Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kreatia

kreatia

#6470265 Napisano: 06.03.2018 12:47:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1 joan 0

kreatia

#6470261 Napisano: 06.03.2018 12:41:18 w SZUKAM....
joan napisał(a):

kreatia napisał(a):

Zdarzyła się Wam prośba od Kupującego np. telefon o sporządzenie umowy kupna-sprzedaży? Co może z nią zrobić?


Może się tylko zabezpiecza, na wypadek gdyby się później okazało, że telefon był np. kradziony? Inna sprawa, że w tym wypadku powstaje dokumentacja, która zobowiązuje Cię do zapłaty podatku (a może nawet dwóch). Możesz się zgodzić zaznaczając, że cena wzrasta o kwotę, jaką będziesz musiała zapłacić do urzędu emotka

OK, przekonalas mnie do odmowy  emotka   Wyświetl w wątku >>
2 joan, brucee 0

kreatia

#6470246 Napisano: 06.03.2018 12:29:13 w SZUKAM....
Zdarzyła się Wam prośba od Kupującego np. telefon o sporządzenie umowy kupna-sprzedaży? Co może z nią zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6470213 Napisano: 06.03.2018 11:51:23 w Dziś cieszę się z.....
Agnes napisał(a):

ogladam fotki ręczników cieszę się ze nie wysiadłam wczesniej z autobusu i nie podeszłam do hebe by zagrać w konkursie

Mam takie same przemyślenia emotka   Wyświetl w wątku >>
2 jokan, nkba 0

kreatia

#6470108 Napisano: 06.03.2018 09:19:13 w SZUKAM....
kalka napisał(a):

Czy ktoś jest może zorientowany, gdzie obecnie jest promocja cenowa zwykłego masła? (Może Biedronka, Lidl, Tesco, Leclerc...?)

Auchan 3,99zl dwa rodzaje, w tym Łowickie, ale to info z weekendu Wyświetl w wątku >>
2 jokan, kalka 0

kreatia

#6470096 Napisano: 06.03.2018 08:57:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jorunn2010 napisał(a):

kreatia napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

W konkursie Kinder w spisie produktów nie ma tej nowej mlecznej kanapki slice jogurtowej. Myślicie, że można podciągnąc po prostu pod mleczną kanapkę i zagrać? bajdełej - pyszne to! 

Zależy co tam Ci na paragonie wyjdzie emotka  

Kinder jog. kanapka

Ja bym nie ryzykowala, jak byk pisze ze to produkt niepromocyjny emotka   Wyświetl w wątku >>

kreatia

#6470055 Napisano: 05.03.2018 22:37:08 w Biedronka
stamp2 napisał(a):

kreatia napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

kreatia napisał(a):

jak rozumiecie pytanie: "jak pięknie być kobietą?" - sposoby czy odczucia?

Żeby bardziej namieszać ...to na plakacie jest pytanie "Dlaczego pięknie być kobietą?" emotka

O. Mi to rozjaśniło. Dzięki emotka

ale Wy macie rozterki emotka ciekawe jak ja mam na to pytanie odpowiedzieć emotka mnie też podoba sie thermomix emotka

Hola, hola, dżenderem mi tu zajeżdża. Bardziej poprawnie będzie jak będziesz grał o śrubokręty, opony, piwo i telewizory emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6470054 Napisano: 05.03.2018 22:33:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

kreatia napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Kto mi podpowie czy konkurs Jordan ma jakieś ograniczenie w ilości znaków? 

Ja pisałam 160 na wszelki wypadek, bo wydaje mi się, że wcześniej była jakaś dyskusja, że zmienili regulamin, no chyba, że mylę konkursy, to przepraszam.

Zmiana była w crunchipsach  emotka

w dalszym ciągu nie wiem jak jest? czytam i czytam i nie widzę zapisu odnośnie ilości znaków emotka  help

Ja piszę 160, bo wychodzę z założenia że i tak im się nie będzie chciało czytać więcej emotka  więc nie zaglebialam się w temat zmiany reg Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6470043 Napisano: 05.03.2018 22:12:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka misiamarysia napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Kto mi podpowie czy konkurs Jordan ma jakieś ograniczenie w ilości znaków? 

Ja pisałam 160 na wszelki wypadek, bo wydaje mi się, że wcześniej była jakaś dyskusja, że zmienili regulamin, no chyba, że mylę konkursy, to przepraszam.

Zmiana była w crunchipsach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6470039 Napisano: 05.03.2018 22:04:47 w Biedronka
@gnieszk@ napisał(a):

kreatia napisał(a):

jak rozumiecie pytanie: "jak pięknie być kobietą?" - sposoby czy odczucia?

Żeby bardziej namieszać ...to na plakacie jest pytanie "Dlaczego pięknie być kobietą?" emotka

O. Mi to rozjaśniło. Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kreatia

#6470009 Napisano: 05.03.2018 20:14:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jorunn2010 napisał(a):

W konkursie Kinder w spisie produktów nie ma tej nowej mlecznej kanapki slice jogurtowej. Myślicie, że można podciągnąc po prostu pod mleczną kanapkę i zagrać? bajdełej - pyszne to! 

