Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monika1985monik

monika1985monik

#4773725 Napisano: 21.10.2011 05:36:04 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny ja chciałam tylko zauważyć że nie ważne ile się ma lat ważne na ile się czujemy a dziecko przynajmniej mnie bardzo odmłodziło emotka


A Ty benasia nie myśl o bólu jeszcze przyjdzie na to czas myśl pozytywnie i ciesz się że już nie długo weźmiesz dzidzię na ręce i nigdy w życiu tego nie zapomnisz bo to najcudniejsze uczucie na ziemi emotka Głowa do góry będzie dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4773631 Napisano: 21.10.2011 04:58:57 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Dziewczyny jaka jest górna granica glukozy przy obciążeniu po godzinie?




O ile dobrze pamiętam :
50g glukozy po 1 godzinie 65-160
75g glukozy po 1 godzinie 65-160
75 g glukozy po 2 godzinach 65-130


benasia moje zdanie jest podobne jak dziewczyn ciało daje ci znać że już jest blisko rozwiązanie emotka Ja miałam podobne dolegliwości i urodziłam za 2 tygodnie
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4773107 Napisano: 21.10.2011 01:55:55 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Dziewczyny mam nadzieję, że pielęgniarki pomogą. No właśnie w tym szpitalu gdzie będę rodzić wypuszczają po 5-6 dobach. Mój lekarz Mówił, że boją się szybciej wypuszczać, bo może się wdać zakażenie i itp., ale to mnie tak nie przeraża.
grusia nie dowiadywałam się nic, bo do końca czekałam z wiadomością, czy się obróciło.
A co do tej wróżki to na prawdę dziwne emotka
kalisto mam nadzieję, że będę się czuła jak Twoja siostra emotka
Ps. Fajnie, że razem byłyście emotka
Wiecie, jeśli się będę dobrze czuła to nie przeraża mnie opieka, sama tam nie będę, ale na dwoje babka wróżyła, ale staram się myśleć pozytywnie.




W szpitalu w którym rodziłam 1 dzidzi emotka po cesarce wypuszczają po 4 dniach po naturalnym po 3 dniach, a co do opieki to był telefon na każdej sali i w razie czego dzwoniło się i lekarka zaraz była , po za tym chodziły co chwila i sprawdzały co chwila czy jest ok, do tego raz dziennie przychodziła Pani która pokazywała jak karmić piersią dzidzie bardzo fajnie tylko z 1 się z nią nie zgodzę emotka próbowała mi wmówić że robię źle karmiąc synka z nakładkami ale nie miała racji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4772250 Napisano: 21.10.2011 09:43:51 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

Katrin, ja jestem starsza emotka




Starsza nie starsza na pewno dasz radę z dzidzią więc działaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4772248 Napisano: 21.10.2011 09:43:04 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

ziółko, nie bój się - zabieraj się za dzieciaka emotka super jest - brzuch boli, z cycków się leje, człowiek panikuje co 10 min bo coś mu się dziwnego wydaje, jakiś alien kopie po wnętrznościach, zjada się dziwne smakołyki i chciało by się więcej, ale na koncie zostało 161 zł do końca miesiąca więc chyba można sobie smakołyk narysować - i też je zjeść emotka super jest emotka



Ale to super określiłaś
emotka no 100% prawdy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4771069 Napisano: 20.10.2011 07:25:05 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

katrin22 napisał(a):

grusia napisał(a):

katrin22 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

Dziewczyny od którego miesiąca bierzecie ten magnez ??


jakoś od 20-tego jak się nie mylę.


Oj biedna dlugo w tej ciazy chodzisz emotka hehe

A mnie nic nie rusza emotka jeny pier sie młoda cisnie a teraz wyganiac ja trzeba bedzie emotka


heheh emotka
Grusia daj małej podrosnąć jeszcze, no ale zawsze można męża zaangażować w wyganianie emotka



Ha ha emotka przez Was i ja muszę latać do łazienki aparatki jedne
emotka emotka No a zaangażowaniem męża to dobry pomysł podobno działa emotka


monika jak widzisz człowiek w ciąży ma nie tylko specyficzne poczucie humoru emotka , ale także jest rozkojarzony jak np. ja, zamiast miesiąc, ja czytam - tydzień emotka , do tego dochodzi huśtawka nastrojów, teraz na każdym programie ryczę, czy smutny, czy radosny, to ryczę hehe.




Spoko spoko znam to emotka to moja 2 ciąża więc co nie co wiem emotka odziwo narazie huśtawki nastrojów nie ma ale w 1 ciąży ryczałam o byle co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4771063 Napisano: 20.10.2011 07:23:36 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Ta tylko żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce emotka .



emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4771040 Napisano: 20.10.2011 07:17:04 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

grusia napisał(a):

katrin22 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

Dziewczyny od którego miesiąca bierzecie ten magnez ??


jakoś od 20-tego jak się nie mylę.


