Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika azaflora

azaflora

#6471747 Napisano: 10.03.2018 15:48:11 w SZUKAM....
andii napisał(a):

CZY KTOŚ SIĘ ORIENTUJE PO ILE W BIEDRONCE jest kawa nescafe-200g? emotka

Jeszcze dziś najtańsza jest ta http://www.biedro...creme-szklanka-200-g
Classic jest droższa, bo bez żadnej promocji Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

azaflora

#6471371 Napisano: 09.03.2018 10:34:22 w Pomoc potrzebującym!
Jednodniowa akcja w Klubie ISKRA w Warszawie 10 marca. Gratka dla fanów tatuażu emotka .
https://www.faceb...62/?active_tab=about
Wybrani (a będzie ich sporo, będziemy ogłaszać na bieżąco) tatuażyści będą dziarać swoje flashe, cały dochód będzie przeznaczony na schronisko w Korabiewicach VIVA! 
Przychodzisz, wybierasz i jest Ci tatuowane czyli zasady walk in:
- na tę okazję artyści przygotują swoje flashe tj niewielkie rysunki, spośród których będzie można wybierać na miejscu
- flashe opublikujemy wcześniej ale nie prowadzimy zapisów ani rezerwacji, obowiązauje zasada "kto pierwszy ten lepszy"
- każdy flash wykonywany jest tylko raz Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6471359 Napisano: 09.03.2018 10:13:18 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
calliope napisał(a):

Od czwartku 8.03. margaryna Kasia w Biedronce po 1,59 zł

Nie biorę udziału w tym konkursie,nie czytałam reg. jeśli to dowolne produkty, to w Auchan jest "Kasia bez laktozy" po 1,45 lub 1,49 Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6470483 Napisano: 06.03.2018 20:38:41 w Wygraj mi / Wygram za...
jokan napisał(a):

edzia3 napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

mika0103 napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

andii napisał(a):

andii napisał(a):

Kto podpowie jak to "pieroństwo fioletowe" ustrzelić emotka emotka

Dziękuję edzia3  oraz agata6  za bezinteresowną  pomoc emotka

To może i mi ktoś podpowie? Został jeden, ostatni, samotny paragonik z Milki emotka

Też bym chętnie poznała sekret i zdobyła jeden termos emotka

a może znajdzie się dobra duszyczka i mi też pomoże, chcę tylko dla moich chłopakó

Ja trafiłam termosy o godz.5,36;19,01;21,18 i 22,10

ja nie trafilam zadnego i dalam sobie spokoj....podobno ma byc jakies dodoatkowe losowanie?

Organizator w ramach Losowania dodatkowego dokona jednego losowania. Losowanie odbędzie się w siedzibie Organizatora w dniu 26 marca 2018 roku w siedzibie Organizatora z puli wszystkich Zgłoszeń dokonanych w Loterii od dnia 1 lutego 2018 roku do dnia 17 marca 2018 roku, którym nie przypisano Nagrody zgodnie z ust. 4 powyżej (dalej: „Losowanie”) Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

azaflora

#6470402 Napisano: 06.03.2018 17:32:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Uwielbiam humor rodem z "Przy Szabasowych świecach" Horacego Safrina emotka , jako konkursowicz z doskoku, szczególnie ten:
pewien Ż. stale jęczał i narzekał "oj Panie Boże wszyscy wygrywają, a ja nigdy nic nie wygrywam, dlaczego mnie tak karzesz?" Żalił się, zawodził, aż z niebios odezwał się głos: "Ż  daj mi szansę, choć raz kup jeden, jedyny los"...
Kupiłam jedną paczkę Laysów i....Panie Boże dlaczego mnie tak karzesz, przecież dałam Ci szansę, a ty jej nie wykorzystałeś? emotka emotka Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6469558 Napisano: 04.03.2018 13:13:37 w SZUKAM....
Proszę o info: czy ktoś zamawiał patelnię szefa kuchni z ostrej promocji? Warto dokupić produkty i uzupełnić brakujące  punkty? 
https://develey.p...telnia-szefa-kuchni/
nic innego dla siebie tam nie widzę  Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6468036 Napisano: 28.02.2018 08:46:01 w Pomocy!!!!
rogaliczek napisał(a):


