Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika azaflora

azaflora

#6568640 Napisano: 04.02.2019 10:15:28 w SZUKAM....
ika1 napisał(a):

czy w oreo małe opakowania są twą promocyjne czy tylko te większe? wie ktoś

https://pl.oreopeople.com/#products Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6567813 Napisano: 01.02.2019 09:42:28 w Popraw sobie humor...
Dziecku odmówisz? W/g Grześków luty ma 31 dni emotka
Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6567696 Napisano: 31.01.2019 20:00:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

case napisał(a):

No, ale te koszulki to prawie za darmola są, co to jest 6 zł (za tyle można kupić 4 Activie).


Ano własnie -> prawie za darmola. Ale zastanów się, jaką taka koszulka ma historię? Że w skażonej chemicznie wiosce w kraju trzeciego świata na polach rosła bawełna, potem dzieciak zarabiający dolara miesięcznie to zebrał i sru do fabryki, potem kolejny dzieciak koszulkę farbował (dorośli już odmawiają pracy przy farbowaniu, bo dosyć szybko się umiera), potem naszprycowano tę koszulkę chemią i płynęła kontenerem przez pół świata... a wszystko to w cenie 6 zł.

Rozumiem, że nie każdy producent chce inwestować w drogie nagrody, dlatego wygodne są akcje typu "Wypróbuj, a zwrócimy Ci pieniądze." Sama czasami biorę w nich udział + często wypróbowane produkty kupuję regularnie (niezależnie od jakichkolwiek konkursów).

Tanie gadżety -> chciałoby się westchnąć i spytać retorycznie, dokąd ten świat zmierza, ale odpowiedź jest powszechnie znana.

joan to wygląda m/w tak: bawełna rośnie w Afryce /niestety nasiona coraz częściej GMO,i dają gorszą jakość, lżejszą wagę/, po zbiorze, statkiem /mniejsze zło/ lub samolotem/!/ transportowana do Bangladeszu/Indii/Pakistanu, tam przędziona, gotowe tkaniny/dzianiny farbowane w innym rejonie, w zasadzie nigdy na miejscu; samolotami; do Tajlandii/Malezji - do szwalni, by przylecieć do centrów dystrybucji /przede wszystkim Wielka Brytania/ i stąd drogą powietrzną ciuchy docierają do USA, Australii i UE.
Transport morski to niewielki procent, reszta to transport lotniczy niestety emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

azaflora

#6567553 Napisano: 31.01.2019 11:29:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Co Wam powiem, to Wam powiem... nagrody ostatnimi czasami są dramatyczne: bluzy, koszulki, ręczniki, stoliki piłki i łyżeczki, aż się odechciewa....

ja olewam takie konkursy emotka emotka

Bardzo lubię bluzy, szczególnie te z kapturami. Mam psy, w pobliżu grzybne lasy, więc zagram i o bluzę Oreo emotka .
Na stolik Belvity miałam chyba 5 paragonów po 1,69zł, wygrałam jeden na prezent dla chorej na nowotwór znajomej ze zwierzęcego forum, dla siebie nie trafiłam, będę nadal jeść przy stole emotka Wyświetl w wątku >>

azaflora

azaflora

#6565842 Napisano: 22.01.2019 20:48:33 w GFK
ziolko napisał(a):

Do wszystkich zarejestrowanych w GFK. Czy w marcu lub kwietniu dostaliście maile o RODO? że musieliście kliknąć w linka, żeby mieć dalej aktywne konto?
Kto nie dostał lub nie kliknął - to jego dane zostały skasowane.

Pytanie - czy ktoś jednak nie dostał jednak tego maila? a teraz nie może się zalogować na konto?
Dodam, że kuzynka i mąż nie dostali i teraz nie można się zalogować a wszystkie zebrane punkty przepadły. 
Ktoś też tak ma??? 

ziolko nie wiem kiedy dokładnie rozsyłali maile o obowiązku, czy wpadało do spamu? Miałam już w tym roku ankietę.
Po zalogowaniu  mam taki komunikat:/odhaczone/
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych według nowych, zaostrzonych przepisów o ochronie danychstart: 2018-03-28 / koniec: 2018-06-30 / status: zakończone Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6565678 Napisano: 22.01.2019 11:53:11 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

to nie to
w Mili do odbioru były przy kasie.
Tutaj są do odbioru po rejestracji paragonu...

