Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika adamaszek

adamaszek

#6021554 Napisano: 23.05.2015 23:28:40 w SZUKAM....
Czy już do kogoś dotarła myjka Karchera? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#6019705 Napisano: 19.05.2015 22:34:18 w Kupię...
Vouchery, bony na pobyty w SPA, wyjazdy zagraniczne... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#6015321 Napisano: 09.05.2015 22:21:24 w Kupię...
Szukam bonów, voucherów na wyjazdy dalekie i bliskie emotka )) Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#6015077 Napisano: 08.05.2015 21:11:13 w Rossmann
Spokojnie udżwigniesz, skromniutka paczka - Domestos, Cif + jakieś paski do WC, transportu nie musisz zamawiać emotka )) Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#6006704 Napisano: 18.04.2015 15:28:57 w Kupię...
Poszukuję voucherów do SPA, do biur podróży, do salonów kosmetycznych... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#6005746 Napisano: 16.04.2015 14:16:50 w Paragony
Szukam Cifa i Domestosa sprzed 20 lutego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#5995411 Napisano: 23.03.2015 10:01:55 w Pomocy!!!!
Czy ktoś może już korzystał z tego nowego sposobu rozliczenia pitowego (wystarczy imię, nazwisko, pesel, przychód 2014). czy to rzeczywiście w 5 minut się robi i jest nieskomplikowane??? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#5992872 Napisano: 16.03.2015 21:53:35 w SZUKAM....
Szukam info , czy nazwisko Honore czyta się po francusku bez "h"  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#5992409 Napisano: 16.03.2015 10:33:57 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie i to bardzo to, że ludzie nie potrafią uszanować czyichś wyborów. Dwa tygodnie temu byłam świadkiem na ślubie cywilnym moich przyjaciół. Wzięli go, ponieważ chcieli mieć papierek w sprawach papierowych, w razie pobytu w szpitalu. Tylko i wyłącznie dlatego. Była to zwykłą formalność. Kiedy po fakcie powiedzieli swoim rodzicom, ojcowie powiedzieli, że ok, to tylko formalność i nie ma sprawy, a matka mojej przyjaciółki powiedziała, że jest zrozpaczona i straciła córkę, że chciałaby zaprosić całą rodzinę, aby wszyscy widzieli, że jej córka ma super ślub. Wkurzyłam sie, bo to w końcu wybór pary młodej, tak chcieli, są zadowoleni, że już mają ten papier, który jednak się przydaje w tej całej papierologii. Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#5989053 Napisano: 07.03.2015 22:11:20 w Pomocy!!!!
netka2000 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

adamaszek napisał(a):Czy PIT jeśli chodzi o umowe o dzieło i prawa autorskie rozlicza się w ten sam sposób???

Może ktoś wie? Help. help emotka

http://prakreacja...o-podatek-dochodowy/

http://www.pit.pl...aw-autorskich-13652/

Dalej jednak nie rozumiem, jeśli 80% dochodu jest właśnie z praw autorskich czy w związku z tym są jakieś plusy czy wprost przeciwnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#5989036 Napisano: 07.03.2015 20:51:45 w Pomocy!!!!
adamaszek napisał(a):

Czy PIT jeśli chodzi o umowe o dzieło i prawa autorskie rozlicza się w ten sam sposób???

Może ktoś wie? Help. help emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#5988862 Napisano: 06.03.2015 23:08:52 w Pomocy!!!!
Czy PIT jeśli chodzi o umowe o dzieło i prawa autorskie rozlicza się w ten sam sposób??? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#5982348 Napisano: 19.02.2015 17:16:14 w Rossmann
stelka napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Czy dostaliście już info, że można odebrać nagrody z naturalnej przekąski? U mnie cisza emotka

Tak, własnie odebrałam bransoletkę Apart  emotka

Hej, a fajna ta bransoletka? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#5982329 Napisano: 19.02.2015 16:52:38 w Rossmann
Czy dostaliście już info, że można odebrać nagrody z naturalnej przekąski? U mnie cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#5980059 Napisano: 14.02.2015 17:43:52 w Kupię...
Kupię vouchery wyjazdowe, do SPA, kody, bilety do kina, bony do sklepów meblowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#5980056 Napisano: 14.02.2015 17:40:23 w Paragony
Mam paragon Cin Cin z 28 grudnia, może ktoś jest zainteresowany? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#5969077 Napisano: 18.01.2015 21:33:47 w Kupię...
Kupię charmsy w atrakcyjnej cenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#5969076 Napisano: 18.01.2015 21:32:45 w Pomocy!!!!
magy2020 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

napisał(a):mikki85 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):adamaszek napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):mia napisał(a):Wiem, ile wynosi. emotka
Do 30 dni jest jeszcze karencja, no ale potem jakoś musi to załatwić. Może MOPS lub cos w tym rodzaju?
Tu masz link, gdzie trochę jest na ten temat:
http://www.poradn...z-ubezpieczenia.html

