Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika azaflora

azaflora

#6525366 Napisano: 04.09.2018 10:50:38 w Czy informują/ informowali?
Jeśli mi umknęło to przepraszam: czy Bic ogólnopolski rozwiązany, bo termin upłynął w zeszłym tygodniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6525364 Napisano: 04.09.2018 10:44:49 w SZUKAM....

haima napisał(
 Albo w ogóle gdzie można dostać Carex żeby na marne nie jeździć. W Carrefour nie mają w ogóle emotka

Poszukaj w Biedronce, bez info o konkursie, cena bardo przyzwoita emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6525075 Napisano: 03.09.2018 15:37:25 w Konkursy firm tytoniowych
Jeśli zaczynacie przygodę z Pall Mall - może z mojego reflinka - zapraszam emotka
https://www.5minu...T1JBQElOVEVSSUEuUEw= Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6524955 Napisano: 03.09.2018 10:32:11 w Giełda Kodów ; )
[quote=
mariolakal]
boss75 napisał(a):

Moi drodzy ,jutro kończy się etap  w LM
Mas pomysł na zadanie?Nie masz kodów ?
Możesz zakupić u mnie emotka

Gdzie te kody się znajdują ? Zakupiłam kilka paczek i chyba ślepa jestem...  emotka emotka Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6524757 Napisano: 02.09.2018 11:59:34 w SZUKAM....
trojan napisał(a):

Prad napisał(a):

Czy gdzieś teraz trwa jakiś konkurs albo kampania z darmowym jedzeniem lub rzeczami dla psów?

tutaj rozdają karmę https://www.prawdziwy-pies.pl

Jeśli wysyłaliście zgłoszenia i była możliwość zdobycia gwarantowanego plecaka lub karmy: czy oni rzeczywiście wysłali, ja nic nie otrzymałam. Listę laureatów i miejsc, gdzie zafundują place psich zabaw, ogłoszą później, to jest w regulaminie, a termin wysyłki plecaków/karmemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6523862 Napisano: 30.08.2018 10:59:57 w Giełda Kodów ; )
margo466 napisał(a):

Oddam 2 kody WOAH
8497PPJF4R77

7Y84UU8XK498

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6523066 Napisano: 28.08.2018 13:54:05 w SZUKAM....
Proszę o info: czy Cheetos wysyłał już maile do laureatów z 24.
Grałam dla kogoś i nie wiem czy to inicjały tej osoby, czy grać dalej?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6522971 Napisano: 28.08.2018 11:10:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Okulary od Kubusia /za kody/ DHL  Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6522333 Napisano: 26.08.2018 11:35:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alamak napisał(a):

Gdzie kupię kabanosy JJB Bałdyga? Nie ma w Auchan, C4, Kaufie ani tesco... 

Jeśli masz gdzieś sklepy z sieci PGS Top Market, tam są w stałej sprzedaży Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6522166 Napisano: 25.08.2018 13:01:45 w Reflinki
Jeśli ktoś z Forumowiczów lub gości byłby zainteresowany ankietami w Panelu Ariadna -  zapraszam emotka
http://panelariad...gister?ref=987661490 Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6521471 Napisano: 23.08.2018 10:26:54 w Wkurza mnie...
nkba napisał(a):

azaflora napisał(a):

nkba  

Chyba się źle wyraziłam albo się nie rozumiemy emotka Ja nie neguję Waszej pracy, wręcz ją podziwiam i chylę czoła! Sama bym się bała oddać kota w nieznane mi ręce! Ja zawsze jak dzwoniłam to byłam szczera i mówiłam jakie warunki mogę zaoferować i zawsze słyszałam to samo... emotka Mogłabym skłamać ale po co? Żeby stworzyć idylliczny obrazek aby zaspokoić swoje widzimisię? To nie dla mnie. A jeśli chodzi o ptaszki to wiem o tym doskonale, ze się chwalą zdobyczą emotka
Przytulaski dla wszystkich Waszych kotełków emotka

Nie, ja tylko cząstkowo opisałam jak to wygląda z drugiej strony. Nawet nie wiesz jakie oszołomy dzwonią i o jakich porach, a jak czują się obrażeni odmową - puszczają wiąchy emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

azaflora

#6521436 Napisano: 23.08.2018 09:59:20 w Wkurza mnie...
nkba napisał(a):

joan napisał(a):

