Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Agnes

Agnes

#6760858 Napisano: 25.01.2021 15:16:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
escada napisał(a):

czy paragon i dane na Apart odsyłacie poleconym?  na adres skrytki  pocztowej?

ja często wysyłałam na skrytke polecony Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6760804 Napisano: 25.01.2021 12:34:42 w SZUKAM....
szukam osoby która zna się na FB!!!!!
mam przy wiadomościach czerwoną 2 tak jakbym miała 2 nowe wiadomości, oczywiscie wchodze i nic nowego ne widzę, patrze na inne wiadomosci i tez nie ma nic
co z tym fantem zrobic?
oznaczyła mnie w konkursie jakas dziewczyna pisząc ze napisała do mnie z prywatnego konta a ja nic nie mam.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6760604 Napisano: 24.01.2021 10:58:56 w WC - rozmowy o wszystkim
lukasz6 napisał(a):

nataliii napisał(a):

joan napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

popieram przedmówców. Po co się zabijać i lamentować, że się nie wygrało jakiejś paczki słodyczy. Sama chemia, cukier, zło. Od miesiąca nie jem mięsa, żadnych słodyczy, nie spożywam cukru, kawy, nabiału, soli, nic przetworzonego. Jem tylko owoce i warzywa plus mielony len. Owoce i warzywa w dowolnej konfiguracji i ilości, bez ograniczeń. Efekt  jest oszałamiający. Schudłem 4 kg, lepsze samopoczucie, skończyły się problemy jelitowe, itd. Na próżno w konkursach szukać wygranych w postaci ekologicznych warzyw czy owoców. Wszędzie atakują nas coca colą, batonami, czekoladami i innymi chemikaliami. Naprawdę nie ma co płakać, że się nie wygrało czekolad. Każdemu wyjdzie to na zdrowie! Ps. Kto jeszcze ma dietę? Jak wrażenia?:)

Ja 10kg w DÓŁ!  9 miesięcy pandemi emotka I czuje się rewelacyjnie emotka Teraz normalnie czasami pozwolę sobie na jakieś szaleństwa dziś np.  zjadłam kinderki (ale jestem szalona"  emotka   Moje wrażenia są takie: Schudnąć jest super ale szkoda mi znajomych które nie schudły- czasami mam wrażenie, że tylko mężczyźni cieszą się moim szczęściem emotka  A koleżanki to albo udają,że nie widzą albo komentują coś w stylu "No gdybym jadła samą sałatę to też bym schudła". I jakiś taki niesmak pozostaję. BO ja się cieszę ale nie chcę kogoś w kompleksy większe wprowadzać. 

Gratuluję. Ja myślę, ze w tym trzeba być egoistycznym jednak, a nie zastanawiać się, co ludzie powiedzą. Skoro zazdroszczą, to niech też z czegoś zrezygnują i czegoś sobie odmówią. Ważne by samemu się dobrze czuć. Ci, którzy nam kibicują i dobrze życzą, będą to robić zawsze. A ci, którzy zazdroszczą,
to zawsze będą umniejszać nasze osiągnięcia i odnosić je do swojej sytuacji, znajdując usprawiedliwienie, że im się nie udaje, albo, że to żaden wyczyn i oni też by mogli, ale to, tamto i siamto... 

wow zazdroszcze
ja od 3 tygodni nie jem slodyczy, ziemniaków i chleba ale z reszty nie potrafię zrezygnowac, piję tylko wodę , herbatki ziolowe , sok grapefruita który sam wyciskam ale kawę kocham ponad zycie więc codziennie rano musi być
mięsa w sumie tez jem mało , prawie nic z porównując z wczesniejszą dietą Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6759870 Napisano: 20.01.2021 16:23:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

a ja głupia mózg wysilam hasła beznadziejne wymyslam
zamiast córki maszynę do lepienia garnków z gliny wyciagnąć z pawlacza emotka

tyle lat grania, nic się człowiek nie nauczył Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6759868 Napisano: 20.01.2021 16:21:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ja głupia mózg wysilam hasła beznadziejne wymyslam
zamiast córki maszynę do lepienia garnków z gliny wyciagnąć z pawlacza emotka Wyświetl w wątku >>

Agnes

#6759602 Napisano: 19.01.2021 14:07:20 w Czy informują/ informowali?
glamlady88 napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Czy Versus wysyłał już z Nivea w Biedronce smsy?

