Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kammaro

kammaro

#6066366 Napisano: 03.09.2015 16:16:32 w Połączenia nieodebrane
0 0

kammaro

#6064303 Napisano: 01.09.2015 12:04:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
carissma napisał(a):

luko922 napisał(a):

Wygrane dziś selfie sticki są z tego ostatniego etapu?

Też mnie to ciekawi. Z jakich dni macie wygrane?

Tak, ja mam z ostatniego dnia Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6064289 Napisano: 01.09.2015 11:53:54 w Paragony
Mam wolne paragony Danio z C4. Chętnie oddam jeden za wygrany numer Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6061338 Napisano: 26.08.2015 01:19:30 w Pomocy!!!!
W sendit kurierem DPD wszyskie wysylam jako standardowe (w kartonie,folii,,a nawet czarnym worku na smieci xD
Nigdy kurier mi nie zwrocil uwagi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6060957 Napisano: 25.08.2015 13:02:38 w Pomocy!!!!
grabek03 napisał(a):

Czyli jeśli zamawiam kuriera i wybieram przesyłkę pobraniową to w kwocie do zapłacenia doliczam koszty przesylki czy tylko tę kwotę którą kupujący musi zapłacić za mój towar? emotka  z tym towarem bez skojarzeń proszę!  emotka

Jeśli z kupującym uzgodniłaś, że Ty pokrywasz koszt wysyłki, to nie wpisujesz (kwota, którą wpiszesz, to kwota, jaką kurier pobierze od adresata)
Jeśli to kupujący ma pokryć koszt wysyłki, to doliczasz, żeby Ci się zrócił koszt  (za przesyłkę płacisz z góry).
Ja zamawiam zawsze kuriera przez https://sendit.pl/ emotka ">https://sendit.pl/ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6060562 Napisano: 24.08.2015 15:55:15 w TESCO konkursy
Wszyscy dostali dziś golarki? U mnie ani maila, ani kuriera  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6060214 Napisano: 23.08.2015 19:27:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taalvikki napisał(a):

kammaro napisał(a):

taalvikki napisał(a):


otóż to. rozmaite mamusie nie wstydzą się pokazać swojego dziecka nago/półnago, ale jakoś siebie tak ochoczo nie fotografują i nie wygrywają swoimi podobiznami w takich, jak to mówią, "nieintymnych" sytuacjach. dziwne. aczkolwiek wiadomo, o co chodzi - wszyscy wiemy, jakie rzeczy są wybierane w konkursach (wystarczy wspomnieć nieszczęsną visę), więc, wykorzystujemy co się da, nawet wizerunek dzieci. oczywiście rozumiem, że rodzice takie foty robią i że później ich dzieci je oglądają i się dziwią, że takie były, ale, na boga, czy naprawdę trzeba to wszystko puszczać w świat?  ale cóż - może niektóre dzieci kiedyś też zaczną wygrywać, na przykład zdjęciem swojej starej matki leżącej w szpitalu. takie jest moje zdanie, a jak ktoś chce, niech ma inne. emotka

@ taalvikki
chyba coś ci sie po....myliło!
Widzę, że opierasz się na mojej wypowiedzi, więc przypomnij mi, gdzie wysłałam zdjęcie swojej półnagiej córki? Nie przypomnisz, bo takich zdjęć nie ma! Nie życzę sobie, abyś wypisywała takie bzdury, tylko dlatego, że Tobie się coś wydaje emotka


a przypomnij mi, gdzie wspominałam o Tobie personalnie. podobne poglądy (że takie zdjęcia nie są intymne)  ma wiele osób (od wielu osób je słyszałam) i dlatego takie zdjęcia wstawiają. jeżeli się poczułaś urażona, to przepraszam, choć uważam, że nie mam za co.

emotka
czasem nie trzeba pisać personalnie. Po prostu źle odebrałam Twoją odpowiedź.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6060134 Napisano: 23.08.2015 11:00:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taalvikki napisał(a):


otóż to. rozmaite mamusie nie wstydzą się pokazać swojego dziecka nago/półnago, ale jakoś siebie tak ochoczo nie fotografują i nie wygrywają swoimi podobiznami w takich, jak to mówią, "nieintymnych" sytuacjach. dziwne. aczkolwiek wiadomo, o co chodzi - wszyscy wiemy, jakie rzeczy są wybierane w konkursach (wystarczy wspomnieć nieszczęsną visę), więc, wykorzystujemy co się da, nawet wizerunek dzieci. oczywiście rozumiem, że rodzice takie foty robią i że później ich dzieci je oglądają i się dziwią, że takie były, ale, na boga, czy naprawdę trzeba to wszystko puszczać w świat?  ale cóż - może niektóre dzieci kiedyś też zaczną wygrywać, na przykład zdjęciem swojej starej matki leżącej w szpitalu. takie jest moje zdanie, a jak ktoś chce, niech ma inne. emotka

@ taalvikki
chyba coś ci sie po....myliło!
Widzę, że opierasz się na mojej wypowiedzi, więc przypomnij mi, gdzie wysłałam zdjęcie swojej półnagiej córki? Nie przypomnisz, bo takich zdjęć nie ma! Nie życzę sobie, abyś wypisywała takie bzdury, tylko dlatego, że Tobie się coś wydaje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6060063 Napisano: 22.08.2015 21:49:19 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ale super niespodzianka. Gratuluję! Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6059955 Napisano: 22.08.2015 14:33:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@staszek

