Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika barszcz

barszcz

#5963462 Napisano: 05.01.2015 17:24:45 w SZUKAM....
Czy ktoś tak jak ja,nie dostał jeszcze storczyka? Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5962088 Napisano: 31.12.2014 23:52:17 w Życzenia na święta i nie tylko
Niech rok 2015 będzie naszym rokiem,rokiem konkursowicza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5961294 Napisano: 30.12.2014 11:01:34 w Informują
Lecą maile ze storczykam z C4 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5960512 Napisano: 27.12.2014 15:24:42 w Wkurza mnie...
beciala napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

barszcz napisał(a):

Wkurza mnie Poczta"dziadoska",a nie Polska emotka
Przesyłka doszła do mnie w rozsypce i przepakowana przez ekipę z Poczty.Jakim prawem się pytam otwierali emotka Mimo naklejki Ostrożnie,chyba ją rzucali po całym oddziale.Nasmarowałam już reklamacje,ale złożyć mogę dopiero w dzień roboczy-paranoja emotka

Poczta ma prawo otworzyć paczkę i ją przepakować;)


raz dostałam taką przepakowaną paczkę,ale wraz z nią był protokół zawierający informację dlaczego została przepakowana i kto był przy tym obecny


Mam ten protokół,ale to stek kłamstw.W/g niego paczka była źle spakowana,bo sa ruchome elementy-a jakie mają być jak pełno szkła.Były oryginalnie zapakowane i palca by nie wcisnął,a teraz faktycznie wszystko fruwa emotka mało tego -była wysłana jako szkło i z napisem ostrożnie,a po przepakowaniu już nie.Za co kasę wzieli?!już ja im dam popalić w poniedziałek.Na szczęście nadawcą jest prawnik,wiec oberwą z każdej strony. Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5960482 Napisano: 27.12.2014 13:42:54 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Poczta"dziadoska",a nie Polska emotka
Przesyłka doszła do mnie w rozsypce i przepakowana przez ekipę z Poczty.Jakim prawem się pytam otwierali emotka Mimo naklejki Ostrożnie,chyba ją rzucali po całym oddziale.Nasmarowałam już reklamacje,ale złożyć mogę dopiero w dzień roboczy-paranoja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5960304 Napisano: 25.12.2014 10:54:12 w Życzenia na święta i nie tylko
Szczęścia,natchnienia,miłości i duuuużo radości!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5959301 Napisano: 22.12.2014 18:25:08 w Rossmann
nataszka napisał(a):

A jak wygląda weryfikacja w przypadku wygranej teraz na rossnecie ,bo wygrałam tam dawno dawno temu??

uuu niech ktoś odpowie? emotka


Nawet przy głównych nie musisz okazywać paragonu.Wystarczy odblokowanie konkursu kodem,który sie drukuje.W razie odbioru,w drogerii proszą o dowód lub tylko numer nagrody,który dostajesz na maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5959266 Napisano: 22.12.2014 17:18:11 w Rossmann
somesmile napisał(a):

ladyinred napisał(a):

sa wyniki, ale jaja za ubiegly miesiac wielkie pudlo emotka

kara za 4 ostanie nagrody



U mnie i kilku innych osób tak samo... czyli blokują


Muszę rozwiać wasze teorie,bo w mojej rodzinie,nie ma żadnej blokady emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5956476 Napisano: 16.12.2014 15:04:30 w WC - rozmowy o wszystkim
A ja z innej beczki.Czy ktoś się orientuje co trzeba zrobić,żeby dostać nieodpłatnie leki ,które muszę brać do końca życia.Moja endokrynolog,jest delikatnie mówiąc niemiła i chciałabym mieć argumenty w postaci jakiś paragrafów jak poproszę ją o receptę dla przewlekle chorych.Proszę o PW i z góry dziękuje!:-)) Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5956090 Napisano: 15.12.2014 21:09:08 w SZUKAM....
Właśnie... bo ja mam z ostatniego...?
visserarthur napisał(a):

magnus napisał(a):

Z jakiego tygodnia dostarczają łosiowe bluzy ?



Właśnie... bo ja mam z ostatniego...?


