Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika skarb888

skarb888

#4579887 Napisano: 01.08.2011 10:37:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
ciekawski89 napisał(a):

Odnośnie konkursu reginy to przez cały okres trwania konkursu w TOP 8 bo tak było wcześniej były prace z maksymalną średnią ok. 3,5 dopiero w ostatnich godzinach jak widać wszyscy zaczęli się brać za klikanie swoich prac i średnia wzrosła nawet od 4,8 do 3,9. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z pierwszych miejsc w rankingu TOP 100 są to zdjęcia dodane w ostatnim dniu nicki takie jak kamiltum czy Cender zajęły się nabijaniem i ich beznadziejne prace są najwyżej. Czytam tutaj o organizatorze i troszkę się przeraziłem bo mam nadzieję, że mimo wszystko wybiorą coś fajnego i usuną głosy oszustom.



W pełni się z Tobą zgadzam
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4579881 Napisano: 01.08.2011 10:35:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
1983 napisał(a):

Znowu schodzimy z tematu emotka . Regulamin jest tutaj pierwsza i jedyna rzecza okreslajaca to w jaki sposob jest prowadzony konkurs.

Jesli malenka89 tak usilnie nalegasz na ta srednia to prosze wytlumacz mi tresc regulaminu tak abym mogl sie z Toba zgodzic. Jesli to zrobisz to oczywiscie przyznam Ci racje i z mojej strony temat bedzie zakonczony.



Regulamin mówi o ilości, nie średniej, a malenka ciągle przekręca kota ogonem i zbacza z tematu,bo boi się, że jednak może wylecieć z tej setki, w której znalazła się NIEZGODNIE Z REGULAMINEM, choć przez te 4 dni ( a nie pół miesiącaemotka )nabiła sobie wysoką średnią...

Stąd to ciągłe bredzenie o wykłÓcaniu się (trzeba jeszcze wiedzieć,jak to się pisze emotka ) i zbaczanie z tematu...

PS. Udziału nie brałam, ale rozumiem, że ktoś się wkurza, kiedy ewidentnie organizatorzy NIE TRZYMAJ¡ SIÊ WŁASNEGO REGULAMINU.


A ciągłe bredzenie, że wątpliwości można zgłaszać TYLKO na początku konkursu, choć REGULAMIN ZŁAMANO na zakończenie konkursu jakoś do mnie nie przemawia i jest zwykłym mydleniem oczu.

I tyle w temacie:) Nie mój cyrk, nie moje małpy:) Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4573813 Napisano: 29.07.2011 08:31:07 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

a wiecie co mnie jeszcze wkurza ? takie sprawdzanie kto ile czego wybrał ile kto wygrał - matko a znacie jego sytuację ?? emotka
nie krytykujcie bo być może Was kiedyś spotka sytuacja w której będziecie zbierać nagrody aby je po 5zł sprzedawać p-kt widzenia zależy od p-ktu siedzenia
cudaczek121 - (bardzo Cie lubię ale muszę to napisać wybacz) Ciebie stać na pastę ale niektórzy mają na utrzymaniu dzieci zbliża się wrzesień - książki, wyprawki szkolne itd nie wiesz czy kasa za te 100 past nie zostaną kupione artykuły szkolne , chleb czy opłaty za prąd
a nie wierze i nikt mnie nie przekona że ktoś biega błaźnić się z taką ilością kuponików z przyjemnością emotka
mi było głupio jak z mężem odbieraliśmy nasze 2 bo babeczka jakoś podejrzanie spoglądała na nas i nasze kuponiki emotka



są inne sposoby na UCZCIWE zdobywanie pieniędzy - taka kontrabanda z uczciwością nic wspólnego nie ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4573803 Napisano: 29.07.2011 08:28:57 w Wkurza mnie...
chmurka napisał(a):



200 past emotka



200 + jakieś kilkadziesiąt sprzedanych wcześniej:

http://allegro.pl...user.php?uid=6574875

http://allegro.pl...wyb-i1716331304.html

http://allegro.pl...wyb-i1715728340.html

normalne to to nie jest ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4573764 Napisano: 29.07.2011 08:15:13 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

ziolko napisał(a):

pola731 napisał(a):

wkurza mnie zachłanność , bo inaczej tego nie nazwę - na te same kupony z Colgate odebrać nie jedną a dziesiątki past i jeszcze się tym chwalić emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka




też mnie to wkurza, ale cóż emotka


ja nie nazwałabym tego zachłannością, to raczej podpada pod kategorię oszustwo i kradzież emotka
jak ktoś bierze sobie ileś tam kodów i odbiera parę past ok, ale tutaj...
nie wkurza mnie to, bardziej brzydzi emotka


a ja myślę,że to już jest po prostu ciężka choroba,którą trzeba leczyć emotka Bo to nie jest normalne,żeby iść z kodami do drogerii i brać kilkadziesiąt past naraz emotka



tu 100past:

http://allegro.pl...nie-i1732902622.html

i tu 100 past:
http://allegro.pl...zja-i1732902769.html

osoba z Katowic - z forum - znana z setek fejkowych kont na fb emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4573625 Napisano: 29.07.2011 07:29:37 w Rossmann
sylwika76 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

roxana napisał(a):

