Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maria1980

maria1980

#5925262 Napisano: 02.10.2014 09:59:12 w Hochland
giulietta napisał(a):

brudny napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mallina napisał(a):

luko922 napisał(a):

Nie mamy się co napalać na tę loterię, wszystko i tak zgarnie pan Tomasz P. z Przemyśla emotka emotka emotka


Niekoniecznie, ja myślę że pan Tomasz wygrywa w loteriach gdzie potrzebny jest tylko numer paragonu i gdzie nie jest określona konkretna sieć sklepów, a tu trzeba jeszcze wpisać kod, czyli faktycznie zakupić ten serek emotka


dokładnie emotka może pan Tomasz ma świetną kasę fiskalną, układziki, obejścia, sposoby? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że uczciwie kupuje produtky i to w hurtowych ilościach.



kasę fiskalną można obejść, tak żeby wypluwała różne paragony, przecież agencje tych paragonów nie odsyłają później do fiskusa, żeby sprawdził ich "autentyczność" tym sposobem konkursy z samym nr. paragonu mogą nabijać hurtowo i warto je odpuszczać na samym początku, w hallsie wysłałem kilkanaście zgłoszeń i nic, nawet okularów, więc hallsa już więcej nie kupię.



Jak się ma działalność gospodarczą to się nie bierze udziału w konkursach/loteriach, bo nie jest się konsumentem (chyba, że regulamin pozwala), każdy paragon jest wystawiany na podstawie faktury vat na wcześniej zakupiony towar, kasa musi być zarejestrowana, faktury, kopie, duplikaty, korekty na towar!, rolki z kasy przechowuje się 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym upłynął termin płatności podatku czyli w praktyce nawet 6, wszystko jest do sprawdzenia, bo wszystko zostawia ślady, do tego rejestry i ewidencja dokumentów w księgowości.. a kary za wszelkie przestępstwa gospodarcze są ogromne, kombinowanie z paragonami to nie tylko oszukanie agencji


przecież znamy regulaminy mówiące o ograniczeniu na gospodarstwo i go obchodzimy to to chyba też problemem nie jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5925261 Napisano: 02.10.2014 09:57:41 w Hochland
joan napisał(a):

maria1980 napisał(a):

a faktury ? Przecież każdy sklep może wystawić fakturę emotka


W Wordzie se można wystawić fakturę emotka



Kurczę , to się biorę do roboty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5925256 Napisano: 02.10.2014 09:55:57 w Hochland
masza napisał(a):

brudny napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mallina napisał(a):

luko922 napisał(a):

Nie mamy się co napalać na tę loterię, wszystko i tak zgarnie pan Tomasz P. z Przemyśla emotka emotka emotka


Niekoniecznie, ja myślę że pan Tomasz wygrywa w loteriach gdzie potrzebny jest tylko numer paragonu i gdzie nie jest określona konkretna sieć sklepów, a tu trzeba jeszcze wpisać kod, czyli faktycznie zakupić ten serek emotka


dokładnie emotka może pan Tomasz ma świetną kasę fiskalną, układziki, obejścia, sposoby? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że uczciwie kupuje produtky i to w hurtowych ilościach.



kasę fiskalną można obejść, tak żeby wypluwała różne paragony, przecież agencje tych paragonów nie odsyłają później do fiskusa, żeby sprawdził ich "autentyczność" tym sposobem konkursy z samym nr. paragonu mogą nabijać hurtowo i warto je odpuszczać na samym początku, w hallsie wysłałem kilkanaście zgłoszeń i nic, nawet okularów, więc hallsa już więcej nie kupię.

a nie musi być zgłoszona do US żeby wychodził paragon fiskalny?



a faktury ? Przecież każdy sklep może wystawić fakturę emotka do tego jeśli Pan T. jest właścicielem sklepu to problemu z kodami też mieć nie będzie Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5925134 Napisano: 01.10.2014 22:06:44 w Wkurza mnie...
Anonima napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Anonima napisał(a):

maria1980 napisał(a):

eveliina napisał(a):

Anonima napisał(a):

Tak sie chcialam dowartosciowac, poszlam do fryzjera i wygladam jak spod latarni. Co za cholerny tydzien.


mam to samo - wróciłam od fryzjerki wkurzona jak diabli! włosy wprawdzie mam ok i całkiem ładnie mnie ścięła ale prosiłam tylko o podcięcie końcówek a ona uwaliła mi z 5 cm, no nie po to zapuszczam od 4 miesięcy, żeby wszystko poszło na marne emotka i jeszcze wkurza mnie brak tabletu z Tesco emotka



mi kiedyś stylista uwalił 30 cm końcówek emotka myślałam,że go zadźgam nożyczkami emotka


ja scielam ponad 30cm i zrobilam blond konce. Chcialam sie od wszystkiego odciac i od przeszlosci a mialam ladne ciemne dlugie. Wygladam jak glupia.