Dla tych rodziców to zdjęcie niczym się nie różni od zdjęcia noworodka. W moim odczuciu, fotka nie jest intymna. Dziecko nie jest podłączone do respiratora, nie ma powbijanych igieł w głowę,  nie jest sine i przeroczyste (a tak jest na początku),... Jak to dziecko będzie starsze, to będzie ciężko mu uwierzyć, że było takie malutkie. Moja córka nie może się nadziwić, że mieściła  się w mojej dłoni i właśnie ją zapytałam, czy miałaby żal do mnie, gdybym takie zdjęcie posłała na konkurs. Powiedziała, że nie.  
Opieka nad wcześniakiem (szczególnie w pierwszym roku życia jest bardzo kosztowna, bo wymaga rehabilitacji i wielu wizyt u róźnych specjalistów) i nawet paczka pieluch potrafi być na wagę złota.

Jak sama napisałaś, każdy może mieć swoje zdanie. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6059853 Napisano: 21.08.2015 23:56:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

O ja pier...niczę. Ktoś dodał zdjęcie swojego dziecka w inkubatorze, które jest popodłączane rurkami do jakichś urządzeń zapewne emotka emotka http://tatapotraf...l/4,0,zwyciezcy.html

oburzamy się na Fakt (słusznie zresztą), że dał na czołówkę przyżyciówkę dziewczynki zabitej siekierą. A tu rodzice z własnej woli wrzucają taką fotę, i to na konkurs.

a jaka to fota??? 
Przeczytałam: "Uchwyć magiczną chwilę pomiędzy Twoim maluszkiem a jego Tatą i podziel się tym doświadczeniem"
W moim odczuciu  zdjęcie przedstawia MEGA magiczną chwilę! 
12 lat temu moja córka była takim wcześniakiem. Tak samo, jak rodzice dzieci urodzonych w terminie (gdy stan się ustabilizował) chcieliśmy dzielić się z innymi naszym szczęściem. Do głowy mi nie przyszło, że widok takiego maleństwa może kogoś oburzyć (aż zrobiło mi się przykro).

staszek napisał:
"... ale dziecko gołe to inny kaliber trochę niż mega wcześniak, z którym tak naprawdę nie wiadomo jeszcze czy będzie wszystko ok itp. Przynajmniej dla mnie jest spora różnica. Kolejna jakaś granica została przekroczona. Ciekawe kiedy ludzie zaczną wrzucać na konkursy zdjęcia zwłok swoich bliskich, bo że tak będzie jestem niemal pewna..."

Myślę, że skoro rodzice wrzucili zdjęcie dzieciątka na konkurs, to już jest wszystko dobrze. 
Jaka granica została przekroczona? A tekst o zdjęciu zwłok swoich bliskich... brak mi słów  Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6059322 Napisano: 20.08.2015 22:09:43 w Intermarche
Na tmobile przychodza po dluzszej chwili Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6058998 Napisano: 20.08.2015 12:04:26 w Paragony
Mam Garnier z Tesco (28.07). Chętnie wymienią na inny konkursowy paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6058916 Napisano: 20.08.2015 09:25:49 w Intermarche
beata28 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

kammaro napisał(a):

edit 
Miły Pan z agencji oddzwonił  emotka
Wszystko się zgadza, ilość nagród również, można słać  zgłoszenia emotka

A co z ilością nagród, skoro jest ich na 14 dni?

przez 14 dni po 10 bonów , a z dzisiejszych zgłoszen 5 laptopów

Nagrody się zgadzają, podobno specjalnie został wydłużony o 1 dzień ze względu na święto i zamknięte sklepy. Myślę, że się nie dowiemy jak nagrody zostaną rozdzielone. Może podzielą je tak, żeby w każdym dniu jakieś bony zostały przyznane. Laptopy chyba z wszystkich zgłoszeń będą wybierane (a może z 15.08 - święto emotka  ). Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6058895 Napisano: 20.08.2015 08:30:47 w Intermarche
edit 
Miły Pan z agencji oddzwonił  emotka
Wszystko się zgadza, ilość nagród również, można słać  zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6057483 Napisano: 17.08.2015 09:32:19 w Połączenia nieodebrane
Dzwoni coś z nieznanego teraz? Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6056935 Napisano: 14.08.2015 10:46:58 w SZUKAM....
@dolly
A moze chodzilo o Shell-a? 
Szukam załącznika z Shell Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6056316 Napisano: 12.08.2015 16:04:32 w Paragony
0 0

kammaro

#6055522 Napisano: 11.08.2015 10:53:15 w Paragony
Mam paragony mola, męska strefa Tesco, Calgon -Kauf, c4, Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

kammaro

#6052066 Napisano: 02.08.2015 22:43:47 w Wygrane kolonie i obozy
@jokan
pod koniec pobytu wychowawczyni powiedziała dzieciom, że można kupić płytkę, na której jest dużo więcej zdjęć i że są fajniejsze niż na stronie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0