Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika adamaszek

adamaszek

#4171648 Napisano: 24.02.2011 07:31:57 w Paragony
Mam paragon wSPAniałe Walentynki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4171536 Napisano: 24.02.2011 06:48:35 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza to, że ludzie łaża tacy wkurzeni na wszystko i wszystkich /zero radosci życia, a życie jest przecież tylko jedno i tak szybko mija!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3898884 Napisano: 25.11.2010 12:36:45 w TESCO konkursy
Co z Turcją? Wycieczki już rozdane? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3806704 Napisano: 25.10.2010 07:03:00 w Carrefour konkursy
Mam pytanie o e-bony: czy w listopadzie będzie można nimi płacić za wszystkie artykuły????? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3549639 Napisano: 15.07.2010 07:10:45 w Rossmann
moniaainom napisał(a):

adamaszek napisał(a):

moniaainom napisał(a):

adamaszek napisał(a):

kochaniutka napisał(a):

adamaszek napisał(a):

moniaainom napisał(a):

amaretta1 napisał(a):

Chyba upał już na mnie działa nie najlepiej... Może jakaś dobra duszyczka mi podpowie, o co chodzi z tym konkursem Maybelline. Co tę firmę łączy z Rossmannem??? Upał działa, komórki wyłączyłam emotka



Ty serio pytasz? emotka



moniaainom, a ty zamiast głupio pytać, byś odpowiedziała. Chyba jak ktoś pyta to chce uzyskać odpowiedź emotka


emotka emotka a Ty co masz do tego, może Monia odpisała jej na PW, adwokat się znalazł... emotka



To, że mi się nie spodobała ta odpowiedż i mam prawo pisac co myślę. Widzę, że powinnaś swój nick zmienić hehe emotka



Wez sie, dziewczyno tak nie spinaj, poluzuj sobie troche warkoczyki i wez zimny prysznic- moze pomoze.


moniaainom napisał(a):

adamaszek napisał(a):

kochaniutka napisał(a):

adamaszek napisał(a):

moniaainom napisał(a):

amaretta1 napisał(a):

Chyba upał już na mnie działa nie najlepiej... Może jakaś dobra duszyczka mi podpowie, o co chodzi z tym konkursem Maybelline. Co tę firmę łączy z Rossmannem??? Upał działa, komórki wyłączyłam emotka



Ty serio pytasz? emotka



moniaainom, a ty zamiast głupio pytać, byś odpowiedziała. Chyba jak ktoś pyta to chce uzyskać odpowiedź emotka


emotka emotka a Ty co masz do tego, może Monia odpisała jej na PW, adwokat się znalazł... emotka



To, że mi się nie spodobała ta odpowiedż i mam prawo pisac co myślę. Widzę, że powinnaś swój nick zmienić hehe emotka



Wez sie, dziewczyno tak nie spinaj, poluzuj sobie troche warkoczyki i wez zimny prysznic- moze pomoze.



Widzę,że upał Ci uderza tam gdzie nie powinien, prysznic puść i idź lulać emotka emotka



Widzę, że już się zaczynasz powtarzać emotka Zatem czas skończyć tę wymianę zdań, bo za wysokie progi na twoje nogi. Bujaj się emotka



Kończę, bo szkoda mi czasu na kogoś takiego jak ty, zaczęłaś się rzucać pierwsza, więc ty się bujaj i w swoim własnym sosie kołysz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3549612 Napisano: 15.07.2010 07:02:21 w Rossmann
moniaainom napisał(a):

adamaszek napisał(a):

kochaniutka napisał(a):

adamaszek napisał(a):

moniaainom napisał(a):

amaretta1 napisał(a):

Chyba upał już na mnie działa nie najlepiej... Może jakaś dobra duszyczka mi podpowie, o co chodzi z tym konkursem Maybelline. Co tę firmę łączy z Rossmannem??? Upał działa, komórki wyłączyłam emotka



Ty serio pytasz? emotka



moniaainom, a ty zamiast głupio pytać, byś odpowiedziała. Chyba jak ktoś pyta to chce uzyskać odpowiedź emotka


emotka emotka a Ty co masz do tego, może Monia odpisała jej na PW, adwokat się znalazł... emotka



To, że mi się nie spodobała ta odpowiedż i mam prawo pisac co myślę. Widzę, że powinnaś swój nick zmienić hehe emotka



Wez sie, dziewczyno tak nie spinaj, poluzuj sobie troche warkoczyki i wez zimny prysznic- moze pomoze.


moniaainom napisał(a):

adamaszek napisał(a):

kochaniutka napisał(a):

adamaszek napisał(a):

moniaainom napisał(a):

amaretta1 napisał(a):

Chyba upał już na mnie działa nie najlepiej... Może jakaś dobra duszyczka mi podpowie, o co chodzi z tym konkursem Maybelline. Co tę firmę łączy z Rossmannem??? Upał działa, komórki wyłączyłam emotka



Ty serio pytasz? emotka



moniaainom, a ty zamiast głupio pytać, byś odpowiedziała. Chyba jak ktoś pyta to chce uzyskać odpowiedź emotka


emotka emotka a Ty co masz do tego, może Monia odpisała jej na PW, adwokat się znalazł... emotka



To, że mi się nie spodobała ta odpowiedż i mam prawo pisac co myślę. Widzę, że powinnaś swój nick zmienić hehe emotka



Wez sie, dziewczyno tak nie spinaj, poluzuj sobie troche warkoczyki i wez zimny prysznic- moze pomoze.