Niebieska_Laguna - cztery razy byłam domem tymczasowym, rozumiem Cię doskonale emotka Niby ludzie gdzieś tam słyszeli, że "zwierzę to nie rzecz", ale tym właśnie koty są dla nich -> przedmiotami otrzymanymi za darmo, gratisami co się po jakimś czasie nudzą, pluszakami numer X...

tygrysek82bu - pracownikom schronisk znane są rozmowy następującego typu:
- Chcę przygarnąć kotka.
- A miała Pani kiedyś koty?
- Tak, nawet teraz mam. Miałam też cztery inne, ale wszystkie rozjechały samochody. Bo to złośliwość losu była taka.
- Pani je wypuszczała na zewnątrz?
- No chyba!
- I tego od nas też Pani chce wypuszczać?
- No chyba!
- To od nas Pani kota nie dostanie.
- Wy jesteście gnidy, nie zależy Wam na adopcjach, tylko o pieniądze żebracie, a koty tu umierają...


nkba - niepełnosprawny kot absolutnie nie powinien poruszać się poza domem. Jego szanse na przeżycie są bliskie zeru. Jeśli szukasz kota wychodzącego, najlepiej po prostu zostawić namiary w schroniskach / przytuliskach (oraz na ich FB) z informacją, że gdyby mieli np. kota wychodzącego po zmarłej osobie albo półdziczka, to mogą się do Ciebie zgłosić. Jest to jakaś szansa (oczywiście w kontekście kiepskich schronisk).

Tak joan, zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o niepełnosprawne, choć samam mam znajomą, która ma kocurka z jednym oczkiem i on sobie radzi świetnie, nawet ptaszki jej przynosi żeby się pochwalić (choć tego akurat u kotów nie pochwalam ale wiem, że taka ich natura), ale jak widzę ogłoszenie, że kotek z ulicy, poturbowany ale już podleczony, szuka domu więc dzwonię, pytam, potem słyszę, że jednak nie bo jak ulica blisko to z ulicy na ulicę to tak nie za bardzo, może kto inny przygarnie... a potem znów ogłoszenie (na tego samego kotełka) i że jak się nie znajdzie "chętny" to będą go musieli znów na ulicę wypuścić to nie wkurzyła byś się? A zostawiłam nr tel do kontaktu gdyby nikt się do opieki nie znalazł emotka
A tak ps. to szacun wielki za to,że miałaś u siebie DT emotka

nkba  nie znasz realiów ciężkiej pracy  wkładanej przez domy tymczasowe, wolontariuszy, kot oferowany do adopcji przechodzi czasem niewyobrażalną dla Ciebie drogę, by stać się kotem gotowym do adopcji. Kociaki porzucone, karmione butelką co 2 godziny, ceny odżywek straszne, socjalizowane z innymi kotami, bo muszą mieć wzorce zachowania, koszt opieki weterynaryjnej - horrendalny, bo jeden kot potrafi wygenerować w klinikach rachunki na kilka tysięcy złotych. Sprawdzanie potencjalnego adoptującego jest czasem "dziwne", bo po co ktoś ma do mnie przyjść i oglądać kąty? A po to np. żeby się przekonać, że to xx piętro i zainteresowany motylem, ptaszkiem kot przy niezabezpieczonych oknach wyskoczy i spadnie tracąc życie lub zostanie kaleką. Są też przypadki, że zachowań nowego opiekuna nie przewidzisz, bo np. w bloku wypuszcza kotka na klatkę, żeby sobie pobiegał i np. spada albo schodzi i czeka aż ktoś otworzy drzwi i fruu.
Koty wychodzące, jak piszesz, przynoszą ptaszki, tyle, że one  zabijają, bo to instynkt łowcy, a nie potrzeba zaspokojenia głodu. 
Jeśli będziesz miała ochotę, wejdź na miau, przekonasz się, że w domach tymczasowych jest mnóstwo kotów, niektóre czekają na adopcję rok i dłużej, a "wariatki kociary" nie oddają, by tylko zwolnić sobie miejsce, no właśnie dlaczego? Bo włożyły tyle pracy, kosztów /często są to zbiórki prywatne, wzajemne wsparcie/ i uczuć, gdy kot jest bliski śmierci /podawanie leków, kroplówek,itp/, by oddać wychuchane zwierzę komuś, kto nie gwarantuje zapewnienia bezpieczeństwa, a na dodatek uważa, że wyświadcza łaskę oferując dom.  Wyświetl w wątku >>
2 nkba, joan 0

azaflora

#6521320 Napisano: 22.08.2018 19:25:19 w Giełda Kodów ; )
Mam:
- 3 kody Lion
- 2 Lech
- 5 Cheetos 
właściwie zbieram tylko Wawel emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6520084 Napisano: 19.08.2018 11:37:11 w SZUKAM....
nataszka napisał(a):

