Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kreatia

kreatia

#6503177 Napisano: 27.06.2018 18:50:50 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Mówienie po imieniu to w ogóle jakieś chore jest emotka Co to za pomysł?

Mam inne zdanie na ten temat. Jak komu pasuje, to nic mi do tego, niech sobie mówią. Każdy rządzi u siebie.

chodziło mi o to, że Teściowa o tym nie decyduje, tylko Rodzic. Mi to nie przeszkadza, tylko w tej konkretnej sytuacji, że decyduje teściowa jest to dla mnie oburzające.
/edit: poprawiłam mój wpis, bo faktycznie był mylący. Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6503167 Napisano: 27.06.2018 18:42:41 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

Wątku tesciowych ciag dalszy: przyjechala moja. na dwa tygodnie. zeby w czasie nieobecności mojej mamy zajac sie moja corka. wszystko krytykuje. wlozylam naczynia do zmywarki. ostentacyjnie wyciagnela je i umyla recznie glosno wzdychajac. ale ja to wszystko cierpie.... ja wytrzymam... zemsta jest przeciez potrawa ktora najlepiej smakuje na zimno.

ps. tak, wiem. powinnam byc wdzieczna za to ze przyjezdza opiekowac sie moim dzieckiem. dziecko w koncu cukier je i oglada telewizje. no i jest uczone zeby mowic do mnie po imieniu, bo sie tak babci podoba

ooo nie :O
Jasne, Teściowa pomaga, więc super. Ale jest u CIEBIE w domu, więc powinna się dostosować. Jak sobie nie życzysz takich smaczków, to może jakoś bardziej konkretnie spróbuj jej określić granice, bo może babeczka nie kuma, jak się mówi nie wprost - jeśli ma nie jeść słodyczy, to MA NIE JEŚĆ SŁODYCZY I KONIEC KROPKA bez dyskusji.
Uczenie mówienia po imieniu przez Babcię to w ogóle jakieś chore jest. Decyzja należy tylko i wyłącznie do Rodzica emotka Co to za pomysł? Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6503092 Napisano: 27.06.2018 16:17:43 w Wkurza mnie...
gosia16 napisał(a):

Kupiłam samsunga s8 na promocji w empiku i on jest z rynku europejskiego emotka  Nie mogę znaleźć info  na stronie empik o tym fakcie. emotka

A to my wyszliśmy z Europy? emotka

/edit: /edit: myślałam że jest jedna, europejska. porób screeny i zwróć, masz do tego prawo Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6503030 Napisano: 27.06.2018 13:56:58 w WC - rozmowy o wszystkim
marzanna napisał(a):

kreatia napisał(a):

marzanna napisał(a):

Poszukuję informacji, w jaki sposób można przyspieszyć wydanie paszportu. Mam dosyć szperania i wiszenia na infoliniach gadania z automatem bo żywy konsultant po prostu nie odbiera telefonu........... emotka

nie da się, znam temat z autopsji, miesiąc temu trwałam w oczekiwaniu, ostatecznie był tydzień przed planowanym terminem. ale dobrze zadzwonić do wydziału paszportowego tego, w którym będziesz dobierać, powinni Ci podać w jakie dni przyjeżdża kurier z paszportami i dzwonić w te dni i mieć nadzieję wtedy  emotka

Tydzień wcześniej też dobrze emotka   Ile czasu w sumie czekałaś?

27.04 złożony, 18.05 był na miejscu, planowana data: 25.05. Zadzwoń sobie do urzędu i zapytaj z jakiego dnia złożenia wniosku przyszły dzisiaj/wczoraj paszporty emotka  to będziesz miała rozeznanie, bo w różnych miastach jest różnie. np. w Bydgoszczy paszport złożony tego samego dnia co w Toruniu jest tydzień szybciej, ze względu na drogę jaką paszport musi pokonać. Wyświetl w wątku >>
1 marzanna 0

kreatia

#6503018 Napisano: 27.06.2018 13:45:48 w WC - rozmowy o wszystkim
marzanna napisał(a):

Poszukuję informacji, w jaki sposób można przyspieszyć wydanie paszportu. Mam dosyć szperania i wiszenia na infoliniach gadania z automatem bo żywy konsultant po prostu nie odbiera telefonu........... emotka

nie da się, znam temat z autopsji, miesiąc temu trwałam w oczekiwaniu, ostatecznie był tydzień przed planowanym terminem. ale dobrze zadzwonić do wydziału paszportowego tego, w którym będziesz dobierać, powinni Ci podać w jakie dni przyjeżdża kurier z paszportami i dzwonić w te dni i mieć nadzieję wtedy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6502986 Napisano: 27.06.2018 12:27:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w myśl zasady: "wybierzemy najlepsze zgłoszenia, damy za nie nic nie warte lejzibagi, a topowe nagrody damy tym miernie piszącym, a nuż będą to mugole. A, kysz, podstępni, zadobrzepiszący konkursowicze" Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6502963 Napisano: 27.06.2018 11:40:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

O matko jak słownik mi słowa pozamienial. Czyli jak wygram ten materac to huśtawki tym samym zgłoszeniem już nie mogę wygrać? 


