mam pytanie do tych co wygrali w Marwicie. Bo grałam 2 razy (mam 2 paragony) i teraz rozumiem, że odsyłam oba, kapsle też mam odesłać wszystkie? Na jednym paragonie mam 3 soczki a na drugim 5 soczków - czy mam odsyłać 8 kapsli czy wystarczy 6? albo wogole 1 paragon i 3 kapsle?
Problem mam taki że paragony się uchowały, ale kapsli wszystkich nie mogę zaleźć emotka

ogólnie bardzo ciężko znaleźć konki które jeszcze nie zostały dodane... Ja dziś próbowałam z godzinę, udało mi się jeden który nie krzyczał na stronie, że już dodany, więc szczesliwa dodałam, dodało mi po jakimś czasie ten konk do mojego licznika, ale potem znikął... nie wiem czemu? Byl zdublowany?



Wydaje mi się, że oni chcą wszytsko, czyli wszystkie kapsle i paragony- tyle ile było zgłoszeń emotka



A nie można po fakcie dokupić soków, jeśli brakuje kapsli?


Oczywiście że można kupic ,przecież kapsle nie mają daty emotka Ja wygralam w 1 etapie 2 bransoletki,wyslalalm po 2 zgloszenia na osobę ale wyslalam 1 paragon i 3 kapsle i chyba zatwierdzili więc niewiem jak to jest do konca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5776612 Napisano: 20.11.2013 14:32:59 w TESCO konkursy
monikar napisał(a):

edith napisał(a):

Na konkurs plastyczny Mlekolaki trzeba kupic 1 opakowanie promocyjne ,jest tam naklejka jakaś i kupon gdzie znajdę jest na opakowaniu emotka



czy to jest konkurs wyłącznie dla osób niepełnoletnich?


Tak mi się wydaje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5776596 Napisano: 20.11.2013 14:24:07 w TESCO konkursy
Na konkurs plastyczny Mlekolaki trzeba kupic 1 opakowanie promocyjne ,jest tam naklejka jakaś i kupon gdzie znajdę jest na opakowaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5776472 Napisano: 20.11.2013 12:41:02 w Dziś cieszę się z.....
joan napisał(a):

edith napisał(a):

Cieszę się że jak otwieram teraz stronę konkursy dzisiaj dodane to lista jest taaaaaaka dluga nic tylko grać emotka emotka emotka


Szykuj się na bezsenne noce emotka


No właśnie tylko że czasu brak a nocką lepiej robić coś innego emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5776458 Napisano: 20.11.2013 12:29:37 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się że jak otwieram teraz stronę konkursy dzisiaj dodane to lista jest taaaaaaka dluga nic tylko grać emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5775218 Napisano: 19.11.2013 12:32:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
sandeerka napisał(a):

produkty Henkel Opkiem przyjechały emotka


I u mnie paczka z Henkelem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5774618 Napisano: 18.11.2013 12:49:43 w TESCO konkursy
Mam pytanie w sprawie konkursu fotograficznego Wspomnienia z wakacji coś w tym stylu trzeba bylo wywołac zdjecia w Tesco i zamiescic na stronie zdjęcia z wakacji w 4 kategoriach do 15 listopada mialy byc wyniki nikt od nas nie wygrał emotka On chyba był w bazie bo ja tylko gram w takich konkursach które tutaj znajdę oświeccie mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5771654 Napisano: 12.11.2013 23:10:43 w Leclerc
olunka napisał(a):

edith napisał(a):

elhad napisał(a):

claudia napisał(a):

wesoyromek napisał(a):

olunka napisał(a):

czy za płatność kartą też jest pobierana prowizja? nie doczytałam sie nigdzie na stronie sodexo, może ktos juz płacił?



też jestem ciekawa, bo to moja pierwszy raz wygrana karta przedpłacona, i jeszcze dodatkowo zapytam czy w kasie trzeba podać ten pin co przychodzi z kartą ? czy najpierw trzeba tą kartę gdzieś zarejestrować?



podpinam się również pod pytania, i czy można w bankomacie równiez wypłacać?


