Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika azaflora

azaflora

#6507884 Napisano: 10.07.2018 13:51:55 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

GRATULUJEMY! JESTES LAUREATEM NAGRODY DODATKOWEJ W KONKURSIE WYGRYWAJ Z CARLSBERG sms

u mnie GRATULUJEMY! JESTES LAUREATEM NAGRODY GŁÓWNEJ W KONKURSIE WYGRYWAJ Z CARLSBERG sms od Smolara

Wkurza mnie, że nie umiem tego przebić emotka emotka

Załóż własny biznes - agencję, organizuj konkursy, wybieraj, nagradzaj, rządź i dziel emotka
/Organizator Agencja Promocyjno Reklamowa - cb656, może doczekasz się na forum własnego wątku, jak inni organizatorzy emotka ?/ Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6507819 Napisano: 10.07.2018 11:28:57 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem już stara  emotka Jeszcze 15 lat temu na konkurs, w którym jest do wygrania spotkanie z Papa Roach, wykupiłabym wszystkie Monstery świata, żeby tylko wziąć udział i wygrać. A potem na ich koncercie skakałabym pod sceną, machała łbem i rzucała stanikami emotka A dziś? Dziś zamiast na koncert, pojadę co najwyżej z Juniorem wózkiem do warzywniaka, zamiast rzucać stanikami - porzucam z najstarszym synkiem piłką, a skakać - owszem, będę, ale z córką, do hitów typu "Jagódki" albo "Dziadek farmę miał"... emotka


Wczoraj miałam podobne myśli, oto etapy mojego życia:
1) Chodzę na koncerty. Pal licho, że śmierdzi piwskiem, cygaretami, potem i brudem, a nagłośnienie wyrywa mi płuca.

joan - nie zważam na swój PESEL, na koncerty chodzę, śpiewam, skaczę, tupię, aż czasem mnie łapią kurcze w stopy emotka ., a że ja nietrunkowa, to w klubach nie chodzę do barków /zresztą nigdy nie chodziłam/, raz się żyje! Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6507801 Napisano: 10.07.2018 11:08:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Liczyłam na dodatkowe losowanie gier Lubisie... i się przeliczyłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6507357 Napisano: 09.07.2018 10:44:33 w Zdjęcia naszych wygranych

azaflora

#6507354 Napisano: 09.07.2018 10:15:24 w SZUKAM....
Jeanettka. napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Szukam info czy wszyscy dostali @ od dpd konkurs Avanti Auchan z koszulkami? 

nie 

dzisiejszy mail dpd/Avanti dotarł, nie ma żadnej wzmianki z jakiego konkursu ta nagroda Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6507341 Napisano: 09.07.2018 09:55:20 w NA CO CZEKAMY?
19.07 - "Mistrzostwa Odido"  16.07 + 3d Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6507027 Napisano: 07.07.2018 21:54:05 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Próbuję zamówić ręcznik z WOAH ale podstawia mi się, że najbliżej mogę odebrać w ... Krakowie, czyli jakieś 60 kilosów ode mnie... Może pomroczność mnie dopadła...

Podpowiedź: TAK, TO POMROCZNOŚĆ emotka

Każdy voucher na ręcznik jest ważny przez 30 dni od jego wygenerowania. Podstawą do odbioru Nagrody jest Voucher, dostępny dla zalogowanych Uczestników Akcji Promocyjnej. Nagroda wydana będzie tylko w punkcie wybranym przez uczestnika podczas generowania vouchera. 

Czas na odbiór tylko 7 dni, wczoraj pobierałam vouchery i termin odbioru do 13 lipca Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

azaflora

#6507000 Napisano: 07.07.2018 19:03:02 w Pomocy!!!!
vanillasky-2017 napisał(a):

Próbuję zamówić ręcznik z WOAH ale podstawia mi się, że najbliżej mogę odebrać w ... Krakowie, czyli jakieś 60 kilosów ode mnie. Mega po prostu mega:(
Czy jest na tej stronce jakaś inna opcja odbioru ewentualnie wysyłki ? Patrzę, szukam i nie widzę... Może pomroczność mnie dopadła...
Będę wdzięczna za podpowiedź!

Wyłącznie odbiór osobisty, może odebrać inna osoba. Pamiętaj - tylko 7 dni po wygenerowaniu vouchera, później przepada.
Mnie się nie chciało jechać na drugą stronę Wisły, odczekałam i dodali punkty odbioru, może też coś bliżej będzie i u Ciebie? Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6506606 Napisano: 06.07.2018 10:42:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tereniagno napisał(a):

 wygrałam po długim czasie (fuksem)piłkarzyki z Łapsów, ale trwało to tylko pół godziny,
ponieważ dostałam maila, że nagroda przepadła z powodu innego numeru paragonu na formularzu niż ksero paragonu.
Nie wiem jakim cudem to się stało emotka Mam ksero paragonu, a nie mogę sprawdzić formularza(nie zapisałam go nigdzie) emotka
Napisałam zaraz do organizatora o wyjaśnienie, ale do chwili obecnej nie otrzymałam odpowiedzi emotka

