Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika azaflora

azaflora

#6483203 Napisano: 19.04.2018 16:21:58 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wiem, może się czepiam szczegółów, bo sama nie jestem matką

Na szczęście to nie jest jeszcze obywatelskim  obowiązkiem emotka
Kiedyś był podatek dla kawalerów i panien powyżej jakiegoś wieku, potocznie zwany "bykowe", bezdzietni, od przychodów z dodatkowych źródeł, też  płacili wyższy %.  Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6483183 Napisano: 19.04.2018 15:02:24 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

 Dziś koleżanka z pracy opowiadała nam,że ma przyjaciółkę, która miesiąc temu urodziła córkę

Jestem w stanie ją zrozumieć.
Ta młoda matka prawdopodobnie nie ma żadnego punktu odniesienia ani doświadczenia w "obsłudze" maleństwa, a Twoja koleżanka może jest matką, która wie jak powinna wyglądać prawidłowa koopka i zasięga konsultacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6483134 Napisano: 19.04.2018 13:18:20 w SZUKAM....
wrrrryyy napisał(a):

andii napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Szukam linku do strony, gdzie zgłasza sie kody Coca Cola do konkursu WOAH z PizzaPortal  emotka

https://www.e-kon...h-z-pizzaportal.html

Tyle to wiem emotka Ale co dalej? Byc moze z niewyspania, nie widze tam miejsca do wpisania kodu emotka

https://play.goog...id=com.cocacola.woah Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6482574 Napisano: 17.04.2018 15:23:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Od paru miesięcy nie wygrałam żadnej książki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6482494 Napisano: 17.04.2018 12:53:02 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

Nie da się bez ryzyka, bo to bilet w jedną stronę Nie posiadam też drukarki, co znacznie utrudnia sprawę prawidłowo wyskalowanego wydruku. Sprawdziłam wszystkie karty SIM w moim domu = zero "nano" No nic, raz się żyje

joan  idź do punktu/salonu z najstarszą kartą, jeśli Ci nie podmienią gratis - trudno - będziesz musiała zapłacić emotka . Będziesz miała za to wzorzec i resztę kart, metodą obróbki skrawaniem emotka /gilotynka, ewentualnie nożyczki i wygładzenie zadziorków pilnikiem/ dopasujesz sama. Nie jest to trudne, zmniejszałam micro do nano, "się" udało. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

azaflora

#6481892 Napisano: 14.04.2018 12:35:49 w Dziś w telewizji polecam film...
bruce napisał(a):

Absolutnie polecam; Kino Polska, 22.05 - "Trójkąt Bermudzki" - doskonały film sensacyjny z lat 80-tych z plejadą polskich gwiazd, fenomenalnym scenariuszem i kultowym "Zdrów!".  emotka emotka
Może od razu dopiszę, że za tydzień na Polsacie nareszcie o 19.40 - "Zwierzogród".  emotka

"Trójkąt Bermudzki" zawsze będzie mi się źle kojarzył, ze względu na https://pl.wikipe...o_na_Polanie_Pisanej
emotka
https://www.youtu.../watch?v=mqq6-FDdI3g Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

azaflora

#6481890 Napisano: 14.04.2018 12:30:14 w Auchan
marzanna napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Jaki jest koszt zakupu  na Belvitę w Auchan?

Ok. 8 zł

U mnie wymagana w konkursie gramatura to prawie  6zł za jedno opakowanie, czyli 12 za komplet  Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

azaflora

#6481591 Napisano: 13.04.2018 09:09:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

Informują o negatywnej weryfikacji z Nescafe, ponieważ "Dane właściciela rachunku nie są zgodne z danymi laureata nagrody." 