Zależy co tam Ci na paragonie wyjdzie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6469955 Napisano: 05.03.2018 18:34:29 w Biedronka
jak rozumiecie pytanie: "jak pięknie być kobietą?" - sposoby czy odczucia? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kreatia

#6469953 Napisano: 05.03.2018 18:30:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

kreatia napisał(a):

no bo czemu 49 a nie 50, a skoro konkurs trwa 7 dni, to by pasowało idealnie  emotka
ale nie ma dziennych, może i dobrze patrząc na to, co się dzieje się.

Ale 50 jest II stopnia - to co, tych z kolei będzie dziennie 7 i 1/7? emotka

"gratuluję, wygrała Pani 1/7 parownicy. Który dzień tygodnia wybiera Pani jako dzień użytkowania sprzętu? Podaję dane osobowe pozostałych sześciu zwycięzców:" Wyświetl w wątku >>

kreatia

#6469947 Napisano: 05.03.2018 18:23:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

mia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

zaczarowanka napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

E z Biedronki są zwrotki?

no właśnie też się zastanawiam, bo nic nie dostałam emotka

Ahhh czyli powtórka z rozrywki u Albedo?  Że brak zwrotek, bo awaria skrzynki? Szkoda tylko, że tu są dzienne  emotka

Skąd ta pewność? W regulaminie słowem się nie zająknęli o dziennych... emotka

A tak mnie plakat zmylił  emotka  Ale zwrotki nadal brak  emotka

no bo czemu 49 a nie 50, a skoro konkurs trwa 7 dni, to by pasowało idealnie  emotka
ale nie ma dziennych, może i dobrze patrząc na to, co się dzieje się.

Niestety, nigdy nie ma 100% pewności, że nie będą jednak wybierać po 7 laureatów SPA (zgodnie z zamysłem plakatowym)...

ha! ja nawet tego plakatu nie widziałam emotka emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6469943 Napisano: 05.03.2018 18:17:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

mia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

zaczarowanka napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

E z Biedronki są zwrotki?

no właśnie też się zastanawiam, bo nic nie dostałam emotka

Ahhh czyli powtórka z rozrywki u Albedo?  Że brak zwrotek, bo awaria skrzynki? Szkoda tylko, że tu są dzienne  emotka

Skąd ta pewność? W regulaminie słowem się nie zająknęli o dziennych... emotka

A tak mnie plakat zmylił  emotka  Ale zwrotki nadal brak  emotka

no bo czemu 49 a nie 50, a skoro konkurs trwa 7 dni, to by pasowało idealnie  emotka
ale nie ma dziennych, może i dobrze patrząc na to, co się dzieje się. Wyświetl w wątku >>

kreatia

#6469924 Napisano: 05.03.2018 17:12:25 w SZUKAM....
Dzwonili jeszcze do kogoś z neonail?  Bo nie wiem czy się jeszcze jutro łudzić. PWemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6469919 Napisano: 05.03.2018 16:57:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

anetka129 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czytam dzisiejsze hasła z orzecha i przecieram oczy ze zdumienia. Niżej chyba nie da się upaść.  emotka

a jest nagroda główna ? bo ja widzę tylko dodatkowe

Jest... zespół napięcia przedorzeszkowego 

z wrażenia chyba dostaję tego PNSa Wyświetl w wątku >>

kreatia

#6469787 Napisano: 05.03.2018 11:52:19 w SZUKAM....
asiatko napisał(a):

Hej. Nie znam sie na ipadach itp wiec bardzo prosze zyczliwa osobe o informacje czy to wazne czy ipad jest z polskiej dystrybucji czy nie? Bo na moim wygranym w loterii u Smolara nie ma naklejki z informacja o dystrybutorze. A i co z gwarancja? Appe ma jakas tam swoja tylko producenta? cos mi sie obilo o uszy ale nie wiem czy to prawda.

Gwarancja z tego co się orientuję leci od daty aktywacji (12 mcy) , zobacz co Ci pokazuje tu: https://checkcoverage.apple.com/pl/pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6469775 Napisano: 05.03.2018 11:39:47 w Biedronka
Claudia77 napisał(a):

kreatia napisał(a):

asantesana napisał(a):

Wiadomo już, czy w konkursie Streamline trzeba kupić jeden produkt (colgate lub palmolive)?

fakt, w pkt. 4 regulaminu jest napisane nieprecyzyjnie (chociaż wg mnie samo użycie l. poj. określa jedną sztukę)
ale już pkt. 8a) mówi jasno o "jednym, dowolnym produkcie promocyjnym"
dodatkowo, plakaty mówią jednoznacznie o jednym (ponoć)
Także ja kipuję JEDNĄ SZTUKĘ, albo Colgate albo Palmolive  emotka

nie wiem dla mnie niejasny reg., ja kupiłam i to i to na jeden paragon, a jak najwyżej się wyjaśni sprawa to wyslę następne zgłoszenie

ooo, dobrze, że piszesz, że na jednym paragonie można mieć kilka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6469772 Napisano: 05.03.2018 11:35:51 w Biedronka
asantesana napisał(a):

Wiadomo już, czy w konkursie Streamline trzeba kupić jeden produkt (colgate lub palmolive)?

fakt, w pkt. 4 regulaminu jest napisane nieprecyzyjnie (chociaż wg mnie samo użycie l. poj. określa jedną sztukę)
ale już pkt. 8a) mówi jasno o "jednym, dowolnym produkcie promocyjnym"
dodatkowo, plakaty mówią jednoznacznie o jednym (ponoć)
Także ja kipuję JEDNĄ SZTUKĘ, albo Colgate albo Palmolive emotka Wyświetl w wątku >>