Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edith

edith

#5881081 Napisano: 27.06.2014 14:03:54 w Konkursy ABC
Czy życzenia urodzinowe dzwonią dalej emotka tylko 2 wygrane na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5880481 Napisano: 26.06.2014 13:28:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Piotr i Pawel ma kosze na sklep czy ogólnie wybierają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5880184 Napisano: 25.06.2014 20:50:25 w Kupię...
Ma ktoś do sprzedania fotelik samochodowy od 9 kg-25 i wozek typu laska emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5879815 Napisano: 25.06.2014 10:22:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

W PiP koszy jest 1000 emotka

O super dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5879808 Napisano: 25.06.2014 10:14:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Piotr i Paweł jest tylko 10 koszy do wygrania? Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5879789 Napisano: 25.06.2014 09:46:54 w Biedronka
Wzięłam udział w konkursie z Grecją ale jak mugol myślałam że samo zdjęcie potrawy z przepisem wystarczy emotka a tu taka praca w życiu bym nie pomyślała że można na zdjęcie potrawy wykorzystać męża i dzieci gratuluję pomysłu emotka bardzo apetyczna rodzinka.....o przepraszam potrawa z rybka w tle emotka odpuszczam ten konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5878037 Napisano: 20.06.2014 22:40:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aerdna napisał(a):

edith napisał(a):

monikar napisał(a):

edzia21 napisał(a):

edith napisał(a):

Chcę zagrać w konkursie na rossnecie czy mogę kupić dowolne perfumy mexx czy są jakieś wyznaczone i czy dostaje jakiś dodatkowy kod czy to jest na paragonie?


dowolny produkt mexx emotka i dostajesz dodatkowy paragon niefiskalny, na którym jest kod - UWAGA! konkursowy paragon drukuje się zawsze na końcu (po pragaonie produktowym oraz po dowodzie płatnosci kartą) więc warto poczekać emotka



tylko że u mnie najtańsze perfumy kosztują 50zł, znaleźliście coś tańszego?


Dzięki za odpowiedz emotka Znalazlam dezodorant Mexx za 38 zl w promocji bylam w 2 Rossmanach ,kupilam perfumy wydrukowali mi kupon na 40% obnizki na perfumy meskie na Dzien Ojca ale zadnego paragonu z kodem mowia ze niema nic takiego wiec oddalam perfumy emotka



Po co oddawać ? Wystarczyło napisać do BOKu, kod przysyłają na drugi dzień roboczy.


Pierwszy raz biore udzial w konkursie na Rossnecie odkad sa te kody wiec niewiem jak to do konca wyglada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5878030 Napisano: 20.06.2014 22:21:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

edzia21 napisał(a):

edith napisał(a):

Chcę zagrać w konkursie na rossnecie czy mogę kupić dowolne perfumy mexx czy są jakieś wyznaczone i czy dostaje jakiś dodatkowy kod czy to jest na paragonie?


dowolny produkt mexx emotka i dostajesz dodatkowy paragon niefiskalny, na którym jest kod - UWAGA! konkursowy paragon drukuje się zawsze na końcu (po pragaonie produktowym oraz po dowodzie płatnosci kartą) więc warto poczekać emotka



tylko że u mnie najtańsze perfumy kosztują 50zł, znaleźliście coś tańszego?


Dzięki za odpowiedz emotka Znalazlam dezodorant Mexx za 38 zl w promocji bylam w 2 Rossmanach ,kupilam perfumy wydrukowali mi kupon na 40% obnizki na perfumy meskie na Dzien Ojca ale zadnego paragonu z kodem mowia ze niema nic takiego wiec oddalam perfumy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5877915 Napisano: 20.06.2014 17:15:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chcę zagrać w konkursie na rossnecie czy mogę kupić dowolne perfumy mexx czy są jakieś wyznaczone i czy dostaje jakiś dodatkowy kod czy to jest na paragonie? Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5877562 Napisano: 19.06.2014 13:30:57 w TESCO konkursy
xpac napisał(a):

edith napisał(a):

Czy w tym konkursie z laysami co trzeba zrobić fotkę z Messi to może być w domu z chipsami czy w Tesco bo u mnie w sklepie nie było jego podobizny i czy macie problem z dodaniem zdjęcia bo u mnie znowu problem emotka



Wydaje mi się, że musi być w Tesco. W moim jest specjalne miejsce z kartonowym Messim i tam można cyknąć fotę emotka Lista sklepów w regulaminie

