Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika adamaszek

adamaszek

#4612840 Napisano: 15.08.2011 07:51:55 w Wkurza mnie...
roxana napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Najłątwiej powiedzieć, ze się nie ma na coś wpływu i nie można pomóc - trochę to egoistyczne, ale to tylko moje zdanie...

cudaczek121 napisał(a):

merynosek napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):


to kazałabym jej wylać do zlewu,to co wlała,żeby nie mogła nic zabrać emotka



Straszne... A dzieci w Afryce z głodu umierają...
Poskarż Tacie, że kradnie kawę z biura... emotka


jejku,mój ojciec zawsze mi wyskakuje z tymi głodującymi dziećmi w Afryce-wszystko jedno czy mam większy problem czy jakąś błahostkę emotka Ale jak mam się przejmować dziećmi z Afryki,skoro i tak nie mam wpływu na ich sytuację emotka



popieram adamaszka
wystarczy znaleźć organizacje pomagajaca,numer konta i zrobić przelew bądź adoptować murzynka na odległość płacąc co miesiąc na jego edukację,wyżywienie i lekarstwa - koszt?równowartość tej kawy! I odrazu człowiek ma lepszy humor emotka



Dokładnie, ciary mnie przechodzą, kiedy ktoś mówi, że nie mam wpływu... Tyle ludzi, zwierząt potrzebuje pomocy. Wystarczy się rozejrzeć! Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4612774 Napisano: 15.08.2011 07:15:41 w Wkurza mnie...
Najłątwiej powiedzieć, ze się nie ma na coś wpływu i nie można pomóc - trochę to egoistyczne, ale to tylko moje zdanie...

cudaczek121 napisał(a):

merynosek napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):


to kazałabym jej wylać do zlewu,to co wlała,żeby nie mogła nic zabrać emotka



Straszne... A dzieci w Afryce z głodu umierają...
Poskarż Tacie, że kradnie kawę z biura... emotka


jejku,mój ojciec zawsze mi wyskakuje z tymi głodującymi dziećmi w Afryce-wszystko jedno czy mam większy problem czy jakąś błahostkę emotka Ale jak mam się przejmować dziećmi z Afryki,skoro i tak nie mam wpływu na ich sytuację emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4559557 Napisano: 25.07.2011 10:33:12 w Pomocy!!!!
zeida napisał(a):

ela napisał(a):

czy działa wam poczta na onecie?



no właśnie nie przyjmuje mi hasła - zdziwiłam się !



mam to samo - co się dzieje???? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4514508 Napisano: 07.07.2011 10:42:47 w Wkurza mnie...
Dalej od wczoraj nie mogę wbić numerów w LOTERIADe, w poniedziałek nie miałem problemu, a tu cały czas muszę wpisywać wszystkie dane od noa , mimo że już zalogowany jestem o co chodzi???? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4513128 Napisano: 06.07.2011 07:54:02 w Wkurza mnie...
Nie mogę wpisać nr kuponu w Loteriadzie, czy ktoś też ma problem>??? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4502191 Napisano: 03.07.2011 06:34:47 w Pomocy!!!!
mia napisał(a):

adamaszek napisał(a):

mia napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Pomóżcie!
Czy warto korzystac z ztych różnych zakupów typu Gruppon, Cuppon??? Ceny rzeczywiście mają atrakcyjne, ale czy w zamian nie dostaje się czegoś kiepskiej wartości. Moze ktos ma jakieś doswiadczenia?


Ja korzystałam jak na razie tylko z usług fryzjerskich i kosmetycznych, ale jestem bardzo zadowolona - cena dwukrotnie niższa, a usługa na normalnym (albo i wyższym) poziomie emotka
Natomiast na pewno warto przed zakupem nie sugerować się samym opisem oferty, tylko wejść na stronkę danej firmy i dokładnie poczytać co oferują i na jakich zasadach emotka



Dzięki serdeczne za wyjaśnienia. A czy wystarczy mieć tylko konto internetowe jakiegoś banku i przelewem bankowym robić przekaz - jak to wygląda z tej strony? CZy trzeba mieć kartę kredytową?
Strasznie kusi mnie wycieczka do Budapesztu na 4 dni samolotem za niecałe 500 zł dla 2 osób w hotelu ****. A juz niedużo czasu zostało...