1 paragon = 1 wygrana


Gdzie masz taki zapis, konkretnie? Jest info 1 paragon = 1 sms, ale o wygranej nic nie ma. Jest za to, że osoba może wygrać po jednej nagrodzie każdego etapu. Byłoby idotyzmem z ich strony wybieranie najlepszych zgłoszeń dnia, a potem nie branie ich pod uwagę przy wyborze nagród tygodnia, wg mnie I i II stopnia będą wybierać z lazybagów, bo jak inaczej? Chociaż regulamin jest lakoniczny w tej kwestii. Albom ślepa. Wyświetl w wątku >>

kreatia

#6502895 Napisano: 27.06.2018 10:17:34 w Dziś cieszę się z.....
ace napisał(a):

cb656 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

cieszę się z fantazji osoby tytułującej ten konkurs emotka
przyznam, że tej marki kosmetycznej nie znałem, choć samą nazwę kojarzę... skądinąd emotka
https://www.e-kon...ta.html#.WzMHVLhhBIU

Tym autorem musiał być facet, bo tylko facet stale myśli o... dziewczynach emotka
(pupa to po włosku w przenośni dziewczyna, podlotek, laska - coś w wieku przejściowym miedzy dzieckiem, a kobietą, taka poczwarka emotka ) emotka

a kto wymyślił nazwę firmy OSRAM?

resoraki SIKU, odzież CIPO & BAXX, lego DUPLO, dużo "smaczków" nazwowych na polskim rynku.
Ostatnio kupiłam nawet GARNUSZEK NA KLOCUSZEK emotka Wyświetl w wątku >>

kreatia

#6502790 Napisano: 26.06.2018 22:45:59 w Czy informują/ informowali?
slonecznik1309 napisał(a):

a Tymbark?

Nie emotka   Wyświetl w wątku >>

kreatia

#6502778 Napisano: 26.06.2018 22:18:25 w Wkurza mnie...
Wiecie co? psioczyłam tu kiedyś na olxowców, że dają absurdalne kwoty i w ogóle są jacyś inni. I trafiło mi się pod rząd trzech NORMALNYCH zupełnie kupujących, także tacy też tam są, spokojnie, w końcu na nich traficie emotka Wyświetl w wątku >>

kreatia

#6502420 Napisano: 26.06.2018 08:40:49 w Lay's
jak agencja mnie przestaje wybierać, to nie zwalam na blokadę i niechęć do mojego nazwiska, tylko stwierdzam, że pewnie mój styl się nie podoba osobie wybierającej.
jak można twierdzić, że jest blokada na loterii? Loteria to loteria, raz się trafi, raz się nie trafi. Ze statystyką macie problem?
emotka Wyświetl w wątku >>

kreatia

#6502403 Napisano: 26.06.2018 06:40:15 w Lay's
A może po prostu osoba/y wybierająca/e się zmieniły? Jakoś nie widzę tej eliminacji nazwisk. Spróbujcie na świeże dane, to się wyjaśni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6502049 Napisano: 25.06.2018 13:01:30 w Czy informują/ informowali?
Selenka już pewnie była, hmm?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6501819 Napisano: 24.06.2018 22:02:47 w Sport
Biedrona zachwycona, płacić nie musi emotka

Wyświetl w wątku >>

kreatia

#6501799 Napisano: 24.06.2018 21:45:49 w Sport

kreatia

#6501754 Napisano: 24.06.2018 20:55:50 w Sport
nelunia napisał(a):

A może by tak wyjść z psem na spacer, żeby ostudzić emocje?... kurde, zapomniałam, że nie mam psa emotka

bardziej konstruktywne będą zakupy konkursowe (gdzie nie trzeba kibicować, of course!)
niech se nasi przegrywają, a Ty dziabniesz sobie autko emotka  O! Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

kreatia

#6501750 Napisano: 24.06.2018 20:46:45 w Sport
mia napisał(a):

No i powiedzcie mi, jak na dzisiejsze konkursy mam pisać hasła zagrzewające naszych do walki, czy toasty na cześć naszej reprezentacji, jak za chwilę może być po ptokach? emotka Przecież to się mija z celem... Chyba, że będę im życzyć przyszłego Mundialu.
Wena mi spadła do zera. emotka

dlatego ja starałam się zamknąć tematy przed 20tą emotka  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, defed 0

kreatia

#6501644 Napisano: 24.06.2018 08:51:16 w Wkurza mnie...
budryska napisał(a):

Wkurzył mnie wczoraj wieczorem facet na rowerze. Wracam z zakupów samochodem, z dziećmi na pokładzie, a tu nagle ten gość zasuwa sobie ulicą, mimo zakazu i tego, że obok chodnik i ścieżka rowerowa emotka Mało tego - facet jedna ręką trzymał kierownicę, bo w drugiej miał telefon, z którego sobie coś czytał. Z naprzeciwka był duży ruch i nie dało się go tak łatwo wymiąć, wiec za jego plecami zrobił się korek.
Czy ludzie to naprawdę nie mają żadnej wyobraźni?  emotka

jakiś czas temu starszy Pan na skrzyżowaniu równorzędnym pomykał rowerem, w prawo nie patrząc oczywiście, ja na pierwszeństwie, zwróciłam uwagę, że jak to on mi się pod koła wtarabania, a Dziadzio oburzony: "Ale ja przecież jestem ROWEREM", czytaj: "weź się usuń kobieto, bo ja mam tu bezwzględne pierwszeństwo!" I basta. Tak będzie, dopóki w ruchu uczestniczą ludzie nie muszący znać przepisów drogowych... Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

kreatia

#6501556 Napisano: 23.06.2018 19:45:38 w Pomocy!!!!
afirlit1994 napisał(a):

Czy mogę wziąć udział w konkursie Tyskie mając na paragonie napisane Tyskie 500ml. W regulaminie jest 550 ml? Proszę o szybka pomoc.

masz odpowiedź w pytaniu, które zadajesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6501018 Napisano: 22.06.2018 07:57:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
Dobra, spokój tutaj, bo naprawdę się odechciewa. Myślałam, że toczy się jakaś fajna dyskusja na temat wyników, a tu znowu jakiś kwas.  Wyświetl w wątku >>