Raczej nic nie wskórasz, to IQ Marketing jeśli są rozbieżności to tracisz nagrodę. Tak straciłam grę Lubisie, zacina mi się szóstka na klawiaturze i nie zgadzało się z danymi z paragonu. Nic to, dziś dodatkowe losowanie w Lubisiach, może tym razem trafię rezerwę emotka  oby... Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6505529 Napisano: 03.07.2018 20:20:48 w Wkurza mnie...
Kocisko zwaliło i stłukło dużą  Euphorię Calvina Kleina emotka . Tak drogiego odświeżacza jeszcze nie miałam.. Wyświetl w wątku >>
3 brucee, mia, andii 0

azaflora

#6505523 Napisano: 03.07.2018 20:13:31 w Giełda Kodów ; )
Kod Kubuś /darczyńca andii/ wystawiony http://www.e-konkursy.info/bazarek Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6504594 Napisano: 01.07.2018 12:51:10 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

delvitto napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Mam problem ze stroną woah
brałem udział w poprzedniej edycji... mam 2 niewykorzystane punkty. Teraz chcę grać w nowej edycji i próbuję się zalogować kontem z facebooka tak jak poprzednio i nic... na poprzednią edycję da się zalogować a na tą nie... niby się loguje ale jak się przeładuje strona to się nie loguje tylko dalej WEŹ UDZIAŁ... próbuje z różnych przeglądarek i nic emotka Może ktoś miał podobnie?

a może dla nowej promocji trzeba nowe konto założyć?

właśnie pisze że niewykorzystane punkty można przenieść...
ja loguję się facebookiem i założenie konta na ten adres nie daje nic bo pisze że już jest zajęty

to nie loguj się facebookiem  tylko spróbuj stroną, albo wyczyść pliki cookie i jeszcze raz spróbuj
u mnie działa ta nowa strona emotka

próbuję się logować stroną to pisze że to konto ma się logować przez facebooka, ciasteczka spóbuję wyczyścić potem, teraz nie mam czasu emotka dzięki za radę emotka
ale nie wiem czy to da, jak inne przeglądarki też zwodzą... założe chyba nowe konto na kogoś innego, chociaż szkoda tych 2 pkt emotka

U mnie muliło ale dało się odświeżyć , wyskoczył komunikat o konieczności zaakceptowania regulaminu #woahmomenty, kliknęłam i już było OK, stare punkty są i nawet dużo piłek do wzięcia z promocji piłkarskiej Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

azaflora

#6503883 Napisano: 29.06.2018 11:35:11 w Giełda Kodów ; )
rogalino napisał(a):

34Z7PFT4X 

wawel

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6503857 Napisano: 29.06.2018 10:56:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monek22 napisał(a):

KTO DORADZI JAK WRZUCIĆ KONKURSY BY MÓC MIEĆ DOSTĘP DO TEMATÓW ?

https://www.e-kon...y.info/dodaj/konkurs
dodajesz, jeśli już jest w bazie, od razu masz info, po zgłoszeniu czekasz aż admini zatwierdzą, po dodaniu 3 otwiera się SEZAM  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6503854 Napisano: 29.06.2018 10:49:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Słuchawki Cheetos i piłka Heineken /jest pompka/ - DPD
Zestaw kibica z Cenos - kurier PP
jeszcze jedzie DHL z przedostatnimi wygranymi z Belriso Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6503802 Napisano: 29.06.2018 08:37:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Co to za konkurs PEPSI Auchan? Bo szukam i chyba jestem jakiś niedorobiony emotka

https://www.e-kon...an.html#.WzXTbdIzZ0s
właśnie się skończył Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6501667 Napisano: 24.06.2018 11:08:58 w SZUKAM....
mampytanie napisał(a):

Szukam jakichś paneli opinijnych typu opinie.pl 
Nie wiem za wiele na ich temat, a brzmi fajnie, aby wypełniać ankiety (jakoś zawsze dawało to frajdę, to czemu nie). Nie interesują mnie strony do testowania

Najszybciej zarabia się na SWPanel  - od paru lat mam co drugi miesiąc po 50zł, jeśli masz małe dzieci, ankiet sporo więcej. Wypłacalni, przelewy zwykle do tygodnia, są też doładowania telefonów. Można tworzyć własne ankiety. Szczerze polecam. /  
Reaktor opinii - też, tyle, że ankiety dużo rzadziej.
Jeśli skorzystasz z moich linków, będzie mi miło /zarobię na tym aż 50 groszy emotka   Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6501173 Napisano: 22.06.2018 14:22:46 w SZUKAM....
FBjola1 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

azaflora napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Co wozi dziś DHL ? Dostałam wczoraj S-ka o nadaniu przesyłki, ale na ich stronie takowej brak...  emotka

U męża taka sama sytuacja, numer przesyłki i sześciocyfrowy PIN emotka

Tez mam ... ale nie macie dostawy na poniedziałek.... u mnie info ze dostarczone 25.06 będzie 

u mnie że dziś

do mnie doszło przed chwilą, u nas to chyba będą nagrody z Belryżo, bo tylko tam graliśmy razem Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6501151 Napisano: 22.06.2018 13:40:10 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Co wozi dziś DHL ? Dostałam wczoraj S-ka o nadaniu przesyłki, ale na ich stronie takowej brak...  emotka

U męża taka sama sytuacja, numer przesyłki i sześciocyfrowy PIN emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6500375 Napisano: 20.06.2018 16:00:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Chciałam tylko słuchawki z Cheetos... i je mam emotka Wyświetl w wątku >>