Oj biedna dlugo w tej ciazy chodzisz emotka hehe

A mnie nic nie rusza emotka jeny pier sie młoda cisnie a teraz wyganiac ja trzeba bedzie emotka


heheh emotka
Grusia daj małej podrosnąć jeszcze, no ale zawsze można męża zaangażować w wyganianie emotka



Ha ha emotka przez Was i ja muszę latać do łazienki aparatki jedne
emotka emotka No a zaangażowaniem męża to dobry pomysł podobno działa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4770586 Napisano: 20.10.2011 05:23:30 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny od którego miesiąca bierzecie ten magnez ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4769501 Napisano: 20.10.2011 11:35:04 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

no..te moje rozstępy co tak o nie marudziłam wzięły i zniknęły emotka

w sumie dobrze się czuję, nic mnie nie boli, brzdąc mnie kopie po pępku zaciekle... chyba wszystko ok emotka
aż się chyba szarpnę na spacer dzisiaj - tylko parasol muszę zlokalizować emotka




Ha ha a mówiłam że tak będzie
emotka



My dziś jakoś słabo się czujemy i tak pogoda też nas trochę dobija byle do jutra Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4766836 Napisano: 19.10.2011 01:46:44 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

A ja już przygotowana do lekarza emotka
Zauważyłam rozstępy na brzuszku emotka
Jak mi tylko opadł to się pojawiły, taki urok chyba....

trzymajcie kciuki !!!! emotka



No to pozytywnie nastawiona śmigaj do lekarza i zdaj relacje jak było emotka a rozstępami się nie przejmuj emotka u mnie pojawiły się mimo licznych wcieranych kremów itp w połowie ciąży a po ciąży po 2 miesiącach znikły emotka bądz dobrej myśli emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4766712 Napisano: 19.10.2011 01:08:03 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

ja tak myślałam by tak malego ubrać ale nie wiem czy pępuszka nie będzie to urażać:
-kopertowe body kr. rękaw (dlatego kopertowe że łatwiej się maluszkowi zakłada)
-na to miałam zamiar kaftanik bądź koszulkę rozpinaną na całej długości (oczywiście dł. rękaw)
-nie wiem czy rajstopki też zakładać na te małe nóżki???
-potem śpioszki
-i jeśli nie rajstopki to skarpetki (nie wiem czy pod śpiochy czy na)
-ciepły kombinezonik, czapusia cieniutka i na to troszkę większa ciepła, ewentualnie rękawiczki

Nie wiem czy taki komplet będzie ok? czy jeszcze jakąs bluzę na śpiochy -ale chyba nie bo przecież autem pojedziemy.
Tylko co z tym pępuszkiem -czy mu wygodnie będzie?




Ja bym rajstopek nie zakładała emotka skarpetki wystarczą emotka Co do rożka ja małego wiozłam do domu w foteliku więc nie był potrzebny emotka

My wizytę mamy dopiero 7 listopada więc jeszcze poczekamy ale wcześniej muszę zrobić badania a na razie tak mnie mdli rano że nie mam siły na nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4764888 Napisano: 18.10.2011 06:39:11 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

beniaminowa a w którym Ty jesteś tygodniu?

i pytanie takie może trochę głupie, ale czy diagnozę za krótkiej szyjki stawia się po badaniu na fotelu czy z usg też można?




U mnie stwierdzono to na podstawie badania na fotelu Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4764867 Napisano: 18.10.2011 06:33:22 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

Dziewczyny mam problem emotka Byłam dziś na kontrolnym badaniu i wyszło że ma krótką szyjkę emotka miała tak któraś? Co się robi w takiej sytuacji? Bo babka mi powiedziała że mam się oszczędzać i nie nosić (nawet synka)... Tylko ciekawe jak ja mam to zrobić?!
A z dobrych wiadomości to wyniki z krwi ok (nawet mi hemoglobina podskoczyła emotka ) cukier po obciążeniu glukozą też dobrze i w moczu nic nie ma emotka




Ja też usłyszałam taką diagnozę w 1 ciąży, ale po prostu zwyczajnie uważałam ( nie przesadnie) i było ok czego i Tobie życzę emotka Teraz 2 ciąża i też synek nie rozumie że mama nie może go nosić ale ograniczam jego noszenie do minimum i mam nadzieje że też będzie ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4764650 Napisano: 18.10.2011 05:17:20 w Konkursowiczki w ciąży
kotek11 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Kurde też właśnie szukam. A ile kosztuje ta książka? Może się szarpnę skoro mówicie, że warto?


chyba kolo 50zł kazda czesc - nowa. mozna czasem tez na all znalezc tansze



Na allegro nie raz ktoś sprzedaje taniej więc warto poszukać bo książki są super sama w 1 ciąży je przestudiowałam od A do Z i jestem bardzo z nich zadowolona.

