Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edith

edith

#6070700 Napisano: 10.09.2015 10:05:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszyscy dostali wiadomość od cukru królewskiego tego typu??
Dzień dobry,W nawiązaniu do korespondencji dotyczącej uzyskania przez Państwa prawa do otrzymania nagrody niniejszym na podstawie paragrafu 11 ust. 1. regulaminu uprzejmie prosimy o przesłanie:a) swoich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania – dokładnego adresu, na który ma zostać wysłana Nagroda,
b) oświadczenia o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu doręczenia przyznanej mi nagrody w Konkursie "Słodkie orzeźwienie".
oraz na podstawie ust. 2. informujemy o konieczności przesłania na adres siedziby Koordynatora czytelnych kopii wszystkich dowodów zakupu Produktów, jakie Laureat powinien posiadać zgodnie z paragrafem 8 ust. 4., tj. dowodu/dowodów potwierdzającego/potwierdzających zakup Produktów w liczbie odpowiadającej liczbie dokonanych przez danego Laureata zgłoszeń w Konkursie.

Pozdrawiamy,Cukier Królewski
Na jaki adres wysylaliście dane i paragon?? emotka chodzi mi o adres siedziby koordynatora Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6069199 Napisano: 08.09.2015 13:27:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogalino napisał(a):

edith napisał(a):

Niemam dostepu do Biedronki na forum więc tutaj zapytam w formularzu wpisuje się nr dowodu zakupu obok daty emotka

tak Dziękuję emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6069130 Napisano: 08.09.2015 12:58:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niemam dostepu do Biedronki na forum więc tutaj zapytam w formularzu wpisuje się nr dowodu zakupu obok daty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6069056 Napisano: 08.09.2015 12:00:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Rzadko się tutaj wpisuje ale od wczoraj 10  rozwiązanych konkursów w ktorych brałam udzial i żadnej nagrody nawet wyrożnieniaemotka A na 3 tak liczyłam z nadziejąemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6063371 Napisano: 30.08.2015 12:24:38 w SZUKAM....
Szukam osoby która już jakiś czas temu sprzedawała voucher do Tatralandi to był chyba apartament i 2 noce ze śniadaniami proszę o odzew tej osoby jak jeszcze aktualne na pv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6062699 Napisano: 28.08.2015 12:13:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
Psika sluchalam aż mi się emocje udzielily gratulujeemotka emotka Cudowna nagroda zresztą wszystkim gratuluję ostatnio wygranych wyjazdów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6061859 Napisano: 27.08.2015 00:04:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Frama napisał(a):

edith napisał(a):

Do kiedy mają być wyniki z Cukru Królewskiego trzcinowego nie do dzisiaj miały byćemotka emotka

lista zwycięzców w ciągu 14 dni od daty zakończenia przyjmowania zgłoszeń - wychodzi 28.08

Dziękuję za odpowiedz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6061846 Napisano: 26.08.2015 23:08:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do kiedy mają być wyniki z Cukru Królewskiego trzcinowego nie do dzisiaj miały byćemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6058850 Napisano: 19.08.2015 23:49:02 w Biedronka
Jaki jest limit znakow w Leonie nie mogę doczytać ?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6052691 Napisano: 04.08.2015 13:13:00 w SZUKAM....
Szukam konkursu w Banku przy założeniu lokaty jest gdzieś taki konkurs?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6052686 Napisano: 04.08.2015 13:09:43 w Carrefour konkursy
migi napisał(a):

edith napisał(a):

Czy ktoś pamięta kiedy mają powiadamiac z konkursu z maszynkami Bic?? emotka

do 20.08

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6052661 Napisano: 04.08.2015 12:15:45 w Carrefour konkursy
Czy ktoś pamięta kiedy mają powiadamiac z konkursu z maszynkami Bic?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6052558 Napisano: 04.08.2015 00:19:55 w Kupię...
Kupię walizkę a najlepiej wymiana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6052265 Napisano: 03.08.2015 14:11:56 w Kupię...
Kupię odkurzacz akumulatorowy  były min. do wygrania w Carrefour a najlepiej wymienię-mam  tablet,bony do Duka po 100 zl,czajnik Tefal ,garnki Olkusz,golarkę męską,zestaw Infinity Disney dla dzieci,blendery róznych marek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6047738 Napisano: 22.07.2015 14:53:27 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

edith napisał(a):

olunka napisał(a):

ewa_g napisał(a):

olunka napisał(a):

edith napisał(a):

serene napisał(a):

Czy posiada ktoś dzisiejsze wydanie tygodnika ABC z wynikami konkursu?

