Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Agnes

Agnes

#2443143 Napisano: 18.06.2009 09:42:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
beataa81 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

A mi się to hasło podoba - ta prostota właśnie i dwuznaczność emotka

Niezbadane są decyzje jury i warto zawsze brać udział w takich konkursach.


tak jest emotka


zgadzam sie i wogóle dziewczyna napisała szczerze i nie wymyslała nie wiem czego
widac nie zawsze trzeba sie wysilac
Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2440330 Napisano: 17.06.2009 05:05:04 w TESCO konkursy
aniutka napisał(a):

Dlatego ja trzymam paragony bo różnie bywa, niech wygrają osoby które uczciwie grają emotka


popieram zawsze lepiej trzymac
wczoraj ktos pisał ze dostał smska z górskiej natury a konek sie dawno skonczył i wygrani zostali poinformowani jakby ktos sprzedał paragon a wczoraj smska dostał to by miał po nagrodzie wiec lepiej nie ryzykowac bo zawsze jest nadzieja Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2341012 Napisano: 27.04.2009 12:29:34 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

Agnes napisał(a):

kotek11 napisał(a):

monia24 napisał(a):

kotek11 napisał(a):

a nie bylo w ktorejs gazetce konkursu Rossmanowskiego emotka




podobno było, ale to nie znaczy że to tylko konkurs ROSSMANA, chociaż w rosmanie również możesz kupić emotka


no w sumie fakt emotka nie czytalam dokladnie tej gazetki tylko cosik mi sie rzuilo w oczeta emotka

agnas to czekam na info emotka a w Manu dostalas jeden czy moglas zrealizowac wiecej emotka


jeden bo tylko tyle tam zamawiałam kodów


no ja mam jeszcze kilka do Manu .. ale jestem tam prawie codziennie emotka daj znac co z Piotrkowska emotka


odebrałam jedno mydełko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2340427 Napisano: 27.04.2009 08:16:34 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

monia24 napisał(a):

kotek11 napisał(a):

a nie bylo w ktorejs gazetce konkursu Rossmanowskiego emotka




podobno było, ale to nie znaczy że to tylko konkurs ROSSMANA, chociaż w rosmanie również możesz kupić emotka


no w sumie fakt emotka nie czytalam dokladnie tej gazetki tylko cosik mi sie rzuilo w oczeta emotka

agnas to czekam na info emotka a w Manu dostalas jeden czy moglas zrealizowac wiecej emotka


jeden bo tylko tyle tam zamawiałam kodów Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2340412 Napisano: 27.04.2009 08:07:10 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

Agnes a Manu daja roznie.... raz stare raz nowe .... nie wiem od czego to zalezy, bo jak np bylam z moim to dostalismy i stary i nowy


dzieki akurat tam juz odebrałam i dostałam mydełko i zel
dzis spróbuje odebrac na Piotrkowskiej 27 to napisze co dostałam Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2340386 Napisano: 27.04.2009 07:54:29 w Rossmann
czy gdzies w Łodzi daja stare zestawy zamiast mydełek? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2334623 Napisano: 23.04.2009 09:09:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
Agnes napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

melisa napisał(a):

Buahahahahahahahaah normalnie nie mogę. Dopiero teraz to zobaczyłam:
http://www.real.pl/rozstrzygniete.php
Zwycięzcą czwartej edycji naszej krzyżówki został ze Szczecina - Ku Słońcu. Gratulujemy!

emotka emotka emotka

trzeba napisać Ku Księżycu, niech się zainteresuje, że ziomek brykę wygrał. emotka


Hihihi i jeszcze tak głupio napisali:został ze Szczecina,to może to jakieś ufo jest emotka


dopiero teraz to zobaczyłam az sie obudziłam a juz mi oczka sie lepiły haha


doczytałam Wasze wpisy i widze ze to jednak nie Indianin ale cała ulica ale numer tzn ze codziennie tym autkiem bedzie jezdzic inna osoba tam zamieszkała? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2334620 Napisano: 23.04.2009 09:07:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
cudaczek121 napisał(a):

melisa napisał(a):

Buahahahahahahahaah normalnie nie mogę. Dopiero teraz to zobaczyłam:
http://www.real.pl/rozstrzygniete.php
Zwycięzcą czwartej edycji naszej krzyżówki został ze Szczecina - Ku Słońcu. Gratulujemy!

emotka emotka emotka

trzeba napisać Ku Księżycu, niech się zainteresuje, że ziomek brykę wygrał. emotka


Hihihi i jeszcze tak głupio napisali:został ze Szczecina,to może to jakieś ufo jest emotka


dopiero teraz to zobaczyłam az sie obudziłam a juz mi oczka sie lepiły haha Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2333902 Napisano: 23.04.2009 02:22:29 w Rossmann
Łódz Manufaktura dostałam mydełko wraz zelem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2331927 Napisano: 22.04.2009 05:19:05 w Rossmann
a w Lodzi ktos gdzies odbierał?
Dostaliscie mydełko czy jakis zestawik? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2296075 Napisano: 05.04.2009 06:32:35 w Rossmann
tereniagno napisał(a):

isiulka napisał(a):

larysa napisał(a):

violka napisał(a):