Ale Wam zazdroszczę też bym chciała już poczuć ruchy mojego maluszka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4764230 Napisano: 18.10.2011 02:45:00 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

a w ogóle zapomniałam Wam powiedzieć - po dzisiejszej nocy jestem w głębokim szoku...

wieczór jak wieczór, mąż bardzo zmęczony zasnął o 21:30 a ja z nudów leżę obok niego i się wiercę nie mogąc się ułożyć na łóżku... a razem ze mną się wierci brzdąc - ewidentnie mu niewygodnie

no i zaczyna kopać - raz, drugi, trzeci - przyłożyłam rękę do brzucha marząc sobie, że może go poczuję na dłoni, a nie tylko tak od środka
no i poczułam - bardzo delikatne muśnięcia jego silnych kopniaków emotka
i tu nagle - jak mi nie przywali - na dłoni dokładnie poczułam obie stópki maleństwa, a w oczach mi łzy stanęły - tylko nie wiem czy ze wzruszenia, ze strachu czy z bólu - przecież to dopiero 20tc a to małe mnie tak kopnęło, że aż zabolało emotka co będzie później ? emotka




Hi hi emotka mój mały to mnie tak kopał że miałam już nie raz dość emotka ale bardzo mnie to cieszyło choć nie raz naprawdę bolało. Takie maleństwo a ma tyle siły to jest niesamowite emotka Najbardziej to utkwiło mi w pamięci że nie mogłam spać i też się wierciłam z 1 na 2 stronę a gdy tylko przytuliłam się do męża to mały nie raz mu pokazał kto będzie rządził w domu i aż mąż się budził od tych kopniaków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4763993 Napisano: 18.10.2011 01:24:50 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

kotek11 napisał(a):

Agusia niestety (moim zdaniem) starsi ludzie nie sa zyczliwi, bo wychodza z zalozenia ze im sie wszystko nalezy z racji wieku. ja bedac w ciazy jezdzilam do lekarza na koniec miasta (diabetolog)i po drodze mijalam tramwajem 2 rynki/targi. nie raz babia z kula pod pacha leciala do tramwaju obladowana torbami. a jak juz wskoczyla po schodach to szybko omiotla wzrokiem miejsca, upolowala ofiare i zaczynalo sie- wdychnie, sapanie, etc... kiedys sobie mnie upolowala ...a ja grzecznie na krancowce wsiadlam i zajelam krzeselko ze znaczkiem dla ciezarnych...oj co sie nasluchalam... wiec tylko babci odpowiedzialam - ze ja siedze na miejscu dla ciezarnych, jestem w iazy. ale skoro ona tez jest w ciazy i sie czuje gorzej ode mnie to chetnie jej ustapie emotka




Oj masz racje też doświadczyłam takich sytuacji i naprawdę było mi mega przykro , usłyszałam też ( będąc w 9 miesiącu i ledwo co stojąc na nogach) od babci żebym nie cudowała bo ciąża to nie choroba i że jej miejsce się bardziej należy niż mi.



Mnie też jest mega przykro jak się robią tego typu sytuacje, nikt nie pomyśli, że stoję za dwoje, a obciążenie kręgosłupa non stop na kilka kilo, bo tyle brzuch waży, męczy stanie często tak, że aż słabo się robi, do tego mam anemię...



No to witam w klubie ja też mam anemie emotka choć w 1 ciąży jakoś to było zobaczymy jak będzie teraz emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4763950 Napisano: 18.10.2011 01:12:17 w Konkursowiczki w ciąży
kotek11 napisał(a):

Agusia niestety (moim zdaniem) starsi ludzie nie sa zyczliwi, bo wychodza z zalozenia ze im sie wszystko nalezy z racji wieku. ja bedac w ciazy jezdzilam do lekarza na koniec miasta (diabetolog)i po drodze mijalam tramwajem 2 rynki/targi. nie raz babia z kula pod pacha leciala do tramwaju obladowana torbami. a jak juz wskoczyla po schodach to szybko omiotla wzrokiem miejsca, upolowala ofiare i zaczynalo sie- wdychnie, sapanie, etc... kiedys sobie mnie upolowala ...a ja grzecznie na krancowce wsiadlam i zajelam krzeselko ze znaczkiem dla ciezarnych...oj co sie nasluchalam... wiec tylko babci odpowiedzialam - ze ja siedze na miejscu dla ciezarnych, jestem w iazy. ale skoro ona tez jest w ciazy i sie czuje gorzej ode mnie to chetnie jej ustapie emotka




Oj masz racje też doświadczyłam takich sytuacji i naprawdę było mi mega przykro , usłyszałam też ( będąc w 9 miesiącu i ledwo co stojąc na nogach) od babci żebym nie cudowała bo ciąża to nie choroba i że jej miejsce się bardziej należy niż mi. Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4759393 Napisano: 16.10.2011 05:56:25 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

Ja już z dzidzią w domku:)




Gratulacje emotka pozazdrościć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika1985monik

#4746079 Napisano: 11.10.2011 10:35:05 w GFK
0 0