Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kreatia

kreatia

#6483021 Napisano: 19.04.2018 09:22:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Stamp2: Banany świetne. Reszta zdjęć raczej mocno przeciętna, by nie powiedzieć, słaba.
Bombę witamin widziałam u kogoś innego w konkursie Vitamini w zeszłym roku, więc to traktuję jako słabą próbą wykorzystania pomysłu. Nie przypadek tutaj, bo ostatnio jak widzę w konkursach jakieś zdjęcie tej pani, kojarzę gdzieś u kogoś podobny pomysł wykorzystany wcześniej emotka    

podajcie linka do bananów, albo na której są stronie, bo musiało mi umknąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6483002 Napisano: 19.04.2018 08:42:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mika287 napisał(a):

mountain napisał(a):

macie jakieś typy na Lewiatana emotka

gdzieś wyczytałam, że stan osób zatrudnionych w całej sieci Lewaitan w październiku 2017 to ponad 27000 osób ale dokładnej liczby nigdzie nie znalazłam.

27000 było na koniec 2016 roku, także nie wprowadzaj w błąd  emotka
dokładnej liczby nikt nie zna, na tym polega cała zabawa emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6482873 Napisano: 18.04.2018 15:39:31 w Czy informują/ informowali?
marzenier napisał(a):

Chrunchips z Zabki ciągle śpi?

mają 19 minut, w porywach do 79   emotka Wyświetl w wątku >>

kreatia

#6482870 Napisano: 18.04.2018 15:36:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marcin1411 napisał(a):

Do kiedy mają poinformować o nagrodach z kubusia/tymbark mus?

https://www.e-konkursy.info/forum/na-co-czekamy/strona/97 emotka ">https://www.e-kon...y/strona/97 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6482869 Napisano: 18.04.2018 15:35:55 w Czy informują/ informowali?
babska napisał(a):

ktoś już pojechał na Seszele z nervomixem? emotka

za szybko. 20tego mają wybrać, do 24 wyniki Wyświetl w wątku >>
2 babska, darog 0

kreatia

#6482849 Napisano: 18.04.2018 13:32:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzikuska21 napisał(a):

a czy informowali juz moze z Igo etapu kubus/tymbark mus w Zabce?

czekamy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6482829 Napisano: 18.04.2018 12:28:22 w Smolar
pioge7 napisał(a):

Czy SMOLAR robi problem z nieczytelnymi paragonami? Mam paragon i ostatnia cyfra jest trochę zamazana, widac że to 0 ale jest mniej czytelna niż poprzednie cyfry paragonu. Nie wiem czy wysłać zgłoszenie czy iść do Biedronki i kupić nowy produkt z nowej kasy? 

skoro widać, to widać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6482817 Napisano: 18.04.2018 12:04:14 w SZUKAM....
benasia napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

basku napisał(a):

szukam informacji w ktorym watku moge dac informacje ze szukam ubran dla dziecka do kupna emotka

gdzie sie takie rozmowy tocza u nas na forum?

wątek kupię 

Kiedys byl watek taki ubranka dzieciece ale nie wiem czy jest jeszcze

tadaaam: https://www.e-kon...ne-ubranka-dzieciece Wyświetl w wątku >>
1 basku 0

kreatia

#6482815 Napisano: 18.04.2018 11:59:28 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

kreatia napisał(a):

pisanie "pod jury", w sposób mega "komercyjny", czyt. "dodajulubieniowy" nie ma związku z moralnością 

Przecież jest związek z moralnością - jednoznacznie negatywny emotka

ha! ekonomia jest niemoralna. zlikwidujmy gospodarkę, bo istnienie podmiotów uzależnione jest od przynoszenia zysków emotka  złe firmy. złe. Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6482811 Napisano: 18.04.2018 11:53:08 w Dziś cieszę się z.....
oj, cb656, bardzo nie zgodzę się z Twoją interpretacją emotka  pisanie "pod jury", w sposób mega "komercyjny", czyt. "dodajulubieniowy" nie ma związku z moralnością  emotka  to jest nauka: ekonomia - prawo popytu i podaży emotka  tylko tyle i aż tyle.

dziś cieszę się, że przed nami dużo wyników emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6482809 Napisano: 18.04.2018 11:47:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryam napisał(a):

Czy na paragonie z Netto, może być 1 owoc i 1 warzywo? emotka

tak emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

kreatia

#6482776 Napisano: 18.04.2018 10:34:24 w Wkurza mnie...
że wątek "wkurza mnie..." liczy 4342 (cztery tysiące trzysta czterdzieści dwie) strony, podczas, gdy "dziś cieszę się z..." - tylko 316.
a może bardziej smuci, ale nie ma wątku "smuci mnie..."
nie lubię tego wątku emotka  czas go zamknąć. Wyświetl w wątku >>

kreatia

#6482689 Napisano: 17.04.2018 21:02:30 w Smolar
atka79 napisał(a):

A mi się wydaje, że jednak to zgłoszenie bierze udział w losowaniu nagrody głównej, bo:
11.12 Jedna osoba oraz osoby z jednego gospodarstwa domowego (przez termin „gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam adres zamieszkania, korespondencyjny lub zameldowania uczestników loterii) może w ramach całej loterii otrzymać maksymalnie dwie nagrody, tj. tylko i wyłącznie jedną nagrodę dzienną oraz tylko i wyłącznie jedną nagrodę główną, z zastrzeżeniem postanowień pkt. 11.17 regulaminu.

