Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika azaflora

azaflora

#6690582 Napisano: 17.03.2020 14:54:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
mountain napisał(a):

bon intersport od nutelli emotka

Mam i ja, mail przed 14 Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6690573 Napisano: 17.03.2020 14:29:28 w SZUKAM....
andii napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy działa Wam poczta na WP?


No właśnie nie...

na onecie tez nie emotka

U mnie działa onet, autograf, wp i o2 Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

azaflora

#6690491 Napisano: 17.03.2020 10:35:42 w Wkurza mnie...
fantagiro napisał(a):

bubba napisał(a):

fantagiro napisał(a):

wg. mnie to niestety nie przegapienie.. bardziej nasza niestety polska natura. Doskonale wiedział o co chodzi bo wygadał się w trakcie, że sprawdzał na stronie z sms "trzeba podać nr paragonu". Nie dość, że kaska na produkt poleciała  to jeszcze taki zawód co do osoby..
Jak tak można !!
https://www.youtu.../watch?v=CzpgK-XMCS4
emotka

Wiem co czujesz emotka
Kiedyś wygrywałam bony do Auchan, jedna osoba przez 7 dni nie miała czasu odebrać, a jadąc do pracy i w drodze powrotnej mijała Auchan. To był bon na 50zł, za mało, więc przepadł i tej osobie już g... szkoda mojego wysiłku i dobrych chęci. Wyświetl w wątku >>
1 fantagiro 0

azaflora

#6689827 Napisano: 13.03.2020 13:01:09 w SZUKAM....
cudaczek121 napisał(a):

joan napisał(a):

kermit napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Do mojej siostry dzwoniła przed chwilą pracująca w aptece koleżanka i tamta twierdzi, że dostali odgórne zarządzenie, że od poniedziałku apteki mają być nieczynne.Czy ktoś to może potwierdzić?


Jedna z bzdur już zdementowana tak jak i ta o zamykaniu sklepów wielkopowierzchniowych i o otaczaniu miast kordonem sanitarnym.
Jeśli chodzi o apteki to jedynie chcą ograniczyć do sprzedaży przez "okienka" -w trybie nocnym (ale to zalecenie a nie nakaz).


Dokładnie - pożywka dla ludzie niemyślących, tak samo jak wszystkie "rewelacje" udostępniane na FB emotka Moja rada: absolutny zakaz powielania jakichkolwiek informacji bez jednoczesnego podania wiarygodnego źródła!!!

No, wiesz, myślałam,że pracownica apteki nie będzie ładować mojej siostrze takiej ściemy. I to jeszcze dzwoniła do niej specjalnie z takim fejkiem. Nie rozumiem, po co tak kłamać i siać ferment emotka

Cudaczku to jest po części prawda, bo klienci nie będą wchodzić do środka, będą otwarte okienka, jak przy dyżurach nocnych. W aptekach, gdzie okienek nie ma, nie wiadomo. Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6689755 Napisano: 13.03.2020 11:08:47 w WC - rozmowy o wszystkim
Mała mieścina poniżej 20 tys. na granicy ze stolicą.
W małych sklepach w zasadzie nie widać braków, bo i asortyment mniejszy.
Wczoraj po południu w Biedronce: mięso paczkowane - tylko te najdroższe np. królik i ze dwie paczki piersi drobiowych. Wędliny paczkowane są; szynka w puszkach Krakus - schodzi na pniu, tańsze puszki i dania w słoikach - pełno. Brak tanich dżemów, zwykłej mąki /jest dużo tortowej/; resztki papieru toaletowego i chusteczek tych 10x10. Warzywa, owoce - pełen wybór. Pieczywo luzem - dużo, zafoliowanego nie było. Mleko i nabiał - był wybór.
Tanie mydła w płynie - zapasów brak.
Młody pan miał w wózku zgrzewki mleka w kartonach i chyba z 10 paczek mrożonych malin. 
Mrożonki są. Pracownice uzupełniają towary,żadna nie nosi rękawiczek.
Apteki mijałam dwie  kolejki tylko w środku, może dlatego, że tych aptek sporo. 
Odnośnie famy o zamykaniu aptek: sprzedaż ma być przez okienka, bez wpuszczania do środka, a u mnie nie wszędzie są okienka, bo nie ma dyżurów nocnych, jak pożyję, to zobaczę emotka .
A i w małych sklepikach "straszą" że po niedzieli może nie być warzyw i owoców, bo na giełdzie coraz mniej czynnych stoisk. To samo z giełdą kwiatową, w kwiaciarniach niewielki wybór. Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6689197 Napisano: 11.03.2020 13:18:14 w SZUKAM....
@gnieszk@ napisał(a):

joan napisał(a):

la-princessa napisał(a):

