Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kammaro

kammaro

#4760575 Napisano: 17.10.2011 08:50:06 w Inne mniejsze markety
helatko napisał(a):

kammaro napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

Kammaro, to znaczy że odesłałaś oryginały i nagrody nie masz? emotka


Dokładnie tak, a główna (te 1000zł) wpadła na sąsiadkę, gdzie odsyłałam tylko skan


a na liście laureatów już jest sąsiadka? bo nie wiadomo czy te nagrody już rozdane tylko lista nie zaktualizowana czy nie.


Tak, sąsiadka jest i bon turystyczny już dawno w domu Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4760557 Napisano: 17.10.2011 08:45:33 w Inne mniejsze markety
czarnygreg napisał(a):

Kammaro, to znaczy że odesłałaś oryginały i nagrody nie masz? emotka


Dokładnie tak, a główna (te 1000zł) wpadła na sąsiadkę, gdzie odsyłałam tylko skan Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4760546 Napisano: 17.10.2011 08:41:06 w Inne mniejsze markety
helatko napisał(a):

toka napisał(a):

jesli o mnie chodzi to ciągle czekam na rozwiąznie konka z tqg Wakacje z Vizirem -mimo iż konk skończył sie w czerwcu ciągle brakuje połowe laureatów http://e-kupon.in...acje-z-vizirem.html? title=Wakacje%20z%20Vizirem emotka


no właśnie czy ktoś też jeszcze czeka na magiczną listę laureatów? bo mam wrażenie, że agencja sobie cichutko siedzi aż zapomnimy o tym konkursie. a gdzie rezerwa z tego konkursu? nikt nie został powiadomiony? ile czau można rozwiązywać konkurs i kombinować.


Ja im odesłałam oryginały i się na leżaki nie załapałam, a ponad miesiąc temu na męża telefonie, że jest rezerwowym i proszę aby odesłać skan. emotka emotka
Ciekawe, co zrobili z tymi paragonami, które im odesłałam emotka
Na początku dzwoniłą, ale albo nikt nie odbierał, albo pani nie było no i mi się odechciało... Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4760258 Napisano: 17.10.2011 07:18:46 w Kaufland konkursy
monia24 napisał(a):

czy ktoś ma zapisany regulamin?


Cytat
REGULAMIN KONKURSU
Troszczymy się o rodzinny budżet”
prowadzonej w sklepach sieci Kaufland

