Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika azaflora

azaflora

#6606406 Napisano: 04.06.2019 14:54:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

katsal napisał(a):

Co z Nestle płatkami, znów coś padło?Mój mąż próbował właśnie zgłosić pierwszy kod i znów komunikat, że ten kod został już przez niego zgłoszony  emotka Sęk w tym że niczego wcześniej nie zgłaszał.

Ale ktos inny juz ten sam kod zgłosił akurat tego dnia. 

Nie wiem jak to działa. Patrzyłam w sklepie - wszystkie Cini minis miały identyczne kody, a wczoraj tuż przed północą, zgłosiłam Chocapic i zarejestrowało. To cała partia z konkretnego dnia produkcji ma ten sam kod, czy co? Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6606238 Napisano: 04.06.2019 09:21:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mstelmas11 napisał(a):

A czy OREO pudełka to jeszcze trzymać, będzie jeszcze jakieś losowanie?, jak przedłużyli ten konkurs, to może już nie będzie dodatkowego losowania?

Na wszelki wypadek poczekaj do 19 czerwca, to już niedługo emotka Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6606103 Napisano: 03.06.2019 20:17:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

as32572 napisał(a):

Czy w loterii Powerade wpisuję te same dane do logowania co w Coca Coli? Tak zrobiłam, ale ciągle pojawia mi się okno do logowania, na różnych przeglądarkach. 

Te same dane, ale jak teraz sprawdziłem to faktycznie coś nie działa, a wcześniej jeszcze wszystko było ok.

Na coca coli też nie można się zalogować, niedawno było takemotka
Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

azaflora

#6606011 Napisano: 03.06.2019 16:50:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sania30 napisał(a):

Otrzymałam informację o wygraniu koszulki z colgate biedronka.
W meilu jest informacja, że mam wypełnić formularz danymi do wysyłki,
ale gdzie mam szukać tego formularza?

Dostałaś taki tekst:
Brawo! Od dzisiaj Myj Zęby Jak Mistrz w koszulce z uśmiechem od Colgate.Wypełnij formularz danymi adresowymi i oczekuj swojej uśmiechniętej przesyłki.
pod nim jest link, kliknij, wypełnij, podziękują Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6605856 Napisano: 03.06.2019 10:48:47 w Pomocy!!!!
silvia8 napisał(a):

azaflora napisał(a):

Komu zgłosić maila z polskiego adresu o zhakowaniu i żądaniu "okupu" w wysokości 250 euro? Podobno jestem strasznym zboczeńcem  emotka , nic na sumieniu nie mam i cwaniakowi ma to ujść na sucho?
Podpowiedzcie jak to załatwić. Proszę.

Też miałam takiego maila, także i ja chętnie skorzystam z porady.

Przesłałam tę wiadomość z zapytaniem co dalej na: 
sekretariat.cyber@ksp.policja.gov.pl
Jeśli odpowiedzą, dam znać. Wyświetl w wątku >>
1 silvia8 0

azaflora

#6605849 Napisano: 03.06.2019 10:13:07 w Pomocy!!!!
Komu zgłosić maila z polskiego adresu o zhakowaniu i żądaniu "okupu" w wysokości 250 euro? Podobno jestem strasznym zboczeńcem emotka , nic na sumieniu nie mam i cwaniakowi ma to ujść na sucho?
Podpowiedzcie jak to załatwić. Proszę. Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6605623 Napisano: 02.06.2019 11:53:49 w SZUKAM....
andii napisał(a):

Hello, z czego może być zielona zawleczka z kodem 12znaków ? emotka  

Heineken, nie wywalaj, zaczekaj do kolejnej loterii Wyświetl w wątku >>
2 atyde25, andii 0

azaflora

#6605618 Napisano: 02.06.2019 11:10:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Skyr łącznie 0/10 i koniec, nikt tego w domu nie chce jeść, nawet koty i psy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6605537 Napisano: 01.06.2019 22:25:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

ivanotta napisał(a):

jokan napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Czy ktoś mnie oświeci o co chodzi z tymi kartami w delikatesach? Ta delikarta to chodzi o delikartę mini czy to są dwa różne byty? Czy w konkursach z delikartą mini można grać?

ja ostatnio gralam z karta mini i byl tylko taki problem, ze nie mozna jej doladowac kasą wiec bony mi do sklepu podeslali i odebralam sobie (a w sklepie nie widzialam innych kart, macie takie plastikowe jak kredytowa)?

