Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kammaro

kammaro

#6542703 Napisano: 29.10.2018 12:42:35 w Pomocy!!!!
Potrzebuję pomocy przy wypełnieniu wniosku do Sądu w sprawie odrzucenia spadku córki.
Wznoszę o zezwolenie na dokonanie czynności prawnej przekraczającej zakres zwykłego zarządu majątkiem małoletniego polegającej na ... co tu wpisać?
 Oraz muszę napisać uzasadnienie i nie wiem, co wpisać. 
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6542643 Napisano: 29.10.2018 09:48:08 w Kupię...
Kupie bon/kod do Media Expert (np z Pall Mall perspektywa)
Kupie Apple Watch  Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6541821 Napisano: 25.10.2018 11:14:06 w Loterie bramkowe
danae napisał(a):

Czy ktoś mi pomoże zlokalizować kod z płatków Nestle?
Zeżarłam pół kilo płatków, a kodu jak nie widziałam, tak nie widzę  emotka

Szukaj na wewnetrznej stronie opakowania w poblizu kodu kreskowego.  Wyświetl w wątku >>
2 staszek, danae 0

kammaro

#6541635 Napisano: 24.10.2018 15:58:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
superloser
A Ty dalej pierdoły piszesz...
To, co Tobie sie wydaje nie pokrywa sie z prawda. I wkurza mnie wydzwiek Twoich wpisow, bo brak w nich zwrotow "wydaje mi sie", "mysle, ze" sprawia, ze Twoje posty dla nowicjuszy wydaja sie "logiczne", ale podejrzewam, ze konkursowicze z dlugoletnim stazem za glowe sie lapia. Wyświetl w wątku >>

kammaro

#6541338 Napisano: 23.10.2018 18:20:48 w Loterie bramkowe
happiness napisał(a):

superloser napisał(a):

rufus napisał(a):

superloser napisał(a):

Łaciate jest po 2,4-2,8zl.
Masz swoj sklepik albo kolezanka, albo pani na osiedlu gdzie JAKIEŚ MLEKO ma po 2,2zl. 
Kupisz od niej (albo u siebie) 100 litrów, pieczątka nic  NIE kosztuje. ONA ma obrôt, Ty masz 30-50zl oszczędności i KODY Łaciatego  ze zdjęcia.
Tak super zabezpieczona loteria.  emotka

Dla mnie zachód o podpisy, pieczątki i jeszcze robienie zdjęć 100 mlekom nie jest wart zaoszczędzonym 30 zł.  emotka
Ale może nie jestem aż tak przedsiębiorczy.  emotka

Zdjęcie to 10 sekund - 12 kodów w pudełku.
Masz sklep albo pracuje w takim, gdzie paragon wybija MLEKO - bez opisu, to możesz je zbierać a potem pieczatkami dekorować  emotka
Loteria przygotowana pod oszustów, mało-osiedlo-wiejskich sklepików. 

A mnie ciekawi czy oni gdzies sprawdzają te paragony które się wpisuje przyz głoszeniach? Jeśli wysyłą im się potem skan paragonu to potem weryfikują to w jakimś systemie czy taki paragon istnieje? Czy po prostu widzą skan, dane z paragonu zgadzają się z tymi przy zgłoszeniu podanymi i weryfikacja pozytywna?  emotka

Jeśli paragon jest z marketu to sprawdzają w systemie, a jeśli z osiedlowego sklepiku to (z autopsji) dzwonią do sklepu. Poza tym często proszą o odesłanie wszystkich zgłoszonych paragonów Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6541301 Napisano: 23.10.2018 15:48:34 w Czy informują/ informowali?
Czy z niedzieli byly juz maile z Winiar o byciu laureatem rezerwowym? Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6541019 Napisano: 22.10.2018 17:25:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@ case
pytanie tak, ale odpowiedzi dotyczyły wszystkich zwykłych loterii. Ofc to jest moje zdanie, ale myślę, że pokrywa się z większością konkusowiczów. Więcej produktów kupujemy na hasłowe niż na zwykłe loterie.
Podkreślam zwykłe, bo loteria loterii nierówna Wyświetl w wątku >>

kammaro

#6541007 Napisano: 22.10.2018 17:11:31 w Winiary
kreatia napisał(a):

Czy mail o byciu laureatem rezerwowym dostaje się po informacji na stronie "gratulujemy wygranej"? Czy po "niestety nie udało się"? 

Po " Niestety nie udalo sie" Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

kammaro

#6540997 Napisano: 22.10.2018 16:59:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@ case długo trawało, ale znalazłam emotka  

"... Napisano: czwartek, 21 kwietnia 2011, 02:03:28

"agencjasmolar napisał(a):Witam, 

pozwólcie, że najpierw się przedstawię - jestem pracownikiem Agencji Promocyjno-Reklamowej SMOLAR (www.smolar.pl), która często jest organizatorem różnych konkursów i loterii konsumenckich. Właśnie od uczestników organizowanych przez nas promocji dowiedzieliśmy się, że istnieje to prężne forum skupiające miłośników konkursów  emotka  

Ale do rzeczy: pomysł, aby skontaktować się z Wami wziął się stąd, iż zastanawialiśmy się ostatnio nad przyczynami mniejszego niż zazwyczaj zainteresowania organizowaną przez nas loterią „Odśwież swój styl z Perwoll (www.smolar.pl/aktualnosci/zobacz/239.html) . Tego typu akcje przeprowadzamy na zlecenie Henkla cyklicznie i przeważnie liczba przysyłanych codziennie SMS-ów od uczestników była większa. Postanowiliśmy więc poradzić się Was - uczestników, do których kierujemy nasze konkursy, jaki jest powód tego relatywnie małego odzewu ze strony konsumentów, z Waszej strony. Czy nagrody są za mało atrakcyjne, loteria za słabo nagłośniona, a może na sklepie informacja o loterii jest za mało widoczna?