BlaBlaCar nie sprawuje żadnej kontroli zachowania Użytkowników oraz pozostałych użytkowników Platformy. Nie jest właścicielem, nie prowadzi eksploatacji, ani nie zarządza pojazdami stanowiącymi przedmiot Ogłoszeń i nie oferuje żadnych Przejazdów na Platformie. Użytkownik uznaje, że BlaBlaCar nie kontroluje w żaden sposób prawidłowości i prawdziwości Ogłoszeń, Miejsc i Przejazdów oraz ich zgodności z obowiązującymi przepisami. Działając jedynie jako pośrednik w ramach wspólnych przejazdów, BlaBlaCar nie świadczy żadnych usług transportowych i nie prowadzi działalności przewoźnika – rola BlaBlaCar jest ograniczona wyłącznie do zapewnienia dostępu do Platformy. Użytkownicy (Kierowcy lub Pasażerowie) działają wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Znam osoby co wybierały taką formę podrózy i było ok. Raczej sugerowałabym poczytać opinie innych podrózujących o danej osobie która oferuje przejazd.

Kilkoro znajomych korzystało z BlaBla i wszystko było OK. Natomiast jedna osoba przewoziła w kontenerku małego psa, wiozła go za wcześniejszą zgodą kierowcy i współpasażerów, prosto ze schroniska do tymczasu czy hoteliku. Psina kiblował w schronie dość długo, a więc "pachniał", jak większość schroniskowców emotka , po kilkudziesięciu kilometrach, kierowca i współpodróżujący zwyczajnie nie wytrzymali i kazali jej opuścić samochód, wysadzili ją na przydrożnym parkingu.  Podróż miała być tania, pomijając nerwy, okazała się drogą inwestycją. Z drugiej strony - nie dziwię się, my jesteśmy przyzwyczajone, tamci ludzie nie wytrzymali... Różnie może być, ryzyko jakieś zawsze istniejeemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6467457 Napisano: 26.02.2018 14:56:51 w Paragony na trwające konkursy
Wolny paragon na Botanic Therapy https://www.e-kon...ur.html#.WpQPsB3OV0s
zapraszam Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6465075 Napisano: 19.02.2018 12:52:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Cetno i licho, we własne urodziny zagrałam o termos Milki i...kichaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6465072 Napisano: 19.02.2018 12:49:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Na stronie sa wyniki z heinekena najpierw czy @?

Właśnie dostałam maila o piłce i formularz do wypełnienia, a na stronie jeszcze mnie nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6465015 Napisano: 19.02.2018 10:51:11 w SZUKAM....
andziulka21 napisał(a):

Co może  iść  kurierem DPD z Annapolu?  To Visa? 

Visa - nadane Warszawa ul. Annopol Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6465013 Napisano: 19.02.2018 10:47:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bum bum w drzwi - pan z DPD przywiózł opaskę  iWown fit z Visy Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

azaflora

#6464098 Napisano: 15.02.2018 17:30:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shineoff napisał(a):

astronautka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Poszłam do biedronki po surf ale tam masakra bałagan taki że aż chciało mi się to ogarnąć  emotka
U was też taki syf w sklepie? 

niestety też, ale syf robią ludzie, którzy czasami zachowują się w sklepie jak świnie w chlewie (nie obrażając biednych świń), kiedyś jak zwróciłam uwagę pewnej "pańci" żeby nie robiła takiego syfu w winogronach bo też chciałabym kupić ładne i nieoberwane kiście to powiedziała, że od tego są pracownicy, żeby tu robić porządek a ona ma prawo przebierać.... ehhhhhh

W żadnym sklepie nie widziałam większego syfu jak w biedronce. W mojej osiedlowej zastawiają paletami całe regały, tak, że musiałam czekać aż odstawią paletę, aby móc sięgnąć po żel pod prysznic. Wstyd! Klienci też nie pomagają, a do tego macają pieczywo brudnymi łapami (fujka!!!!)  emotka

