Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kreatia

kreatia

#6341788 Napisano: 04.04.2017 09:30:41 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

wiadomości -> "zaznacz wszystkie nieprzeczytane" -> "usuń" (oklaski)  emotka emotka

a to nie rozwiązuje sprawy:

???

Jak masz kilkadziesiąt nieprzeczytanych wiadomości to nie bardzo emotka  chodzi o ergonomię, wiadomo, że świata ta funkcjonalność  nie zbawi  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6341664 Napisano: 03.04.2017 20:45:19 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
wiadomości -> "zaznacz wszystkie nieprzeczytane" -> "usuń" (oklaski) emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6299543 Napisano: 12.12.2016 21:56:15 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

kreatia napisał(a):

mikron22 napisał(a):

Jaki gust mają w dr. Gerardzie ?

Najwyraźniej słaby, bo nie wygrałam emotka

Ale oczywiście nie odważysz się poddać pod osąd społeczny swojego genialnego zapewne zgłoszenia i nie podasz na forum wysłanego tekstu, o którym tak buńczucznie się wypowiadasz? emotka emotka Tak tylko z ciekawości pytam... emotka

Sam dobrze wiesz, jak kończy się podawanie GENIALNYCH haseł na forum publicznym, a na forum konkursowym tym bardziej, także z ubolewaniem odmówię. Pozwól mi stworzyć sobie ołtarzyk z moich zgłoszeń i czytać je poprawiając humor. Sobie, a nie całemu konkursowemu światkowi  emotka  A poza tym - nie ten konkurs, to inny. Słowo "ciasteczka" zamienię na "karma dla kota", "piwo", albo "tabletki na świąd" i voilla autko moje emotka   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6299132 Napisano: 12.12.2016 09:18:01 w Pomocy!!!!
mikron22 napisał(a):

Jaki gust mają w dr. Gerardzie ?

Najwyraźniej słaby, bo nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>

kreatia

#6277160 Napisano: 29.10.2016 16:07:24 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Wpisuję sobie w wyszukiwarkę "cośtam"i  wyskakują mi konkursy z cośtamami.
Czy dałoby się w liście wyników cośtamów pokazać z jakiej kategorii są dane konkursy? (aktualne, promo...)
Tak, by nie wchodząc głębiej w opis konkursu od razu wiedzieć, czy konkurs jest z interesującej nas grupy? Hę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6271763 Napisano: 19.10.2016 10:49:16 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
jeszcze nie podziękowałam za cudowną funkcjonalność, o której kiedyś tu wspominałam, a mianowicie o filtrowaniu po nagrodach  super sprawa!

Kiedyś już pisałam o wprowadzeniu dodatkowej grupy nagród, tj. "samochód" w końcu samochodów jest do wygrania już całkiem nie mało. Wtedy, gdy o tym pisałam, otrzymałam od Pionasa odpowiedź, że można skorzystać z wyszukiwarki. Niestety, wyszukiwarka znajdzie wszystko, co zawiera słowo samochód, np. radio samochodowe, mapy samochodowe, nawigacja samochodowa, kosmetyki do samochodu, a także treści posiadające słowo "samochód", gdzie nagrody z samochodem nie mają kompletnie nic wspólnego. Może rozważysz, drogi Pionasie, raz jeszcze wprowadzenie nowej kategorii, hmm?    Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6271638 Napisano: 18.10.2016 21:38:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magy2020 napisał(a):

szaradzista1 napisał(a):

Sprawdzilem wszystkie nazwiska z glownych pozycji, w polaczeniu z PKP IC , czesc nazwisk, szczegolnie w W-wy, to nazwiska kolejowych "szyszek" z obecnych lub przeszlych czasow, ale moze to byc zbieg okolicznosci, wszak nazwiska powtarzaja sie....

Taki sam zbieg okoliczności jak w loterii paragonowej, idę na odwyk od loterii

możesz podać przykłady z linkami, chętnie sobie poczytam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6265337 Napisano: 06.10.2016 18:52:42 w Czy informują/ informowali?
nataszka napisał(a):

Kiora Freshmarket informowała?

pewnie jutro emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6264488 Napisano: 05.10.2016 11:33:55 w PLAGIATY
Jkk to jest, że na fejsie nie ma burzy? Nikt nic nie napisał? Aż nie chce mi się wierzyć... Masakra z tą agencją Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6261926 Napisano: 30.09.2016 09:59:44 w WC - rozmowy o wszystkim
Zależy, czy chodzi o laskę marszałkowską, dziadkową czy laskę wanilii. To spora różnica, wiadomo. Skoro jest to tak niejednoznaczne, posługiwać się muszę zwrotem "Proszę Koleżanki", "Proszę Przyjaciółki", "Proszę Konkursowiczki". Wyświetl w wątku >>
2 ace, nkba 0

kreatia

#6228598 Napisano: 13.07.2016 12:22:29 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
dreams napisał(a):

kreatia napisał(a):

pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

W wynikach wyszukiwania najpierw powinny pojawiać się wszystkie TRWAJĄCE konkursy, a potem zakończone  emotka  

domyślnie ustawione jest sortowanie od najnowszych do najstarszych (chodzi o dodanie do bazy i przydzielenie specjalnego ID)

