Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kaczord

kaczord

#5164368 Napisano: 28.04.2012 07:09:42 w Zakupy na konkursy - usługi
Będę dziś w real,-

Jeżeli ktoś czegoś potrzebuje... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#5153910 Napisano: 21.04.2012 01:44:05 w Wkurza mnie...
kamila10001 napisał(a):

masza napisał(a):

A mnie wkurza, ze ludzie nie szanują zwierzat emotka to co czytam na FB to sie w głowie nie miesci, że ludzi są tak okrutni emotka



Święta racja, ja bym takich emotka


To są właśnie skutki tzw. bezstresowego wychowania. Najlepiej pozwolić gnojkowi na wszystko i wmawiać sobie, że jest się idealnym rodzicem...
Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#5141564 Napisano: 15.04.2012 01:14:15 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

i żeby nie było - ja płacę za zadeklarowany czas już od 1.09.2011. Za pobyt do godziny 16. To nieważne, że zazwyczaj odbieram dziecko 13-14, za pozostałe godziny tez muszę płacić stałą określoną w umowie kwotę. I na takie warunki się zgadzałam.
Żeby nie było - dla mnie mogą zrobić podwyżkę, ale od miesiąca, w którym o niej poinformują a nie 3 miesiące wstecz.. Bez przesady.


A czy taka podwyżka jest w ogóle zgodna z prawem?
Jeszcze nie słyszałem o podwyżce wstecz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#5140085 Napisano: 14.04.2012 12:56:53 w Wkurza mnie...
cc_investigator napisał(a):

kaczord napisał(a):

renatak0 napisał(a):

A mnie wkurzyła pani od angielskiego (chyba to nie TY ludzka_istoto?)a zarazem wychowawczyni mojego syna. Zrobiła extra zebranie na temat zachowania jego klasy. Mnie wezwała po zebraniu na dodatkowa rozmowę usłyszałam to samo ze szczególnym naciskiem na mojego syna.Przyszłam do domu dałam mu reprymendę, karę i bylam wściekła ,ze nie potrafie wychowac syna.Przez kilka kolejnych dni chodziłam od nauczyciela do nauczyciela z zapytaniem na czym polegają problemy z moim synem, bo chciałabym coś z tym zrobić.Wszyscy zdziwieni,bo nie odbiega od normy a nawet chwalili syna za systematyczność i podejście do przedmiotu.Ja sie pytam o co kaman?


Mnie się wydaje, że po prostu uwzięła się na małego... Dobrze zrobiłaś, że przeprowadziłaś rozmowy z różnymi nauczycielami, bo teraz już wiesz że coś tu jest nie tak. Ja na twoim miejscu przeszedł się jeszcze raz do wychowawczyni i wprost zapytał dlaczego większość nauczycieli ma inne zdanie. Tylko nie owijaj niczego w bawełnę emotka


Kaczord, przepraszam nie chcę Cię urazić, ale to jest (częściowo) bardzo zła rada. Piszę z punktu widzenia nauczyciela, który nigdy się na nikogo nie uwziął, nie ma problemów z dyscypliną, klasy trzyma krótko, a jest (nieskromnie, wybaczcie) dosyć lubiany.
Nienawidzę szczerze pojęcia uwzięcia się na ucznia... Myślę, że wychowawca miał mocne (według swojego mniemania) podstawy do zrobienia takiego zebrania, bo nikomu nie chciałoby się organizować takiego spotkania bez powodu, uwierzcie. Teraz polecałabym dotrzeć do powodów, dlaczego Pani, w odróżnieniu od innych nauczycieli, ma swoje uwagi. Ale trzeba to zrobić z klasą. Rzeczowa rozmowa, konkretne argumenty (rozmowy z innymi nauczycielami), podkreślenie chęci kontaktu. Proponuję, np. poprzez maila - niech Pani zgłasza wszelkie zastrzeżenia. Jeśli będzie musiała zrobić to na bieżąco, to może okaże się, że wcale tych uwag nie ma wiele. Ciekawa jestem co mówi o tej sytuacji dziecko...