Ale zamieszanie,czyli ten sam kod wchodzi w różnych ross??? Ja myślałam,że jak raz go wbija to na innej kasie go nie rozpozna...



pewnie nawet w tym samy sklepie sie uda i niektórzy obczaili ten błąd emotka



na pewno - ja dzisiaj poszłam odebrać 1 pastę i panie w sklepie mi powiedziały, że nie ma bo rano przyszła jakaś tam pani i wzięła 60 past
kiedy zapytałam jak to możliwe to usłyszałam odpowiedź,że możliwe bo brała dla koleżanek z pracy- i o dziwo jednej pani wydali 60 past !!!!
a w tym sam sklepie odbierałam nagrodę na mamę to musiałam mieć ksero dowodu i upoważnienie emotka




Mam to samo - chciałam odebrać tylko 1 pastę,ale w sklepie po południu były tylko puste półki.Ludzka zachłanność nie zna granic - niepojęte po prostu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4563183 Napisano: 26.07.2011 01:56:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wsciekly napisał(a):

viola88 napisał(a):

czy były już wyniki z konkursu Winiar
chodzi o zmywarkę za największą ilość zgłoszeń w danym tygodniu emotka konkurs trwał do 17.07 więc już powinni informować!
czy ktoś coś wie o tym konkursie



jeszcze nikt się nie chwalił



Skoro to ilościówka, to nagrody pewnie tradycyjnie trafią do Dawida z Bydgoszczy;) Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4522551 Napisano: 10.07.2011 03:53:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
skorpionka82 napisał(a):

martalobos napisał(a):

Czy wy tez nie mozecie zaogowac sie na maybelline? Wczesniej moglam, potem zrobilam sobie godzinna przerwe i teraz d..a. emotka Nawet dwa razy dawalam przypomnij haslo i nawet nowe nie wchodzi, juz do nich pisalam, ale ciekawe kiedy zas odpisza...


no ja czekam, ażz mi odpiszą na moja prośbę o WŁASCIWY nick, bo nie mogę się zalogowa, nawet mimo przypominania hasła... a nick, którego uzywał nie wchodzi, nie mogę go tez ponownie zarejestrować, bo juz jest w systemie ;/ Błędne koło.



U mnie też ciągle jakiś błąd wyskakiwał emotka

Poddaję się, wolę sobie kupić tą szminkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4522528 Napisano: 10.07.2011 03:32:43 w Wkurza mnie...
dotusia napisał(a):

mrufka napisał(a):



a w temacie - wkurza mnie POGODA!




Dlaczego Cię wkurza pogoda? Ja się właśnie cieszę z pięknego słoneczka i już nic mnie (chwilowo) nie wkurza:)

Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4522523 Napisano: 10.07.2011 03:30:44 w Dziś cieszę się z.....
...z poprawy pogody -obudziła mnie burza,a teraz jest tak pięęęęknie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4520569 Napisano: 09.07.2011 11:46:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Odebrana z poczty piłka adidas i plussz z rossnetu - fajne te dodatkowe puzzle z Kubusiem - wyjątkowo wartość zestawu znacznie wyższa od regulaminowej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4510312 Napisano: 06.07.2011 09:28:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
pola731 napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

ależ uszczypliwość na tym forum emotka

pola731 dziewczynka na zdjęciu je arbuza, wiem bo sama robiłam to zdjęcie emotka


Onlyrybko - Ty wiesz ,że to arbuz - ja nie wiedziałam stąd takie skojarzenie - nie obrażaj się , bo nie chciałam Cię urazić .



Ja też nie widzę, żeby jadła arbuza. Widzę, że trzyma się za nos, stąd moje skojarzenie, że coś jej tam brzydko pachnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4506023 Napisano: 04.07.2011 11:10:41 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

PIERWSzy raz tak naprawdę cos mnie W K u R Z A emotka
piszecie o łóżeczkach z Leclerka, ale linku nie ma nigdzie, żeby je zobaczyć, no raaaaany, jak mnie to wkurza, że albo nie ma, albo nie mogę znaleźćemotka emotka emotka



Też mnie to wkurza - już wcześniej nikt nie raczył podzielić się linkiem, choć o to pytałam - a teraz te osoby mają czelność chwalić się wygranymi w MDW i oferować łóżeczka na sprzedaż, bo oczywiście nawet nie mają dzieci... WSTYD! W ten sposób odbierać nagrodę dzieciom,które marzą o łóżeczku Zygzaka... Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4504278 Napisano: 04.07.2011 01:18:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