U mnie tylko papierowa. A pojechałam specjalnie do "Dużego miasta", gdzie od groma lokalizacji, w których są te karty do odbioru. Wybrałam online dwa sklepy i akurat te dwa zamknięte.. 

ok, to moze te plastiki tylko w wiekszych miastach sa

Swoją wyrobiłam 29 kwietnia, bo w kwietniu powstał ten sklep. Plastik częściowo przezroczysty, wielkości innych kart Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6605526 Napisano: 01.06.2019 22:04:48 w Wkurza mnie...
ivanotta napisał(a):

moskala22 napisał(a):

ameryka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

ale się wkurzyłam... Kupiłam płatki Lion na loterię, wbijam i zonk... Kod już został przez Ciebie zgłoszony? Jak? Telepatycznie?
Porażka emotka

jednak tak mają wszyscy. Pisałem do nich przed chwilą reklamacje w tej sprawie.

u mnie teraz ta sama sytuacja - napisaŁAM do nich.

Może jak więcej osób napisze to coś z tym zrobią (tyko w sumie nie wiem co) 

u mnie to samo emotka

Dosłownie przed chwilą wysłałam i przyjęło, kod zarejestrowany. Może poprawili? Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6605393 Napisano: 01.06.2019 11:38:11 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

Zachciało mi się jeździć początkiem maja na rowerze..l  od pczątku maja cały czas pod górkę... 
rower ma dziury  w kole
pogoda tylko jest wtedy jak siedzę w robocie pom14 godzin, jak siedzę w domu to jest paskudnie i zimno
światełka rowerowe przy znoszeniu roweru ze strychu spadły na Ziemię i się rozwaliły 
Kupiłem sobie sakiewkę na rower na telefon (a niech liczy te moje kilometry) i co... na Allegro na aukcji ponad 400 i teraz mi sprzedawca pisze że ich nie ma ...
znaleźć taką co zmieści telefon 6,5 cala jest ciężkie
chcialem jutro jechać na rower to dowiedziałem się ze idę do pracy jutro. emotka
i dobija mnie fakt że mój jest rower taki ciężki a szwagier ma taki leciutki fajny...
nie wiem czy aż zaczynać sezon jak tak pod górkę od początku emotka  
i to mnie wkurza,,. 
 

Przez dwa sezony właściwie nie jeździłam, ja rowerowa fanka, a nie jeździłam, bo nie miałam siłyemotka robiło mi się słabo i musiałam prowadzić. Kiedy wreszcie zrozumiałam, że to nie ciało słabe, a podświadomość zakłada blokadę "nie jedź", to mąż mi zajął schowek i rowery w piwnicy emotka .
Niemoc ogarnęła mnie po zdarzeniu, gdy przy wyjeździe z lasu, zastąpiła mi drogę grupka facetów tak 20-30 lat, tylko /chyba?/  dzięki mojemu specyficznemu poczuciu humoru, uniknęłam...w najlepszym razie rozbojuemotka . Wyświetl w wątku >>
2 pioge7, nkba 0

azaflora

#6605222 Napisano: 31.05.2019 16:41:29 w Lay's
rufus napisał(a):

male paczki tez sa? emotka

Namierzyłam tylko duże w Delikatesach Centrum ale w zestawie z litrem Pepsi za 5,99, gdzie indziej promocyjnych nie widziałam Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6605204 Napisano: 31.05.2019 15:51:14 w Lay's
Jako aspołeczna jednostka /wstyd/, nie mam teraz dostępu do "Zapowiedzi". Kupiłam paczkę z nową promocją od 10 czerwca. Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6605194 Napisano: 31.05.2019 15:22:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś kojarzy co to za promocja? Kapsel znaleziony, pod spodem, niestety, napis "GRAJ DALEJ 2019' Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6605008 Napisano: 31.05.2019 09:55:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Agnes napisał(a):

wygrałam jeden jedyny worek i nie ma mnie na liscie

A ja piłkę i butelkę - nie ma mnie wcale na liście. emotka

Poczekajcie, jeszcze uzupełniają.
A na marginesie: były dyskusje o utracie nagrody w przypadku, gdy potwierdzenie z banku było pobierane później, ja tak miałam, sprzedawca nie wydrukował, a ze strony banku potwierdzenie mogłam pobrać dopiero siódmego dnia, jestem na liście  emotka Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6605007 Napisano: 31.05.2019 09:49:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Czy w papierosach LD jest jakiś konk? loteria? bo jakiś kod widzę emotka  a nie wiem o co kaman

