Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika adamaszek

adamaszek

#3016704 Napisano: 13.01.2010 11:59:45 w Połączenia nieodebrane
A z jakiego nr dzwonią z Anielsko pięknej na plaży??? czy to zastrzeżony może????? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3016701 Napisano: 13.01.2010 11:57:38 w TESCO konkursy
A ja nie mogę trafić na te pomarańcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3014167 Napisano: 12.01.2010 12:18:57 w Rossmann
Rossman leci w dół na łeb, na szyję. Straciłem dzisiaj ponad pół godziny na rozmówkach z kobitami, które nawet nie wiedzą co jest w gazetkach, a co na półkach, i jakie ceny i tu i tam emotka emotka emotka Dopiero jakaś ważniejsza persona powiedziała z miną, jakby zjadła coś na przeczyszczenie, powiedziała, że mam rację. Już mam dość Rossmana, nie pierwszy raz zdarza sie zupełnie nie wiedząca co i jak obsługa, i nawet słowa przepraszam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3010253 Napisano: 10.01.2010 09:00:30 w Rossmann
sambolera napisał(a):

anus napisał(a):

martu18 napisał(a):

tytusik napisał(a):

hej pytal ktos jak bylo w Paryzu...było super szkoda ze juz po,apropos kto jescze sie ujawn kto był?


ja pytałam, a mieliście jakieś atrakcje, zwiedzanie? proszę o odpowiedź, jak nie na forum to na PW emotka


ja też poproszę o takie informacje, czy jest jakieś zwiedzanie w programie, ile trzeba wziąć euro na wstępy itp.



na wstepy warto kupic sobie karte wielokrotnego wstepu, ale nie pamietam juz gdzie ona obowiazuje-na pewno do Musée d'Orsay, ale gdzie jeszcze to nie pamietam



Co do kasy to powinno wystarczyc 300 euro na 2 persony. Jedzenia było po kapelusz, więc o to nie trzeba się martwić. Kupiliśmy obrazek z Sacre Coeur za 50 euro i kilka cenzurareli i jeszcze eurosy zostały. Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3010169 Napisano: 10.01.2010 08:29:00 w Wkurza mnie...
Moja siostrzenica złamała dzisiaj nogę i strasznie to przeżywa. Szkoda dziewuszki, tak cieszyła sie ze śniegu, a tu bach, i noga w gips poszła. emotka emotka :

kijemgo: - mroza dziada Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3010113 Napisano: 10.01.2010 08:05:39 w Rossmann
martu18 napisał(a):

tytusik napisał(a):

hej pytal ktos jak bylo w Paryzu...było super szkoda ze juz po,apropos kto jescze sie ujawn kto był?


ja pytałam, a mieliście jakieś atrakcje, zwiedzanie? proszę o odpowiedź, jak nie na forum to na PW emotka



Dla mnie było fajowo. Jeszcze jeden taki Paryż i będzie git. Objadłem się za wszystkie czasy (4 kilo do przodu). Ciekawe jak będzie na Walentynkach, tym którzy wygrali życzę super wyjazdu! grudniowo/styczniowy Paryz robi wrażenie. Pola Elizejskie pięknie przystrojone, Wieża stoi jak stała i dużo Włochów. Wyświetl w wątku >>
0 0