Mój sklep bierze udział Ale nikt nic niewie a dodajecie bez problemu zdjęcie? Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5877551 Napisano: 19.06.2014 12:58:38 w TESCO konkursy
Czy w tym konkursie z laysami co trzeba zrobić fotkę z Messi to może być w domu z chipsami czy w Tesco bo u mnie w sklepie nie było jego podobizny i czy macie problem z dodaniem zdjęcia bo u mnie znowu problem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5876602 Napisano: 17.06.2014 15:14:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
100 zl na karcie z Podlaskiego i plecak Reebok emotka 1 etap emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5875681 Napisano: 15.06.2014 23:20:57 w SZUKAM....
Szukam wyjazdow do Spa lub weekendowych na wymianę lub za gotowke emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5875283 Napisano: 14.06.2014 14:42:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
teodozja napisał(a):

edith napisał(a):

edith napisał(a):

Czy ktos ma problemy z zaznaczeniem daty zakupu na stronie Nivea emotka Skonczyl mi się kalendarz na 10 czerwca i dalej nie drgnie emotka


Nikt niema problemu tylko ja emotka Nie moge zaznaczyc daty zakupu ,probuje wpisac date ale się nie da emotka


A może inna przeglądarka?


Probowalam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5875278 Napisano: 14.06.2014 14:36:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Czy ktos ma problemy z zaznaczeniem daty zakupu na stronie Nivea emotka Skonczyl mi się kalendarz na 10 czerwca i dalej nie drgnie emotka


Nikt niema problemu tylko ja emotka Nie moge zaznaczyc daty zakupu ,probuje wpisac date ale się nie da emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5875155 Napisano: 13.06.2014 23:50:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktos ma problemy z zaznaczeniem daty zakupu na stronie Nivea emotka Skonczyl mi się kalendarz na 10 czerwca i dalej nie drgnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5875147 Napisano: 13.06.2014 23:22:08 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

monikar napisał(a):

Anonima napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Anonima napisał(a):

wkurzaja mnie glupie komentarze na fb, ludzie dla najmniejszych nagrod sa w stanie wlazic w tylek. Ja staram sie nie komentowac, bo lepiej sie nie osmieszac, ale co tylko widze jak pojawia sie jakis konkurs, zblizaja sie wyniki, to ludzie, oczywiscie bioracy udzial w konkursach, bo ci co nie uczestnicza to sie rzadziej wypowiadaja, nagle zaczynaja chwalic produkty danej firmy pod niebiosa, co pojawia sie jakis post firmy, to juz polubia, walna durny komentarz, nie wiem czy licza ze dzieki temu dostana nagrode i organizator ich polubi, mnie takie cos denerwuje, bo tacy fani tylko dla nagrod to zadni fani emotka



Lepsze komentarze sypią się po wynikach. Ci, którzy tak chwalili, nagle uświadamiają sobie, że firma jest najgorsza na rynku i oszukuje klientów emotka


aa szkoda patrzec, ludzie sie upodla dla byle czego. Zreszta czesc z tych komentarzy to pewnie nalezy do konkursowiczow, byc moze nawet z forum, czesto te same nazwiska sie przewijaja, przykre to.



Właśnie ostatnio o tym pisałam. Wchodzenie w tyłek to w niektórych przypadkach zdecydowanie zbyt mało powiedziane. Niestety są także osoby, która razem z całym swoim lizusostwem oczerniają bezpodstawnie innych konkursowiczów. I szczerze nie obchodzi mnie czy robią to dla długopisu czy wakacji na Hawajach. Dla mnie jest to po prostu żałosne...


a kilku z nich siedzi na tym forum dalej myśląc że są anonimowi, a ich teksty pod każdym konkursem na fb doprowadzają mnie do mdłości (powinni wreszcie uruchomić guzik NIE LUBIĘ)


Kiedyś o tym też pisalam wygrywając główną nagrodę w Acerze emotka To byly nie tylko wpisy jako komentarz ale też pw z wulgarnymi tekstami emotka Niestety są to też osoby z forum i tym bardziej żal ale ich zachowania...żenada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5872596 Napisano: 09.06.2014 18:05:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie Polomarketu trzeba wypełnić jakiś kupon konkursowy gdzie on jest??Ma byc praca,paragon,oświadczenie i ten kupon wie ktoś coś na ten temat? Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5872569 Napisano: 09.06.2014 17:31:01 w Gratulacje! Dla wygranych!
mgrzel napisał(a):

Dziękuję Wam mocno za gratulacje emotka Jeszcze nie do końca wierzę, ale dzisiaj będziemy świętować emotka


Gratuluję wygranej emotka byłam z synem w Legolandzie tam naprawdę jest super zabawa i dla małego i dla dużego bawcie się dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#5871693 Napisano: 07.06.2014 00:16:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
danaaa napisał(a):

edith napisał(a):

Halls jest etapowy emotka Kiedy można sie spodziewac wynikow emotka



Pierwsze losowanie okularów 09.06.2014, a motocykli 16.06.2014.
Powiadamiają w terminie 3 dni roboczych od losowania, w którym Zgłoszenie zostało wylosowane.


Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0