A ja też w tym temacie mam takie pytanie, bo nie wiem, kto ma rację. Moja siostra wkrótce wychodzi za mąż (pracuje na umowach o dzieło, więc zero ubezpieczeń), czy będąc już żoną, mąż, który prowadzi swoją działalność zgłasza ją do ubezpieczenia bez zbędnej papierologii? Wydaje mi się, ze tak, a siostra mówi mi, że pewnie nie będzie mogła tak zrobić, bo jest na umowach o dzieło. Wg mnie to logiczne, że to jest właśnie dla takich osób jak ona...



zgodnie z ustawą zdrowotną Twoją siostrę do ubezpieczenia ma prawo zgłosić mąż, który opłaca wtedy składki

Dokładnie, też mi się tak wydaje, moja siostra uważa, że nie chce robić jakichś problemów, ale to chyba żaden problem, chyba tony podań nie potrzeba pisać... Jeśli jest taka ustawa to wg mnie powinna skorzystać.

Jak najbardziej może zgłosić ją mąż prowadzący działalność.Ja jestem tak zgłoszona mimo, że nie pracuję, dzieci również. Trzeba tylko  wypełnić druk do ZUS-u.

Super, podeślę to siostrze. Ona bałą się tej papierologii, że będzie musiała całą historię zatrudnienia na tych śmiecówkach przedstawiać, a tu widzę, że nic się nie wpisuje co dotyczy ewentualnego wcześniejszego zatrudnienia czy historii pracy na umowach o dzieło... Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#5969046 Napisano: 18.01.2015 18:20:36 w Pomocy!!!!
ino1975 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

napisał(a):mikki85 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):adamaszek napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):mia napisał(a):Wiem, ile wynosi. emotka
Do 30 dni jest jeszcze karencja, no ale potem jakoś musi to załatwić. Może MOPS lub cos w tym rodzaju?
Tu masz link, gdzie trochę jest na ten temat:
http://www.poradn...z-ubezpieczenia.html

A ja też w tym temacie mam takie pytanie, bo nie wiem, kto ma rację. Moja siostra wkrótce wychodzi za mąż (pracuje na umowach o dzieło, więc zero ubezpieczeń), czy będąc już żoną, mąż, który prowadzi swoją działalność zgłasza ją do ubezpieczenia bez zbędnej papierologii? Wydaje mi się, ze tak, a siostra mówi mi, że pewnie nie będzie mogła tak zrobić, bo jest na umowach o dzieło. Wg mnie to logiczne, że to jest właśnie dla takich osób jak ona...



zgodnie z ustawą zdrowotną Twoją siostrę do ubezpieczenia ma prawo zgłosić mąż, który opłaca wtedy składki

Dokładnie, też mi się tak wydaje, moja siostra uważa, że nie chce robić jakichś problemów, ale to chyba żaden problem, chyba tony podań nie potrzeba pisać... Jeśli jest taka ustawa to wg mnie powinna skorzystać.

Żadnej zbędnej papierologii nie ma. Płatnik składek, czyli zakład pracy męża, składa do ZUS druk ZUS ZCNA. To wszystko.

NIe musi nawet podawać historii zatrudnienia? Wyświetl w wątku >>
0 0

adamaszek

#5969030 Napisano: 18.01.2015 15:21:27 w Pomocy!!!!
mikki85 napisał(a):

adamaszek napisał(a):

napisał(a):mia napisał(a):Wiem, ile wynosi. emotka
Do 30 dni jest jeszcze karencja, no ale potem jakoś musi to załatwić. Może MOPS lub cos w tym rodzaju?
Tu masz link, gdzie trochę jest na ten temat:
http://www.poradn...z-ubezpieczenia.html

A ja też w tym temacie mam takie pytanie, bo nie wiem, kto ma rację. Moja siostra wkrótce wychodzi za mąż (pracuje na umowach o dzieło, więc zero ubezpieczeń), czy będąc już żoną, mąż, który prowadzi swoją działalność zgłasza ją do ubezpieczenia bez zbędnej papierologii? Wydaje mi się, ze tak, a siostra mówi mi, że pewnie nie będzie mogła tak zrobić, bo jest na umowach o dzieło. Wg mnie to logiczne, że to jest właśnie dla takich osób jak ona...



zgodnie z ustawą zdrowotną Twoją siostrę do ubezpieczenia ma prawo zgłosić mąż, który opłaca wtedy składki

Dokładnie, też mi się tak wydaje, moja siostra uważa, że nie chce robić jakichś problemów, ale to chyba żaden problem, chyba tony podań nie potrzeba pisać... Jeśli jest taka ustawa to wg mnie powinna skorzystać. Wyświetl w wątku >>
0 0