To tylko znaczy, że może wygrać dwie nagrody, ale minimum dwoma zgłoszeniami, bo... patrz punkt o usuwaniu zgłoszenia po wygraniu  Wyświetl w wątku >>

kreatia

#6482514 Napisano: 17.04.2018 13:09:52 w Czy informują/ informowali?
silvia8 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

3Niebieska_Laguna napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy informowali z kartami z Biedronki od Velvetu? Bo widzę swój paragon i część numeru telefonu na losowaniu, czyżby aż taki zbieg okoliczności?

Tak informowali. Spróbuj jeszcze sprawdzić na wyniki.smolar.pl

No właśnie albo jestem ślepa, albo nie widzę tam tej loterii Velvetu emotka

https://www.smola...rod-w-loterii-velvet

Widzę tutaj swój numer paragonu i (chyba mój) numer telefonu, ale nie mam jak sprawdzić, czy to na pewno mój... bo żadnego esemesa nie dostałam, czyżby aż taki zbieg okoliczności? Że ktoś z prawie identycznym nr telefonu miał taki sam nr paragonu?

U mnie identyczna sytuacja, chyba nie informowali...

zaraz polecą smsy, bo wrzucili je na stronę: WYNIKI emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

kreatia

#6482410 Napisano: 17.04.2018 10:13:22 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

cb656, pierwsze co zrobiłam to testowanie wujka emotka
no nie działa po części frazy emotka

spróbuj tak:
samoch site:e-konkursy.info

bardzo słabe te wyniki, bo szuka też po forum i zakończone. nie da rady emotka  ale dzięki
stara wyszukiwarka była najlepsza na świecie emotka  (lepsza od gugla, jak widać!) Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6482405 Napisano: 17.04.2018 09:57:01 w Czy informują/ informowali?
rachel napisał(a):

Crunchips żabka?
Kubuś mus żabka?

nie
nie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6482399 Napisano: 17.04.2018 09:46:57 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656, pierwsze co zrobiłam to testowanie wujka emotka
no nie działa po części frazy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6482388 Napisano: 17.04.2018 08:41:59 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wyszukiwarka będzie działać tak jak jeszcze niedawno, a do tego czasu... wychodzi na to, że muszę sobie obrać nową drogę "wyszukiwania"  emotka  
Ale dzięki za włożoną pracę w forum, pionas, widać, że Ci się chce   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6482385 Napisano: 17.04.2018 08:13:46 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

superloser napisał(a):

W oknie wyszukiwania, brak możliwości błędnego spellowania:
Carefour
Duracel
Panten
NIE PRZECHODZI  emotka


W ogóle coś się zmieniło w wynikach wyszukiwania, nad czym ubolewam bardzo. Kiedyś wystarczyło, że wpisałam, np. samoch i wyskakiwały mi wszystkie wyniki, które zawierały tę frazę, samochODY, samochODÓW, samochODZIKI. Dzisiaj, wpiszę samoch i nie ma nic.

Czyli chcąc wyszukać konkursy z voucherami, wpisując frazę "voucher" pojawi mi się konkurs, gdzie do wygrania jest TYLKO JEDEN voucher, bo jak będą dwa voucherY to już nie wyszuka emotka  Dla mnie osobiście: DRAMAT emotka  

kiedyś w bazie było 1000 rekordów, była lekka, teraz jest ponad 130 000 stąd też zmiana sposobu przeszukiwania bazy. Nie jestem Google, nie mam takiego budżetu na autorskie rozwiązania, wybrałem mniejsze zło, jedyne co mi przychodzi do głowy to stworzenie jakieś bazy synonimów, ale wtedy też znajdzie się ktoś kto będzie chciał odnaleźć konkretną frazę/słowo a nie podobne... Utrzymanie rozwiązania przeszukiwania konkursów na starych zasadach czyli *samoch*, gdzie * to dowolne znaki to koszt ok. 13s na prezentację wyników - kto będzie tyle czekał?

superloser dokładamy wszelkich starań aby konkursy opublikowane były bezbłędne, nie stać mnie na sztuczną inteligencję, mogę zrobić w "locie" korektę że jak ktoś wpisze jakieś błędne słowo (takie które będzie w bazie) to zamieni je na poprawne np: carefour zamieni na carrefour

To wyszukiwanie zmieniło się niedawno, mam rację? Dla mnie to podstawa wyszukiwania konkursów, więc teraz zawaliła mi się ergonomia używania serwisu emotka  Nie zauważyłam, żeby ładowało się jakoś przerażająco długo szczerze mówiąc przy poprzedniej wyszukiwarce, a jestem "z branży", więc jesteś dość wyczulona na te kwestie. eh...:zbanowany: Wyświetl w wątku >>
0 0