A dlaczego miałbym się obrażać? emotka Jesteśmy cywilizowanymi ludźmi, i mamy prawo wyrażać swoje zdanie. Myślę, że nie do końca mnie zrozumiałaś. Nie chodziło mi o to, żeby prosto z mostu mówić Dlaczego uwzięła się pani na moje dziecko...? tylko Dlaczego inni nauczyciele mają odmienne zdanie na temat zachowania dziecka...?. A konfrontacja dziecko-rodzic-nauczyciel, jest w takim wypadku najlepszym wyjściem
Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#5139723 Napisano: 14.04.2012 07:55:15 w Wkurza mnie...
renatak0 napisał(a):

denira napisał(a):

kaczord napisał(a):

renatak0 napisał(a):

A mnie wkurzyła pani od angielskiego (chyba to nie TY ludzka_istoto?)a zarazem wychowawczyni mojego syna. Zrobiła extra zebranie na temat zachowania jego klasy. Mnie wezwała po zebraniu na dodatkowa rozmowę usłyszałam to samo ze szczególnym naciskiem na mojego syna.Przyszłam do domu dałam mu reprymendę, karę i bylam wściekła ,ze nie potrafie wychowac syna.Przez kilka kolejnych dni chodziłam od nauczyciela do nauczyciela z zapytaniem na czym polegają problemy z moim synem, bo chciałabym coś z tym zrobić.Wszyscy zdziwieni,bo nie odbiega od normy a nawet chwalili syna za systematyczność i podejście do przedmiotu.Ja sie pytam o co kaman?


Mnie się wydaje, że po prostu uwzięła się na małego... Dobrze zrobiłaś, że przeprowadziłaś rozmowy z różnymi nauczycielami, bo teraz już wiesz że coś tu jest nie tak. Ja na twoim miejscu przeszedł się jeszcze raz do wychowawczyni i wprost zapytał większość nauczycieli ma inne zdanie. Tylko nie owijaj niczego w bawełnę emotka


często jest tak, że uczeń u jednych nauczycieli jest grzeczny a u innych nie, spotykam w pracy opinię od innych nauczycieli, że ktoś jest niegrzeczny, a ja na lekcji z tym uczniem nie mam problemów, proponuję porozmawiać z synem w obecności nauczyciela i wyjaśnić na czym polega problem



No właśnie ja też pytałam już na zebraniu wychowawczynie by podała mi konkrety, abym mogla coś z tym zrobić , to mnie zbyła ogólnikami(dlatego poszlam do innych nauczycieli), stwierdziła tylko,ze jak na 4 klase to jest bardzo dziecinny i musze coś z tym zrobić
emotka , najlepiej pójśc do psychologa,
od syna niczego się nie dowiem, zawsze udaje twardzieka że wszystko jest ok


A po co od razu angażować psychologa? Jeżeli nie podała żadnych konkretów, to widocznie nie mogła niczego wymyślić... Zresztą argument o dziecinności jest według mnie śmieszny emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#5139688 Napisano: 14.04.2012 07:20:15 w Wkurza mnie...
renatak0 napisał(a):

A mnie wkurzyła pani od angielskiego (chyba to nie TY ludzka_istoto?)a zarazem wychowawczyni mojego syna. Zrobiła extra zebranie na temat zachowania jego klasy. Mnie wezwała po zebraniu na dodatkowa rozmowę usłyszałam to samo ze szczególnym naciskiem na mojego syna.Przyszłam do domu dałam mu reprymendę, karę i bylam wściekła ,ze nie potrafie wychowac syna.Przez kilka kolejnych dni chodziłam od nauczyciela do nauczyciela z zapytaniem na czym polegają problemy z moim synem, bo chciałabym coś z tym zrobić.Wszyscy zdziwieni,bo nie odbiega od normy a nawet chwalili syna za systematyczność i podejście do przedmiotu.Ja sie pytam o co kaman?