Wczoraj wypłacałam z bankomatu - bez żadnych problemów.


Jak wyplacalas pieniądze,ktos pisal ze pobieraja prowizje czyli jaka kwotę pobralas emotka



na stronie sodexo pisza,że w euronet i chyba BPH - 6 zł a w innych 7 zł


Dzięki ale w bankomacie nie da się pobrac 194 zl co z resztą??
Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5771650 Napisano: 12.11.2013 23:00:08 w Leclerc
elhad napisał(a):

claudia napisał(a):

wesoyromek napisał(a):

olunka napisał(a):

czy za płatność kartą też jest pobierana prowizja? nie doczytałam sie nigdzie na stronie sodexo, może ktos juz płacił?



też jestem ciekawa, bo to moja pierwszy raz wygrana karta przedpłacona, i jeszcze dodatkowo zapytam czy w kasie trzeba podać ten pin co przychodzi z kartą ? czy najpierw trzeba tą kartę gdzieś zarejestrować?



podpinam się również pod pytania, i czy można w bankomacie równiez wypłacać?


Wczoraj wypłacałam z bankomatu - bez żadnych problemów.


Jak wyplacalas pieniądze,ktos pisal ze pobieraja prowizje czyli jaka kwotę pobralas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5770794 Napisano: 11.11.2013 21:36:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

dzięki, pójdę bo konkurs wyjątkowo jak na plastyczny mnie korci hehe


No fajny tylko że chyba glosowanie tak??Więc ja odpadam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5769994 Napisano: 09.11.2013 23:30:45 w Paragony
0 0

edith

#5768878 Napisano: 07.11.2013 22:12:36 w Intermarche
like-a-bomb napisał(a):

rafal100 napisał(a):

magnus napisał(a):

mia napisał(a):

aerdna napisał(a):

mia napisał(a):

mahuska napisał(a):

znowu o mnie zapomnieli.. nie lubie intermarche emotka


Amen. emotka



Zostajemy same, bo Mahuska ( emotka ) już wypadła. Co za .... dzień! emotka


Wszytko się zgadza, tylko ja bym dodała... kolejny dzień! emotka



Nie same, nie, nie emotka



dołączam do waszego zacnego grona..



I ja, coś ostatnio same porażki... emotka


Intermarche mnie stanowczo nie lubi i z wzajemnością emotka Pogrążam się z wami w bólu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5768424 Napisano: 07.11.2013 13:46:25 w Paragony
0 0

edith

#5766462 Napisano: 04.11.2013 19:30:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aerdna napisał(a):

W jaki sposób przechodzą i wygrywają w Martiw teksty pow. 200 znaków. Bo ja chyba jakaś głupia jestem i musiałam swój skracać emotka


A pisze w regulaminie ze jest tekst tylko do 200 znakow??Bo ja nie doczytalam i wygralam dluższymi tekstami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5766369 Napisano: 04.11.2013 17:58:29 w Inne mniejsze markety
A Leclerc kiedy ma karty wysylac po 200 zl?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5764212 Napisano: 30.10.2013 19:42:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

mrking napisał(a):

Czy smsy o filiżankach TCHIBO rozsyłali za zgłoszenia dzisiejsze po północy czy z wczorajszego dnia?

A co to za konkurs z filiżankami co je tak wygrywacie?
czy trudno wygrac te filizanki? w ciągu ilu sekund/minut się rozchodzą? wg jakiego zegara gracie?


Ja wysłałam ok 1 minuty po północy, 2 zgłoszenia, spokojnie bez pośpiechu, wg zegara na moim komputerze. I dostałam 2 smsy o wygranych filiżankach...bo bezowocnym słaniu na delicje, kitkaty, lubellę, jestem niezwykle zadowolona z takich zasad.

Wyświetl w wątku >>
0 0