A ja nie potrafię zrozumieć dlaczego klienci, którzy się rozmyślili podczas zakupów, nie odnoszą niechcianych towarów tam, skąd je brali. Paczki z mięsem, serki pieprznięte na półkę z proszkami, nie rozumiem: złośliwość czy głupie marnotrawstwo emotka Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6464011 Napisano: 15.02.2018 13:54:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Upolowałam dziś promocyjne opakowanie Hochland. Kod jest ukryty pod zdrapką emotka , a nie na widoku jak w Almette. Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6459811 Napisano: 05.02.2018 12:03:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

Na tę Milkę to jakiekolwiek można kupić produkty, nawet to okrągłe ciastko? Bo nie widzę spisu produktów nigdzie  emotka

 Produktami biorącymi udział w Loterii, są wszystkie produkty marki Milka (poza lodami Milka)  Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6459467 Napisano: 04.02.2018 02:14:25 w Podejrzany fanpage na FB organizujący konkurs
joan napisał(a):

jokan napisał(a):

czy ktos cos wie o tej akcji? rozdaja 9 kg proszku, trzeba im podac dane na priv oraz oplacic przesylke pobraniowa w kwocie 28 zł, sciema czy zbieranie danych, jak myslicie?

https://www.facebook.com/drcoro/


Oglądam sporo niemieckiej tivi, a reklamy tego ich cudownego produktu jakoś nigdy nie widziałam.

Na swojej oficjalnej stronie internetowej podają jedynie mejl i komórkę do kontaktu. Zero adresu, NIPu czy chociaż pełnej nazwy firmy. Trzeba się tego doszukiwać w specyfikacji produktu.

Błędy w wyrazie "Waschpulver" - i to na ich oficjalnej stronie.

Słowa "Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą" oznaczają w dzisiejszym świecie: szukamy frayerów.

Nawet za darmo bym takiego czegoś nie chciała, bałabym się użyć emotka

Jakaś firma / szwarc-mydło-powidło/ z Rawy Mazowieckiej sprzedaje proszek na Allegro za 49,- plus przesyłka http://allegro.pl...9kg-i7137464219.html Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

azaflora

#6459351 Napisano: 03.02.2018 14:45:11 w SZUKAM....
rzepkam napisał(a):

Od kiedy do kiedy trwa promocja na https://www.sprobujbigmilka.pl/ ? Nie mogę sprawdzić, bo cały czas wyskakuje mi jakiś brzydki błąd.
 

Promocja trwa od dnia 01.02.2018 r. do 31.07.2018 r. lub do wcześniejszegowyczerpania puli zwrotów, która wynosi 30.000 zgłoszeń (słownie: trzydzieści
tysięcy), zwroty są realizowane w kolejności zgłoszeń do wyczerpania liczby
zwrotów, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi jako pierwsze. Organizator
niezwłocznie powiadomi o ewentualnym wyczerpaniu puli zwrotów na stronie
internetowej promocji, tj. www.sprobujbigmilka.pl oraz na stronie internetowej
organizatora, tj. www.smolar.pl/promocja-sprobuj-big-milka. Wyświetl w wątku >>
1 rzepkam 0

azaflora

#6458938 Napisano: 02.02.2018 11:42:04 w SZUKAM....
agniehaha89 napisał(a):

calliope napisał(a):

Czy spotkał ktoś może pomidorowe produkty Mutti w Netto, Stokrotce lub Żabce?

w stokrotce nie ma. Ja kupiłam w sklepie Palcowizna.

Warszawiacy wiedzą, że chodzi o Pelcowiznę emotka Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6458935 Napisano: 02.02.2018 11:39:38 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
buziolek napisał(a):

jokan napisał(a):

Diana02 napisał(a):

jokan napisał(a):

gdzie najtaniej kupic batoniki Milka?

W Kaufie drogo, po 2,19 wczoraj płaciłam...

dzieki, ale Kaufa mam daleko

Delikatesy centrum 1.69 zł

Auchan, Simply - 1,69 batoniki Oreo Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

azaflora

#6457515 Napisano: 30.01.2018 00:03:56 w Giełda Kodów ; )

TJLAPK4C6
3YZKLR7CA
emotka

Ups to ja capnęłam - dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0