Nie

o bonach wysyłał Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6758932 Napisano: 16.01.2021 18:44:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Agnes napisał(a):

ktos mi powie kto moze byc na zdjeciu w konkursie kinder pingui jesli według regulaminu zdjecia nie mogą zawierac wizerunku osób trzecich?

Tylko autor albo nikt emotka  Ewentualnie pewnie przejdą jakieś zdjęcia, na których widać tylko fragment osoby, który nie pozwala na jej identyfikację, np. ręka.  emotka

no to co to ma wspólnego z rodzinnymi zabawami jak tylko ja będe, bezsensu Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6758928 Napisano: 16.01.2021 18:25:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktos mi powie kto moze byc na zdjeciu w konkursie kinder pingui jesli według regulaminu zdjecia nie mogą zawierac wizerunku osób trzecich? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6758657 Napisano: 15.01.2021 10:15:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ten konkurs to juz był rozwiązany?
https://www.biedr.../konkurs-nivea-30-11 Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6757190 Napisano: 09.01.2021 15:11:41 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
aniolka2310 napisał(a):

atanerka napisał(a):

viviean napisał(a):

Czy do wszystkich już dotarły czapki mbank? wygrałam 19 listopada...

U mnie właśnie brakuje 2 czapek z etapu z 19.11. Z ostatniego etapu już przyszło. 
Wygląda mi na to jakby opuścili/przeoczyli ten etap

Do mnie czapka z tego etapu dotarła, a nawet dwie (wygrałam jedną).
Dostałam maila, że mieli jakiś błąd w systemie i poprosili o odesłanie jednej czapki, co też zrobiłam. To był okres świąteczny i dopiero wczoraj dostałam od nich informację, że czapka z mojego zwrotu jest u nich. 
Dlatego myślę, że wyślą do Was czapki jak dostaną te, które przez pomyłkę wysłali podwójnie emotka

dokładnie miałam to samo, przedwczoraj odesłałam jedną czapkę Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6756569 Napisano: 06.01.2021 19:44:06 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
bony berlinki stokrotka? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6756222 Napisano: 04.01.2021 19:28:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewikk napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Tymbark ogólnopolski "Daj coś od siebie" - jak tam z wygranymi, coś cicho w mdw?? 

?

ktoś mi kiedys napisal ze oni informowali na bieżąco Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6755488 Napisano: 31.12.2020 12:59:00 w Nasze wygrane w minionym roku
To był dziwny rok....Grałam do połowy marca i wygrałam sporo róznych zaproszeń które przepały z powodu pandemii która nagle nadciągnęła ( a jeszcze w styczniu kiedy ogladałam to co się dzieje w Wuhan byłam pewna ze nas to nie dotyczy)
Potem z dnia na dzien zamkneli przedszkola a ja przerazona nieznanym wirusem uciekłam  na działkę z dzieckiem i siedziałam prawie do czerwca. Nie chciało mi się grać wolałam ten czas spędzić w ogrodzie. Ale wtedy jednak wygrałam najfajniejszą nagrode tego roku czyli 3 dniowy pobyt w apartamentach na Jurze Krakowsko częstochowskiej.
Potem urlop i w sumie do gry wróciłam w sierpniu.
Od tego czasu wygrałam trochę bonów, trochę ciuszków zwłaszcza dla córki, trochę jedzenia i zero alkoholu.
Konkursowo więc najgorszy rok odkąd gram czyli od 2003 roku ale ciesze się że jakoś go przetrwaliśmy w zdrowiu
Oby kolejny był lepszy tego życzę sobie i Wam Wyświetl w wątku >>

Agnes

#6754872 Napisano: 29.12.2020 09:35:44 w SZUKAM....
asia575 napisał(a):

Agnes napisał(a):

szukam odp
dostałam 2 czapki z mbank zamiast jednej, oczywiscie 2 zaadresowane na mnie i na dwie dostałam osobne kody do paczkomatu
myslałam ze wygrałam jednek dwie bo grałam co tydzien, niestety po przyniesieniu paczek do domu wyrzuciłam opakowania i teraz dzwoni inpost ze się pomylili i mam jedną paczkę oddac
ale jak ja mam ją włozyc do paczkomatu? w czym zapakowac?

