Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika barszcz

barszcz

#5600678 Napisano: 03.03.2013 14:15:54 w Wkurza mnie...
teodozja napisał(a):

mikki85 napisał(a):

problemy topem SZUKAM emotka emotka

najpierw otwiera się u samej góry stronki, a nie po ostatnim poście

a potem są problemy z dodawaniem nowej wiadomości - post długo nie jest widoczny na forum

w innych tematach tego nie zauważyłam



Faktycznie tak jest jak mówisz emotka


Ja muszę się zalogować,żeby miec widoczny ten top.Z dodawaniem wiadomości nie mam problemów. Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5597958 Napisano: 28.02.2013 12:27:35 w TESCO konkursy
mikki85 napisał(a):

barszcz napisał(a):

Czy konkurs Hortex jest prowadzony tylko w dużych Tesco?


nie


dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5597953 Napisano: 28.02.2013 12:25:43 w TESCO konkursy
Czy konkurs Hortex jest prowadzony tylko w dużych Tesco? Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5595362 Napisano: 25.02.2013 19:21:45 w Wkurza mnie...
alamak napisał(a):

gosia16 napisał(a):

alamak napisał(a):

Wkurza mnie, że leki są takie drogie. Młody ma uszkodzone oko, bo w szkole ktoś go uderzył, nie dośc że mnie to strasznie martwi, to jeszcze w aptece zapłaciłam ponad 50 dych emotka I to akurat teraz, jak kiepsko z kasą emotka


szkoła chyba ma ubezpieczenie ,to niech płaci
zgłoś wypadek


Hmm, nie pomyślałam o tym. A podpowie ktoś jak, gdzie to zgłosić?


Zgłoś koniecznie ubezpieczenie,które płacimy w szkołach obejmuje wypadki w szkole i poza nią.My mieliśmy wypadek -samochodowy i moje dzieci dostały odszkodowanie z ubezpieczenia w szkole.musisz tylko dostarczyć dokumentacje medzyczną podstęplowaną jako zgodna z oryginałem i zbieraj rachunki za leki! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5587060 Napisano: 17.02.2013 09:41:11 w Dziś cieszę się z.....
szogun102 napisał(a):

barszcz napisał(a):

A będę mega szczęśliwa emotka jak ktoś mi podpowie jak odzyskać emotki pisząc wiadomość na pw emotka

Pisząc wiadomość na PW ,otwieram nową kartę w przeglądarce z e-konkami ,potem wybieram jakiś temat z ,,Ostatnio na forum,, w ,,Dodaj odpowiedź'' klikam w emotke która mi odpowiada (pokazuje się ona na białym polu w formie tekstowej lub w postaci znaków ; / ) : rotfl : , zaznaczam ją trzymając lewy przycisk myszki równocześnie przesuwając w prawo . Potem klikam prawym przyciskiem myszki w podświetlony text i daje wytnij lub wklej . Wklejam/kopiuję w miejsce gdzie chcę żeby w wiadomości była emotka

emotka


Dzięki wielkie,ale ja piszę na Ipadzie i nie mam myszki niestety!Ale raz jeszcze dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5586827 Napisano: 16.02.2013 19:42:37 w Dziś cieszę się z.....
A będę mega szczęśliwa emotka jak ktoś mi podpowie jak odzyskać emotki pisząc wiadomość na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5586799 Napisano: 16.02.2013 18:42:16 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się,że wróciły Emotki emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5581850 Napisano: 12.02.2013 16:54:10 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):

Według mnie jest czytelnie tylko każdy przyzwyczajony do starej wersji emotka

Opcja z kalendarzem bardzo mi się podoba, można zobaczyć konkursy kończące się nie tylko dziś i jutro, ale też później.

Pionas pewnie doda wszystko to czego brakuje tylko nie tak odrazu emotka

Każdy się przyzwyczai, a my powinniśmy się cieszyć, że strona się rozwija, a nie stoi w miejscu.


Pewnie masz rację,to przez szok!
Teraz mnie wkurza,że nie mogę dodać buziek do wiadomości,bo ich nie mam! Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5581807 Napisano: 12.02.2013 16:44:45 w Wkurza mnie...
Dzieki,wszystko wróciło.Już się nie wkurzam!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5581777 Napisano: 12.02.2013 16:38:51 w Wkurza mnie...
Kurde,nie mam zadnych wiadomości ,jak mam odnalezc ludzi z ktorymi rozmawiałam.Tak sie nie robi!!Prosze adminów o przywrócenie moich wiadomości!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5578141 Napisano: 08.02.2013 10:47:33 w TESCO konkursy
assal napisał(a):