Szukam jak używać płynu do prania ,gdzie wlewać ? Są różne opinie ,do bębna ,tam gdzie proszek?

Jeśli nie masz instrukcji to sobie wygoogluj emotka . U mnie w starej ładowanej od góry jest przegródka na środki do prania wstępnego, dalej na proszek lub płyn,kolejne na płyny, krochmal, w tej przegródce jest taki przycisk góra/dół - wciskam gdy wlewam płyn, unoszę do góry, gdy sypię proszek. Najlepiej poszukaj w necie info n.t Twojego modelu pralki emotka . Wyświetl w wątku >>
1 nataszka 0

azaflora

#6519425 Napisano: 16.08.2018 11:22:56 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

azaflora napisał(a):

joan napisał(a):

PS: A dzieciom znajomych dajecie w prezencie gorące kubki, bo kupiliście na konkurs? emotka

joan no co Ty? Mało tu na forum wpisów typu "co robicie np. z chrupkami, czipsami? - no dzieci sąsiadów uwielbiają"  emotka


Niby tak, ale co, gdyby rodzic w końcu odmówił? Czy też by się darczyńca poczuł urażony? Przecież do schronisk nie trafiają psy/koty z eleganckich hoteli, tylko po wypadkach komunikacyjnych albo błąkające się tygodniami. I trzeba je postawić na nogi + wychuchać, żeby ktoś zechciał je przygarnąć. Do tego potrzebne jest wysokiej jakości pożywienie, a nie typu fast food & posiłki w polskich szpitalach emotka

Mnie się podoba, że ten wątek co jakiś czas pojawia się na forum, bo jednak trzeba ludzi edukować - widzę to szczególnie na zdjęciach pt. "A oto, co nowożeńcy przynieśli do schroniska" emotka

ucięło mi post, napiszę póxniej. Przepraszam Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

azaflora

#6519419 Napisano: 16.08.2018 11:10:43 w Wkurza mnie...
Nie chcę cytować piramidy wypowiedzi dot. utonięcia tych chłopców, ale to już drugi taki tragiczny wypadek... Kilka lat temu w Warcie utonęła czwórka dzieci w obecności matki i opiekunki społecznej, też  zostało przy życiu najmłodsze, które było przy matce.
Może będą naoczni świadkowie i naświetlą okoliczności, niewykluczone, że jeden z braci wszedł do wody mimo zakazu,  fala go zgarnęła, pozostali chcieli ratować i też utonęli. 
A co do wypowiedzi o tym, że jedno dziecko czy dwoje, łatwiej upilnować... nic bardziej mylnego, mam znajomych z dziećmi z ADHD - gehennaemotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

azaflora

#6519412 Napisano: 16.08.2018 10:57:04 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):


PS: A dzieciom znajomych dajecie w prezencie gorące kubki, bo kupiliście na konkurs? emotka

joan no co Ty? Mało tu na forum wpisów typu "co robicie np. z chrupkami, czipsami? - no dzieci sąsiadów uwielbiają" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6519410 Napisano: 16.08.2018 10:50:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zwrot za Surf /edycja z Biedronki/ drugi tydzień Wyświetl w wątku >>
1 calliope 0

azaflora

#6519219 Napisano: 15.08.2018 08:26:32 w Mam problem...
stamp2 napisał(a):

czy w wątku paragony można wymieniać sie kodami? emotka pytam bo już tam bestia może czai sie z karniakiem,gdy napisze nie na temat emotka emotka

Jeśli proponujesz sprzedaż/kupno paragonu za xx kodów, to nie ma sprawy Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6518319 Napisano: 11.08.2018 12:33:23 w Dziś cieszę się z.....
Od kilkunastu godzin pada emotka . Nie leje, a spokojnie pada... cudowna muzyka, jak kołysanka Wyświetl w wątku >>