Wiem o tym emotka
Tyle, że takich krokomierzy nigdzie indziej nie widziałam, a strona www.flora/konkurs.pl nie istnieje /może jeszcze?/ Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

azaflora

#6565640 Napisano: 22.01.2019 10:56:02 w SZUKAM....
nikusia88 napisał(a):



Ma ktoś może regulamin? albo rozszyfrował adres strony?

Tego nigdzie nie znalazłam, były do odbioru w sieci Mila
https://www.opini...nia-gazetka/#slide/5
Wyświetl w wątku >>
1 nikusia88 0

azaflora

#6565612 Napisano: 22.01.2019 08:55:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
MK Cafe Auchan - kurier DPD, bon na 200zł/ jest w środku/, termin realizacji do końca maja Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6565322 Napisano: 21.01.2019 11:06:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Pierwszy przelew z Frosty /Nest Bank/ Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6564956 Napisano: 18.01.2019 19:42:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Gra Uno Extreme od płatków Nestle za pierwszym podejściem emotka Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6564472 Napisano: 17.01.2019 12:13:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Prad napisał(a):

Temat wałkowany tysiące razy na temat podawania nr pesel... Czy Załądkowa może żądać peselu w przypadku wygrania wejściówki?

Mają prawo upewnić się czy jesteś pełnoletni, bo alkohol tylko dla dorosłych, fanppage chyba też emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

azaflora

#6563852 Napisano: 15.01.2019 14:33:16 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

bruce napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

bruce napisał(a):

to była jakaś burza śnieżna albo co! nie widziałąm czegoś takiego wcześniej

Prawdziwą burzę śnieżną przeżyłam tylko raz w życiu. Wracałam pieszo, zaczął padać śnieg, zerwał się wiatr, aż trudno było złapać oddech i nagle zaczęło grzmieć, ale jak, raz za razem! Z duszą na ramieniu dotarłam do domu, to był styczeń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6562939 Napisano: 11.01.2019 17:08:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
azaflora napisał(a):

 Tydzień minął, a ja jeszcze w nic nie grałamemotka .
Miałam nie grać w żaden konk Belvity... ale muszę upolować kilka małych paczek  /poznikały w mojej okolicy/.Muszę upolować stolik na prezent dla znajomej z innego forum, radio i chemioterapia nie poskutkowały, teraz czeka ją straszliwa operacja . Potrzymajcie kciukiemotka


Dziękuję wszystkim trzymającym kciuki - udało się za pierwszym razem emotka .
Drugie zgłoszenie na mnie - pudło emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

azaflora

#6562704 Napisano: 11.01.2019 00:05:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
natas92 napisał(a):

Tak emotka Witam również wszystkich emotka
Myślę, gdzie mogę jeszcze trafić na pomocne osoby, które poświęcą kilka sekund dziennie na kliknięcie i pomoc w wygraniu konkursu... emotka I tak trafiłam tutaj emotka

https://www.e-kon.../kliknijcie/strona/4
masz top z linkami, prośbami, wymianą klików, polubień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6562627 Napisano: 10.01.2019 18:08:58 w Czy informują/ informowali?
pipi99 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na przelew z Frosty??

Ja z utęsknieniem oczekuję dwóch emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6561289 Napisano: 06.01.2019 12:38:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
 Tydzień minął, a ja jeszcze w nic nie grałamemotka .
Miałam nie grać w żaden konk Belvity... ale muszę upolować kilka małych paczek  /poznikały w mojej okolicy/.Muszę upolować stolik na prezent dla znajomej z innego forum, radio i chemioterapia nie poskutkowały, teraz czeka ją straszliwa operacja . Potrzymajcie kciukiemotka Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6559605 Napisano: 29.12.2018 14:03:28 w SZUKAM....
mampytanie napisał(a):

Szukam kogoś, kto korzysta z panelu ariadna. Czy trzeba do końca roku zrealizować punkty, czy spokojnie można kontynuować zbieranie? 

bezterminowo, możesz cierpliwie gromadzić parę lat Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6558264 Napisano: 20.12.2018 13:33:19 w Informują
MK Cafe Auchan przed chwilą sms Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6556441 Napisano: 14.12.2018 00:54:55 w moje dzisiejsze wygrane :)