Tesco nie napisało, że nie ma nic wspólnego z konkursami, tylko że nie biorą odpowiedzialności za konkursy, których nie są organizatorami emotka
To różnica.
Dlatego przy każdym konkursie na fb musi być obowiązkowo zapis, że facebook nie jest organizatorem tych konkursów, bo ludzie mieli pretensje do nich emotka
Nie rozumiem, czemu tyle osób pisze swoje pretensje tutaj, zamiast wysłać oficjalną pisemną reklamację, na którą firma musi odpowiedzieć.
I z taką odpowiedzią idzie się dalej emotka
To działa emotka
Tylko musi się znaleźć jedna osoba, która zamiast gadać, zgłosi lipnego organizatora do urzędu emotka


Ja piszę te pretensje tutaj,bo nie mam już ochoty szarpać się z nieuczciwymi firmami.Szkoda mojego zdrowia.A tak do Twojej wiadomości,to pisałam oficjalną reklamacje i to kilka razy,ale nikt nie raczył odpowiedzieć!( do organizatora i sponsora)
W życiu niestety firmy nic nie muszą
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5577929 Napisano: 07.02.2013 11:09:49 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

barszcz napisał(a):

A tak z innej beczki.Skoro Tesco twierdzi,że nie ma nic wspólnego z konkursami w ich markecie,to pracownicy mogą juz brać udział,prawda?Pytam tak z ciekawości,bo wkurza mnie ,że się tak wzbraniają przed odpowiedzialnością(do dziś nie moge im darować repliki piłki Tango12)!


A w końcu tych piłek Wam nie wymienili? emotka

Uff... Jacobs mnie dzisiaj wypompowała, jak zwykle wyścig z czasem + zacinający się telefon emotka


A gdzie tam!Tesco się wyparło,a organizator zamilkł na wieki.Przynajmniej u mnie! Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5577926 Napisano: 07.02.2013 11:05:30 w TESCO konkursy
A tak z innej beczki.Skoro Tesco twierdzi,że nie ma nic wspólnego z konkursami w ich markecie,to pracownicy mogą juz brać udział,prawda?Pytam tak z ciekawości,bo wkurza mnie ,że się tak wzbraniają przed odpowiedzialnością(do dziś nie moge im darować repliki piłki Tango12)! Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5577919 Napisano: 07.02.2013 10:52:54 w WC - rozmowy o wszystkim
dagmara napisał(a):

Postanowiłam pokazać wam moją rodzinę. Kto chce niech wejdzie na fb Impreza z Guseppe - konkurs się zakończył i głosować nie można, ale są prace w galerii. Moje Dagmara Kamińska na str 4 -film i na str.17 zdjęcie ( nie ma najstarszego syna).


Kochana,jesteś wielka!!!Ja ledwo ogarniam moją trójką(dwoje plus mąż)! Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5576309 Napisano: 06.02.2013 04:16:58 w Wkurza mnie...
Pieniędzy brak,wygranych brak,a wróżka mi pisze,że takiego szczęścia jeszcze nie widziała!Nie wiem, czy śmiać się ,czy płakać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5576295 Napisano: 06.02.2013 04:02:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tak kiepsko,to jeszcze nie było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5576126 Napisano: 06.02.2013 01:19:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

mam pytanie dotyczące nutelli
czy paragony trzeba wysyłać faxem , mailem czy pocztą? pytam z ciekawości, bo jeszcze nic u nich nie wygrałam emotka


Można faxem lub mailem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5576101 Napisano: 06.02.2013 01:02:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madanafi napisał(a):

do mężą dzwonili z nuteli ma coś odesłać ale nie wie co zgłoszenie przez formularz pomoże ktoś


Do mnie szczególy przyszły tego samego dnia na maila,ale to było na początku promocji.Może sprawdź skrzynkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5574915 Napisano: 05.02.2013 12:26:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Odebrany błyszczyk! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5572932 Napisano: 03.02.2013 02:52:13 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

nie tyle co niedobra, ale mogłaby nie wystawiać mnie akurat jutro...

zresztą najbardziej mi przykro, bo wiem, ze jakby miała siedzieć z wnuczką, to na milion procent by przyjechała, bo nieraz przekładała swoje plany emotka

no trudno, jutro czeka mnie wizyta w urzędzie miasta, w skarbówce i w zusie z synem emotka nigdy więcej nie poproszę jej o pomoc. NIGDY.



Pewnie jestem strasznie złośliwa,ale ja poprosiłabym ją jeszcze o pomoc,tylko parę godzin przed,zadzwoniłabym ,że plany ulegly zmianie i dziś nie potzrebuję już pomocy! Wyświetl w wątku >>
0 0