Zdjęcie stolika z Ikea, jakby ktoś chciał zobaczyć
http://www.fotosi...a42817c5a0130d3.html
http://www.fotosi...914af9446da8124.html


o tym pisała lily91 w mdw, a że mdw to nie dyskusje, więc przeniosłam tutaj emotka



Ale Cepelia emotka emotka emotka

Dobrze, że sobie odpuściłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4489447 Napisano: 29.06.2011 12:02:47 w Nagrody nieotrzymane lub uszkodzone
ewa1982 napisał(a):

jestemewa napisał(a):

Ja nie dostałam jeszcze kubków z mleka kościańskiego...kilkanaście sztuk....obiecałam je kilku osobom....ale nie mogą do mnie dotrzeć. Kiedy napisałam do nich to mi odpisali , że powinny dawno być bo przedstawiciele mieli je rozwieżć. to było z 2 tygodnie temu.


ja tez ni dostałam żadnego kubka z 5 chyba - na maile za to nie odpowiadają a mail konkursowy już nie działa. watość nikła ale denerwuje mnie to



Też nie dostałam - dopiero Wasze posty przypomniały mi o tym emotka

I chyba jutro do nich zadzwonię - chociaż dla zasady emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4485321 Napisano: 27.06.2011 04:21:25 w Winiary
turli napisał(a):

henryczka62 napisał(a):

boszenka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jaki ostatnio dzień obdzwaniali?


Na MDW ktoś wspominał o 08.06 emotka


wczoraj Pani dzwoniła z 17.06


22.06 obdzwoniony



i 26.06 - są na bieżąco Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4482954 Napisano: 26.06.2011 09:12:45 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

skarb888 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

czy ktoś wysyłał dzisiaj smsa na łóżeczka z leclerca? Kurcze, przedwczoraj było wszystko dobrze - zwrotka z podziękowaniami, a dzisiaj zwrotka z podziękowaniami, a później dwa smsy pod rząd błedna treść lub wiadomość wysłana pod zły numer. Nie wiem czy dotarły, czy nie..?



pewnie za długi esek posłalaś



Możecie podrzucić linka? Nie widzę go w bazie emotka



nie ma linka - info o konku wrzucałem do topu TERAZ (ale jest już wykasowane) i do INNYCH MNIEJSZYCH MARKETÓW

przejrzyj ten top



Przejrzałam od str. 517, ale na żadne konkrety nie trafiłam...
Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4482871 Napisano: 26.06.2011 08:51:47 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

czy ktoś wysyłał dzisiaj smsa na łóżeczka z leclerca? Kurcze, przedwczoraj było wszystko dobrze - zwrotka z podziękowaniami, a dzisiaj zwrotka z podziękowaniami, a później dwa smsy pod rząd błedna treść lub wiadomość wysłana pod zły numer. Nie wiem czy dotarły, czy nie..?



pewnie za długi esek posłalaś



Możecie podrzucić linka? Nie widzę go w bazie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4473653 Napisano: 23.06.2011 10:46:41 w Gratulacje! Dla wygranych!
merynosek napisał(a):

joan napisał(a):

Ostatnia myśl przed snem...

wiolafasola emotka emotka emotka

PS: Smakowite zdjęcie, przekaż Mu emotka

Bą włajaż dla Was emotka



Alma? emotka

Dołączam się do gratulacji!!!!!

emotka emotka emotka



No rzeczywiście,jest czego gratulować
emotka emotka emotka

PODWÓJNEGO PLAGIATU emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#4463791 Napisano: 20.06.2011 08:57:54 w Wkurza mnie...
Monika11 napisał(a):

bip napisał(a):

wkurza mnie, że nie potrafię wygrać NAMIOTU a ludzie wygrywaja je bez sensu bo moze sie komuś odsprzeda! połowa tym sposobem przepadnie! ludzie, ten namiot 100zł jest wart! chciałem tylko jeden dla dzieciaków na biwak. zakupy 50zł+ odkupienie wygranego numeru 30zł- jaki to biznes??? lepiej kupić namiot w sklepie emotka


podpisuję się pod tym emotka sama gram gram i głupiego namiotu nie mogę trafić emotka



Ja w ogóle nie rozumiem tego ogromnego zainteresowania akurat tym konkursem. Namioty widziałam np.w Carrefourze po 29 zł i bez obciachowego napisu Carlsberg
emotka .

A tu jeszcze zakupy za 50zł.Jak dla mnie gra niewarta świeczki.
A tak w ogóle mam gdzieś na strychu u rodziców 2 prawie nowe namioty, z których i tak nie korzystam... Wyświetl w wątku >>
0 0