Czy ktoś wie, gdzie w internecie da się kupić żel antybakteryjny do rąk za normalną cenę? Przeszukałam sklepy, apteki, drogerie i wszędzie pustka. Do tej pory nie śledziłam zbytnio tej afery z powodu koronawirusa i nie spodziewałam się, że faktycznie wszystko wykupione, a potrzebuję żelu do innego celu. Trochę się wkurzyłam, bo widzę, że wszystko masowo wykupione i wylądowało na Allegro z ogromną przebitką, a nie mam zamiaru sponsorować takich naciągaczy, którzy żerują na ludzkim strachu i żel, który zawsze był po 5 zł, sprzedają za 30... 


Hmm, a nie da się zamówić online w Rossmannie z odbiorem w drogerii?


Niestety nie. Nie wiem jak to działa. Bo choć w drogerii jest to na stronie nie ma informacji o dostępności lub nie można zamówić online.

Wieczorem zamówiłam Carex, zapłaciłam kartą, rano o 9,15, dostałam info, że zamówienie niepełne. Chodziło właśnie o Carex, który w mojej drogerii był, niby,  w dużej ilości.a w rzeczywistości go nie było, bo chyba się nie rozpłynął. emotka
Różnicę mają mi zwrócić do 14 dni, wolałabym Carex. Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6688262 Napisano: 06.03.2020 10:09:24 w Wkurza mnie...
mawika napisał(a):

Gdzieś czytałam, że ludzie robiąc zakupy dzielą się na 2 grupy. Tych co boją się koronawirusa

U mnie sklepy z pełnym zaopatrzeniem, nie było tylko Carexu.
Za to klienci zbojkotowali cukiernię, gdzie za ladą stała "skośna" ekspedientka, szefowa skierowała ją do prac na zapleczu i klienci wrócili. Co z oczu to i z serca emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6683940 Napisano: 18.02.2020 10:44:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw Pop Adventures z "Weź wodę, wygraj nagrodę" /Żywiec/ Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6683816 Napisano: 17.02.2020 20:17:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

anialistopad napisał(a):

atanerka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Lisner 2 rybki za 14 zł mogę mieć czy każda osobno brać? 

może być razem

Dziekuje , a wysyłali już SMS z akceptacja z weekendu?

ja nie mam potwierdzenia z weekendu.

Zgłoszone 15 - brak SMSa Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6682708 Napisano: 14.02.2020 11:29:12 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

atanerka napisał(a):

jokan napisał(a):

o której włączają zwroty Lisnera?

O północy 

Dzisiaj około 00:30 z ciekawości wszedłem na stronę, to było 0, więc nie wiem, czy się skończyły tak szybko, czy włączą dzisiaj o innej godzinie...

Wczoraj też byłam ciekawska i o 0,30 było około połowy ale dosłownie "w oczach" malały, ludzie się rzucili. We wtorek załapałam się  jeszcze przed 15, sms przyszedł w środę o 9,30. Szybkich rybek nie ma u mnie, są tylko makarony, szkoda.,  Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6681495 Napisano: 10.02.2020 16:48:02 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

Szukam sklepów z produktami promocyjnymi na ten konkurs:
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-podziel-sie-swoim-apetytem.html#.XkF1E2hKi1s

Szukaj w TopMarketach, polskich sieciach średnich sklepów lub takich "U Jacka, Magdy" emotka
W zamrażalniku ostała mi się taka paczka /nawet niezłe, były różne/ Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

azaflora

#6647371 Napisano: 10.10.2019 09:24:46 w Wkurza mnie...
anet napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie ilość loterii promocyjnych, wymagających zakup słodyczy emotka  Gdybym miała to wszystko zjeść, wyglądałabym po miesiącu jak szafa trzydrzwiowa emotka  A ja się nie lubię z nikim dzielić słodyczami emotka  Lindt, Milka, Prince Polo, Śliwka Nałęczowska, Delicje, Ferrero Rocher- no ileż można żreć emotka