1.Konkurs „Troszczymy się o rodzinny budżet” zwany dalej konkursem, odbywa się w sieci sklepów Kaufland. Szczegółowy spis sklepów wraz z adresami znajduje się w załączniku nr 1.
2.Okres trwania konkursu: 25.08 – 11.09.2011r.
3.Organizator konkursu: TQ Group Sp. z o.o. ul. Albańska 18/6, 60-123 Poznań, tel/fax 061 830 00 95, biuro@tqg.pl
4.Marki biorące udział w konkursie: Ariel, Bonux, Vizir, Lenor, Fairy, Dreft, Pampers.
5.Udział w konkursie biorą klienci, którzy w okresach i miejscach wskazanych w p. 1 i 2 regulaminu:
a.zakupią dwa dowolne produkty wymienione w pkt. 4 niniejszego regulaminu oraz
b.wyślą SMS na numer 71022 o treści: „KAUFLAND.KOD.ODPOWIED¬” (wiadomość nie może być dłuższa niż 160 znaków. Koszt SMS to 1,23 zł brutto), wpisując w miejsce słowa „KOD”, kod pocztowy sklepu w którym były robione zakupy, a w miejsce słowa „ODPOWIED¬”, odpowiedź na pytanie: „Dlaczego lubisz robić zakupy w KAUFLAND?” oraz
c.zachowają paragon lub fakturę poświadczające dokonanie zakupu produktów biorących udział w konkursie.
6.Nagrodą główną w konkursie są dwa bony Kaufland, po 50,00 PLN każdy, na łączną wartość 100,00 PLN brutto. Łączna ilość nagród przypadająca na wszystkie sklepy 600 sztuk (po 4 nagrody na każdy sklep), o łącznej wartości 60 000,00 PLN.
7.Kryterium otrzymania nagrody jest:
a.wybranie przez komisję treści odpowiedzi na pytanie, o którym mowa w pkt. 5b. regulaminu, jako jej zdaniem najciekawszej, oryginalnej, nietuzinkowej oraz
b.spełnienie warunków pkt. 5 regulaminu oraz
c.pisemne pokwitowanie odbioru nagrody na Protokole Odbioru Nagrody.
8.Poinformowanie uczestników, którzy zostali wytypowani jako finaliści konkursu nastąpi telefonicznie lub drogą SMS
w terminie do 10 dni od wytypowania finalistów. Następnie z grona finalistów zostaną wytypowani laureaci konkursu.
9.Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie przez Uczestnika, któremu przyznano nagrodę, następujących danych: imię
i nazwisko, adres zamieszkania, adres zameldowania, numer NIP, PESEL, numer dowodu osobistego, adres Urzędu Skarbowego, kserokopia dowodu osobistego oraz oryginału paragonu. Kserokopie zostaną zniszczone niezwłocznie po odebraniu nagrody przez Uczestnika.
10.Nagrody będą przekazywane laureatom w terminie ustalonym indywidualnie z laureatami. Termin odebrania nagrody nie może przekraczać 14 dni od daty powiadomienia laureata od wygranej.
11.Jeżeli laureat konkursu nie będzie mógł, z przyczyn od organizatora niezależnych, odebrać nagrody w terminie określonym
w pkt. 9 regulaminu - traci on prawo do odbioru nagrody. W sytuacji takiej zostanie wybrany kolejny laureat, według reguł określonych w niniejszym regulaminie.
12.Nagrody przewidywane w ramach niniejszego konkursu, wręczone zostaną zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Nagrody są opodatkowane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.
13.W przypadku nagród odebranych przez podmioty gospodarcze lub osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
w związku z tą działalnością, wartość nagrody stanowi dla podatnika przychód z prowadzonej przez niego pozarolniczej działalności gospodarczej.
14.Uczestnik konkursu może wziąć tyle razy udział w konkursie, ile razy spełni warunki niniejszego regulaminu. Każdemu uczestnikowi przysługuje jednorazowe prawo do wygrania nagrody, pod warunkiem spełnienia kryteriów otrzymania nagrody.
15.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość działania operatorów prowadzących lub obsługujących sieć telefonii komórkowej w tym w szczególności za dostępność lub przepustowość takich sieci, czytelność lub poprawność uzyskiwanych za ich pomocą wiadomości SMS, a także inne kwestie techniczne mogące mieć wpływ na prawidłowe dostarczanie wiadomości.
16.Wszelkie reklamacje związane z przeprowadzeniem niniejszego konkursu należy zgłaszać pisemnie listem poleconym na adres organizatora. Reklamacja będzie rozpatrywana w terminie 30 dni od dnia jej otrzymania. O decyzji dotyczącej reklamacji uczestnik zostanie poinformowany pisemnie na podany przez siebie adres. Decyzja organizatora w przedmiocie rozstrzygnięcia reklamacji jest ostateczna i wiążąca.
17.Udział w konkursie mogą brać tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
18.Organizator zastrzega sobie prawo wstrzymania lub zamknięcia wcześniej konkursu bez podania przyczyny.
19.Udział w konkursie równoznaczny jest z akceptacją niniejszego regulaminu.
20.W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy sklepów Kaufland, pracownicy i współpracownicy TQ Group Sp. z o.o., pracownicy Procter&Gamble, oraz małżonkowie i zstępni wymienionych.
21.Niniejszy regulamin będzie dostępny w Punkcie Obsługi Klienta.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4760236 Napisano: 17.10.2011 07:13:53 w Kaufland konkursy
gargi napisał(a):

joan napisał(a):

Właśnie dostałam eska o byciu w gronie finalistów konka Troszczymy (...) budżet. Może mi ktos powiedzieć, który to konkurs - ten ostatni, czy poprzedni? Bo tyle to wszystko trwa, że już sama nie wiem emotka


ten ostatni... w sensie z końca sierpnia. prawda? tam trzeba było 2 produkty m.in. fairy, taaak?


Trwał do 11.09, odpowiedź na pytanie: „Dlaczego lubisz robić zakupy w KAUFLAND?” Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4755537 Napisano: 14.10.2011 07:59:18 w Carrefour konkursy
berenika2005 napisał(a):

czy ktos wie co z konkursem BIC?


Rozwiązany, w poniedziałek były smski Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4755496 Napisano: 14.10.2011 07:47:01 w Konkursy ABC
basiab40 napisał(a):

biokoo napisał(a):

CZY NA paragonie musi widniec nazwa sklep ABC? bo w moim miescie sa sklepy nazywaja sie ABC a drukuja inne paragony..


Sądzę, że na żadnym paragonie nie ma nazwy ABC, bo ta sieć działa w formie franszczyzny.