Widzę,że upał Ci uderza tam gdzie nie powinien, prysznic puść i idź lulać emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3549593 Napisano: 15.07.2010 06:51:19 w Rossmann
kochaniutka napisał(a):

adamaszek napisał(a):

moniaainom napisał(a):

amaretta1 napisał(a):

Chyba upał już na mnie działa nie najlepiej... Może jakaś dobra duszyczka mi podpowie, o co chodzi z tym konkursem Maybelline. Co tę firmę łączy z Rossmannem??? Upał działa, komórki wyłączyłam emotka



Ty serio pytasz? emotka



moniaainom, a ty zamiast głupio pytać, byś odpowiedziała. Chyba jak ktoś pyta to chce uzyskać odpowiedź emotka


emotka emotka a Ty co masz do tego, może Monia odpisała jej na PW, adwokat się znalazł... emotka



To, że mi się nie spodobała ta odpowiedż i mam prawo pisac co myślę. Widzę, że powinnaś swój nick zmienić hehe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3549563 Napisano: 15.07.2010 06:36:19 w Rossmann
moniaainom napisał(a):

amaretta1 napisał(a):

Chyba upał już na mnie działa nie najlepiej... Może jakaś dobra duszyczka mi podpowie, o co chodzi z tym konkursem Maybelline. Co tę firmę łączy z Rossmannem??? Upał działa, komórki wyłączyłam emotka



Ty serio pytasz? emotka



moniaainom, a ty zamiast głupio pytać, byś odpowiedziała. Chyba jak ktoś pyta to chce uzyskać odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3451131 Napisano: 11.06.2010 08:01:51 w Paragony
Mam wolny paragon Pantene z Tesco, zapraszam na PW! Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3444982 Napisano: 09.06.2010 05:16:22 w Oddam za darmo
adamaszek napisał(a):

oddam krem na rozstępy jakiejś belgijskiej firmy



krem oddany
Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3444750 Napisano: 09.06.2010 03:01:29 w Oddam za darmo
oddam krem na rozstępy jakiejś belgijskiej firmy Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3442171 Napisano: 08.06.2010 03:47:12 w Rossmann
tynka9863 napisał(a):

amaretta1 napisał(a):

Mam pytanie:
czy w najnowszym konkursie L'Oreala trzeba kupić dowolny produkt tej firmy czy też dwa kosmetyki??? emotka
W regulaminie jest napisane:
6. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zakup w drogerii Rossmann w terminie od 21 maja 2010r. do dnia 20 czerwca 2010r. dowolnego produktu do makijażu marki L'Oreal Paris, udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe, akceptacja całości Regulaminu i wyrażenie przez Uczestnika bezwarunkowej zgody na zastosowanie wszystkich jego postanowień.
W zajawce jest mowa o 2 kosmetykach...
Hmmmm, i co z tym fantem zrobić?????
emotka


regulamin to regulamin,ale sama juz nie wiem


To jak to w końcu jest z tym Lorealem??? Kobita w drogerii powiedziała, że 2 produkty trzeba kupić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3362240 Napisano: 07.05.2010 08:25:00 w Rossmann
amaretta1 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Czy jest jakaś możliwość, abym dowiedział się w której drogerii chcę odebrać nagrodę z Rossmana??????(tzn. jaką wybrałem w formularzu)


jest
w mój profil, wejdź tam i są MOJE PREZENTY! adres drogerii i numer kodu!



Upsss, nie mogłam znaleźć u siebie MOICH PREZENTÓW emotka



Czy MOJE PREZENTY w zakłądce MÓJ PROFIL mają wszyscy? BO niestety nie widzę u siebie, a nie pamiętam, jaką drogerię wybrałam, więc pewnie nagroda mi przepadnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3360991 Napisano: 07.05.2010 02:43:48 w Rossmann
Czy jest jakaś możliwość, abym dowiedział się w której drogerii chcę odebrać nagrodę z Rossmana??????(tzn. jaką wybrałem w formularzu) Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3331617 Napisano: 27.04.2010 06:15:11 w Carrefour konkursy
Mam pytanie: czy były już wyniki konkursu Pantene? Już dość dawno był ten konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3303918 Napisano: 18.04.2010 07:55:49 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, ze żyjemy w państwie kościelnym! Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3227100 Napisano: 22.03.2010 10:05:57 w Pomocy!!!!
amaretta1 napisał(a):

Czy ktoś miał problem z prenumeratą w Bauerze? Marcowa Pani jeszcze do mnie nie dotarła. Pisałam już do nich, dostałam odpowiedź, że wysłali Panią po raz drugi 10 marca. I nadal nie mam...



Ja też nie mam. I już mam dosyć zapewnień, że wszystko ok. Ciekawe czy można zrezygnować z takiej prenumeraty? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3216006 Napisano: 19.03.2010 01:14:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
nutelka1 napisał(a):

amif napisał(a):

kocyk z michałków (poczta polska, polecony)


tak samo + próbki dax



A fajne te koce??? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3206538 Napisano: 16.03.2010 08:16:58 w Rossmann
anek27 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

anek27 napisał(a):

TE KUPONY NA TUSZE-NAPISZCIE CO TAM PISZE
ktos chce kupon na podklady -20



Co to za kupony???? Niestety przez pomyłkę wykasowałem...


do odbioru tuszu
tak wyglada
http://img709.ima...img709/1927/tusz.jpg


dzieki



dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#3206108 Napisano: 16.03.2010 06:22:14 w Rossmann
anek27 napisał(a):

TE KUPONY NA TUSZE-NAPISZCIE CO TAM PISZE
ktos chce kupon na podklady -20



Co to za kupony???? Niestety przez pomyłkę wykasowałem... Wyświetl w wątku >>
0 0