Przyznam, że bardzo jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Z góry dziękuję za zrozumienie i Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam!!!  emotka  

P.S. Przepraszam, że moje pytanie zadaję pod tym tematem, ale jako świeżak nie mogę założyć nowego tematu."

Link do wątku, bo odpowiedzi konkursowiczów, mogą byc interesujące dla organizatora emotka
https://www.e-kon.../strona/20/#p4305846 Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6540945 Napisano: 22.10.2018 14:49:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@ darog
Smolar ma tez oficjalne konto. Pamietam, jak pytal nas, dlaczego na kreatywne jest wiecej zgloszen niz na loterie Wyświetl w wątku >>
3 pioge7, kkbt, mia 0

kammaro

#6540777 Napisano: 21.10.2018 23:54:06 w Loterie bramkowe
superloser
takie pierdoły piszesz, że szok. Nie masz pojęcia o hurtowym kupowaniu na loterie, wiec nie wypisuj takich bzdur emotka
Żeby w osiedlowym sklepiku kupic produkt na 100 paragonów, to musisz zamówić wcześniej towar, bo tam jest po kilka/ kilkanaście sztuk. Żeby ekspedientka nazbierała 100 paragonów na konkurs, to trwałoby to pewnie kilkanaście dni, a na loterię 100 paragonów, to jest "chwila" grania. Samo nabicie 100 paragonów w małym sklepiku, to spokojnie ponad godzina stania przy kasie, bo wypada przepuścić normalnych klientów. Do tego jeszcze pieczątki i adnotacja, że to Łaciate... Ciekawe gdzie znajdziesz taką ekspedientkę, która chętnie odłoży swoją robotę (obsługa klientów, wykładanie towaru, zamówienia i sprzątanie).  Wyświetl w wątku >>

kammaro

#6537429 Napisano: 12.10.2018 11:05:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
DHL Kiora Leclerc Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6533207 Napisano: 30.09.2018 11:44:43 w Konkursy firm tytoniowych
Do tego nigdy nie przychodzi potwierdzenie na maila... Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

kammaro

#6530644 Napisano: 21.09.2018 16:45:01 w Informują
1 mia 0

kammaro

#6530638 Napisano: 21.09.2018 16:15:01 w Konkursy firm tytoniowych
mia napisał(a):

kammaro napisał(a):

mia napisał(a):

Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego link z smsa przekierowuje mnie na stronę Error 50? emotka
Miał/ma ktoś tak?

Ja miałam. Zadzwoń do nich. Pewnie wyślą Ci jeszcze raz. Mi wysyłali chyba 4 razy, w końcu podałam im dane telefonicznie

Dzięki. emotka Dzwoniłaś na ten numer infolinii 801... z ich strony?

Tak emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

kammaro

#6530634 Napisano: 21.09.2018 16:09:13 w Konkursy firm tytoniowych
mia napisał(a):

Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego link z smsa przekierowuje mnie na stronę Error 50? emotka
Miał/ma ktoś tak?

Ja miałam. Zadzwoń do nich. Pewnie wyślą Ci jeszcze raz. Mi wysyłali chyba 4 razy, w końcu podałam im dane telefonicznie Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

kammaro

#6529663 Napisano: 18.09.2018 18:18:17 w Połączenia nieodebrane
226160303 Happen House? Z czego mogli dzwonić? Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6528555 Napisano: 14.09.2018 20:17:42 w Konkursy firm tytoniowych
niunia-k napisał(a):

kammaro napisał(a):

niunia22
To nie są atrapy emotka  Da się je wygrać tylko jest ich po kilka sztuk.

Ok czyli muszę polować na nie początkiem następnego miesiąca ?

Nie mam dostepu do regulaminu, ale w nim jest opisane kiedy i ile wybieraja. Te na 100 i 200 chyba raz w miesiacu, bo ja zdazylam zapomniec, ze cos tam slalam. A np Allegro 20zl przyslali po kilku dniach.  Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

kammaro

#6528553 Napisano: 14.09.2018 20:10:19 w Konkursy firm tytoniowych
ewunia
Gratki! Oby potwierdził się ich schemat informowania przez kilka dni emotka
niunia22
To nie są atrapy emotka  Da się je wygrać tylko jest ich po kilka sztuk. Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6528525 Napisano: 14.09.2018 18:39:15 w Konkursy firm tytoniowych
niunia-k napisał(a):

Jak tam L&M odzywały się do kogoś ?
Pytanko czy ktoś coś wymienił w Pallmall za uzbierane punkty ? Do kiedy w ogóle jest to ważne , regulaminu dotyczącego voucherów nie mogę znaleźć  emotka

Ja odbieralam. Kod przychodzi na maila. Jeden przyszedl prawie po miesiacu, inny po kilku dniach. Tylko, ze z tego co pamietam, tam tez sie wpisywalo odpowiedz i oni wybieraja "zwyciezce"
L&M do mnie sie nie odezwal. Licze, ze jeszcze nie informowali emotka Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0