W Winstonach też są. Czy wiadomo coś o konkursie Parker&Simpson? Konkursowicz pochwalił się wygraną pieniężną i dostał karniaka, bo konkursu w bazie nie ma, strona P&S, nieosiągalna, a byłam zarejestrowana.
Dostępne tylko Camele, dzięki forumowiczce, oczywiście emotka , reszta niewiadome i niedostępne dla niewtajemniczonych. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

azaflora

#6604796 Napisano: 30.05.2019 16:28:45 w Wkurza mnie...
messi napisał(a):

Loteria Powerade emotka , co wpiszę kod to wygrywam bidon, na 7 zgłoszonych kodów mam tylko 2 losy na loterię o zegarek. Też nie będę podawał swojego adresu, szkoda czasu później odbierać to z Paczkomatów emotka

No patrz - wbiłam kilka kodów, wklepałam za jednym zamachem i nie trafiłam żadnego /zbędnego/ bidonu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6604526 Napisano: 29.05.2019 20:24:18 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

Masakra, jakie Wy tu fotki zamieszczacie!! emotka emotka  Weszłam i... zaniemówiłam.  emotka  A - tak przy okazji - tajemnicza teściowa to gdzie?  emotka

Chyba się ujęła honorem i skasowała post i konto.
tesciowa wracaj, miałaś dobre chęci, nie ma ludzi nieomylnych emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

azaflora

#6604427 Napisano: 29.05.2019 14:01:41 w WC - rozmowy o wszystkim
tesciowa napisał(a):

azaflora napisał(a):

awi napisał(a):

Czy ktoś wie co to za gatunek? Trochę się boję, buuu 

Tesciowo gdzie Ty masz oczy? Powiększ zdjęcie zwłok gada: na górze jest ciemny, jednolity wierzch ciała; wnętrzności i niżej spód, tak jak tu: 

No faktycznie, podobne jak dwie krople wody emotka

Ostrożności nigdy za wiele. 
Mieszkam pod Warszawą i w okolicy żmij i zaskrońców bardzo dużo, dla mnie rozróżnianie ich to nie problem.
Pozdro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6604406 Napisano: 29.05.2019 13:07:39 w WC - rozmowy o wszystkim
tesciowa napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

awi napisał(a):

Trafiłam wczoraj na takie stworzenie na drodze. Nie ja ją przejechalam. Czy ktoś wie co to za gatunek? Trochę się boję, buuu 

To żmija zygzakowata. Jak ją spotkasz uważaj, jest jadowita. 

azaflora napisał(a):

margobb napisał(a):

Chyba zaskroniec emotka  zwrocialas moze uwage, czy miał dwie żółte plamki na głowie? 

Zdecydowanie zaskroniec, ciemny grzbiet i charakterystyczna spodnia część ciała. Żółte plamy "za skroniami" są widoczne u młodych osobników, u starych są szare. Pożyteczny i nieszkodliwy gad.

ŻMIJA zygzakowata (tutaj więcej: http://raciborz.n...artgal,t,id,tm.html)

ZASKRONIEC: Zaskroniec charakteryzuje się jednolitym szarym, zielonkawym lub zielonkawo-brązowym kolorem tułowia i ogona. Zaskroniec zwyczajny w tylnej części głowy ma dwie jaskrawe plamy. To właśnie żółtym lub żółto-pomarańczowym kleksom „za skroniami” zaskroniec zawdzięcza swoją nazwę. Charakterystyczną cechą zaskrońca są również okrągłe źrenice.
https://www.ekolo...ekawostki,19767.html


Moim zdaniem różnice są widoczne na pierwszy rzut oka. To rozjechane stworzenie to była niebezpieczna żmija, nie zaskroniec.

Tesciowo gdzie Ty masz oczy? Powiększ zdjęcie zwłok gada: na górze jest ciemny, jednolity wierzch ciała; wnętrzności i niżej spód, tak jak tu: http://4.bp.blogspot.com/-m0G70ihJ4cE/VDOlAj4b6nI/AAAAAAAACTg/0EU1mqrdSD8/s1600/zaskroniec%2B(5).jpg
Wyświetl w wątku >>
0 0