Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika adamaszek

adamaszek

#3202503 Napisano: 15.03.2010 02:39:38 w Wkurza mnie...
smsowicz napisał(a):

Wkurza mnie że stare dziady są kurierami. Ostatnio miałem takich kurierów po 60. Ciekawe co będzie jak podwyższą wiek emerytalny do 70 emotka




A mnie wkurza, jeśli ktoś nazywa facetów po sześćdziesiątce starymi dziadami - trochę szacunku!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3192985 Napisano: 12.03.2010 04:46:56 w Rossmann
Mam w nadmiarze tusze, które miały być na wymianę - nic nie wygrałem, może ktoś puszkuje??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3181171 Napisano: 09.03.2010 12:04:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kijki nordic walking z Benusa wreszcie dotarły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3180975 Napisano: 09.03.2010 11:14:49 w Wkurza mnie...
missy7 napisał(a):

Wkurza mnie że od dzisiaj jestem na diecie... a tak mi się chce słodkiego !!!!!!




Życie jest zbyt krótkie, żeby się zamęczać i tak jak Ty, np. rezygnować ze słodkości, które lubisz. Prawda jest taka, że nawet jeśli teraz się na nie nie skusisz, to po jakimś czasie ze zdwojoną/strojoną siłą i niestety efekt jo-jo pewny! Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3174874 Napisano: 06.03.2010 10:39:02 w Pomocy!!!!
sambolera napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Czy ktoś może miał podobna sytuację do mojej:
Zaprenumerowałem dwa miesięczniki z jednego wydawnictwa - jeden dostałem na czas, drugi miał być ok. 25 lutego - do tej pory nie dotarł. Czy w takiej sytuacji przyślą mi raz jeszcze czy przepadł numer marcowy???



czy to Bauer może?



Taaak! Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3174840 Napisano: 06.03.2010 10:28:30 w Pomocy!!!!
asiam napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Czy ktoś może miał podobna sytuację do mojej:
Zaprenumerowałem dwa miesięczniki z jednego wydawnictwa - jeden dostałem na czas, drugi miał być ok. 25 lutego - do tej pory nie dotarł. Czy w takiej sytuacji przyślą mi raz jeszcze czy przepadł numer marcowy???


Najlepiej wysłać mejla do wydawnictwa z zapytaniem.



Wysłałem w środę i cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3174637 Napisano: 06.03.2010 09:20:12 w Pomocy!!!!
Czy ktoś może miał podobna sytuację do mojej:
Zaprenumerowałem dwa miesięczniki z jednego wydawnictwa - jeden dostałem na czas, drugi miał być ok. 25 lutego - do tej pory nie dotarł. Czy w takiej sytuacji przyślą mi raz jeszcze czy przepadł numer marcowy??? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3168422 Napisano: 04.03.2010 12:21:49 w Wkurza mnie...
adamaszek napisał(a):

Wkurza to za dużo powiedziane... ale nie mogę się już doczekać, kiedy wreszcie wyskoczę z puchówki i innych cieplutkich ciuchów i wskoczę w wiosenne. Uwielbiam to przejście z zimy do wiosny i już nie mogę się doczekać... No i fajne jest to, że przez zimę przytyłam 2 kg!!!



He he - takie właśnie powody do radości ma moja dziewczyna, a ja chciałbym przytyć co najmniej 5 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3168416 Napisano: 04.03.2010 12:20:36 w Wkurza mnie...
Wkurza to za dużo powiedziane... ale nie mogę się już doczekać, kiedy wreszcie wyskoczę z puchówki i innych cieplutkich ciuchów i wskoczę w wiosenne. Uwielbiam to przejście z zimy do wiosny i już nie mogę się doczekać... No i fajne jest to, że przez zimę przytyłam 2 kg!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3166732 Napisano: 03.03.2010 07:47:19 w Pomocy!!!!
nineczka17 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Wreszcie udało mi się dziś wysłać z powodzeniem smsa na Michałki. I mam jeszcze pytanie: na dres podany w smsie wysyłam paragon i opakowania po 3 czekoladach i ten formularz, który jest na stronie wawela czy dane spokojnie można napisać na kartce?


dane adresow moga być na kartce ,nr telefonu,formułkę z regulaminu o przetwarzaniu danych podpisana imieniem i nazwiskie,paragon lub paragony i opakowania emotka



Dzięki serdeczne - czyli i formularz i kartka z danymi wchodzą w grę emotka


i podpisana :
Ja niżej podpisany/a oświadczam, że mam ukończone 18 lat i wyrażam zgodę na
przetwarzanie przez Wawel S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Warneńczyka 14
przekazanych przeze mnie danych osobowych dla celów Promocji. Przyjmuję do
wiadomości, że moje dane osobowe przetwarzane są przez Wawel S.A. w celach
marketingowych i mogą być udostępnione tylko i wyłącznie podmiotom
współpracującym z Wawel S.A. przy realizacji Promocji, a także iż jestem uprawniony/a
do dostępu do swoich danych i ich poprawiania, a dane osobowe podaję dobrowolnie.