Mnie się wydaje, że po prostu uwzięła się na małego... Dobrze zrobiłaś, że przeprowadziłaś rozmowy z różnymi nauczycielami, bo teraz już wiesz że coś tu jest nie tak. Ja na twoim miejscu przeszedł się jeszcze raz do wychowawczyni i wprost zapytał dlaczego większość nauczycieli ma inne zdanie. Tylko nie owijaj niczego w bawełnę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#5129457 Napisano: 08.04.2012 02:16:42 w Pomocy!!!!
Czy można wyczyścić tablicę na FB? Mam spory bałagan, a usuwanie osobno każdej wiadomości to trochę roboty... Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#5107971 Napisano: 29.03.2012 03:13:47 w Wkurza mnie...
ashley878 napisał(a):

Wkurza mnie brak człowieczeństwa emotka Jestem załamana. Rok temu zginął mi kot którego ocaliłam od śmierci i razem przeszłam z nim przez pół roku rehabilitacji żeby żył. Kociak nie wrócił na noc do domu rano słychać było przeraźliwe miauczenia kiedy wybiegłam na dwór usłyszałam tylko trzaśnięcie drzwi od samochodu sąsiada i z piskiem opon odjechał. Podejrzewałam że wywiózł kota i zrobił mu krzywdę, nie przyznawał się a ja nie miałam dowodów. Mamy jeszcze jednego kotka, wczoraj sytuacja się powtórzyła, nie wrócił na noc a o 5 rano obudziło mnie głośne miauczenia, wyszliśmy z narzeczonym na dwór w poszukiwaniu kici. Kotek był uwięziony w klatce u sąsiada na podwórku gotowy do wywiezienia. Na osiedlu zginęło już kilka kotków a psy są podrywane i znajdywane przy drodze na poboczu! Poradźcie mi co mam zrobi emotka Jestem w szoku kicia jest przestraszona z nami w domu, nie chce zejść z kolan nie wiem co on jej robił emotka . Cała sytuacja ma miejsce na obrzeżach miasta, to nie jest wieś i wolna amerykanka a nie mogę sobie poradzić z tym człowiekiem. Dodam że nie jest to obłąkana osoba, facet jest sytuowany! Ma klatki z zapadkami, włada do nich jedzenie z trutkami jak zwierzak tam wchodzi zostaje automatycznie zatrzaśnięty!! Jestem w szoku i chce mi się płakać że nie udało mi się ocalić naszego poprzedniego kotka emotka


Wszystko dokumentuj- fotografuj te klatki, i inne podejrzane rzeczy. Spróbuj zainteresować tym media, w końcu tyle się mówi o znęcaniu się nad zwierzętami... Mylę, że dobrym sposobem będzie też jakieś porozumienie z sąsiadami, którym również zaginęły zwierzęta, ale przede wszystkim media!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#5090278 Napisano: 22.03.2012 08:23:46 w Zakupy na konkursy - usługi
Mogę dziś zrobić zakupy w real,- (konkurs gillette, winiary, bobovita)

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#5081684 Napisano: 18.03.2012 01:37:57 w Zakupy na konkursy - usługi
Jutro jestem w real,-

Także jeżeli ktoś potrzebuje konkursowych sprawunków, służę pomocą

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#5080433 Napisano: 17.03.2012 03:07:32 w Wkurza mnie...
Skoro o g***ach mowa... Wkurzają mnie pozostałości po czworonogach, które roztopiły się wraz ze śniegiem, i nie jestem też zwolennikiem zbierania kupek do plastikowych torebek, bo uważam że to jest tykająca bomba ekologiczna... W innych krajach zbierają to rano przez specjalne urządzenia a potem robią nawóz do trawników. Szkoda że nikt nie wpadł na to u nas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#5054195 Napisano: 05.03.2012 01:40:09 w Wkurza mnie...
benon69 napisał(a):

ja wygralam 1 walizeczke
emotka emotka


Szykuj się na 1000 pytań do ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#5039988 Napisano: 25.02.2012 04:00:03 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

kaczord napisał(a):

A na mój numer od pół roku co jakiś czas dzwonią ludzie, i chcą się umówić na wizytę u ortodonty a ja za cholerę nie mogę się dowiedzieć co to za doktorek, który myli numery... Ostatni telefon: wczoraj... emotka Chyba w końcu tak mu namieszam w terminach wizyt, że trzy razy sprawdzi numer, zanim poda pacjentowi... emotka



mogła bym zamówić wizyte u ortodonty na 2 marca ? Wiem że termin szybki... ale licze na koneksję emotka