Prosze bardzo bylam w sklepie i sprawdziłam ,bylam ciekawa czy dobrze obstawiałam i prawie się nie pomyliłam emotka Wygrali:  Pani Renata Puk,Pani Beata Skorzanek i Pan Pawlak z Kołobrzegu.....redakcja dziekuję za bardzo kratywne prace...czyżby plastyczne ???Ale tu byl opis chyba???Noi kupon musiał być duży bo opisy bardzo długie......gratuluję zdolności plastycznych i kreatywności wygranymemotka W konkursie opisowym.....emotka  

No niestety kredki i farby poszly w ruch i znowu ze skutkiem, ech


Powtórka z rozrywki... Tak właśnie wyglądały zapewne nagrodzone walizki.. Tfu... Kupony  emotka

http://www.cyfrow...ski-slub-29042011.cp

Pani Beata kiedyś nawet z Łodzi do Katowic przyjechała i udało jej sie wcisnąć do urny swoje "dzieło" oczywiście razem z kuponikiememotka

Tyle lat w konkursach i dalej sie zadziwiam emotka Ale że jak prace do urny zamiast kuponuemotka emotka

to było tu
http://www.silesi...wiosenna-podroz.html
tam była przezroczysta urna i w ostatni dzień przed zamknięciem były same kupony, a wygrała praca plastyczna, taki mały cud

Kurcze zazdroszczę talentu ale w takim razie trzeba omijac szerokim łukiem konkursy gdzie jest do wypelnienia kupon ale wysyła się go pocztą ...ja takich zdolności niemam..niestety... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6047714 Napisano: 22.07.2015 14:38:53 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

ewa_g napisał(a):

olunka napisał(a):

edith napisał(a):

serene napisał(a):

Czy posiada ktoś dzisiejsze wydanie tygodnika ABC z wynikami konkursu?

Prosze bardzo bylam w sklepie i sprawdziłam ,bylam ciekawa czy dobrze obstawiałam i prawie się nie pomyliłam emotka Wygrali:  Pani Renata Puk,Pani Beata Skorzanek i Pan Pawlak z Kołobrzegu.....redakcja dziekuję za bardzo kratywne prace...czyżby plastyczne ???Ale tu byl opis chyba???Noi kupon musiał być duży bo opisy bardzo długie......gratuluję zdolności plastycznych i kreatywności wygranymemotka W konkursie opisowym.....emotka  

No niestety kredki i farby poszly w ruch i znowu ze skutkiem, ech


Powtórka z rozrywki... Tak właśnie wyglądały zapewne nagrodzone walizki.. Tfu... Kupony  emotka

http://www.cyfrow...ski-slub-29042011.cp

Pani Beata kiedyś nawet z Łodzi do Katowic przyjechała i udało jej sie wcisnąć do urny swoje "dzieło" oczywiście razem z kuponikiememotka

Tyle lat w konkursach i dalej sie zadziwiam emotka Ale że jak prace do urny zamiast kuponuemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6047513 Napisano: 22.07.2015 09:11:57 w SZUKAM....
serene napisał(a):

Czy posiada ktoś dzisiejsze wydanie tygodnika ABC z wynikami konkursu?

Prosze bardzo bylam w sklepie i sprawdziłam ,bylam ciekawa czy dobrze obstawiałam i prawie się nie pomyliłam emotka Wygrali:  Pani Renata Puk,Pani Beata Skorzanek i Pan Pawlak z Kołobrzegu.....redakcja dziekuję za bardzo kratywne prace...czyżby plastyczne ???Ale tu byl opis chyba???Noi kupon musiał być duży bo opisy bardzo długie......gratuluję zdolności plastycznych i kreatywności wygranymemotka W konkursie opisowym.....emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6044015 Napisano: 13.07.2015 22:34:20 w Carrefour konkursy
Jaka wam przychodzi wiadomość po dodaniu zdjęcia w formularzu BIC??Bo mnie jakiś angielski napis niewiem co jest graneemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6040153 Napisano: 04.07.2015 09:16:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś już wysylal zgłoszenie na Bic Carrefour bo nie mogę otoworzyć formularza?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6038418 Napisano: 30.06.2015 00:34:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy we wszystkich Piotrach i Pawłach brakuje kuponowemotka Myślicie że przejdzie jak sama sobie zrobię taki kupon ze wszystkimi danymi z regulaminu i ile było miejsca lub znakow na kuponieemotka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0