Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika skarb888

skarb888

#5641938 Napisano: 25.04.2013 13:36:09 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

benasia napisał(a):

Z moim synkiem sam na sam nie da się robić ogródka - jego pomysły są niemożliwe i ciągle go trzeba mieć na oku i biegać za nim... Muszę poczekać chyba z tym aż maz ktoregos dnia wroci i sie nim zajmie...

ohhh ogródek emotka Ja mam nadzieje wziąć się maksymalnie po weekendzie majowym, teraz to zrobiłam tylko część rozsady i musze jeszcze dosadzić.
A my chyba dzisiaj pójdziemy na pierwszy spacerek, pogoda ładna, dzwoniłam do położnej, która potwierdziła,że możemy - jedynie kazała czas dostosować do moich sił emotka
Umówiliśmy się z nią na poniedziałek na wizyte, tylko nie mogę dodzwonić się do mojej przychodni,żeby zrezygnować z położnej rejonowej



My ostatnim razem rezygnowaliśmy, a i tak zwaliła nam się na łeb z "niezapowiedzianą wizytą".

ale wybrałaś inną ? Bo jakieś wizyty muszą być odbyte, tylko,że my rezygnujemy z rejonowej i bierzemy prywatną, która przyjmuje też na nfz



Nie muszą - ja zrezygnowałam z tych wizyt i nikt mnie nie nachodził. Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5638282 Napisano: 19.04.2013 17:29:36 w Wkurza mnie...
gosia16 napisał(a):

iskierka napisał(a):

jeszcze się maj nie zaczął a już mnie wkurza emotka Już pojawiły się 3 zaproszenia na przyjęcia.Dwa wirtualnie a jedno oficjalnie już w kopercie ..no i sytuacja się powtarza.
Po 6 latach związku nawet nie jestem osobą tylko ...owadem??
Na zaproszeniu widnieję jako "os.tow." no kulfa ze tak się wyrażę.Chyba mnie tylko to drażni skoro inni tak adresują koperty..
Mieliśmy podobny problem z weselem brata zapraszając naszego kuzyna(który miał mieć wesele pół roku później) .Po prostu zadzwoniliśmy aby spytać się jak powinniśmy zaadresować .Poprosili o umieszczenie imion i nazwisk obydwojga...że niby dopiero po zaręczynach nie powinno się pisać "z osobą towarzyszącą" emotka

Czyli zapraszając np. na wesele wspólnych znajomych ze szkoły którzy są parą a nie są po zaręczynach to jedną osobą wymienimy z imienia a drugą jako os tow emotka

Nie jestem zła na tych ludzi od których dostaliśmy to zaproszenie,ale znamy się na tyle dobrze że mogli chociaż wpisać moje imię albo osoba towarzyszącą a nie "os.tow." wrrr


A ja zostałam wpisana do historii choroby człowieka z którym mieszkam 13 lat,mamy dzieci i wspólny dom jako przyjaciółka emotka ,masakra,czułam się jak w liceum emotka



Hmm, nie widzę tu złej woli ani negatywnych konotacji emotka Mogli przecież napisać konkubina i wówczas można byłoby się dopatrywać pejoratywnego zabarwienia, choć to oficjalne określenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5636215 Napisano: 16.04.2013 17:41:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

skarb888 napisał(a):

joan napisał(a):

skarb888 napisał(a):

Też mam takie paragony. Czy w regulaminie jest zapis, że na paragonie musi być napis Hochland? W końcu to zakup w hipermarkecie, a nie w wiejskim sklepiku, więc powinni sobie sprawdzić u źródła w przypadku wątpliwości emotka


Hmm, nie wiem, czy jest zapis, ale trzeba mieć paragon, który potwierdzi zakup serów Hochland. Organizator nie będzie dzwonił do iluś tam tysięcy sklepów, o prawidłowy paragon ma zadbać uczestnik konkursu. Jak zawsze. Co innego, gdyby konkurs dotyczył konkretnej sieci sklepów, ale to akcja ogólnopolska.



Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem... A gdzie ja pisałam o tysiącach sklepów? Kwestionowany paragon dot. Reala, a nie maleńkiego sklepiku w Pcimiu Dolnym. Podejrzewam, że identycznie opisane paragony wysłało więc wielu uczestników. Porównanie opisu paragonów z kilku hipermarketów jak Real, Tesco czy Carrefour nie powinno przerastać możliwości Organizatora,tym bardziej, że w reg. nie sprecyzowali wymogu napisu Hochland na paragonie.


Mój paragon z Reala, z identycznym opisem do Twojego został właśnie zaakceptowany. Może miałaś złą datę?