Ja kupowałam akurat tylko na Gruperze, jakoś sobie ich ulubiłam emotka i tam wystarczy konto internetowe, mnie akurat interesował transfer z mbanku lub ing.
Czemu tego nie sprawdzisz? Na pewno wszystko jest opisane w pomocy itp. A wycieczka super, aż dziwne, że jeszcze są dostępne oferty... emotka




http://www.groupo...;utm_campaign=Varies

to ta wycieczka, kurcze, tylko jaką mam gwarancję, że w tym hotelu przyjmą ten kupon?
Ech, chyba jestem za bardzo podejrzliwy... Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4501709 Napisano: 03.07.2011 03:14:12 w Pomocy!!!!
mia napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Pomóżcie!
Czy warto korzystac z ztych różnych zakupów typu Gruppon, Cuppon??? Ceny rzeczywiście mają atrakcyjne, ale czy w zamian nie dostaje się czegoś kiepskiej wartości. Moze ktos ma jakieś doswiadczenia?


Ja korzystałam jak na razie tylko z usług fryzjerskich i kosmetycznych, ale jestem bardzo zadowolona - cena dwukrotnie niższa, a usługa na normalnym (albo i wyższym) poziomie emotka
Natomiast na pewno warto przed zakupem nie sugerować się samym opisem oferty, tylko wejść na stronkę danej firmy i dokładnie poczytać co oferują i na jakich zasadach emotka



Dzięki serdeczne za wyjaśnienia. A czy wystarczy mieć tylko konto internetowe jakiegoś banku i przelewem bankowym robić przekaz - jak to wygląda z tej strony? CZy trzeba mieć kartę kredytową?
Strasznie kusi mnie wycieczka do Budapesztu na 4 dni samolotem za niecałe 500 zł dla 2 osób w hotelu ****. A juz niedużo czasu zostało...
Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4500681 Napisano: 03.07.2011 07:09:35 w Pomocy!!!!
Pomóżcie!
Czy warto korzystac z ztych różnych zakupów typu Gruppon, Cuppon??? Ceny rzeczywiście mają atrakcyjne, ale czy w zamian nie dostaje się czegoś kiepskiej wartości. Moze ktos ma jakieś doswiadczenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4469879 Napisano: 21.06.2011 08:40:01 w Wkurza mnie...
adamaszek napisał(a):

Wkurza mnie, że kolejne Gymnasiony są zamykane. Nie mogę doprosić się odpowiedzi, kiedy dostanę pieniądze za niewykorzystany karnet (ważny do końca roku). Paranoja jakaś!!!!! Może komuś udało się odzyskać kasę???



Halo, może jednak ktoś miał podobny problem????
Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4466700 Napisano: 20.06.2011 10:04:01 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że kolejne Gymnasiony są zamykane. Nie mogę doprosić się odpowiedzi, kiedy dostanę pieniądze za niewykorzystany karnet (ważny do końca roku). Paranoja jakaś!!!!! Może komuś udało się odzyskać kasę??? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4440667 Napisano: 12.06.2011 08:46:58 w Wkurza mnie...
Wkurzyłem się dziś na maxa - wyrzuciłem kupon Lotto za 90 zł na 10 losowań. Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4269072 Napisano: 05.04.2011 08:12:28 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

myszkaa1989 napisał(a):

elhad napisał(a):

myszkaa1989 napisał(a):

uważacie , że jak facet pije 4 dzień z rzędu to znaczy , że ma problem czy po prostu chce się napić?:(
Bo ja już opadam z sił...


Chyba jednak ma problem......., chyba, że on wielbłąd i chce na zapas..... emotka



Nie widzieliśmy się 4 tygodnie.. wydaje mi się , że on sobie z tym nie radzi emotka ucieka tak ... eh a mnie wkurza , że nie chce sobie pomóc



nie tłumacz go i nie usprawiedliwiaj

jako facet sugeruję zimny prysznic - dosłownie i w przenośni emotka



jestem kobietą ale popieram to co napisał

musisz być teraz silniejsza niż on i być przy nim nawet jak będzie Cie odrzucał i pamiętaj, że zaprzeczanie nałogowi jest jego wynikiem



To jest megaproblem, jeśli w porę się nie otrząśnie będzie katastrofa. Alkohol potrafi naprawdę rozwalić życie w drobiazgi. I sprawić cholerne przykrości osobom, które się kocha. Cholerny, podły nałóg. Jednak można z nim wygrać!!!
Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4212416 Napisano: 11.03.2011 09:42:24 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

tereniagno napisał(a):

masza napisał(a):

adamaszek napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Czwarty raz obliczam PIT-37 i ciagle wychodzi mi, że składka zdrowotna jest wyższa od podatku. Co w takim przypadku zrobić???


wpisac kwotę składki do wysokości podatku - tak mi się wydaje



Holender, też mi się tak wydaje, ale czy na pewno???


na pewno:)



Spokojnie tak mogę wpisać, jakby tej składki zdrowotnej nie było?