Przecież tam był wybór: albo przelew na konto, albo przekaz pocztą do domu... Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6481355 Napisano: 12.04.2018 10:49:25 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

...a Poczta to taki EMPIK, gdzie znajdziesz pierdyliard tytułów książek o żołnierzach wyklętych, przepisach (nie)znanej zakonnicy, zamówisz abonament tysięcy tytułów prasowych, o jakich nie miałeś wcześniej pojęcia, ale nie da się wyegzekwować terminowego doręczenia przesyłek nierejestrowanych. emotka

Rejestrowanych też, bo jak mi listonosz wręcza awizo, to znaczy, że przesyłki nie ma, a w okienku słyszę, że na dzisiejsze awiza... wydajemy następnego dnia emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

azaflora

#6481107 Napisano: 11.04.2018 11:06:33 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

jokan napisał(a):

szukam informacji czy kots ma kosz/torbe rowerowa dla psa i pies lubi w tym siedziec? planowalam zakup czegos takiego, ale nie jestem przekonana i chcialam podpytac....

Znam przypadek, że nie lubi. Siedzi cierpliwie i grzecznie tylko w pierwszych chwilach po posadzeniu, póki rower stoi w miejscu. Niestety, jak ruszy i piesio zobaczy przesuwającą się w polu widzenia drogę, traktuje to chyba jako zaproszenie do zabawy w bieganie i wyskakuje emotka . Niestety, zależy to chyba zdecydowanie od charakteru psa, każdego egzemplarza indywidualnie.

cb656 są kosze dla psów i te na kierownicę i na bagażnik np. http://www.zooplu...5EAAYASAAEgLCFPD_BwE
zwierzak jest zamknięty w ażurowej kapsułce emotka .
Czy warto? Ja zrezygnowałam, moje "na wysokości" tracą pewność i to raczej nie byłaby dla nich frajda, raczej stres. Widuję kobietę wożącą psiaka +- 7kg, siedzi zamknięty, dumnie się rozgląda i obojgu im jazda sprawia przyjemność. Wyświetl w wątku >>
2 jokan, benasia 0

azaflora

#6480807 Napisano: 10.04.2018 13:29:39 w Informują
Sms - Smolar  Amino Biedronka Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6480641 Napisano: 09.04.2018 23:15:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kkbt napisał(a):

Czy ktoś z Was zgłaszał się po kasę za lody Big Milk w obydwu promocjach? W regulaminach tym razem nie widzę takich wykluczeń.

To są dwie różne wersje Big milków ze świeżym mlekiem, sprawdź dokładnie produkty w obu akcjach  Wyświetl w wątku >>
1 benasia 0

azaflora

#6480353 Napisano: 09.04.2018 10:05:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Zawleczki z Tigera są czerwone, nie?

Mam tyle tego że juz pomału nie ogarniam. Zilone heniek, granatowe żywiec itp emotka

Czerwone z 12 znakami to WOAH Coca cola Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6480302 Napisano: 09.04.2018 00:27:31 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

nie wiem, jakie macie zdanie na ten temat, ale mnie irytują akcje typu: "wypróbuj, a jak się nie spodoba, bo zwrócimy ci kasę". bo widzę, że niektórzy wcale nie "próbują", tylko kupują, zużyją, a potem napiszą, że było ujowe. dla tych paru złotych. wolałabym to zamienić na, choćby, napisz rzetelną opinię.  tzn. ja wiem, że producenci i tak mają z tego zysk, ale - może jestem przeczulona - dla mnie jest to kiepski chwyt marketingowy. i smutny.

Też miałam "obsmarować" Cilit ale się sprawdziłemotka  odpuściłam.
Pamiętasz akcję zwrotu w Biedronce /to było małe piwko/, w Lidlu ludzie w samochodach przelewali, przekładali i wracali do kas, bo byli "niezadowoleni" - to był dopiero obciach. Żenada była przy wydawaniu gadżetów Coca coli w marketach za nakrętki, ludzie przynosili zabłocone, ohydne emotka Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

azaflora

#6480157 Napisano: 07.04.2018 22:34:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tereniagno napisał(a):

