Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edith

edith

#6187370 Napisano: 22.04.2016 12:42:48 w Kupię...
Kupię walizkę ,raczej średnią,np.z Actimela,Kaufland Twój Styl ,najlepiej to wymienię na coś ze swoich rzeczy  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6186928 Napisano: 21.04.2016 12:46:21 w Kupię...
Kupię walizkę ,raczej średnią,np.z Actimela,Kaufland Twój Styl ,najlepiej to wymienię na coś ze swoich rzeczy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6186563 Napisano: 20.04.2016 19:04:12 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ale mega nagroda!!Gratulacje!!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6186514 Napisano: 20.04.2016 17:31:35 w PLAGIATY
Taka wiadomość i to wszystko odnośnie kradzieży zdjecia?? emotka Edyto, podjęliśmy już niezbędne kroki. Użytkowniczka została poinformowana, że w związku zaistniałą sytuacją nie zakwalifikujemy jej pracy ze względu na udostępnienie zdjęcia, do którego nie posiada praw autorskich. Ze szczególną uwagą badamy każdy taki przypadek i mamy nadzieję, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy.
Zostala poinformowana...wielka łaskaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6186260 Napisano: 20.04.2016 10:45:26 w PLAGIATY
asantesana napisał(a):

edith napisał(a):

Pierwszy raz mam do czynienia z sytuacją kradzieży mojego zdjecia  emotka Znalazlam je przypadkiem na facebooku ,konkurs na przystawkę jest przepis zmieniony ale moje zdjecie salatki,zdjecie mam w rożnych ujęciach,co powinnam zrobić,napisac pod postem dziewczyny ze kradzież czy prosto w wiadomosci prywatnej do organizatora??Nie chcę robić szumu ,ale chcę by zdjecie zostalo wycofane a dziewczyna najzwyczajniej przeprosiła emotka

edith, a dlaczego nie chcesz robić szumu? Jeśli załatwisz sprawę łagodnie, to ona niczego się nie nauczy, plagiaty będą wciąż traktowane z przymrużeniem oka. Ja bym napisała kulturalnie acz stanowczo i pod zdjęciem i do niej i do organizatora. 

 No bo ja taka jestem zero asertywnosci,zeby komuś nie zrobić przykrosci,ale w tej sytuacji najnormalniej się wkurzyłam i to zdjecie salatki sprzed 3 lat ,kiedy stawiałam pierwsze kroki w kulinarnych zdjeciach ,teraz mam o wiele lepsze,moze myślała że dawno i nikt się nie domyśli??Dzięki za odpowiedż ,w takim razie piszę post pod zdjeciem i do organizatora,emocje mi trochę przeszly ,nie chciałam zrobić jakiejś glupoty,dzięki za rady...a tak wogóle ,żeby mnie kopiować?>Tyle jest pięknych zdjeć blogerek i nie tylko a tu moje skromne zdjecie...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6186250 Napisano: 20.04.2016 10:30:45 w PLAGIATY
Pierwszy raz mam do czynienia z sytuacją kradzieży mojego zdjecia  emotka Znalazlam je przypadkiem na facebooku ,konkurs na przystawkę jest przepis zmieniony ale moje zdjecie salatki,zdjecie mam w rożnych ujęciach,co powinnam zrobić,napisac pod postem dziewczyny ze kradzież czy prosto w wiadomosci prywatnej do organizatora??Nie chcę robić szumu ,ale chcę by zdjecie zostalo wycofane a dziewczyna najzwyczajniej przeprosiła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6182761 Napisano: 11.04.2016 19:33:36 w Kupię...
Kupię walizkę z Kauflanda sama nie umiem wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6182760 Napisano: 11.04.2016 19:31:28 w Paragony
Mam paragon na walizkę ,odkupię wygrany numer  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6181233 Napisano: 07.04.2016 12:37:25 w Wkurza mnie...
Monika11 napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

nelunia napisał(a):

Monika11 napisał(a):  A mnie wkurza to ,że strach gdziekolwiek coś napisać -żeby nie zostać ,,zlinczowanym ''.....
Gdzie to dawne forum ,dawni ludzie , bez zawiści i krytyki....

??? gdzie ten lincz??? w  jednym masz rację... bardzo rzadko biorę udział w dyskusji, bo wyrażenie własnego zdania właśnie kończy się najczęściej  krytyką. Zobaczyłam podjęty wątek we "wkurza mnie" i bez cienia zawiści  dopisałam swoje 3 grosze.
Wygrała i jest fajnie. Nie będę rozwijać tematu, bo za chwilę zacznie się bicie piany.
Xpac super, że masz gdzie zbywać zakupiony towar, ja bym tak  nie potrafiła, ale to moja sprawa. Przepraszać nie będę, bo nie mam za co. Co złego to nie ja. Adieu

a chociażby w temacie MDW - ktoś się chwali, dużo wygrał, a tu od razy hejty... masakra jakaś