ściagnij sobie program do obliczania PITu i rozlicz wg wytycznych/ problem z głowy emotka


Jeżeli obliczyłaś podatek w skali i masz do odjęcia z podatku składkę zdrowotną wyższą niż podatek,wtedy wpisujesz po odjęciu składki 0 w rubrykę podatku.
emotka


Podatek,który masz pobrany na poczet zaliczki będzie wtedy nadpłatą.



Już wszystko wiem, dzięki wielki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4212262 Napisano: 11.03.2011 08:35:44 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Czwarty raz obliczam PIT-37 i ciagle wychodzi mi, że składka zdrowotna jest wyższa od podatku. Co w takim przypadku zrobić???


wpisac kwotę składki do wysokości podatku - tak mi się wydaje



Holender, też mi się tak wydaje, ale czy na pewno???


na pewno:)



Spokojnie tak mogę wpisać, jakby tej składki zdrowotnej nie było? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4212206 Napisano: 11.03.2011 08:10:32 w Wkurza mnie...
asiabuczkowska napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Czwarty raz obliczam PIT-37 i ciagle wychodzi mi, że składka zdrowotna jest wyższa od podatku. Co w takim przypadku zrobić???


wpisac kwotę składki do wysokości podatku - tak mi się wydaje



Holender, też mi się tak wydaje, ale czy na pewno??? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4212155 Napisano: 11.03.2011 07:45:12 w Wkurza mnie...
Czwarty raz obliczam PIT-37 i ciagle wychodzi mi, że składka zdrowotna jest wyższa od podatku. Co w takim przypadku zrobić??? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4176570 Napisano: 26.02.2011 06:54:35 w Wkurza mnie...
kaki76 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

marzanna napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Dzisiaj moja dziewczyna dowiedziałą sie, że ma mieśniaka macicy, jest zrozpaczona emotka ((( a ja razem z nią emotka (((



Mięśniaki to nic strasznego,chyba wychodzi się po jednym dniu ze szpitala..bardzo popularna dolegliwość. Ja miałam o wiele gorszą operację ginekologiczną, ale wszystko da się przeżyć... Powiedz dziewczynie, żeby nie panikowała, poza tym ma przecież fajnego chłopaka emotka [/quote

Tez jestem dobrej myśli, ale moja dziewczyna potwornie boi się szpitala, a lekarz powiedział jej, ze czeka ją operacja. Wczoraj wertowaliśmy wszystko co sie da na temat tych nieszczęsnych mięśniaków i wynika z tego, ze operacja wcale nei jest konieczna, jeśli nie ma żadnych dolegliwości... Chyab trzeba będzie pójść do innego lekarza.


z tego co piszesz to twoja dziewczyna jest szczęściara mając takiego faceta przy boku , widzę , że bardzo ją wspierasz aż jej zazdroszczę ja nie mam takiego oparcia w swoim mężu



O kurcze, to bardzo mi przykro, ze nie możesz liczyć na swojego męża emotka . Pewnie kiedys było inaczej, czas robi swoje - na niekorzysć najczęściej, niestety... Życze, aby to się zmieniło i abyś czułą sie szczęśliwa emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4176462 Napisano: 26.02.2011 06:01:53 w Wkurza mnie...
marzanna napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Dzisiaj moja dziewczyna dowiedziałą sie, że ma mieśniaka macicy, jest zrozpaczona emotka ((( a ja razem z nią emotka (((



Mięśniaki to nic strasznego,chyba wychodzi się po jednym dniu ze szpitala..bardzo popularna dolegliwość. Ja miałam o wiele gorszą operację ginekologiczną, ale wszystko da się przeżyć... Powiedz dziewczynie, żeby nie panikowała, poza tym ma przecież fajnego chłopaka emotka [/quote

Tez jestem dobrej myśli, ale moja dziewczyna potwornie boi się szpitala, a lekarz powiedział jej, ze czeka ją operacja. Wczoraj wertowaliśmy wszystko co sie da na temat tych nieszczęsnych mięśniaków i wynika z tego, ze operacja wcale nei jest konieczna, jeśli nie ma żadnych dolegliwości... Chyab trzeba będzie pójść do innego lekarza.

Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4174380 Napisano: 25.02.2011 06:33:37 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Dzisiaj moja dziewczyna dowiedziałą sie, że ma mieśniaka macicy, jest zrozpaczona emotka ((( a ja razem z nią emotka (((


Strasznie mi przykro, ale na pewno wszystko będzie dobrze. Badania porobić i nie martwić się na zapas.



USG raczej się nie myli - 5 cm, rok temu tego draństwa nie było emotka (( Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#4174353 Napisano: 25.02.2011 06:24:04 w Wkurza mnie...
Dzisiaj moja dziewczyna dowiedziałą sie, że ma mieśniaka macicy, jest zrozpaczona emotka ((( a ja razem z nią emotka ((( Wyświetl w wątku >>
0 0