Jasne, zajmę się Tobą osobiście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#5038266 Napisano: 24.02.2012 03:58:09 w Wkurza mnie...
A na mój numer od pół roku co jakiś czas dzwonią ludzie, i chcą się umówić na wizytę u ortodonty a ja za cholerę nie mogę się dowiedzieć co to za doktorek, który myli numery... Ostatni telefon: wczoraj... emotka Chyba w końcu tak mu namieszam w terminach wizyt, że trzy razy sprawdzi numer, zanim poda pacjentowi... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#5030768 Napisano: 21.02.2012 01:14:38 w Oddam za darmo
ewikewik napisał(a):

...oddam pecha życiowego, mocno używanego...
niestety emotka



A wysyłka gratis?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#4997143 Napisano: 06.02.2012 09:10:47 w Wkurza mnie...
Na tamtej stronie brakuje jeszcze numeru konta na datki... emotka Ludzie... Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#4995876 Napisano: 05.02.2012 02:57:33 w Wkurza mnie...
gracet napisał(a):

kaczord napisał(a):

swibek napisał(a):

errorr napisał(a):

Basta ! Kurna ! Dosyć ! Starczy ! Tragedia ! Rutkowski ! Rodzice ! Matka ! Ojciec ! Babka ! Zwłoki ! Madzia ! --------------
Mnie też to WKURZA i tysiące Polaków też jest wku....onych ,po co tutaj mieszać ?

Jest taki zapomniany wątek WC który kiedyś służył do dyskusji każdej... -od złamanego paznokcia do picia śmietany przez rurę od odkurzacza.

Jak przekręty są w konkursach i zbrodnie doskonałe w świetle ,,regulaminów''organizatorów ,to pisać i wkurzać się Tutaj jak najbardziej.Na pogodę też,i na współmałżonka i zły humor w sprawach ,,przyziemnych''itp .

PS.Założyć jakiś wątek wkurzania na ...rząd..podatki..policje..rybaków.. czy to ma sens na e-konkach emotka error


Ty żyjesz tylko w świecie e-konków?? emotka jeśli tak to.. miłego dnia!! emotka

no wkurza mnie podejście ludzi do życia.. co to się porobiło!! emotka



A ja zgadzam się z errorr .... i też mnie to wkurza emotka



i ja jestem po stronie error
ale już kiedyś, dawno temu mnie za to samo zjedzono tu na forum więc się nie odzywam

a wkurza mnie posucha, nic grubszego nie wpada



Ech ta poprawność polityczna... Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#4995836 Napisano: 05.02.2012 02:35:18 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

errorr napisał(a):

Basta ! Kurna ! Dosyć ! Starczy ! Tragedia ! Rutkowski ! Rodzice ! Matka ! Ojciec ! Babka ! Zwłoki ! Madzia ! --------------
Mnie też to WKURZA i tysiące Polaków też jest wku....onych ,po co tutaj mieszać ?

Jest taki zapomniany wątek WC który kiedyś służył do dyskusji każdej... -od złamanego paznokcia do picia śmietany przez rurę od odkurzacza.

Jak przekręty są w konkursach i zbrodnie doskonałe w świetle ,,regulaminów''organizatorów ,to pisać i wkurzać się Tutaj jak najbardziej.Na pogodę też,i na współmałżonka i zły humor w sprawach ,,przyziemnych''itp .

PS.Założyć jakiś wątek wkurzania na ...rząd..podatki..policje..rybaków.. czy to ma sens na e-konkach emotka error


Ty żyjesz tylko w świecie e-konków?? emotka jeśli tak to.. miłego dnia!! emotka

no wkurza mnie podejście ludzi do życia.. co to się porobiło!! emotka



A ja zgadzam się z errorr .... i też mnie to wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#4798308 Napisano: 31.10.2011 01:17:50 w Wkurza mnie...
...facebook się za przeproszeniem chrzani emotka Też tak macie? Wyświetl w wątku >>
0 0

kaczord

#4697485 Napisano: 23.09.2011 07:02:20 w Zostań testerem.
CZY WAM SIÊ PRZYPADKIEM TEMATY NIE POMYLIŁY??? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0