Ja też miałam taką sytuację,że dwie czapki w jeden dzień.Pożniej mail od Inpost że to pomyłka i mam zwrócić. Tłumaczyłam,że i tak mam drugą wygraną na męża ale kazali odesłać i już.Na drugi dzień dzwoniła pani z Inpostu że mam oddać paczkomatem a kod dostanę na telefon.Dzisiaj na mailu mam instrukcję jak to mam wszystko wykonać krok po kroku.

no tez teraz dostałam meila
a w czym wysyłasz bo ja juz tych opakowan nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6754685 Napisano: 28.12.2020 12:31:08 w SZUKAM....
szukam odp
dostałam 2 czapki z mbank zamiast jednej, oczywiscie 2 zaadresowane na mnie i na dwie dostałam osobne kody do paczkomatu
myslałam ze wygrałam jednek dwie bo grałam co tydzien, niestety po przyniesieniu paczek do domu wyrzuciłam opakowania i teraz dzwoni inpost ze się pomylili i mam jedną paczkę oddac
ale jak ja mam ją włozyc do paczkomatu? w czym zapakowac? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6754222 Napisano: 23.12.2020 12:53:51 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
kreatia napisał(a):

berlinki polo?

a stokrotka? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6753649 Napisano: 20.12.2020 19:22:38 w Czy informują/ informowali?
glena napisał(a):

Agnes napisał(a):

halliday napisał(a):

Agnes napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Czy Tymbark ten ze wszystkich sklepów już i nformował?

chodzi o ten konkurs Daj coś od siebie?
przecież on jeszcze trwa więc raczej poinformują wszystkich razem

przecież już 32 losowanie dzienne się odbyły, a wyniki powinny być max do 7 dni. Więc przynajmniej z pierwszych 25 losowań powinni już poinformowani, a jeszcze w tym czasie było kilka losowań tygodnia.

no to dziwne bo nie widziałam by ktoś się chwalił

Jest kilka informacji w MDW o bonach do empiku

o kurcze to nie skojarzyłam tego z tym konkursem buuuu a tyle tymbarków kupuje Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6753605 Napisano: 20.12.2020 15:28:58 w Czy informują/ informowali?
halliday napisał(a):

Agnes napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Czy Tymbark ten ze wszystkich sklepów już i nformował?

chodzi o ten konkurs Daj coś od siebie?
przecież on jeszcze trwa więc raczej poinformują wszystkich razem

przecież już 32 losowanie dzienne się odbyły, a wyniki powinny być max do 7 dni. Więc przynajmniej z pierwszych 25 losowań powinni już poinformowani, a jeszcze w tym czasie było kilka losowań tygodnia.

no to dziwne bo nie widziałam by ktoś się chwalił Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6753577 Napisano: 20.12.2020 11:58:58 w Czy informują/ informowali?
izak1000 napisał(a):

Czy Tymbark ten ze wszystkich sklepów już i nformował?

chodzi o ten konkurs Daj coś od siebie?
przecież on jeszcze trwa więc raczej poinformują wszystkich razem Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#6753449 Napisano: 18.12.2020 22:06:45 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
toka napisał(a):

baxter napisał(a):

CZy wysyłaja czapki z mbanku czy wszystkie juz poszły? Mam wygrana z 29 listopada i cisza, przesyłki brak emotka

Ciągle czekam ????

Z tego etapu jeszcze nie wysylali Wyświetl w wątku >>
0 0