Kwiecień,plecień, bo przeplata, ale u mnie nic nie przeplata- wygranych z pudłem emotka Są tylko same pudła,bez przeplatanki :
Kamis- 0,
Nescafe - 0,
Prince polo- 0,
Lay`s - 0
inne - 0 emotka ani na hasła, ani loteria emotka emotka I jak tu grać emotka

Nie płacz na zapas, pierwsze losowanie Prince polo dopiero  17 kwietnia 2018 Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6480059 Napisano: 07.04.2018 11:42:28 w SZUKAM....
pablo75 napisał(a):

azaflora napisał(a):

izkak napisał(a):

basku napisał(a):

szukam gdzie mozna kupic tego nowgo BIG MILK INTENSE?

w carrefour nie ma, w kaufland nie ma.... ktoś coS?

Są w Polomarket, widziałam też chyba w PiP  emotka

mnie się nie udało, były w C4 - nie miałam nic termoizolacyjnego i nie kupiłam. Puścili jakąś niewielką partię i teraz sprawdzałam w: Biedronce, Tesco, Mila, Simply, TopMarketach, Topaz, Żabce. Piotr i Paweł oraz pomniejszych - ni widu, ni słychu. Robi się ciepło, trzeba zaglądać do lodówek podcas zakupów  emotka

Ja kupowałem w C4 natomiast w biedronce jest akcja zwrotów za lody Big Milk 1.25 L ale nie Intense tylko świeże mleko.

Do zwrotów w Biedronce muszą być tylko te /u mnie były przed Świętami, teraz pustki/
"- w pudełku oznaczone jako „ze świeżym mlekiem”,- o pojemnościach: 1,25 l
- w następujących wariantach smakowych- Big Milk: Śmietankowe, Bakalia, o smaku
Czekolady, Truskawka, Ciasteczko." Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6480056 Napisano: 07.04.2018 11:11:53 w SZUKAM....
izkak napisał(a):

basku napisał(a):

szukam gdzie mozna kupic tego nowgo BIG MILK INTENSE?

w carrefour nie ma, w kaufland nie ma.... ktoś coS?

Są w Polomarket, widziałam też chyba w PiP  emotka

mnie się nie udało, były w C4 - nie miałam nic termoizolacyjnego i nie kupiłam. Puścili jakąś niewielką partię i teraz sprawdzałam w: Biedronce, Tesco, Mila, Simply, TopMarketach, Topaz, Żabce. Piotr i Paweł oraz pomniejszych - ni widu, ni słychu. Robi się ciepło, trzeba zaglądać do lodówek podcas zakupów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6479561 Napisano: 05.04.2018 10:23:28 w Giełda Kodów ; )

przyjmuje zamówienia na kody Winston

podaj ile potrzebujesz i zaproponuj swoją cenę

Co to za konkurs jeśli można wiedzieć? emotka  

Dziś dodany w "co można dostać gratis"
http://www.winston.pl/
http://www.winsto...ramuWinstonEagle.pdf Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6479374 Napisano: 04.04.2018 14:04:35 w Inne mniejsze markety
W bazie jest konkurs GOSH w sieci Hebe https://www.e-kon...rl.html#.WsS9iNRuZ0u
dodałam "siostrzany" konkurs w drogeriach autoryzowanych, partnerskich i internetowych. Zobaczyłam info w "zwykłej",tradycyjnej drogerii - szukajcie, to szansa dla tych, którzy nie mają dostępu do Hebe emotka
regulamin Hebe https://www.hebe....konkursu-gosh-i-hebe
regulamin innych drogerii http://goshgirl.pl/regulamin2.pdf Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6479055 Napisano: 03.04.2018 15:53:54 w Biedronka
apoccalipsa napisał(a):

Na loterię Amino mogą być te zupki ,,chińskie"? 

Takie z makaronem np. rosół, pomidorowa, flaki, fasolowa, czerwony barszcz, teraz w promocji kup 4 sztuki, zapłać po 1,05zł Wyświetl w wątku >>