Ma to jakąś logikę, nie zaprzeczam. Nie każdy korzysta z wyszukiwarki w celu znalezienia trwającego konkursu, rozumiem. Ale może można by dodać sortowanie, by po kliknięciu "trwające na górze" czy coś w ten deseń, wszystkie trwające konki były na początku? Jakbym wrzuciła jakieś popularne hasło, np. "voucher" albo "samsung" to stron byłoby bez liku i musiałabym wszystkie przejrzeć, aby szukać trwające konkursy. A tak, jedno kliknięcie i BAM  emotka

Wystarczy wtedy kliknąć sortuj po dacie zakończenia.

ale ze mnie nieogar, faktycznie emotka  dziękuję, nigdy tego nie widziałam. o matko  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6228457 Napisano: 13.07.2016 08:03:48 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

W wynikach wyszukiwania najpierw powinny pojawiać się wszystkie TRWAJĄCE konkursy, a potem zakończone  emotka  

domyślnie ustawione jest sortowanie od najnowszych do najstarszych (chodzi o dodanie do bazy i przydzielenie specjalnego ID)

Ma to jakąś logikę, nie zaprzeczam. Nie każdy korzysta z wyszukiwarki w celu znalezienia trwającego konkursu, rozumiem. Ale może można by dodać sortowanie, by po kliknięciu "trwające na górze" czy coś w ten deseń, wszystkie trwające konki były na początku? Jakbym wrzuciła jakieś popularne hasło, np. "voucher" albo "samsung" to stron byłoby bez liku i musiałabym wszystkie przejrzeć, aby szukać trwające konkursy. A tak, jedno kliknięcie i BAM  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6228446 Napisano: 13.07.2016 06:53:22 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
W wynikach wyszukiwania najpierw powinny pojawiać się wszystkie TRWAJĄCE konkursy, a potem zakończone  emotka  
Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6228389 Napisano: 12.07.2016 22:01:32 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

gdyby można było kliknąć ikonkę przy konkursie np. "wycieczka", a po jej kliknięciu pokazywałyby się wszystkie konkursy w tej kategorii. to byłoby coś! 

miałoby wyszukiwać wszystkie konkursy z taką nagrodą czy tylko w tej konkretnej kategorii?
Mogę podlinkować to pod wyniki z zaawansowanej wyszukiwarki...

wybacz, że tak późno odpisuję emotka
wydaje mi się, że wszystkie konkursy z nagrodą "wycieczka" w danej kategorii  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6217427 Napisano: 20.06.2016 19:30:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

kreatia napisał(a):

defed napisał(a):

Czy Brico wyszło juz poza B?  emotka

kreatia - a o adres @ też pytają? czy tylko zamieszkania?

Tylko zamieszkania emotka  

A o date urodzenia pytają?

nie emotka  ale trzeba podać rozmiar stopy i obwód bicepsa Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6217355 Napisano: 20.06.2016 18:22:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O 18 dzwonili G.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6217232 Napisano: 20.06.2016 16:16:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

Czy Brico wyszło juz poza B?  emotka

kreatia - a o adres @ też pytają? czy tylko zamieszkania?

Tylko zamieszkania emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6217141 Napisano: 20.06.2016 15:00:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonko365 napisał(a):

shell napisał(a):

o co pytają w brico?

podbijam?

Imię, nazwisko, adres emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6217109 Napisano: 20.06.2016 14:40:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktoś pisał o Białogardzie, u mnie też miasto na B, więc raczej alfabetycznie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6217093 Napisano: 20.06.2016 14:30:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

baxter napisał(a):

aurorcia napisał(a):

baxter napisał(a):

czy Brico dzwoni alfabetycznie po miejscowosciach sklepów?

A to nie dzwoni każdy sklep indywidualnie?

pierwszy raz brałam udział bo dopiero od paru miesiecy mamy Brico w miescie i wlasnie nie wiem jak informuja

a informują jaką nagrodę czy nie mówią ?

nie mówią, dzwonią z centrali, powie dopiero pracownik sklepu, który ma dzwonić dopiero po 14 lipca. Wyświetl w wątku >>
0 0