To nie mój paragon odrzucili. Ja jeszcze nawet zgłoszenia nie wysłałam, więc póki co mam problem czysto teoretyczny emotka
Ale po pieczątki latać nie zamierzam - najwyżej wyślę zdjęcia paragonów na tle zakupionych serków Hochland - jak do tej pory zestawu paragon + opakowania nigdzie mi nie odrzucili.
Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5636189 Napisano: 16.04.2013 17:14:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
polec napisał(a):

skarb888 napisał(a):

joan napisał(a):

skarb888 napisał(a):

Też mam takie paragony. Czy w regulaminie jest zapis, że na paragonie musi być napis Hochland? W końcu to zakup w hipermarkecie, a nie w wiejskim sklepiku, więc powinni sobie sprawdzić u źródła w przypadku wątpliwości emotka


Hmm, nie wiem, czy jest zapis, ale trzeba mieć paragon, który potwierdzi zakup serów Hochland. Organizator nie będzie dzwonił do iluś tam tysięcy sklepów, o prawidłowy paragon ma zadbać uczestnik konkursu. Jak zawsze. Co innego, gdyby konkurs dotyczył konkretnej sieci sklepów, ale to akcja ogólnopolska.



Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem... A gdzie ja pisałam o tysiącach sklepów? Kwestionowany paragon dot. Reala, a nie maleńkiego sklepiku w Pcimiu Dolnym. Podejrzewam, że identycznie opisane paragony wysłało więc wielu uczestników. Porównanie opisu paragonów z kilku hipermarketów jak Real, Tesco czy Carrefour nie powinno przerastać możliwości Organizatora,tym bardziej, że w reg. nie sprecyzowali wymogu napisu Hochland na paragonie.



No tak, tylko np ja też mam paragon z Reala i na moim jest napisane HOCHLAND SER GOUDA. Wynika z tego, że nie jest tak, że każdy Real= identyczna nazwa.



Pewnie masz inny rodzaj serka. Serek topiony w bloczku mam opisany tak jak ktoś cytował wyżej - identycznie na paragonach z 2 różnych Reali. Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5636179 Napisano: 16.04.2013 17:03:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

skarb888 napisał(a):

Też mam takie paragony. Czy w regulaminie jest zapis, że na paragonie musi być napis Hochland? W końcu to zakup w hipermarkecie, a nie w wiejskim sklepiku, więc powinni sobie sprawdzić u źródła w przypadku wątpliwości emotka


Hmm, nie wiem, czy jest zapis, ale trzeba mieć paragon, który potwierdzi zakup serów Hochland. Organizator nie będzie dzwonił do iluś tam tysięcy sklepów, o prawidłowy paragon ma zadbać uczestnik konkursu. Jak zawsze. Co innego, gdyby konkurs dotyczył konkretnej sieci sklepów, ale to akcja ogólnopolska.



Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem... A gdzie ja pisałam o tysiącach sklepów? Kwestionowany paragon dot. Reala, a nie maleńkiego sklepiku w Pcimiu Dolnym. Podejrzewam, że identycznie opisane paragony wysłało więc wielu uczestników. Porównanie opisu paragonów z kilku hipermarketów jak Real, Tesco czy Carrefour nie powinno przerastać możliwości Organizatora,tym bardziej, że w reg. nie sprecyzowali wymogu napisu Hochland na paragonie. Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5636126 Napisano: 16.04.2013 15:47:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

darog napisał(a):

merkana napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

merkana napisał(a):

Hej:)
Mam pytanie o Hochland- czy na paragonie musi być widoczna nazwa? Przyjmowali Wam paragony z nazwą np. Serek kanapkowy szynka?:)



Przyjęli "ser.top" na paragonie emotka



Super, dzięki!:)


Już chyba nie przyjmują. mam na paragonie TOP.SZCZYP.BLO ZIO (real) i nie przjeli mi Hochlanda-Real miał promocje po 2zł był serek,



oo a miał ktoś tak jeszcze?? Ja mam kilka takich paragonów a zgłoszenia poszły:/



Też mam takie paragony. Czy w regulaminie jest zapis, że na paragonie musi być napis Hochland? W końcu to zakup w hipermarkecie, a nie w wiejskim sklepiku, więc powinni sobie sprawdzić u źródła w przypadku wątpliwości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5632608 Napisano: 11.04.2013 13:28:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Po obejrzeniu wyników też doszłam do tego wniosku:) Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5632588 Napisano: 11.04.2013 13:13:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ciasssteczko napisał(a):

joan napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

jaka agencja, takie wyniki... emotka


A kto organizował Bielendę? Nie mam dostępu do regulaminu.

PS: Uparta ta agencja, musi się KONIECZNIE co etap skompromitować emotka



Pinapple - pisownia oryginalna emotka



Może mieli na myśli PIN do jabłka a nie ananasa? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5631954 Napisano: 10.04.2013 15:31:17 w Kaufland konkursy
edytka301 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

iaziaz napisał(a):

Jest jakis konkurs w nowej gazetce?

emotka



Jedynie Bryza od jutra, regulamin będzie na "kupujemy-wygrywamy".
Hasło - Tej wiosny...
Należy podać numer paragonu (mam nadzieję, że już na zawsze) emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5631932 Napisano: 10.04.2013 15:07:07 w TESCO konkursy
nie_zapominajka1 napisał(a):

skarb888 napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

Tylko cztery osoby z forum wygrały w konkursie Hortexowym? Jakaś ściema. Kto się nie przyznał?:)


emotka A jest jakiś obowiązek składania tu zeznań z wygranych? To Urząd Skarbowy?