W moim sklepie jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4755463 Napisano: 14.10.2011 07:35:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
...Pierwsze hasło reklamowe Lidla w Polsce to Lidl jest tani. Zastąpiono je następnie Lidl ceni jakość, a jesienią 2010 wprowadzono najnowsze hasło Lidl mądry wybór.... Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4754669 Napisano: 14.10.2011 03:09:41 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

kammaro napisał(a):

beata21 napisał(a):

Ostatnio jak informowali z sierpnia zaczeli dzwonic chyba 12


a teraz mają poślizg spowodowany błędem systemowym (NETTO i Carrefour)i z mniejszych będą dzwonić od poniedziałku. I tym optymistycznym podejściem do sprawy rozpoczynam weekend emotka emotka emotka




no to ciekawe jakim cudem nasza olunka autko z Netto skasowała emotka emotka emotka emotka


Ale o co chodzi? Olunka ma autko z Netto, bo czytali te błędne smsy, ale pewnie z dwa dni im zajęło ręczne posegregowanie skoro system komputerowy tego nie zrobił i ostatecznie poprawnych zwrotek nie dostaliśmy. A czytać, czytali, bo Olunka rónież miała błędną zwrotkę.
I w ogóle proszę się mnie nie czepiać, bo staram się pozytywnie podejść do sprawy, aby nie mieć złego humoru przez weekend emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4754638 Napisano: 14.10.2011 02:58:12 w Inne mniejsze markety
beata21 napisał(a):

Ostatnio jak informowali z sierpnia zaczeli dzwonic chyba 12


a teraz mają poślizg spowodowany błędem systemowym (NETTO i Carrefour)i z mniejszych będą dzwonić od poniedziałku. I tym optymistycznym podejściem do sprawy rozpoczynam weekend emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4754607 Napisano: 14.10.2011 02:46:36 w Inne mniejsze markety
Nie wierzę! Poza tym, telefon odbiera pan, a w sprawie wygranych dzwoniła pani. Może pan myśli, że już są wszyscy powiadomieni. On pewnie nie wie, że na forum trwają dyskusje na temat tego, co mówi. Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4754554 Napisano: 14.10.2011 02:32:16 w Inne mniejsze markety
A może panu się miesiące pomylili i miał na myśli sierpień (we wrześniu byli powiadomieni)
Uwierzyłabym, że autko z Carrefoura nie trafiło na forum, ale nie tyle marketów! Ostatnio zajęło im informowanie parę dni, a teraz regulaminowo jeszcze mają czas,no i dopiero powiadomili Netto i być może Carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4754296 Napisano: 14.10.2011 12:57:18 w TESCO konkursy
polec napisał(a):

Oświećcie mnie, jak to było z tesco Disney.

jest jakaś lista czy tylko listy polecone dzisiaj przyszły ??


Dzisiaj listy przyszły, ale można zadzwonić i zapytać Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4754030 Napisano: 14.10.2011 11:23:42 w Inne mniejsze markety
mundek2004 napisał(a):

kammaro napisał(a):

Dostał już ktoś z Drogerii Aster? Na ulotkach jest mowa o pralce Indesit a w regulaminie o pralce Samsung WF9702N5V. Róznica w cenie wynosi 300zł, dlatego ciekawi mnie, jakie pralki przyjdą?
A telewizor z E ktoś już ma u siebie? Jesli tak, to jaki model wysyłają?



w jakim regulaminie czytałaś o tych samsungach bo na stronie jest indesit
http://www.zablys...f/Drogerie_Aster.pdf


Mam zapisany w notatkach taki link do regulaminu:
http://www.droger...drogerie%20aster.pdf
...9. Nagrodą w Konkursie jest:
a) nagroda główna w postaci Pralki Samsung WF 9702 N5V o wartości 1045,50 zł. brutto...
cena pasuje do Indesit Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4753693 Napisano: 14.10.2011 09:29:11 w Inne mniejsze markety
Dostał już ktoś z Drogerii Aster? Na ulotkach jest mowa o pralce Indesit a w regulaminie o pralce Samsung WF9702N5V. Róznica w cenie wynosi 300zł, dlatego ciekawi mnie, jakie pralki przyjdą?
A telewizor z E ktoś już ma u siebie? Jesli tak, to jaki model wysyłają? Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4753678 Napisano: 14.10.2011 09:25:35 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

Czy były już smsy z tego etapu Playboya, co się kończył 06.10? emotka


Przed chwilką Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4753468 Napisano: 14.10.2011 07:54:08 w Paragony
Znalazłam w paragonach Syoss z 25.08, chetnie oddam za doładowanie lub wymienię na inny paragon konkursowy (tylko nie Kaufland)
Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4751968 Napisano: 13.10.2011 01:19:14 w Carrefour konkursy
Dot. E w Netto i Carrefourze
Smski, na które nie przyszła prawidłowa zwrotka, były czytane i brane pod uwagę. Dowodem tego jest nasza koleżanka Olunka Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4751931 Napisano: 13.10.2011 01:04:08 w Gratulacje! Dla wygranych!
Olunka
G-R-A-T-U-L-A-C-J-E !!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#4748830 Napisano: 12.10.2011 10:55:27 w TESCO konkursy
Gdzie są wyniki, albo poproszę o numer tel, gdzie trzeba zadzwonić Wyświetl w wątku >>
0 0