Do mnie dziś doszła z piątego etapu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5956047 Napisano: 15.12.2014 19:46:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kolejna,ostatnia już bluza z Prince Polo(bez wcześniejszej informacji na @) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5956046 Napisano: 15.12.2014 19:44:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alamak napisał(a):

Jak macie opisane paragony w C4 Palmolive? Bo z mojego nie wynika wcale, że takie żele kupiłam... emotka


Ponieważ konkurs jest w jednej sieci,a nie w każdej placówce,to ich problem sprawdzić kod żelu.Zawsze wychodzę z takiego założenia jw i nigdy nie biegam po piczątki.Jak dotąd nagrody zawsze przychodziły emotka DON'T WORRY emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5955560 Napisano: 14.12.2014 20:53:41 w SZUKAM....
alamak napisał(a):

barszcz napisał(a):

Czy ktoś się orientuje,do kiedy jest ważna karta do Empiku,z konkursu Stop Wariatom Drogowym emotka


Możesz sprawdzić na stronie Empiku wpisując nr karty emotka


Bardzo dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5955522 Napisano: 14.12.2014 19:09:07 w SZUKAM....
Czy ktoś się orientuje,do kiedy jest ważna karta do Empiku,z konkursu Stop Wariatom Drogowym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5953809 Napisano: 10.12.2014 15:10:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja w takich wypadkach pisze do sponsora i podpieram się takim tekstem,Dotąd zawsze odstępowali o bezpodstawnych danych
DZIAŁANIE NIEUPRAWNIONE

Żeby móc legalnie przetwarzać dane osobo- we tzw. zwykłe (np. imię i nazwisko, adres zamieszkania czy numer PESEL), należy spełnić przynajmniej jedną z pięciu przesła- nek, wymienionych w art. 23 ust. 1 Ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych oso- bowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926). Istotny jest przy tym zakres danych, jakie się pozyskuje, co często uregulowane jest w in- nych niż ww. ustawa przepisach. Jeśli prze- pisy nie określają precyzyjnie, jakie dane osobowe ma prawo pozyskać konkretny pod- miot, wówczas należy stosować tzw. zasadę adekwatności, o której mowa w art. 26 ust. 1 pkt 3 ustawy o ochronie danych osobowych

– w jej myśl administrator powinien prze- twarzać tylko dane niezbędne do zrealizowa- nia celu, w jakim są zbierane.

Potwierdzeniem konieczności stosowania tej zasady jest wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie z 1 grudnia 2005 r. (sygn. akt II SA/Wa 917/2005), w którym Sąd stwierdził, iż adekwatność da- nych w stosunku do celu ich przetwarzania powinna być rozumiana jako równowaga po- między uprawnieniem osoby do dysponowa- nia swymi danymi a interesem administrato- ra danych. Równowaga ta będzie zachowa- na, jeżeli administrator danych zażąda ich tylko w takim zakresie, w jakim jest to niezbędne do wypełnienia celu, dla które- go są one przetwarzane. Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5953169 Napisano: 09.12.2014 10:53:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dwie bluzy z Prince Polo,kurier siódemka-bez wcześniejszego powiadomienia o wygranej na o2 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5949677 Napisano: 01.12.2014 12:52:22 w WC - rozmowy o wszystkim
Teraz na TLC leci program o takich szleńcach jak MY emotka
"Łowcy nagród" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5948169 Napisano: 26.11.2014 22:15:18 w Wkurza mnie...
izak1000 napisał(a):

ziolko napisał(a):

barszcz - no to współczuję... niestety numer jest ogólnie dostępny i nawet jeśli zażądasz usunięcia danych to zawsze mogą znaleźć w necie Twój numer ponownie.

Pozostaje niezgadzanie się na nagrywanie rozmowy. Albo w przypadku szczególnie namolnych rozłączanie się bez słowa.
Wiem, że to chamskie, ale czasami tylko to zostaje, jak dzwonią po raz setny z tej samej firmy, ale z innego numeru


to ja mam na nich lepszy sposób...pozwalam im się wygadać i gdy już są przy wysyłaniu zaproszenia to mówię cienkim głosem..proszę Pani ale mamy nie ma w domu..i jest chwila ciszy, trzask słuchawki i pi..pi.. emotka


Jeśli pozwolisz,to jutro sprobuję Twojej metody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5948144 Napisano: 26.11.2014 21:40:05 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

barszcz - no to współczuję... niestety numer jest ogólnie dostępny i nawet jeśli zażądasz usunięcia danych to zawsze mogą znaleźć w necie Twój numer ponownie.

Pozostaje niezgadzanie się na nagrywanie rozmowy. Albo w przypadku szczególnie namolnych rozłączanie się bez słowa.
Wiem, że to chamskie, ale czasami tylko to zostaje, jak dzwonią po raz setny z tej samej firmy, ale z innego numeru


Dzwonią z zastrzeźonych numerów-wczoraj jakaś dziewczyna ,a dziś i ona i jakiś chłopak.Nawet z garami dzis dzwonili-powiedziałam,że nie jestem zainteresowana,bo odcieli mi gaz emotka Pani się zapowietrzyła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#5948142 Napisano: 26.11.2014 21:34:56 w Wkurza mnie...
mam kobiecy,a nawet dzieciecy głos,a oni pytaja -czy mam przyjemność z ... I tu pada imie i nazwisko mojego męża!Kto tam pracuje emotka Nie ogarniam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0