Ja odebrałam prezent,ale kasjerki były tak nieprzyjemne,ze na pewno więcej do tego sklepu nie wejdę.Sklep na Gdańskiej 10 w Bydgoszczy radzę omijać z daleka,bo przychodzących po prezenty kasjerki traktują jak żebraków emotka
dobrze,ze Bydgoszcz ma więcej sklepów,następnym razem wybiorę inny




Ja byłam w tym samym sklepie i nie dostałam prezentu emotka pani mi powiedziała,ze kod jest nieaktualny emotka czy to w ogóle możliwe?? emotka


jak zle przepisze kod , to wtedy wyskakuje info ze jest nie aktualny lub ze jest do odbioru w innym sklepie


Dlatego zawsze drukuję kod ze sklepem,Zdarzyło się też w Poznaniu,wydrukowany kupon na dany sklep,a pani powiedziała,ze 1 kod nie wchodzi(miałam 2 kupony).Zapytałam ją czy widzi kupon wydrukowany?,więc mnie to nie interesuje,poszła na zaplecze i przyniosła 2 prezenty. emotka


mnie w Lodzi w Galerii powiedziala ze niedobry kod ale wbila jeszcze raz i sie okazalo ze to ona sie wczesniej pomyliła i bardzo mnie za to przepraszała Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2290571 Napisano: 02.04.2009 07:55:48 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

Agnes napisał(a):

Łódz Zielona 4 czy ktos tam odbierał? Ja dzis tam tez dostałam stary zestaw tak jak wczoraj na Piotrkowskiej 95


odebrane nowe przez kolezanke.. moze panie sa zle za to ze ktos 30 odebral emotka


ja odbierałam jeden i w obu Rosmannach dostałam stare zestawy Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2290273 Napisano: 02.04.2009 06:18:26 w Rossmann
Łódz Zielona 4 czy ktos tam odbierał? Ja dzis tam tez dostałam stary zestaw tak jak wczoraj na Piotrkowskiej 95 Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2287522 Napisano: 01.04.2009 04:35:05 w Rossmann
Łódz Piotrkowska 95 wydają stare zestawy te z lakierem
o nowych nic nie wiedzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

Agnes

#2284522 Napisano: 31.03.2009 06:22:18 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
lale3ka napisał(a):

Agnes napisał(a):

lale3ka napisał(a):

Z jakiego konkursu smsowego dzwonią z nr 664-4..-293. Pani kazała wysłać paragon z dopiskiem GARNIER na ul. Jeleniogórską 17 w Krk , ale ja nawet nie wiem co wygrałam i jaki to był konk-jeśli ktoś wie to prosze o odpowiedź emotka


to konkurs co był w carrefour brałas w nim udział?
Moze trafiłas z listy rezerwowej bo do mnie dzwoniła chyba z 2 tygodnie temu


A to byl konk smsowy?? Jest jakis link do tego ??


tak promocyjno smsowy trzeba było kupic 2 produkty Garniera i wysłac smska z odpowiedzia na pytanie czym jest dla Ciebie witalnosc
a link gdzies był w promocyjnych chyba
Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2284511 Napisano: 31.03.2009 06:18:10 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
aaaa do wygrania były kosmetyki i 3 wyjazdy do SPA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2284508 Napisano: 31.03.2009 06:17:21 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
lale3ka napisał(a):

Z jakiego konkursu smsowego dzwonią z nr 664-4..-293. Pani kazała wysłać paragon z dopiskiem GARNIER na ul. Jeleniogórską 17 w Krk , ale ja nawet nie wiem co wygrałam i jaki to był konk-jeśli ktoś wie to prosze o odpowiedź emotka


to konkurs co był w carrefour brałas w nim udział?
Moze trafiłas z listy rezerwowej bo do mnie dzwoniła chyba z 2 tygodnie temu Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2283680 Napisano: 31.03.2009 02:10:03 w TESCO konkursy
ismena napisał(a):

nataaa napisał(a):

malenka89 napisał(a):

nataaa napisał(a):

a co do velveta od 2 kwietani bedzie nowy konk:)



jaki? emotka

Ciekawe, kiedy z tego będą informować emotka



jest w gazetcxe wyprzedzeniowej ale szegolow nieznam nimoge powiekszyc a literki dlamnie za male sa



trzeba kupic recznik velvet i wyslac swoj autorski przepis na ulubiona potrawe emotka
do wygrania: 10 x ekspres do kawy, 100 x stojak na recznik


to jest ten sam co w zeszłym roku
trafiłam wtedy stojak nic nadzwyczajnego Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#2281218 Napisano: 30.03.2009 06:34:27 w Rossmann
mnie sie udało na 4 konta i koniec wiecej nie chce Wyświetl w wątku >>
0 0