I dlatego coraz mniej osób będzie się chwalić wygranymi - przez ,,takie ''osoby.  Ja już dawno przestałampisać o wygranych ,chociaż to tez nie metoda,bo znajdą Cię na liście ,na zdjeciu i tak jest hejt emotka Ale to już problem zawistnych ludzi,wygrywam i czasem nawet nie chwalę się znajomym bo tu też czasem czuć zawiść emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6181142 Napisano: 07.04.2016 09:44:06 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie konfidenci na forumemotka Niedlugo będą szukać teczek z danymi poufnymi i zabierać komputery w celu przeszukania zdjęć ,ktore pokażą WIELKĄ WINĘ poszukiwanego  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6180234 Napisano: 05.04.2016 14:08:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czytam i nie wierzęemotka Znowu krytyka,znowu zawiść...ludzie to forum robi się pełne jadu ..gratuluję zwycięzcom pomyslu,super zdjecia,ja niestety nie wygrałam bo byli lepsi..trudno się niektorym przyznać co??Zaraz będzie ale ja nie brałam udzialu ,nie lubię łamania regulaminu itd,itp..,nie lubię plagiatow emotka Jeśli będę miała fajny pomysl na zdjecie to też będę go kilkakrotnie używała i moge mieć pseudonim "kserówka" calkiem fajnie!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6178654 Napisano: 01.04.2016 00:03:07 w PODZIĘKOWANIA
gienekzkotlowniemotka  Dziękuję bardzo za darmowy kod do Multikinaemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6178424 Napisano: 31.03.2016 14:42:04 w Kupię...
Potrzebuję 1 kod do Multikina bilet do dzisiaj ważny,przelew lub doladowanie a może paragon na aktualny konkurs?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6177737 Napisano: 29.03.2016 23:53:10 w SZUKAM....
Nigdy nie stosowalam żadnych suplementow diety,po prostu nie wierzę w takie cuda.. emotka Ale teraz potrzebuję porady,szukam czegoś co można stosować przy ćwiczeniach i zdrowym odzywianiu ,żeby lepiej spalać tkankę tluszczową,są wogóle jakieś sensowne preparaty?? emotka W telewizji reklam pełno ale ja jestem takim niedowiarkiem Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6176753 Napisano: 25.03.2016 09:35:45 w PLAGIATY
Wysłalam na ten konkurs 17 zgloszen nie wygrałam ale śledzilam niektóre zdjęcia konkursowe,to mi sie bardzo podobalo i cieszę się ,że wygrało ,dla mnie to nie jest plagiat to inspiracja, zresztą ja jestem pod wrazeniem tej strony jak można super wykorzystać ten patent i liczmy sie z tym ,że jeszcze nie jeden raz zobaczymy tę formę konkursową bo jest ciekawa emotka http://www.ofemin...s1716571.html#fp=ofe Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6174821 Napisano: 18.03.2016 23:59:55 w SZUKAM....
Szukam kuriera jakim mogę najtaniej wyslać rower dość duży waga około 17 kg ile to będzie kosztowac?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6173796 Napisano: 16.03.2016 17:09:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=
kalka napisał(a):

Ha ha ha!!!emotka  Wyobraziłam sobie Ciebie Edith wiszącą na drzewie głową w dół wcinającą ciastka i robiącą jednocześnie selfieemotka Da się..ale to byl karkołomny pomysl zwlaszcza z moją ręką..dlatego z Milką koniec..powidzenia wszystkim grającymemotka

logos89]Ha ha ha!!!emotka  Wyobraziłam sobie Ciebie Edith wiszącą na drzewie głową w dół wcinającą ciastka i robiącą jednocześnie selfieemotka Da się..ale to byl karkołomny pomysl zwlaszcza z moją ręką..dlatego z Milką koniec..powidzenia wszystkim grającymemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6173792 Napisano: 16.03.2016 16:59:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

Kończe dziś z milką !! Już nie mam na nich siły, były już okulary z ciastek, zdjęcia z synkiem, założyłam nawet strój sędziego, przebrałam siebie za królową a synka za rycerza , zdjęcia  wdomu, na dworze , mnóstwo zwykłych zdjęć i mnóstwo fotomontaży KONIEC!! KONIEC!! Ooo widzę że nie tylko ja mam dość Milki emotka   Ja nawet jechałam na krowie Milka emotka Wisiałam głową w doł na drzewie  objadałam się ciastakami siedząc na dzrewie z balonami...no jednym slowem robiłam z siebie wariataemotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6171820 Napisano: 11.03.2016 16:36:44 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie jeszcze 3 tygodnie gipsu ,dzisiaj się dowiedzialam o wydlużeniu leczeniaemotka W sumie 6 tygodni,niby zwykłe zlamanie ręki a dzisiaj się okazało ,że pozastawowe i zostaly stawy rozszczelnione i ręka może się niezamykać całkowicie w pięść i być lekko upożledzona ruchowoemotka A rehabilitacja termin po zlamaniu na wrezsień więc sama mam cwiczyć albo prywatnie emotka I głupie jwalizki  z Actimela nie wygrałam i Princessa mnie wkurza i Milka też... Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#6171811 Napisano: 11.03.2016 16:23:44 w Kupię...
Kupię walizkę z Actimela mam nawet swoj paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0