Ja to robię tak, że kupuję i chowam, żeby nie mieć słodyczy "na widoku" emotka , ale najgorsze jest to, że jak przyjdzie chęć na słodkie to i tak wiem, gdzie schowałam emotka . A w temacie- wkurzają mnie bramki w zlotobraniu i ciągła konfiguracja- śliwka,wiśnia,śliwka emotka

Tej jesieni kompletnie nie mam ochoty na słodycze, gram, gdy dostanę paragon i na minimum 20 x Milka, wygrałam 2 krówki. Skusiłam się tylko na zakup Belriso, tej cukrowej glajchy, resztę odpuszczam, a Actimel z nowymi smakami...brr nie chcę ich zwrotu, nie kupię...fuj!
Niedługo powinny być znów konkursy z chrupkami /Lays, itp/ -samo zdrowieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6646715 Napisano: 08.10.2019 16:25:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
Obroża i bransoletka z IAMS/Kaufland emotka Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6644943 Napisano: 02.10.2019 11:18:47 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

Nie wszystkie automaty sa Nescafe. Łażenie po szpitalach, uczelniach albo biurowcach - troche głupio. Wycieczka po dworcach też do kitu... A nikt nie chce podać lokalizacji tych maszyn.

Zamiast się użalać, podaj miasto, które Cię interesuje.
Ogólnie: automaty stoją tam, gdzie dużo ludzi, którzy mają mało czasu i łapią w biegu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6644916 Napisano: 02.10.2019 10:22:02 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

W jakich miejscach sa te automaty Nescafe? 

Unique One nie ma chyba listy  emotka  

Dworce?
Szkoły?
Urzędy?
SzpitalE? 
Centra handlowe?
Hostele?.... 

W tych właśnie miejscach są automaty Nescafe i Jacobs. Mijam też w przejściu podziemnym w pobliżu metra, między sklepikami, kioskami. Trzeba wyostrzyć wzrok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6644908 Napisano: 02.10.2019 10:00:45 w SZUKAM....
mama-l-k-m napisał(a):

Szukam gdzie mogę sprawdzić czy wykorzystałam kartę wygraną w loterii Carex - bo wydaje mi się że chyba nie a nie chce w sklepie tego sprawdzać.

https://companynet.mbank.pl/mt/fragments/prepaid/full.prepaidLogin.jsp Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6644534 Napisano: 01.10.2019 11:31:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
50zł na koncie,  za ankiety z SW Panel i dpd parzysta liczba skarpetek z Nescafe Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6644125 Napisano: 30.09.2019 11:37:37 w WC - rozmowy o wszystkim
zielonaszpilka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Społem fantazja. Jaki macie opis na paragonie? U mnie tylko jogurt i ponoć wszystkie społem tak mają? 

ja mam JOGURT FANTA emotka

DANONE FAN.ML.CZEK.110G Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6643923 Napisano: 29.09.2019 10:42:16 w SZUKAM....
dwaburekoty napisał(a):

 Moja córka zje, ja też, ale nie wiem czy to powszechnie zjadalne z chęcią... Nie chciałabym, żeby moja córka widziała, że dzieci masowo mówią, że jej ciastka urodzinowe są niedobre.....

Nie wiadomo jakie smaki obce maluchy preferują /ja bym dyniowych nie tknęła/. Pomysł masz fajny, czy wypali?
Jeśli chcesz propagować zdrowsze słodycze, wydaje mi się, że orzeszki/też symbol jesieni/ z nadzieniem dyniowo-pomarańczowym, byłyby bardziej akceptowalne. Tak to wygląda:
https://www.google.com/search?q=forma+do+orzeszk%C3%B3w&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjtrZ3tz_XkAhXR66QKHcAKCU8Q_AUIEigB&biw=931&bih=450 Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6643563 Napisano: 27.09.2019 10:30:16 w Udane wymiany - polecane nicki:)
misiaczek144,
Szczerze polecam - konkretnie, szybko i sympatycznie emotka Wyświetl w wątku >>
1 samuraj 0