Dzięki raz jeszcze, już poleciało
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3165798 Napisano: 03.03.2010 02:50:58 w Rossmann
Agnes napisał(a):

toudikot napisał(a):

ale mnie zdenerwowal red age... wrrr, bony beda do odbioru w rossmannach a mieli przeciez wysylac emotka

tez dostałam takiego meila
i mnie to odpowiada a z kurierami mam zawsze problemy przyjezdzaja jak ja jestem w pracy potem musze inny adres podawac albo kurier sasiadów błaga by wzieli a oni juz brac nie chcą bow koncu ile mozna



Sorka, o jakie bony chodzi??? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3165616 Napisano: 03.03.2010 01:55:02 w Pomocy!!!!
nineczka17 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Wreszcie udało mi się dziś wysłać z powodzeniem smsa na Michałki. I mam jeszcze pytanie: na dres podany w smsie wysyłam paragon i opakowania po 3 czekoladach i ten formularz, który jest na stronie wawela czy dane spokojnie można napisać na kartce?


dane adresow moga być na kartce ,nr telefonu,formułkę z regulaminu o przetwarzaniu danych podpisana imieniem i nazwiskie,paragon lub paragony i opakowania emotka



Dzięki serdeczne - czyli i formularz i kartka z danymi wchodzą w grę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3165472 Napisano: 03.03.2010 01:16:04 w Pomocy!!!!
Wreszcie udało mi się dziś wysłać z powodzeniem smsa na Michałki. I mam jeszcze pytanie: na dres podany w smsie wysyłam paragon i opakowania po 3 czekoladach i ten formularz, który jest na stronie wawela czy dane spokojnie można napisać na kartce? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3165245 Napisano: 03.03.2010 12:02:39 w Inne mniejsze markety
ewachem napisał(a):

chcialam sie spytac czy byly juz wyniki konka garnierowy zjazd cenowy kaufland



Jeszcze nie było, też czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3163562 Napisano: 02.03.2010 06:44:52 w Pomocy!!!!
jolcia12 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

ziolko napisał(a):

adamaszek napisał(a):

becia1973 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

niuniu napisał(a):

w takim razie najlepiej zadzwoń do nich i zapytaj o co chodzi 12 252 71 01 - to do Wawela chyba dobry kontakt



Jeszcze raz się upewnię:
Wawel. nr paragonu na 7168, tak?
Przed chwilą znów próbowałem i cały czas to samo...



a może skończył sie limit na ngrody dla sms i dlatego nie przyjmuje emotka emotka




A no właśnie - może już po nagrodach!!!Alz drugiej strony byłaby wciąż informacja o błędzie w wysyłaniu wiadomości?



może po prostu nie masz środków na koncie na wysłanie smsa emotka



Mam dokładnie 29.45 zeta emotka



masz pewnie telefon w PLUSIE emotka
ja dziś mam to samo, z żadnego telefonu nie przyjmuje mi dziś smsów na ten numer!! a chciałam sobie w netto pograć emotka



Zgadza się - mam telefon w Plusie
emotka emotka emotka Już chyba sobie daruję ten Wawel, trzy czekolady zjedzone emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3162661 Napisano: 02.03.2010 12:56:02 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

niuniu napisał(a):

tato999 napisał(a):

wkurza mnie moje życie emotka

:( emotka emotka emotka



emotka emotka emotka nie smuć się emotka emotka emotka



kochana, tego kwiatu to pół światu!!!!!!!!



Wszystko dzieje się po coś, choć w momencie kiedy się dzieje, trudno się poukładać z samym sobą. Potem, z każdym dniem jest lżej, wiem coś o tym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3162551 Napisano: 02.03.2010 12:23:44 w Pomocy!!!!
ziolko napisał(a):

adamaszek napisał(a):

becia1973 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

niuniu napisał(a):

w takim razie najlepiej zadzwoń do nich i zapytaj o co chodzi 12 252 71 01 - to do Wawela chyba dobry kontakt



Jeszcze raz się upewnię:
Wawel. nr paragonu na 7168, tak?
Przed chwilą znów próbowałem i cały czas to samo...



a może skończył sie limit na ngrody dla sms i dlatego nie przyjmuje emotka emotka




A no właśnie - może już po nagrodach!!!Alz drugiej strony byłaby wciąż informacja o błędzie w wysyłaniu wiadomości?



może po prostu nie masz środków na koncie na wysłanie smsa emotka



Mam dokładnie 29.45 zeta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3162521 Napisano: 02.03.2010 12:14:42 w Pomocy!!!!
becia1973 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

niuniu napisał(a):

w takim razie najlepiej zadzwoń do nich i zapytaj o co chodzi 12 252 71 01 - to do Wawela chyba dobry kontakt



Jeszcze raz się upewnię:
Wawel. nr paragonu na 7168, tak?
Przed chwilą znów próbowałem i cały czas to samo...



a może skończył sie limit na ngrody dla sms i dlatego nie przyjmuje emotka emotka




A no właśnie - może już po nagrodach!!!Alz drugiej strony byłaby wciąż informacja o błędzie w wysyłaniu wiadomości? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3162499 Napisano: 02.03.2010 12:08:33 w Pomocy!!!!
niuniu napisał(a):

w takim razie najlepiej zadzwoń do nich i zapytaj o co chodzi 12 252 71 01 - to do Wawela chyba dobry kontakt



Jeszcze raz się upewnię:
Wawel. nr paragonu na 7168, tak?
Przed chwilą znów próbowałem i cały czas to samo... Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3162475 Napisano: 02.03.2010 12:04:11 w Pomocy!!!!
niuniu napisał(a):

amaretta1 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

niuniu napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Mam problem z wysłaniem esmesa na konkurs WAWELA - dostaję info, błąd wysyłania informacji... Czy ktoś też tak miał????



ślesz WAWEL. nr paragonu.nr paragonu jesli masz kilka i powinno być ok



No właśnie tak zrobiłem - 3 czekolady kupiłem w MarcPolu na 1 paragonie...



A może to nie są czekolady MICHAŁKI????



no a skąd niby organizatorzy mogliby to wiedzieć ? emotka emotka sprawdź jeszcze nr tel pod jaki wyslałeś smsa




7168 - już nic nie rozumiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0