Chyba między innymi na tym to forum polega, żeby wymieniać się informacjami, a nie tylko je czerpać.



Za krótko tu jesteś. I za długo by tłumaczyć...

Można poinformować (zwłaszcza jako pierwszy), że właśnie poszły SMS-y, ale WYMAGANIE, żeby wszyscy spowiadali się z wygranych jest co najmniej śmieszne. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5631922 Napisano: 10.04.2013 14:59:39 w TESCO konkursy
nie_zapominajka1 napisał(a):

Tylko cztery osoby z forum wygrały w konkursie Hortexowym? Jakaś ściema. Kto się nie przyznał?:)


emotka A jest jakiś obowiązek składania tu zeznań z wygranych? To Urząd Skarbowy?

Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5631708 Napisano: 10.04.2013 11:11:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
allice napisał(a):

Już wszystko jasne. Szkoda, że tak mało zwracają. Chyba nie ma co zawracać sobie tym głowę.



Szkoda zachodu - dla zwrotu 10zł za czekoladę trzeba odesłać paragon, podać swoje wszystkie dane i nr konta, etc. Trzeba być prawdziwym fanem tej czekolady, żeby się w to bawić. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5631339 Napisano: 09.04.2013 18:03:49 w Rossmann
zarania napisał(a):

skarb888 napisał(a):

Kantują jak nic z tymi wynikami. Miały wygrać zgłoszenia najbliżej pełnej godziny - moje wchodziły na 00 przy zaledwie 6 - 9 grających o równej i wielkie ZERO. emotka
Fakt, dużo ostatnio wygrywałam, więc pewnie nazwisko im się opatrzyło, ale regulaminowy miesiąc od ostatniej wygranej z serduszkiem minął. Oszuści! emotka


to pisz reklamację Skarbie emotka emotka



Na rossnecie świat się nie kończy. emotka na szczęście jest dużo innych miejsc do wygrywania. emotka A rossnet niech się udławi tymi tuszami! Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5631335 Napisano: 09.04.2013 17:59:24 w Rossmann
Kantują jak nic z tymi wynikami. Miały wygrać zgłoszenia najbliżej pełnej godziny - moje wchodziły na 00 przy zaledwie 6 - 9 grających o równej i wielkie ZERO. emotka
Fakt, dużo ostatnio wygrywałam, więc pewnie nazwisko im się opatrzyło, ale regulaminowy miesiąc od ostatniej wygranej z serduszkiem minął. Oszuści! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5630996 Napisano: 09.04.2013 13:33:12 w TESCO konkursy
luko922 napisał(a):

A może nie posłali wszystkiego ? Dwie osoby się tylko pochwaliły...



Raczej wszystko - tylko 33 nagrody, więc nie mam żalu, że tym razem z moim jednym, jedynym SMS-em się nie załapałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5630992 Napisano: 09.04.2013 13:30:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

bettil napisał(a):

Mam pytanko? Czy wpisując kody z Kubusia, trzeba mieć na każdy kod - paragon?



niby tak, ale czy to będą sprawdzać emotka



Mogą sprawdzać wyrywkowo - a przy braku kodów z paragonami na Mauritius byłby ból, dlatego lepiej nie kombinować za dużo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5630037 Napisano: 08.04.2013 11:00:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
frodo napisał(a):

anialistopad napisał(a):

kurde 4 kody z alpen poslalam nawet maskotka nie wpadla


Ja 2 kody i też pusto emotka



U mnie 1 maskotka na 9 kodów - szału nie ma. Utwierdziłam się w przekonaniu, że nie po drodze mi z loteriami. Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5629366 Napisano: 06.04.2013 21:53:03 w Giełda Kodów ; )
Kody z Kinder (= 4 głosy) wymienię na 4 kody z Kubusia. Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5629360 Napisano: 06.04.2013 21:31:19 w TESCO konkursy
nie_zapominajka1 napisał(a):

zubi napisał(a):

skarb888 napisał(a):

zubi napisał(a):

czy płacił już ktoś za zakupy kartą Bobovita? czy jest potrzebny PIN? chciałam dziś zapłacić, pani poprosiła o PIN



To karta podarunkowa - tak ją trzeba wprowadzić i płaci się bez PIN-u.



Mówiłam,że to karta podarunkowa, że nie mam PIN-u. Nie wiedziały co mają zrobić, zapłaciłam gotówką.



W moim Tesco bez problemu, nie musiałam niczego tłumaczyc.



U mnie też bez problemów - sprzedawczynie przeszkolone, chociaż to nowe Tesco. Wyświetl w wątku >>
0 0

skarb888

#5629242 Napisano: 06.04.2013 17:01:47 w Kupony Payback
ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

http://kodypayback.pl/


tutaj sa te kody do reala i na BP



Ten na BP był ważny do wczoraj. Czy ktoś ma aktualny? Wyświetl w wątku >>
0 0