To dobrze,że już coś zmieniłaś w sobie.Nie przejmuj się,włosy i paznokcie odrastają emotka emotka


Odrastaja, ale dlugo. A teraz czuje sie jeszcze gorzej. Siedze i nie mam za co sie chwycic.



polecam Dermena szampon z apteki ,włosy po nim rosną błyskawicznie ! emotka Sprawdzone! Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5925133 Napisano: 01.10.2014 22:05:13 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza pan Tomasz z Przemyśla emotka a raczej jego nieziemski fart w loteriach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924993 Napisano: 01.10.2014 18:17:31 w Wkurza mnie...
eveliina napisał(a):

Anonima napisał(a):

Tak sie chcialam dowartosciowac, poszlam do fryzjera i wygladam jak spod latarni. Co za cholerny tydzien.


mam to samo - wróciłam od fryzjerki wkurzona jak diabli! włosy wprawdzie mam ok i całkiem ładnie mnie ścięła ale prosiłam tylko o podcięcie końcówek a ona uwaliła mi z 5 cm, no nie po to zapuszczam od 4 miesięcy, żeby wszystko poszło na marne emotka i jeszcze wkurza mnie brak tabletu z Tesco emotka



mi kiedyś stylista uwalił 30 cm końcówek emotka myślałam,że go zadźgam nożyczkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924991 Napisano: 01.10.2014 18:15:44 w SZUKAM....
czy ktoś wie do kiedy są ważne vochery z eventim.pl z coca coli ?
Nie widzę ,żadnej wzmianki ,a potrzymałabym sobie na jakiś porządny hip hopowy koncert
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924978 Napisano: 01.10.2014 18:00:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wredzia napisał(a):

is77 napisał(a):

dlaczego mam wrażenie, że w Tchibo powtarza się sytuacja z Panem Tomaszem emotka
http://www.kawatchibo.pl/

numery telefonu zaczynają się od tych samych cyfr. Jak nic, ktoś seryjnie poleciał emotka



no i?



ni i ... sytuacja z Nivea pokazała jak to jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924932 Napisano: 01.10.2014 17:25:44 w Rossmann
polarniczka napisał(a):

Kolory Barcelony przysłali e-mail o wygranej


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924930 Napisano: 01.10.2014 17:24:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A na Tchibo to też chyba jakaś pomyłka w wynikach emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924912 Napisano: 01.10.2014 17:05:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

joan napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

Albo zagram trochę później, jak Pan T się już nasyci


On już nie będzie grał, bo ustrzelił ferie emotka
Nie powinni informować laureatów o rodzaju wygranej nagrody + formularz zgłoszeniowy powinien zawierać więcej pól, niż tylko numer paragonu (np. datę i godzinę zakupu i NIP sklepu).
Podsumowując: organizacja akcji tak przemyślana, jak zwykle emotka


Jeśli koleś ma taaakie możliwości, to na pewno jedne ferie wystarczająco go nie pocieszą emotka



no to ja mogę zapomniec o feriach z moim jednym paragonem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924705 Napisano: 01.10.2014 12:20:49 w Biedronka
wanila4 napisał(a):

nie zrozumcie mnie żle, jest podany numer na stronie KIORY dot.konkursów disneya . Nie maiałam złych intecji dzwoniąc tam, jest to biuro obsługi klienta- wiec po cos istnieje . Ale był to mój pierwszy i ostatni telefon do nich. Masakra tak potraktowac człowieka.



Wydaje mi się,że po prostu przed Twoim telefonem była masa jakiś z pretensjami.I źle trafiłaś.
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924698 Napisano: 01.10.2014 12:13:56 w Biedronka
79magda napisał(a):

Dla mnie takim objawieniem (nie)ludzkiej natury konkursowicza pieniacza, konkursowicza żebraka, konkursowicza węszę-podstęp, konkursowicza ja-jestem-najlepszy-dlaczego-znów-nie-wygrałem, konkursowicza z-wiecznymi-pretensjami okazał się Facebook. Tam się tak naoglądałam i naczytałam, że potrafię wyobrazić sobie, co dzieje się na telefonicznych łączach emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924694 Napisano: 01.10.2014 12:10:50 w Biedronka
wanila4 napisał(a):

mereszka napisał(a):

Ja w biedronce nie wygrałam zadzwoniłam i miły pan sprawdził listę ,szkoda bo córka fajną pracę zrobiła.może następnym razem emotka



I ja postanowiłam wczoraj tuż przed opublkikowaniem listy na stronie zadzwonic do "miłego" Pana z Kiory. Tylko dla mnie nie był juz tak miły . Pierwsze pytanie Pana to "po co Pani dzwoni ? " Po to zeby sie dowiedziec, czy wygrałaysmy nagrodę- odpowiadam grzecznie i spokojnie. A pan na to "dzwoni Pani zeby wyłudzic nagrode, bo wie Pani ze nie ma Pani na liscie, tak jak Ci wszyscy od rana , tylko laptopy wam w głowie... i wyjudzanie, płacze , lamenty i szntaże od samego rana... Że tak powiem " ulało sie PANU " i całą flustracje wylał na mnie . Kilka razy mnie nawet obraził w tej rozmowie, gdzie tak naprawde zdązyłam moze ze dwa słowa powiedziec. Sprawę postanowiłam zgłosic do kordynatora Biedronki ,który zajmuje sie tymi projektami. Poinformował mnie ze maja bardzo duzo sygnałów i skarg co do tego konkursu. I ze prace nadal sa przeglądane i rozpatrywane emotka
Skarg na Kiore jest bardzo dużo. Dla zainteresowanych moge podac tel do tego goscia z Biedronki emotka


nie brałam udziału i nie biorę w plastycznych ,ale po co dzwonić jak się wie,że oni podają wyniki na stronie ?Ja się nie dziwię ,że facet się wkurzył!
W regulaminie (chyba) nie ma wzmianki,że pan będzie udzielał info czy się wygrało ,jest określony termin na rozsyłanie smsów i zamieszczanie listy laureatów ! Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924676 Napisano: 01.10.2014 11:57:44 w Hochland
A może żeby sobie nie robić konkurencji ,bo tam po 20000 dziennie ustalmy kolejność ,tak ,żeby każdy z nas wygrał emotka emotka emotka emotka
dla każdego jeden dzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924532 Napisano: 01.10.2014 08:13:54 w Rossmann
Czy o wygranej z Kolory Barcelony już były @ ? U mnie cisza ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924462 Napisano: 30.09.2014 21:59:18 w Wkurza mnie...
memos napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Że łebki co podpalili mi piwnice nie przeprosili ,ale cieszę ,że choć pokryli szkody z nawiązką i pieknie wymalowali całą piwnicę emotka
Tak biała i świeża nigdy nie była emotka


Widzisz - nie ma tego złego... emotka
A nowa, piękna piwnica pewnie już tylko czeka na całą paletę podpasek emotka



Juz nad tym pracuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924424 Napisano: 30.09.2014 20:55:52 w Wkurza mnie...
Że łebki co podpalili mi piwnice nie przeprosili ,ale cieszę ,że choć pokryli szkody z nawiązką i pieknie wymalowali całą piwnicę emotka
Tak biała i świeża nigdy nie była emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924303 Napisano: 30.09.2014 16:21:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Telewizory & koszulka z Biedry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5924179 Napisano: 30.09.2014 13:10:38 w TESCO konkursy
dorota8331 napisał(a):

erwu76 napisał(a):

xpac napisał(a):

Konkurs "Witaj Szkoło!" Leon właśnie został dodany do zakończonych mimo że regulamin mówi o dacie 15.10 ....



Ktoś się pomylił. Ulotki i regulamin podaja datę 15.10 i tego trzeba sie trzymać.



Oby się pomylili, bo dziś specjalnie do tesco po leony poszłam emotka



ktoś ma regulamin? Wyświetl w wątku >>
0 0